NEVEDENIE Z DREUKU

Ako dobre, keď večer, ležať v mäkkom útulnom posteli, budete hodiť svoju obľúbenú miestnosť polovicu pohľadu a vidíte malé blikajúce nočné svetlo. Jeho mäkké svetlo horí. Dotknite sa, a budete cítiť teplý hrubý alebo hladký strom, ktorý vás pozná v krajine sladkých snov. Strom nočné svetlo – teplé, pokoj a pohodlie.

NEVEDENIE Z DREUKU

NEVEDENIE Z DREUKU

NEVEDENIE Z DREUKU

NEVEDENIE Z DREUKU

NEVEDENIE Z DREUKU

osem

Fotografia

Prečo si vybrať takéto svietidlá?

Odpoveď Táto otázka je veľmi jednoduchá. Pretože vytvárajú skutočné pohodlie a dokonca aj zmysel pre bezpečnosť. Sú krásne, vzhľad sa vždy zastaví na takom zázraku. Môžu sa zapadnúť do drahého interiéru vo forme odelmetrického obrazu a v akomkoľvek hippie chatrči vo forme sviečky, zariadenej v kruhu „plot“ z prejdúcich.

Ich autor môže byť významným, brutálnym drahým majstrom, ale môžete robiť to, čo nikto iný neopakuje. Koniec koncov, to uľahčuje exkluzívnu vec s vlastnými rukami. A nielen poľské, ale aj ozdobné rezby, kryt s lakom alebo farbou. V kompozícii s inými materiálmi môže strom odhaliť a ukázať sa v novom svetle.

Drevené žiarovky sú tak trvanlivé, že môžete rozprávať svoje vnúčatá pod nimi. A okrem toho sú bezpečné. Bez spracovania chemických prvkov nie sú toxické, je ľahké sa o ne starať. Svetlo odrazené z takejto lampy, mäkké a relaxačné.

NEVEDENIE Z DREUKU

NEVEDENIE Z DREUKU

NEVEDENIE Z DREUKU

Preto takéto noci milujú nielen dospelých, ale aj deti. Mamičky často opúšťajú nočné svetlá s osvetlenými v noci v malých deťoch. A deti sa neboja a mamičky nemusia zahrnúť ďalšie svetelné zdroje, aby v prípade potreby chodili do postele.

NEVEDENIE Z DREUKU

Odrody

Vo svojich funkčných vlastnostiach a vzhľade možno rozlíšiť niekoľko typov svietidiel:

 • Klasický. Postúpil nohu, drevený základ, ktorý sa nachádza v strede lampy a pokryté textilným lampu – jedna možnosť. Ale ručná lampa môže byť podobná báječný kamenný kvet so základňou v hornej a drevenej plaffone vo forme otvorených lístkov. Matte lampy vzlietnuť svetlo a nezasahujú.
 • Závitový. Takáto vysoko umelecká vec môže byť so závitom na základni alebo nohu. Ale môže to byť skutočné otvorené majstrovské dielo vo forme tabuľky-nočné svetlo. Svetlo od malých LED žiaroviek bude preniknúť cez tkanie, vytváranie krásnych vzorov na stenách.

NEVEDENIE Z DREUKU

NEVEDENIE Z DREUKU

 • Objemové maľby. Urobte si rám pre obrázok, dajte kúsok tkaniny alebo papiera harmonizácie s interiérom. Top na tkanine Dajte niekoľko vetiev, hrotov stromu, hroznové vinice. To môže byť urobené tak, že toto „kreslenie“ išlo nad rámec obrazu alebo vytvoril pozemok vo vnútri. Na sklo na vnútornej strane pripojte LED pásku s malými žiarovkami a káblom na pripevnenie k výstupu a potom pripojte základňu so sklom.
 • Fotokartes v drevenom ráme obsahujú portréty obľúbených ľudí alebo krásnej krajiny. Rôzne druhy vnútorného a vonkajšieho osvetlenia vás budú myslieť len na dobro, pri pohľade na tieto obrázky.
 • Hudobné maľby – zložitejšia možnosť. Beh toky na pozadí scenérie, pokojná príjemná hudba a podsvietenie, aby taký obraz skutočným prostriedkom relaxácie po ťažkom pracovnom dni.

NEVEDENIE Z DREUKU

NEVEDENIE Z DREUKU

 • Činné noci Svietidlá z dreva sú tak rozmanité, že to stojí za to hovoriť o nich podrobnejšie:
 1. Môže to byť postava šelmy, muž pokrytý lakom. To znamená, že kľúčové slovo je strom. Nočné svetlo sa môže skryť vo vnútri postavy, alebo byť súbežný prvok, napríklad rybár drží lucerny.
 2. Čísla môžu byť ploché vo forme mesiaca, hviezd, zajac, mačka. Žiarovky sú zapustené do drevenej dosky a zapnite z batérií. Buď stena je nainštalovaná na stene, ktorá je pokrytá postavou rezaným z tabuľky znakov zhora. Takýto dekor je vhodný pre dospelých a deti. Svetlo z rozptyľuje lampu, nezasiahne oko, ale umožňuje vidieť okolité prostredie.
 3. Ploché geometrické tvary s bočnými doskami alebo bez nich. Sú natreté v rôznych farbách bezpečné akrylové farby. Účinok svietidla je zabezpečený LED žiarovkami. Zároveň môžu byť žiarovky môžu byť viacfarebné. Toto je nočné svetlo pre deti.

NEVEDENIE Z DREUKU

NEVEDENIE Z DREUKU

 • Detské svietidlá – široký koncept. Výber nočného svetla pre dieťa závisí od jeho veku. Teenager sa môže páčiť klasické nočné svetlo so statuetovými tanečníkmi. Recommpoláty budú mať záujem o báječné a kreslené postavičky. Deti sú dôležitý vzhľad a jasné žiarovky. Takéto tvory je mimoriadne dôležité na zabezpečenie bezpečného používania lampy.
 • Projektor lampy Nesmie sa zapadnúť do všetkých predchádzajúcich typov. Drevený otvorený Globe so vstavanou lampou, bude lepšie študovať geografiu, ktorá odráža na stenu a strop pevniny našej planéty. Tam sú lampy vo forme kremému, ktorých bubon je otvory do konštelácií. Vo vnútri bubna je umiestnená niekoľko bezdrôtových multicolored žiaroviek. Pri otáčaní takýchto skriňových, budete sa cítiť sami na hviezdnej oblohe.
 • Nočné svetlo s svorkou Umožnite ho pripojiť k stene detskej postele. Svetlo by malo byť veľmi nudné, takže nie je zasahovať do dieťaťa, ale pokoj.

NEVEDENIE Z DREUKU

NEVEDENIE Z DREUKU

NEVEDENIE Z DREUKU

 • „Smart“ lampa bude zahrnutý do tmy a vypnúť s úsvitom.
 • Hodinky Vykonáva niekoľko funkcií: hodiny, budík, nočné svetlo, denné svetlo. V dôsledku stmievača (regulátor jasu) sa minimálne množstvo svetla použije v noci.
 • Bezdrôtový Nočné svetlo na batériách je veľmi vhodné preniesť na akékoľvek miesto. Ale batérie s konštantným použitím na krátku dobu.

NEVEDENIE Z DREUKU

NEVEDENIE Z DREUKU

Ako si vybrať?

Napriek tomu, že hovoríme o drevených nočlánkoch, stojí za to venovať pozornosť nasledujúcim parametrom:

 • Plemeno dreva. Koniec koncov, strom je a ľahký a ťažký. Môže byť použitá časť hlavne alebo ľahkého viniča. Okrem toho, takže lampa z Cedar alebo Juniper, budete tiež dosiahnuť liečivý účinok pre váš nervový systém alebo ublížiť sa, ak ste alergia.
 • Použitý materiál, Súvisiace drevo. Pri nákupe sa uistite, že sa zmestí do vášho interiéru.
 • Silový. Ak je nočné svetlo navrhnuté pre dieťa – tento faktor môže byť rozhodujúci.
 • Svetlo. Pozrite sa, či navrhovaná lampa skutočne bude nočné svetlo. Jej svetlo by malo dobre rozptýliť, nenechajte oči, neinterferujte s dieťaťom spať.
 • Pri výbere hudobných svietidiel sa uistite, že melodický Príjemné, tiché, kvalitné zvuk.

NEVEDENIE Z DREUKU

NEVEDENIE Z DREUKU

NEVEDENIE Z DREUKU

Nápady dizajnéra

Ak ste svojim dizajnérom sami, možno vás zaujímať o nasledujúce nápady:

 • Nie každý má v dome nájdené ratanové stonky. Ale môžu existovať hroznové vinice. Najľahší – Mladé vetvičky kríkov. Urobiť z nich pletené loptičky. Možno to bude nominálny kus skrútených vetiev. Alebo rybársku sféru. Umiestnite vnútri malých LED žiaroviek. Niekoľko takýchto loptičiek bude vyzerať úžasne vo vašom dome.
 • Vaše dieťa sa môže stať aj dizajnérom. Ak to môže znížiť Figurín zvieraťa Z kusu dreva, potom ho pripojte k základni a napájajte zdroj nečasového svetla. Nezáleží na tom, že číslo je non-commodity. Ona je najlepšia!
 • Veľmi pekný pohľad na stenu Nočné osvetlenie Domiki Rôzne konfigurácie. Sú predané, ale sú ľahko robiť. Plochý drevený dom skrýva žiarovku a nachádza sa na zátvorkách vo vzdialenosti asi 8-10 cm od steny. Svetlo prechádza cez okná a dvere domu a robí koncepciu „útulného domu“.

NEVEDENIE Z DREUKU

NEVEDENIE Z DREUKU

NEVEDENIE Z DREUKU

 • Lampa môže byť rozdelená Zo Solomki: Tesný základ a nohu, zdobené suchými kvetmi. OpenWork Plafof je jediný celok s nohou. Vnútri Flafty sa nachádza základňa s žiarovkou, LED alebo žiarovkami neónových žiaroviek. Takéto nočné svetlo môže vykonávať úlohu vianočného stromu pre nový rok. Tiež zo slamy môže splietať iné zaujímavé kompozície.
 • Dizajnéri ponúkajú mnoho modelov Geometricky správne čísla: Štvorcové, paralelné, lopta, rhombus. Zdá sa, že v nich neexistuje žiadna predstava, ale možnosti pre takéto nočná hlava, že ich považujeme za to – jedno potešenie. Tu a stúpajúce horizontálne dosky nad základňou a kocky pozostávajúce z niektorých okrajov bez stien. Žiarovky prechádzajú všetkými rohmi a príjemne disperzným svetlom.
 • Nový typ svietidiel – s akrylovým sklom. Na drevenej základni pripojená postavu takéhoto skla. Dotykový spínač zníži oblasť približne dva metre. Výkon – z batérií zabudovaných do základne.

NEVEDENIE Z DREUKU

NEVEDENIE Z DREUKU

NEVEDENIE Z DREUKU

Koľko ľudí, ktorí sa chcú pripojiť k tomuto fascinujúcemu stavu vytvárania drevených nočných dní, toľko nápadov. A chcete sa pokúsiť vytvoriť jedinečnú len jednu noc z dreva?

NEVEDENIE Z DREUKU

NEVEDENIE Z DREUKU

NEVEDENIE Z DREUKU

Ako urobiť nočné svetlo zo stromu s vlastnými rukami, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár