Nočné osvetlenie malej lásky

S príchodom dieťaťa v dome sa život rodičov mení. Je úplne viazaný na malý zázrak, na jeho potreby a rozvoj. Dieťa si vyžaduje zvýšenú pozornosť sám, takže rodičia potrebujú získať dôležité hračky, ktoré pomôžu pri rozvoji a budú prvými najobľúbenejšími asistentmi. Príslušný výber hračiek, ktoré pomáhajú pri rozvoji dieťaťa – jeden z dôležitých riešení rodičov počas obdobia, keď dieťa začne poznať svet.

Nočné osvetlenie malej lásky

Nočné osvetlenie malej lásky

Jeden z prvých hračiek potrebných pre život a rozvoj dieťaťa je nočné svetlá a mobil. Značky výroba tovaru pre najmenší, veľmi. Ale v tomto článku sa pozrieme na malú lásku značky. Ide o izraelskú značku, ktorá sa usiluje o inováciu a neštandardnosť.

V prvých mesiacoch, deti reagujú na zvuky okolo nich a objektov, začnú študovať svet po celom svete so všetkými zmyslami, počúvať zvuky, skúste sa dotknúť toho, čo vidia pred nimi. Pretože prvé mobilné a nočné svetlá sú také dôležité. Tiny Láska vyrába samostatné nočné svetlá a univerzálne modely transformátorov.

Nočné osvetlenie malej lásky

„Magická lampa“

Toto univerzálne mobilné nočné svetlo má nasledujúce výhody:

 • Jednoduché stavby a pohodlné pokyny. Rodičia nebudú ťažké zhromažďovať všetky podrobnosti mobilu a nainštalovať ho na postieľku.
 • Bezpečnosť. Vysoko kvalitné a spoľahlivé upevňovacie prvky pomôžu pevne opraviť mobil na postieľke, nebojí sa jeho pádu.
 • Funkčnosť. Tento mobil je zároveň nočným svetlom, projektorom, hudobným hračkou a klasickým mobilným mobilom.
 • Kvalita vykonávania. Svetlé detaily a vysoko kvalitné hračky na suchý zips so schopnosťou zmeniť ich. Dieťa bude pekné vyriešiť a dosiahnuť.
 • Melodický. V tomto zariadení, postavené v 3 kategóriách melódie. Tam sú ukollasy, prírodné zvuky a klasiky. Asi 30 melódie.

Nočné osvetlenie malej lásky

Nočné osvetlenie malej lásky

Tento model je vhodný, pretože prvýkrát, zatiaľ čo dieťa potrebuje vidieť jasné pohyblivé objekty pred nimi, Bude to fungovať v úplnom zhromaždení. Pri používaní mobilu môžete vypnúť hudbu, ale zapnite projektor s hviezdami, takže hračky sa otáčajú so slabým osvetlením a spaľovaním dieťaťa.

Keď sa dieťa zastavuje Mobile, Môže sa transformovať na pohodlné detské nočné svetlo. Tento model odstránil oblúk a kupol je nainštalovaný priamo na bloku. Projektor tohto modelu vyhodí strop hviezdy, ako aj obrázky zvierat používaných v mobilnom dekor. Toto sú opice, sovy a koní. Veľký plus je hrať všetky po sebe idúce melódiá po dobu 30 minút. Rodičia nemusia nekonečne meniť melódie a narušiť padlé dieťa.

Nočné osvetlenie malej lásky

Nočné osvetlenie malej lásky

Hlavnou výhodou tejto vzdelávacej hračky je jeho všestrannosť. V prvých mesiacoch poteší dieťa ako hudobný mobil, a potom sa stane obľúbeným nočným svetlom s obrazom milovaných zvierat.

Nočné osvetlenie malej lásky

Výhody z používania mobilných nočných svetlí:

 • Rozvoj sluchu.
 • Motorický vývoj.
 • Dáva koncept dňa a noci, ktorým sa dieťa spať.

Nočné osvetlenie malej lásky

„Deň a noc“

Toto nočné svetlo je vhodné pre deti od šiestich mesiacov, je prezentovaná vo forme farebnej detskej televízie, v ktorej sa svet nachádza plný zvierat a rastlín. Nočné svetlo funguje v dvoch režimoch. V režime „Day“ na oblohe sa objaví slnko a čarovný rybník je osvetlený svetlom, z ktorých viacfarebná ryba skok. Keď je režim „Night“ zapnutý na oblohe, hviezdy sú osvetlené. V oboch režimoch, zvieratách, ktoré sa nachádzajú vo vnútri, pohybujú sa a priťahujú dieťa.

Nočné osvetlenie malej lásky

Nočné osvetlenie malej lásky

„Keith Cody“

Tento prenosný nočný svetelný projektor je vyrobený vo forme modrej alebo ružovej veľryby. KITENOK obklopuje dieťa spaľovaním druhov a zvukov. Nočné svetlo je pripojené k postieľke alebo dať na nočný stolík. V jeho arzenále tam 2 Zvukové režimy sú melódie a „biely“ hluk, ktoré upokojujú a relaxovať. „Biely“ hluk je zvuky surfovania, hluku vĺn, prasknutia vody a výkriky morských mačiek a kap.

Dizajn nočného svetla vám umožňuje otáčať a nakloniť ho, nasmerovať projekciu na rôznych povrchoch. Projektor ukazuje obrazy morských korčule, korytnačiek, slnečného žiarenia, ryby, plachetnice a brúsenie. Kombinácia obrázkov a lúkových melódie uvoľňuje a upokojujú, že nielen dáva dieťaťu sladký sen, ale aj zábavní v prebudení.

Nočné osvetlenie malej lásky

Nočné osvetlenie malej lásky

Nočné osvetlenie malej lásky

Funkcie používania:

 • Obrázky a projekcie Rozvíjajú pozorovanie.
 • Zvuky a melódia vyvíjajú sluch.
 • Dieťa sa učí zaspať bez rodičov.
 • Dieťa dostane prvé koncepty o zmene dňa a noci.

Nočné osvetlenie malej lásky

„BOOM BOX“

V prvých mesiacoch sa táto hračka pobaví dieťa ako klasickú hudbu mobilnú hudbu a projektor, vývoj zraku a motocykla batoľa. Potom, keď dieťa trochu vyrastie, hračka sa zmení na obľúbené nočné svetlo s mäkkým podsvietením a jemnou melódiou, ktorá bude kužeľom zužuje a sprevádza sa do sveta snov.

Ale najzaujímavejšia vec je, že keď dieťa začína chodiť a hrať, predstavíte mu prvý vo svojom živote „Boom Box“ s kľúčmi a 15 melódmi. Takáto pásková záznamník môže byť už pre prechádzku do nádvoria a počúvať hudbu s priateľmi.

Nočné osvetlenie malej lásky

Nočné osvetlenie malej lásky

Po nadobudnutí jednej z uvedených nocí vám pomôžete rozvoju vášho dieťaťa a dať mu prvé hudobné chute.

Nočné osvetlenie malej lásky

V ďalšom videu môžete sledovať podrobné nočné svetlo kontrolovať drobnú lásku.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár