Populárne štýly na stenu

Dnes existuje toľko osvetľovacích zariadení na trhu, že dizajnéri často nemôžu určiť, aký štýl jeden alebo iná lampa patrí. Preto sa v interiéri sa často používa miešanie rôznych smerov, čo robí každé lampy originálne a jedinečné.

Moderné smery

Téma Sea má atraktívnu silu, takže interiér zdobený na morskej téme – častý fenomén. Plus tento štýl je, že na trhu môžete nájsť dostatok predmetov, ktoré budú základom interiéru na morské štýl: mušle, kotvy, dekoratívne volant, loď s palubami a inými vecami v bielej modrej farbe. Svietidlá môžu byť rôzneho tvaru a tieňa.

„SEA“ svietidlá dokonale dopĺňajú interiér s jedným fotomom, stávajú sa hlavnou farbou a dekoratívnym prízvukom dizajnu alebo s dôrazom na príslušnú tému jeho originality, jednoduchých a jasných farieb. Pri výrobe takýchto svietidiel, dreva, lán, skla, kovu, hliny.

Ak chcete dať skromnosť a závažnosť miestnosti, a nie naložiť ho nadmerným dekorom, potom stojí za to zostať v minimalizme.

Jednoduché postavy lampy, prirodzené odtiene žiarenia – to všetko bude zdôrazňovať individualitu a vykladanie miestnosti. Materiály používané v štýle minimalizmu – kameň, papier, plastové, matné sklo a kovový strieborný kov alebo chróm. Pripravený tu bude zbytočná, ale jednoduchosť a prirodzenosť, naopak, bude harmonický so všetkými ďalšími dizajnu.

Ak ste fanúšikom neskorého modernizmu, potom sa High-Tech vytvorí špeciálne pre vás. Tento štýl sa objavil na konci 80. rokov 20. storočia, keď bolo zavedenie informatizácie vo všetkých oblastiach života aktívne.

Rozdiel tohto štýlu z iných lží v jednoduchosti, konštruktivizme, absencia nepotrebného dekor.

Svetlo Techno-štýlové technológie s použitím kovových a plastových materiálov dokonale zdobia interiér.

Pre tých, ktorí milujú kvety, bude openwork čiary floristické štýl bude nezmenený výber. Základom tohto štýlu je prítomnosť kvetinových výtlačkov, používanie jemných foriem, kruhov, cikzags a zakrivených čiar. Farebná paleta je zastúpená v žltej farbe, béžovej, ľahkej ružovej odtiene. Materiály používané v tomto štýle – kameň, kov, drevo.

Štýl „Tiffany“ sa stal skutočným prielomom v dizajne svietidiel. Takéto svietidlá sa vykonávajú z kusov zafarbeného skla pripojeného k škvrnitým vzorom skla. Taká jasná mozaika sa manuálne vyrába. Originalita lusteru sa dosahuje na úkor kovaných prvkov a ozdoby s rôznymi motívmi.

Etnická skupina

Nástenné lampy v etnickom štýle sa stanú jedným z hlavných prvkov dekor etnického dizajnu. Sú schopní zdôrazniť individualitu miestnosti a dať mu úplné zobrazenie.

Východný štýl – Toto je kombinácia bronzov, medi a striebra v otvorenej farbe. Farby svietidiel v orientálnom štýle sú rôznorodé: Prečerpanie tónov, ktoré sa odrážajú v ňom, sú schopní dať luxusnosť a bohatstvo na interiér, ktorý nepochybne zdôrazňuje stav vlastníka.

Krajské svetlá Pripomenúť život obce. Urobte ich z prírodných materiálov svetelných tónov. Charakterizovať tento štýl jednoduchosť dizajnu a foriem, žiadna modernitosti podrobne a čo je najdôležitejšie, funkčnosť.

Osvetlenie japonského štýlu Onifikujú vychádzajúce slnko. Sú vyrobené z ekologických materiálov a môžu mať hieroglyfy alebo iné symbolické obrazy. Všetko v takýchto lampach má svoj vlastný filozofický význam.

Škandinávsky štýl Štylizovaná paleta studenej farby v kamennom, drevených a textilných materiáloch. Pre tento štýl je minimalizmus dôležitý v kombinácii s prírodnými prvkami. Takéto lustre sú ľahko vykonávať, ale nezvyčajne elegantné a krásne.

Talianske štýlové lampy – Jedná sa o eleganciu stropu, úžasné dekor a brilantnú povrchovú úpravu kryštálov a drahých kameňov.

Takéto osvetľovacie zariadenia budú vždy centrom dizajnovej miestnosti. Sú ideálne pre predné a slávnostné interiéry.

Ak si voľba padla na tieto spálne, môžete vyzdvihnúť malú stenu brzdu s okrúhlym sklom alebo maľované drevené lúče.

Anglický štýl – Toto je personifikácia prísnosti, slávnosti a elegancie. Častejšie je na výrobu takýchto osvetľovacích zariadení, zvolený tvrdý kov. Crystal, hrubé pohár bielej alebo matnej. Elegantný typ svietidiel sa dosahuje na úkor ručných majstrov. Ich funkciou je, že sú ideálne pre svietidlá, stenové vrkôčiky a stolové lampy.

Morocké štýlové lampy – Toto je analóg dovolenky, jasná nálada a pôvodný prístup k výberu interiérového dekoru, a tiež je všetko doplnené mozaikou rôznych farebných odtieňov. Materiály používané na vytvorenie takýchto zariadení – bronz, mosadz, meď alebo striebro. Vzory na lampách – Interlačné štylizované rastlinné motívy, kaligrafické nápisy a geometrické tvary.

Extrémne obrovský výber Svietidlá v čínskom štýle. Hlavnou vecou v nich je dodržiavať filozofickú koncepciu, v ktorej povahe, energie a prirodzenosti pretínajú. Na väčšine lampy nájdete výkresy s čínskym písaním a obrazmi posvätných zvierat.

Historická stylistika

Štýl, ktorý vznikol v XVI storočí a stále zostáva jedným z najobľúbenejších v interiéri – barokový, charakterizované jeho luxusom. Rozlišuje sa pattami, slávnostným a nasýteným komfortom a pohodlím.

Svietidlá sú izolované zakriveným, okrajom, trblietaním a bohatým farebným paletomou: zlato, smaragd a zafír a uistite sa, že krištáľ.

Francúzsky štýl Ammpir symbolizuje moc, veľkosť a moc. Vyznačuje sa masívnosťou, prísnou symetriou, slávnostnou kondenzou a výpočtou rovnováhy.

Stalinsky ampir bol vytvorený v čase a. Stalin v 30s XX storočia. Odráža monumentálnu v interiéri. Výber lampy tohto štýlu, stojí za to venovať pozornosť kryštálu, ktorý je tam potrebný. Tiež lustre sa vykonávajú z bronzu. Zvyčajne sú veľmi veľké.

Ďalší francúzsky štýl – Art Deco – Jedná sa o zmes niekoľkých klasických štýlov, ktoré sú personifikáciou úspechu a bohatstva. Luxusné, veľkorysé ozdoby a odvážne geometrické tvary v kombinácii s drahými materiálmi (vzácne stromy, slonoviny, drahokamy, striebro) sú schopní dať interiér sofistikovanosť a jedinečnosť.

Retro sconce sa líšia v správnom formulári a majú 3 alebo 5 zvlnených rohov. Pri výrobe používané kované, drevené, plastové, kryštálové a porcelánové materiály. Často môžu byť takéto lampy vidieť s plameňmi vo forme širokých okuliarov alebo svietidiel napodobňujúcich podlhovasté sviečky.

Tipy na výber

Existuje niekoľko pravidiel a tipov, aby ste venovali pozornosť pri výbere zariadenia na osvetlenie steny:

  • Rozhodnite, ktorá úloha bude vykonaná budúcou lampou: sa stane hlavným zdrojom svetla alebo bude len dekor v miestnosti. Na základe toho vyberte správnu veľkosť, tvar, farbu lampy.
  • Nezabudnite, že nie vždy nástenné lampy môžu dostatočne poskytnúť osvetlenie v izbe. Preto stojí za to zvážiť farbu samotného plameňa a lampu. Tmavé a matné farby vždy „jesť“ svetlo, svetlé, naopak, môžu vizuálne pridať farby.
  • Štýlové lampy odrážajú tenkú a úžasnú chuť hostiteľov A je pozornosť hostí. Preto by sa lampa na stene harmonicky zmestili do interiéru a farebného rozsahu miestnosti, ako aj vytvoriť pohodlie a pohodlie.

Výber svietidla je ovplyvnená vlastným vkusom. Ale pamätajte, napriek štýlu, farbe lampy, aboire a jeho telo musia byť v rovnakej farebnej palete.

Ubytovanie v interiéri

Je bezpečné povedať, že s pohodlným osvetlením je pekné robiť domáce úlohy as útulným – relaxovať, vychutnať si spoločnosť príbuzných a blízkych.

Nástenné svietidlá sú ideálne pre spálne, umiestnené nad posteľou alebo lôžkom. Ak je v miestnosti zrkadlo, ideálne by to osvetliť niekoľko svetelných zdrojov.

Pobočka je najlepšia pre kuchyňu, ak je to dosť na žiarivo osvetlenie kuchynského nábytku. Tu je lepšie umiestniť veľkú lampu do stredu miestnosti a cez pracovné zóny visia malé lampy.

Pre osvetlenie obývacích izieb s viacerými žiarovkami fit perfektne. Tak bude pokračovať aj tajomstvo domu, pohodlie a príjemné interiér. Vo veľkých miestnostiach je možné rozdeliť do niekoľkých zón a osvetliť ich malými lampami alebo lampami.

Prehľad Wall Sconces v interiéri – v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: