Lustre s vtákmi

Lustre s vtákmi

Fanúšikovia nezvyčajného dizajnu dlho oceňovali osvetľovacie zariadenia s figúrkami vtákov. Výnimočne rôznorodý modelový rozsah vám umožňuje vybrať najlepšiu možnosť pre každú izbu: od obývacej izby do toalety, od haly kaviarne do letnej terasy.

Lustre s vtákmi

Lustre s vtákmi

Ornitologické motívy v interiéri

Vtáky sa na nás pozerajú nielen s kresbami na tapety alebo závesoch, s poličkou skrine alebo z tabuľky, ale tiež sa vyliezli doslovne pod stropom. Tradične lustre, lampy, sconces, podlahy s vtákmi zdobia provence štýlu izby. Avšak, rôzne formy, veľkosti, materiály, z ktorých sú vyrobené, uľahčuje ich vstup do akéhokoľvek interiéru z klasiky na moderné.

Lustre s vtákmi

Lustre s vtákmi

Lustre s vtákmi

Cenové rozpätie

Náklady na modely s vtákmi sú určené veľkou veľkosťou výrobku, materiálov, ako aj značky populárne.

Malé zavesené svietidlo je možné zakúpiť za 4000 – 6000 rubľov, pozastavený luster, na ktorom sa niekoľko pernatých posadilo, bude stáť od 13 000 do 40 000 rubľov. Pre stropné svietidlo v ornitologickom štýle musíte zaplatiť asi 15 000 rubľov. Luster vo forme bunky s vtákom vnútri sa predáva za 8000 – 9000 rubľov.

Široká cenová škála umožňuje ozdobiť akúkoľvek izbu s nezvyčajnou lampou.

Takmer akýkoľvek model: Od lacných produktov čínskych výrobcov pred dizajnovými dielami umenia si môžete kúpiť online obchody.

Lustre s vtákmi

Lustre s vtákmi

Lustre s vtákmi

Let myšlienky dizajnéra

Voľba lustrov s vtákmi nie je možné informovať, príliš veľké množstvo modelov: z minimalistických žiaroviek s krídlami (Ingo Maurer) na impozantné lustre s rohmi alebo penami a figúrkami peria (Maytoni, obľúbené, podkrovie). Téma minimalizmu pokračuje nádherný luster vo forme okradnu z vtáčej (Hommine). Vyrobené z kovu, stále sa zdá krehké a bezfarebné.

Lustre s vtákmi

Lustre s vtákmi

Lustre s vtákmi

Lustre s vtákmi

Milovníci neplatených foriem v interiéri určite ako lampa „holub sveta“ Ed Carpenter. Hľadáte roztomilú hračku, to bude celkom miesto v škôlke alebo na letnej terase.

Ak je potrebná malá stropná lampa, lampa bude zaujímavá voľba, v tvare pripomínajúcej polovici vajíčok. Malý zvedavý vták ležiaci z nej, posadil sa na grilovanie (Olivier Chabaud, Jean François).

Lustre s vtákmi

Lustre s vtákmi

Existuje mnoho modelov s plameňmi alebo rohmi vyrobenými vo forme sviečok. Vtáky sú pripojené k rámu alebo visieť na lampu a ako keby boli najaté vo vzduchu.

Najčastejšie sú plafky takéto lustre sú vyrobené z tkaniny alebo skla. Mäkké, mierne tlmené svetlo, liatie kvôli zájazdu, vytvára útulnú domácu atmosféru.

Lustre s vtákmi

Lustre s vtákmi

Lustre s vtákmi

Ako si vybrať?

Nákup lustre spôsobené vlastnosťami miestnosti, pre ktoré je určené osvetľovacie zariadenie. Svietidlá s veľkými lampami tkaniny, luky a ruffy ideálne pre spálňu. Veľký luster s bravčovými postavami alebo lustre bunkami sa stane skutočnou dekoráciou obývacej izby.

Pre kuchyňu je dosť niekoľko laconických a funkčných modelov. Napríklad, v ňom môžete zavesiť podlhovastý kovový luster bielej so štyrmi žiarovkami umiestnenými v jednom riadku (Phube). Pod nimi, krásne krásne ptahi. Ich príbuzní so zvedavosťou sa pozreli z inej lampy podlhovastý tvar (ILLUART). Jeho žiarovky sú zarámované plameňmi z najlepších, takmer neviditeľných skiel.

Lustre s vtákmi

Lustre s vtákmi

V škôli je lepšie zavesiť lampu, na ktorú sú priložené postavy vtákov stúpajúce vo vzduchu, deti budú radi, že ich budú považovať za. Vo večerných hodinách sú vtáky vyhodené na stenách a stropných bizarných tieňoch.

V niektorých modeloch figúrkov sa vtáky vykonávajú veľmi prirodzene, v iných sú skôr štylizované. V niektorých uskutočneniach sú vtáčie lampy vyrobené v jednej farbe, v iných sú jasne maľovaní, ako aj ich živých kolegov.

Lustre s vtákmi

Lustre s vtákmi

Lustre s vtákmi

Dizajnéri odporúčajú určite opakovať ornitologický motív v interiéri, aby zdôraznili krásu luster. To môže byť napríklad dekoratívna postava vtákov na nočnom stole, kreslenie na stenu alebo vzor na záclonách a vankúšoch pohovky.

Miesto v interiéri

Lustre-bunky s vtákmi priťahujú názory. Sú nezvyčajne elegantné a jednoduché. Prostredníctvom jemných brúsov bunky nalejte mäkké svetlo, vtáky sú krásne vysoké a zdá sa, že je nažive. Takéto lustre sa nachádzajú v strede stropu. Pri výbere bielych, matných, zlatých alebo strieborných farieb, mreža pokračuje z celkového rozsahu miestnosti.

Veľkosť bunky, jej tvar, výška, farba a hrúbka tyčí by sa mala harmonizovať s štýlom, v ktorom je s výnimkou.

Lustre s vtákmi

Lustre s vtákmi

Rozmanitosť variantov buniek vám umožní vybrať si luster alebo lampu pre priestranné izby s vysokými stropmi a pre malé izby.

  • Pre malú miestnosť, dostatok lustrov s jednou žiarovkou. Výška stropu nezáleží, pretože takéto osvetľovacie zariadenia sú vybavené nastaviteľnou suspenziou.
  • S osvetlením veľkej miestnosti, luster s rohmi, umiestnený vo vnútri klietky. Okrem vtáčích figúr, môže byť zdobené kryštálovými príveskymi, dekoratívnymi prvkami z textilu, candelabras. Niekedy, vo forme buniek s vtákmi, rafóny sú vyrobené z veľkého lustra.
  • Pre izby v štýle Shebbi-Chic, bunkové tyče sú zdobené sklom, korálky, Wrap umelé farby a stuhy, vytvárajú jemné a romantické obrazy. V lustrovej bunke môže byť jeden vták alebo veľa obrázkov rôznych veľkostí a farby. Rovnako ako skutočné perie, nachádzajú sa na cudzincov a tyčí. Zdá sa, že ďalšia chvíľa, a začnú lietanie z miesta na miesto a zábavné twitter.

Lustre s vtákmi

Lustre s vtákmi

Lustre s vtákmi

Ďalej pozrite si recenziu šesťstranného lustra s vtákmi.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár