Nočné svetiel na batériách

Veľmi dôležitým doplnkom pre dizajn detskej izby je nočné svetlo. Novorodenca potreboval okolo hodín v pozornosti. Atraktívna, malá noc umožní dieťaťu upokojiť, nie vrátane hlavného svetla. Nočné svetiel na batériách – vynikajúca možnosť pre detskú miestnosť.

Výhody a nevýhody

Detské noci na batériách majú nesporné výhody, takže dopyt. Hlavnou výhodou tohto príslušenstva je jej bezpečnosť. Môže pracovať celú noc, zatiaľ čo rodičia budú pokojní, že ich dieťa je úplne chránené.

Ak chcete umiestniť ďalší zdroj svetla, musíte mať rukáv. Niekedy usporiadanie miestnosti neumožňuje preniesť výstup. Aj keď takáto príležitosť existuje, je lepšie nerobiť kvôli bezpečnosti. Dobrá voľba bude nočné svetlo na batériách.

Moderní výrobcovia ponúkajú široký výber štýlových, nezvyčajných a originálnych bezdrôtových spálňových lôžok. Táto možnosť sa vyznačuje mobilitou. Môže sa ľahko nachádzať kdekoľvek v miestnosti. Je ľahko pripojený na stranu detsk, deku alebo oponu.

Hlavnou nevýhodou takýchto zariadení je, že pracujú určitý čas. Je potrebné pravidelne vymeniť batérie.

Ak chcete ušetriť peniaze a nestrávte ich zakaždým na batériách, stojí za to kúpiť batériu, ktorá vám umožní opakovane používať rovnaké batérie. Batéria beží z elektriny.

Názory

Dnes si môžete kúpiť nočné svetlá pre každú chuť. Modely sú prezentované v rôznych farebných predstaveniach, rôznych tvaroch a veľkostiach, textúr a štruktúrach:

 • nástenný. Svietidlá na stene priťahujú pozornosť na nezvyčajný dizajn. Sú prezentované vo forme clothespins. Môže byť pripojený k akémukoľvek prvku, takže sa ľahko pohybuje okolo miestnosti. Pohodlie je veľmi dôležitým kritériom pre výber takýchto modelov.

Táto možnosť je optimálna voľba pre detskú izbu. Nočné svetlo má tlmené svetlo a tiež pokrýva malú oblasť.

 • Desktop. Všetky milované klasiky stoja stolnú lampu. Môže sa používať v každej miestnosti. Desktop model pomôže vyzdobiť interiér obývacej izby, spálne alebo detskej izby. Mnoho uprednostňuje inštaláciu desktopovej verzie v blízkosti postele. To vám umožní zapnúť alebo vypnúť svetlo, bez toho, aby ste ho dostali.

Takéto možnosti sú charakterizované tlmeným svetlom, ale ak používate žiarovku s vysokou žiarovkou, potom môžete dokonca prečítať obľúbený časopis alebo knihu.

 • Nočná nočná hračka. Toto príslušenstvo je skvelo vhodné na zdobenie detskej izby, a tiež dokonale zapadá do dizajnu spálne pre dospelých. Moderní výrobcovia ponúkajú širokú škálu, kde si každý môže vybrať pôvodnú a módnú možnosť. Dizajnéri neobmedzujú let Fantasy pri vytváraní nových modelov.

Mnohí uprednostňujú nočné svetlo, pretože na zapnutie alebo vypnutie zariadenia je potrebné len jedno kliknutie.

 • Nočný svetelný projektor. Najmodernejší model je nočný projektor. Je reprezentovaný ako strop, ktorým sa na strope zobrazia rôzne obrázky alebo obrázky. Veľmi pekný a zaujímavý pohľad na Night Starry Sky. Takýto obrázok presne pomôže relaxovať a upokojiť. Každé zariadenie projektora stelesňuje nezvyčajný a svetlý obraz.

 • Inteligentné nočné svetlo. Zlepšený model modernosti je „inteligentné“ nočné svetlo. Je vybavený vstavaným snímačom pohybu, takže svetlo sa rozsvieti len na pohyb. Môžete si vybrať možnosti hudby, ktoré sa začali hrať príjemnú melódiu s automatickým zaradením. Tlačidlo v takomto modeli chýba, pretože zariadenie nezávisle rozhoduje, keď sa musíte zapnúť alebo vypnúť.

Praktickosť a pohodlie sú silnou stránkou „inteligentnej“ noci. Táto možnosť bude vyhovovať miestnosti dieťaťa a rodičov.

Ako si vybrať?

Mnohí rodičia neplatia náležitú pozornosť pri výbere nočného svetla na batériách, čo je veľmi vážna chyba. Toto zariadenie musí byť bezpečné pre zdravie dieťaťa Pri výbere by sa mali zohľadniť mnohé faktory:

 • Najprv sa musíte pozrieť na materiál, z ktorého je nočné svetlo vyrobené. Neodporúča sa získať plastové modely. Je známe, že pri zahrievaní sa tento materiál prideľuje škodlivé látky av niektorých prípadoch – nepríjemný zápach;
 • Jas svetla má veľký význam. Mali by ste vyzdvihnúť noc s tlmeným svetlom, ale mal by sa dobre pokryť aspoň malé priestory miestnosti. Pre škôlky sa mäkké svetlo dokonale zapadne, stojí za to navigácia na žltom tieni. Bright Nights zle ovplyvňujú sen dieťaťa, ako aj na jeho psychiku.

Ďalšie funkcie

Medzi širokú škálu nocí na batériách, môžete si vybrať možnosť pre každú chuť. Dodatok k funkcii osvetlenia môže byť:

 • Hudba. Teplé svetlo spolu s pokojnou lyžiarskou hudbou upokojuje dieťa rýchlejšie. Ak sa rozhodnete kúpiť model s hudbou, potom musíte počúvať prezentované kompozície. Stojí za to navigovať príjemné a pokojné melódie. Takéto modely musia mať tlačidlo vypnutia hudobnej funkcie;
 • Prognózy. Pre detské izby si často vyberajú nočné svetlá na batériách so zabudovaným projektorom typu. Deti sa radi pozerajú na hviezdnej oblohe pred spaním alebo hodinky plávajúce ryby. Vzhľadom na dostupnosť batérií môže byť projektor umiestnený v ktoromkoľvek bode miestnosti;
 • Dotykový senzor. Modely s touto funkciou nezávisle zapínajú a vypnú. Zariadenie pracuje v temnom čase a vypne, keď sa miestnosť stáva svetlom. Táto možnosť je drahá, takže nie je k dispozícii všetkým. Nezabudnite, že senzor potrebuje opatrný. To rozšíri jeho život.

Kam na zavesenie?

Nočné svetlo na batériách môže byť umiestnené alebo zavesiť. Bude vyzerať krásne na stene, v blízkosti postele alebo na oponách detskej izby. Tečie, kde je lepšie zavesiť nočnosť, stojí za to vykonávať dve základné požiadavky:

 • Svetlo by nemalo spadnúť do očí. Bude zasahovať do silného spánku a dieťa nebude schopné úplne relaxovať;
 • Nočné svetlo by malo zabezpečiť toľko svetla, aby bola jeho matka pohodlná, aby sa priblížil k dieťaťu a dal bradavku alebo zmeňte plienku.

Nočný svetelný projektor pre vaše dieťa možno ľahko urobiť nezávisle od priateľky. Podrobná master trieda je uvedená v nasledujúcom videí:

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: