Nočné svetlo hviezdnej oblohy „

Pôvodné nočné svetelné lampy, napodobňovanie oblohy s miliónmi hviezd na strope, v každej miestnosti vám umožní a vaše deti nielenže získať estetické potešenie, ale aj možnosť rýchlo spustiť.

Zvláštnosť

Gigantické priestory a hviezdy hviezdnych systémov sa môžu ubytovať aj v malej spálni alebo pre deti. S týmto projektorom hviezdnej oblohy môžete vytvoriť skutočne romantický vzhľad miestnosti alebo preskúmať oblohu s hviezdami na vlastnom strope.

Ak sa tiež rozhodnete kúpiť tento druh produktu, musíte vedieť, aké výhody vám môže dať a aké mínusy počas prevádzky má.

Pozitívne aspekty nákupu obyčajného projektora:

 • nízke náklady, a preto – prístupnosť pre bežných ľudí;
 • možnosť študovať konštelácie doma;
 • môže byť prevádzkovaný ako nočné svetlo v detskej spálni;
 • Vytvorenie pôvodnej ilúzie hviezdnych priestorov v interiéri;
 • môže fungovať zo siete aj z batérií;
 • Dostupnosť rôznych odrôd a modelov pre každú chuť.

Nevýhody tohto produktu nie je taký významný:

 • Ak si kúpite nočné svetlo v demonštrovanom stave, je ťažké ho získať dosť bez určitých zručností;
 • V mnohých modeloch je krátky vodič, ktorý neumožňuje prenášať produkt, ktorý beží zo siete na vzdialenosti, ktoré potrebujete;
 • V mnohých modeloch lampy sú obrysy konštelácií jasne viditeľné, len ak ho privádzate do steny.

Charakteristické znaky tohto druhu noci sa môžu nazývať:

 • Žiarenie je veľmi svetlé, ale bezpečné pre oko svetlom toku na strope a stene.
 • Prítomnosť niekoľkých režimov prevádzky, pričom ich spínanie môže výrazne zmeniť paletu farieb. Možnosť vybrať si farby v nastaveniach.
 • Schopnosť reprodukovať rôzne obrázky obvyklých rozptýlených hviezdnej oblohy a betónových konštelácií, čo je veľmi zábavné pre deti a dobre ovplyvňuje vývoj ich obzorov.
 • Mnoho hviezdnych projektorov majú automatický časovač, ktorý sa tradične spustí po 45 minútach. Ušetrí vás z noci v noci počas noci.
 • Univerzálnosť elektrických systémov.

Odrody

Odrody tohto produktu sú len obrovský súbor, dnes v mnohých obchodoch môžete ľahko kúpiť nočné svetlo projektor „hviezdnej oblohe“ vo forme všetkých druhov zvierat, nočných svetiel, ktoré sa otáčajú, projektory a vykonávanie hudobných nočných svetlí. Aké charakteristické funkcie majú všetky tieto typy nocí?

ROTHING NIGHT LIGHT PROJEKTORU PRIPRAVUJE BEZPEČNOSTI POTREBUJÚ BEZPEČNOSTI POTREBUJÚ. Táto lampa je skvelá pre deti, ale môže byť použitá a dospelí, pretože takýto produkt vám pomôže dať zvláštne kúzlo romantický dátum alebo sa môže stať pôvodným zameraním na párty. Dieťa so záujmom bude zvážiť pohyblivé hviezdičky, ležiace v posteli a pokojne zaspávate.

Rotujúce detské lampy je najlepšie získané pre dieťa staršie ako dva roky, aby sa zohľadnili faktory rozvoja vízie na dieťa.

Na niektorých projektoroch „Starry Sky“ nie sú len tlačidlá, ktoré môžu byť ovládané samotným lampou, ale aj tlačidlo na zapnutie detskej piesne. Väčšina z týchto nočných látok má viac ako jednu pieseň a môže byť nahradený pomocou sekundárnych kliknutí na špeciálnom tlačidle. Ak stlačíte toto tlačidlo naraz 5 krát, piesne skladby sa zmenia alternatívna celá noc.

Mimochodom, stlačením tohto tlačidla môžete úplne vypnúť zvuk melódie v noci projektora, ak sa dieťa rád zobrazí hviezdy v tichu. Padajúce spí za zvuky príjemnej melódie hudobnej lampy, vaše dieťa nebude rozmarné a zasahovať do teba.

Títo spotrebitelia majú obrovskú popularitu Svietidlá s projekciou hviezdnej oblohy, ktorá na ich budove môžu tiež ukázať čas. Nočné svetelné hodiny sú ideálne pre spálne deti aj pre dospelých. Tento druh hodiniek má potrebnú funkciu alarmu, niekoľko farieb na projekciu a vstavané reproduktory s hudobným sprievodom.

Projekčná lampa alebo, ako sa nazýva aj domáci planetárium. To je jeden z najdrahších zariadení nočných svetlín hviezdnej oblohy, ale skopíruje potrebné nebeské telá. Tieto výrobky sú často implementované s mapou rôznych konštelácií, aby preskúmali, s laserovým ukazovateľom a všetkými druhmi vedeckých výhod.

Takéto svietidlá sú vybavené svetlými a vysoko kvalitnými LED diódami, vďaka ktorej obraz niekoľkých tisíc hviezd a viac ako 50 známych konštelácií pôjde na steny miestnosti.

Ako iná funkcia vám takéto výrobky pomôžu, aby ste sa dostali do konštelácií s presným dátumom, aby ste si mohli prezerať hviezdnu oblohu, ktorá môže byť uvažovaná len v rôznych častiach sveta – v Afrike alebo v Amerike.

Modely a formuláre

Odrôd nočných svietidiel s účinkom „nočnej oblohy“ a hviezd sú veľmi veľa, takže si pre vás nevyberiete najvhodnejšiu lampu. Najobľúbenejšie modely sú nasledujúce lampy.

Projektor „Hudobná korytnačka“

Toto je druh mäkkej hračky, ktorá je vyrobená z nehriašeného plyšu. Produkt, vyčnievajúce svetlo vo forme hviezd, ktoré sa nachádza na hračku. Počas používania z nočného svetla, príjemná melódia znie lullaby. Vďaka automatizácii sa divný korytnačka vypne na časovači a tým šetrí trvanie batérie.

Ak si chcete kúpiť takýto nočný projektor pre dieťa, potom táto korytnačka sa stane vynikajúcou voľbou. V popoludňajších hodinách môže taká korytnačka hrať úlohu mäkkej hračky, a večer – obráti detskú izbu na zábavné planetárium. Na tele výrobku je tlačidlo obidve na prepnutie melódie a na zmenu spektra svetla.

„Lienka“

Toto je lampa, ktorá má dieru vo forme malých hviezd v jeho plášti. Tento projektor má tiež vysoko kvalitný povlak z kožušiny Velor, ktorý je podobný zvyčajnej mäkkej hračke. Všetky materiály v tomto produkte sú šetrné k životnému prostrediu a bezpečné pre deti, takéto nočné svetlo môže bezpečne odísť v detskej spálni pre radosť dieťaťu.

„Ladybug“ má originálny vzhľad. Produkt sa vykonáva v červených a čiernych farbách v plnej kombinácii s farbami tohto hmyzu. Produkt má plastové puzdro, mechanizmus je skrytý pod ním, je tu tiež mäkký na dotyk tela, ktorý je pohodlný na dotyk. Deti milujú vidieť sny pod mierom hviezd a obľúbenou piesňou.

Nočné svetlo leto dieťa

Nočné svetlo vo forme krásneho a mäkkého slona vytvoreného, ​​aby dal dieťa cítiť pocit mieru a coziness. Pomôže to zabezpečiť stav pokoja pred sny, dieťa sa upokojí s pomocou uspávanky a svetelného projektora vo forme oblohy, plná hviezd.

Hudobný dizajn sa skladá z 3 lyží a 2 melódie so zvukmi prírody. Nočné svetlo vo forme mäkkej hračky s hviezdami na strope počas odpadu spať bude nádherný darček k narodeninám pre každé dieťa.

Nightlight „Sea Star“

Nočné svetlo bude zrušené pre najmenšie deti, trblietavé hviezdičky, ktoré sa odrážajú na strope, v tomto projektore sa trochu podobajú obvyklej hviezdnej oblohe, ale ich jasné svetlo a viacfarebné pretrehy budú mať deti.

Alternatívne možnosti

Hviezda slnka – Ďalším lacným nočným svetlom, s ktorým môžete rýchlo organizovať romantický večer alebo dlhú dobu, aby ste dobyli dieťa s žiarivom hviezd a mesiac na strope. Rotujúce puzdro projektora umožní zmeniť umiestnenie súhvezdí v režime, ktoré potrebujete – od pomalého k najrýchlejšiemu tempe.

Neobvyklé nočné svietidlo – Lávová lampa. Jeho zmena vnútornej formy je ohromujúca a priťahuje súčasne. Každá taká lampa je naplnená viskóznou lávou zmesou, čím sa vytvára pokoj, mäkká žiara na akúkoľvek izbu – kanceláriu, izbu, spálňu alebo na iné miesto. Najlepšie vhodné pre párty, odpočinok a dekoráciu veľkých a malých priestorov.

Žiariace v tme Nálepky Tiež veľmi nárokované dnes a nielen u detí. S pomocou svetelných nálepiek, môžete štýlovú detskú izbu. Aby ste to urobili, stačí držať produkty s originálnymi obrázkami na stenách alebo stropom miestnosti v akomkoľvek poradí, ktoré potrebujete.

Táto sada je fluorescenčná, denne, hviezdičky akumulujú slnečné svetlo, a vďaka tomu bude dieťa schopné každý večer a noc, aby sa pozrel na jasné žiariace obrázky. Hviezdy, živočíšne obrazy, vzory a geometrické tvary môžu pôsobiť ako formy svetelných nálepiek.

Obľúbené značky

Jednou z najobľúbenejších značiek je produkt čínskej výroby – projektor Hviezda majster. Toto je najlacnejší model projektívneho hviezd s niekoľkými spôsobmi prevádzky:

 • s projektovaním len bielych hviezd;
 • S projekčnými hviezdami pretekajúcimi všetkými farbami;
 • S premietaním bielych hviezd a preplnením rôznymi farbami.

Ďalší podobný model – Projektor-Nočné svetloHviezda krása, Kto navrhne, aby ste si užívali hviezdnu oblohu vo vašej spálni a ponoriť sa na hlavu pred spaním v štýlovom kaleidoskop blikajúce viacfarebné hviezdy. Projektor má tri možnosti osvetlenia – biela, preplnená a kĺbová – biela s dúhom.

Domov PlanetariumDivadlo Zeme – Krásny model pre vysoko kvalitné štúdium nočnej oblohy. S tým môžete znovu vytvoriť plnú ilúziu priestoru v mojej hlave so satelitmi a padajúcimi hviezdami nad širokouhlým nebeským rozlohou. TRUE, tento model je jednoducho šialene drahý – asi tisíc dolárov.

Projektor Aurora MasterAurora projektor„Severné svetlá“. Projektovanie Polar Shine Projector Aurora bude fungovať perfektne a ako nezvyčajné nočné svetlo. Vytvorí zábavnú atmosféru v každej izbe doma. Budete mať nádhernú príležitosť obnoviť takmer skutočnú polárnu žiaru doma a tento druh krásy vám dá produkt pod ochrannou známkou „Aurora“. Môžete ho použiť na výlet na stan osvetlenie a užívanie vodných postupov v kúpeľni.

Nočný svetelný projektor s jasným projekčným hodinom „Hviezdy a Mesiac“ Zrušené a harmonicky vhodné pre interiér dospelej spálne alebo detí. Toto nočné svetlo má tak funkciu projektora a funkcie bežných hodín ako digitálne. Cez noc s takýmito časmi sa jasne objavia všetkým, ktorí chcú dať svoju spálňu romantickým, pohodlí alebo len na chvíľu ho diverzifikovať.

Pomocou žiarenia hviezd je vytvorená skutočne báječná atmosféra. Stačí zahrnúť tento projektor a miestnosť bude okamžite osvetlená hviezdami, ktoré začne pomaly blikať, meniť farby. Ďalšou funkciou, ktorá je v nočnom svetle, bude hodinami, ktoré ukazujú presný čas medzi hviezdami. Obraz na projekciu hviezd sa vykonáva v rôznych odtieňoch. Prípad svietidla je plast a má malú veľkosť.

Projektor Night Light Star Master „Galaxy“. Nightlight dokonale ukazuje všetky planéty slnečnej sústavy, ktoré pomôžu dieťaťu tvoriť záujem o učenie sveta okolo nás a poskytne najsprávnejšiu predstavu o štruktúre nášho vesmíru s nekonečným priestorom DALA a planéty plné Neotvorené tajomstvá.

Recenzie

Jeden z najobľúbenejších modelov – Star Master Projector používa to najlepšie ako najlepšiu slávu na internete a väčšinu recenzií o tom – v negatívnom kľúču. Dôvodom tohto – hviezdy na povrchu počas prevádzky tohto projektora sú získané rozmazaním, fuzzy, málo pripomínajúcej skutočnej hviezdnej oblohe. Model je lacný a nebezpečný počas prevádzky, takže nenechávajte ho bez dozoru v detskej spálni.

Pôvodný nočný svetelný projektor „hviezdny obloha“ sa líši od falzifikátov už externe. Kvalitné výrobky sú zvýraznené lacným výrobným materiálom, majú príliš svetlé alebo nadmerne vyblednuté svetlo, vyžarované zlé, žieravé vôňu, majú príliš hlasnú vrstvu melódiu a uzáver je často zle zaznamenaný, ktorý zavrie akumulátory projektora. O takýchto akvizíciách, najmä ak si ich kúpite pre deti, je lepšie ušetriť.

Ak si chcete kúpiť dobré a multifunkčné zariadenie, hrať úlohu domáceho planetárium s realistickým obrazom skutočnej hviezdnej oblohy, potom vy Najlepšie nákup Zemské divadlo. Recenzie tohto produktu – len najpozitívnejšie.

Niektoré mini planetárium, okrem svahu oblohy, odstrániť obraz Mesiaca na stenách domu, môže projektovať pôdu kvalitatívne.

V mnohých, môžete si prezerať vedecké filmy o vesmíre dala. V niektorých domácich planetaria je pôvodná funkcia zapamätať si zvuky prírody a rotujúca projekcia pomáha vidieť farebné západy slnka, polárny lesk alebo jasnú dúhu.

O tom, ako domáce planetárium Zeme Divadlo pracuje, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: