LED svietidlá na strečové stropy

S úsekom stropu sa často vyskytujú problémy, ak používate žiarovky (a dokonca halogén). O tom, ako mať cestu zo situácie, a bude diskutovaná v tomto článku.

Vlastnosti, výhody a nevýhody

Stretch Stropy sú veľmi citlivé na vykurovanie. Je však stále potrebné stanoviť plné pokrytie a pomôcť v tomto LED svetelných zdrojoch.

Ich hlavné výhody sú:

 • Minimálna spotreba energie (mnohonásobne menej ako tradičné svietidlá);

 • zaručené práce niekoľko rokov;

 • Environmentálna a hygienická bezpečnosť pri výrobe, preprave a aplikácii;

 • Nedostatok ultrafialového žiarenia.

Ako také, neexistujú žiadne nedostatky v LED svietidlách, potrebujete ich zvážiť niektoré funkcie.

Takže, tieto svietidlá sú drahšie ako tradičné, ale tento rozdiel je plne odôvodnený úsporami energie. Výber LED s pulzným koeficientom 1-5%, vylučujete poškodenie. Cena samotných svietidiel a lampy je prakticky nezávislá od tónu ich žiarenia.

Inštalácia LED svietidiel zdôrazňuje modernú osobu, jeho schopnosť sledovať najnovšie trendy.

Názory

Najčastejšie prideľujte vnútorné a vonkajšie LED svietidlá.

 • Väčšina externý Svietidlá sa vyznačujú skutočnosťou, že žiarovka je mimo stropu, hovorí nad ním na diaľku. Ale externé osvetľovacie zariadenia zahŕňajú tie, v ktorých je svetelný zdroj umiestnený pod najviac webe, oddelený od neho len na obrazovke.
 • Príklad vnútorný LED svietidlo (v ktorom sa svetlo odstráni vnútri puzdra) sú ultra-tenké stropy vstavané diódy modely. Nie sú určené na všeobecné, ale pre miestne osvetlenie, pretože dávajú úzky lúč svetla.
 • Závesný Svietidlá sú lepšie použiť, ak je strop dostatočne vysoký; Veľmi atraktívne kompozície niekoľkých takýchto zariadení zavesených v rôznych výškach.

 • Ak chcete zmeniť jas osvetlenia, musíte si kúpiť Stlmický Lampy. Ak chcete odlíšiť od obyčajného vzhľadu, nebudú fungovať žiadnym spôsobom, takže pred nákupom nezabudnite zistiť, či je špecifický stmievač kompatibilný s LED diódami.
 • Otvorené rozsiahle pracovné príležitosti LED stuhy. Toto sú flexibilné štruktúry, doplnené LED diódami, ktoré sa nachádzajú postupne v rovnakej vzdialenosti. Páska musí byť bezproblémový počet diód na meter dĺžky, podľa ich farebnej schémy.

 • Tam sú I Lineárne lampy, ktoré sa môžu podobať trubicu. Výmena svietidiel v nich nie je poskytnutá, pretože prípad je neznelkladový – je dôležité zabrániť korózii. Pomocou lineárneho svietidla je možné organizovať jedinečné osvetlenie izieb podkrovia.

Časť lineárnych svetelných zdrojov sú vybavené snímačmi pohybu. Dvojité osvetľovacie zariadenia sa líšia len z obvyklých svietidiel. Medzi takýmito zariadeniami sú prekonanie veľmi výnimočné.

Prečítajte si viac  RGB a RGBW LED pásky

Miesto

Vedieť, ktoré konkrétne typ lampy budete potrebovať, je veľmi dôležité. Literácia a bezpečná organizácia osvetlenia však naznačuje správne umiestnenie svietidiel. Miesto LED svetelných zdrojov na strečové stropy potrebujú symetricky. Potom to nebude fungovať tak, že jedna časť miestnosti je zaplavená svetlom a druhý sa stmavuje.

Aby sa zabránilo oslneniu vo forme odrazov z steny, lampa nie je možné uviesť od nich bližšie 80 cm, a niekedy nábytok vyžaduje väčšiu vzdialenosť.

Optimálna vzdialenosť medzi osvetľovacími zariadeniami je určená ich hodnotou. S priemerom 8-10 cm musí byť aspoň merač a lampy s priemerom 13 cm potrebným na odstránenie o 1,6 metra. Takýto podiel poskytne súčasne dostatočnú intenzitu svetla a harmonický vzhľad.

Je dôležité, aby svietidlo a napínací strop nemohli priamo kontaktovať.

Na tento účel môžete lampu upevniť na povlak, na základnom stropu alebo uprednostniť dizajn suspenzie. Po napínaní miesta inštalácie sú lampy vybavené tepelnými riešeniami. Vnútri termocoltu by nemali byť filmy, inak to neprejaví svetlo.

Niekedy to robia: Tam sú trvanlivé substráty na strope, ktorého inštalačné miesta sú označené na filme. Bude to potrebné len na upevnenie miest na ložiskových prvkoch.

Inštalácia dekoratívneho osvetľovacieho svietidla, zvyčajne používajte DryWall Niches alebo polystyrénové penové rímsy. Gypsum Carton je šetrný k životnému prostrediu, výklenok vyrobený z toho je výrazne silnejší ako odkvap, dlhšie, aby bolo možné držať skryté vedenie.

Formuláre

Racionálna voľba lampy znamená a účtuje sa s tvarom, konfiguráciou. Ale ani v kruhovom, ani v štvorcovom, ani v trojuholníkových osvetľovacích zariadeniach by mali byť kryštálové suspenzie a kované časti. Na pozadí stropu, kategoricky nevyzerajú.

Kompaktné lampy lepšie sa vyrovnať s ich úlohou. Ak je pozornosť venovaná svetlu, a nie na samotnom svietidle, to znamená, že v interiéri hodí celkom organicky.

Môžete dať luster do tvaru taniera na strop, ale len so spoľahlivou ochrannou doskou a veľkou miskou. Vnútri by mala byť čo najmenej detailov, aby ich odrážala, že nepokazuje vzhľad.

Farby

LED svietidlá môžu produkovať svetlo rôznych farieb a odtieňov. Sú vhodné pre:

 • pracovnej kancelárie;

 • spálne;

 • kuchyňa;

 • Akákoľvek iná miestnosť.

Dôkladne premýšľajte o tomto okamihu, aby svetlo zodpovedalo interiéru. Pri použití niekoľkých úrovní stretových stropov môžete vytvoriť atraktívne farebné inštalácie. Rozloha na experimenty je obrovský, ale elementárna opatrnosť pri manipulácii s farbou nebráni nikomu.

Prečítajte si viac  Konektory pre LED páska

Najsilnejší prebytok červených tónov v spálni bude zhorší dobre, pokaziť spánok, dokonca schopný provokovať nočné mory. Nenechajte sa uniesť a fialové odtiene: kazí náladu, vytvárajú ťažké a tmavé myšlienky.

Pokiaľ ide o farbu samotných svietidiel, potom výber nie je obmedzený na nič, okrem vlastných preferencií a štylistiky miestnosti. Chcete – dajte matné sklo, chcete – transparentné alebo reflexné. Je ľahké nájsť rafinovanejšie riešenie s miniatúrnymi kryštálmi zábleskmi zdobené zlatým alebo strieborným okrajom.

Romantická nálada bude dať LED lampu s blikajúcim efektom, je to on, kto pomôže vychutnať si „hviezdnu oblohu“ v dome.

Požiadavky na zariadenia

Stretch Stropy sú atraktívne a krásne, ale aj LED svietidlá môžu byť uvedené len na základe technických požiadaviek.

Optimálne je príjmy okrúhleho základu, ktoré sú menšie ako iní poškodzujú plátno. Dôležité je aj okraj okolo výstužného krúžku a kompaktnosť osvetľovacieho zariadenia.

Reflektor v lampách namontované na strope, je lepšie si vybrať so smerovým prúdom svetla, a nie s rozptýleným.

Dôležitým parametrom – tzv. Ak je 2700 K, potom bude existovať teplé biele svetlo, s nárastom až 4200, aby sa stal prirodzeným a mierne menej príjemným. Svietidlá s farebnými teplotami v 6400 K dávajú studené biele svetlo, ktoré mnohí ľudia nie sú príliš príjemné. Uistite sa, že sa ukladáte, aby ste zahrnuli lampu a skontrolujte, či nevytvorí nepohodlie očí.

Prírodné biele svetlo optimálne pre kuchyňu. V tom, vnímanie farieb a odtieňov nie je skreslené a môžete vyhodnotiť stav výrobkov, riadu čo najviac.

Čo je lepšie?

Ak sa v miestnosti stropného stropu, neodporúča používať lampy silnejšie 50 wattov (inak sa plátno môže roztaviť).

Nekupujte takéto osvetľovacie zariadenia, ktorých plastry sú nasmerované – to povedie k vyblednutiu stropu.

Dekoratívne poháre s ostrými detailmi, s reznými hranami. Okamžite zaujímať predávajúceho, či sa zariadenie neprehrieva počas dlhej práce.

Nákup lampy pre kúpeľňu, užívať len zariadenia s najvyššou úrovňou elektrickej bezpečnosti. Ďalšie informácie o odolnosti voči vlhkosti (potreboval elektrický spotrebič triedy z IP65). Všimnite si, že takéto zdroje odolné voči vlhkosti sú výrazne drahšie ako bežné lustre. Výber lampy pre kuchyňu, môžete mierne znížiť úroveň ochrany pred penetráciou vody.

Krásne interiéry

Úloha osvetľovacích zariadení pri tvorbe priaznivej atmosféry nikto nebude schopný napadnúť. Ale preto je veľmi dôležité, aby bola správna voľba. Dizajnéri nepochybujú, že je najlepšie použiť svetelné zdroje LED LED. Pomôžu zdôrazniť územné zón oboch miestnosti aj štúdiových apartmánov.

Prečítajte si viac  Lustre kolies

LED svietidlá sú schopné vytvoriť veľmi silný svetelný prúd, nasmerovaný na určitom mieste, s tieňovaním zvyšku priestoru. Najčastejšie sa používajú v izbách zdobených v štýle:

 • Moderné;

 • High Tech;

 • techno.

Ale ak je to žiaduce, je ľahké aplikovať LED svietidlo v klasickej miestnosti alebo ju kombinovať s etnickým štýlom.

Stretch strop netoleruje objemné prívesky z krištáľových a navrhnutých detailov. Malé návrhy tohto druhu možno použiť, ale s veľkou opatrnosťou. Koniec koncov, budú rozptyľovať pozornosť od hlavnej funkcie lampy, ktorá by mala vytvoriť určitú atmosféru, ktorá nie je prilákaná nadmerná pozornosť.

Interiérová konverzia pomocou podsvietenia môže byť veľmi významná, pretože LED páska môže svietiť rôzne farby. Prechod z jedného na druhý veľmi jednoduchý a jednoduchý. Zvlášť dobrý dojem je vytvorený, ak sú lampy zabudované do vysokého stropu. Najprv vložte podsvietenie a iba varenie, inštalácia stropu začína.

Ak je miestnosť už rozdelená na zóny pomocou oddielov, široký, mení sa osvetlenie, bude možné vytvoriť svoju náladu v každej časti.

V spálňach sa odporúča zamerať maximálne svetlo na obliekací stôl pred zrkadlom alebo pri dverách. LED svietidlá v detskej izbe by mali zdôrazniť najviac hernej zóny.

Je dôležité sústrediť sa na maľby a skrine, na zrkadlách a výklenkoch. Zaujímavým trendom posledných rokov je vytvoriť s pomocou LED pásku takzvaným „stúpajúcim“ stropom.

S neistotou v ich silách v dizajne svetla v miestnosti je lepšie kontaktovať profesionálny dizajnér.

V obývacej izbe alebo sále by malo byť osvetlenie jasné, ale vo zvyšku izieb je žiaduce mierne tlmené svetlo.

Ak sa miestnosť vykonáva v duchu chaty, provence alebo krajiny, lampa vo forme jednej alebo viacerých Candelabra bude najlepšou voľbou.

Starší kovový povrch (s patinou, pozlátením alebo striebornými efektmi) bude len zvýšiť celkový dojem.

Apartmán zdobený v moderných štýloch (ako je minimalizmus, high-tech alebo moderná) vyžaduje iný prístup.Tu bude viac správnejšie vybrať osvetľovacie zariadenie s prísnym stručným dizajnom vo forme kocky, gule, krúžkov.

V spálňach bude pekné pozrieť sa na závesnú lampu s visiacim dekorom (umiestnený nad hračkou pohovky alebo posteľ).

Pre detskú izbu je vhodné použiť osvetľovacie zariadenie vo forme jednoduchej gule alebo zdobené listami, kvetmi.

Veľmi krásna obývacia izba riešenie je centrálnym lusterom, okolo ktorého sa nachádzajú menšie lampy v určitej vzdialenosti.

O tom, ako lepšie umiestniť lampy na strop, môžete sa naučiť z nasledujúceho videa.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: