Ruskí lustre

Ruskí lustre

Pred niekoľkými desaťročiami boli aj dobrým a kvalitatívne vyrobeným tovarom pre domácnosť rovnaký typ a non-kusy. Vzhľad a dizajn z nich dostal príliš málo pozornosti. Moderný elektrický tovar, ktorý sa prepustený v Rusku, ale prestal priniesť zahraničným náprotivkom a funkčnosti a vzhľadu.

Ruskí lustre

Ruskí lustre

Zvláštnosť

Stropné lustre sú určené pre nízke stropy a vyzerajú atraktívne v každej izbe.

Celé geometrické konfigurácie sú rozšírené ako:

  • paralelný;

  • gule;

  • Námestia.

Ruskí lustre

Ruskí lustre

Ruskí lustre

Svietidlá v modernom štýle sú v dopyte výrazne viac ako iné. Koniec koncov, nie každý si môže dovoliť klasické osvetľovacie zariadenie a modernistický luster bude schopný zapadnúť do väčšiny štýlov bez poskytnutia akýchkoľvek sťažností.

Luxusné svietidlo je zdôraznené v jednoduchom minimalistickom interiéri a blízko k nemu v duchu štýlov bude vyzerať cudzinec. Ľahko sa zmestia do akéhokoľvek prostredia. Kombinácia bielej farby s oceľou, ale ak si želáte, môžete si kúpiť luster do luster.

Modernisticks lustre sa zameriavajú na originalitu vlastníkov, vytvoriť pocit harmónie a krásy, ale zároveň nedávajú najmenší nádych pomppizity. Kubické plafóny monotónnych odtieňov, „púčiky“, štylizované kvetinové pozemky – len niekoľko príkladov toho, čo môžu byť lustre Ruska.

Dokonale zmestia do najmodernejších interiérov, sú monitorované s štýlom high-tech as eklektickou.

Ruskí lustre

Ruskí lustre

Ruskí lustre

Najnovšie projekty dizajnu často znamenajú lustre s jednou základňou, ktorá slúži ako podpora pilfon reťazca. Môžu byť umiestnené v jednej výške (vo forme „Breaky“), ale väčšina dizajnéri preferuje viacúrovňové štruktúry, pretože sú najzaujímavejšie a originálne medzi všetkými. Existujú aj možnosti s Plaffers plafo vo forme lúča, pomocou svetelných zariadení.

Ruskí lustre

Umelecké predmety sa môžu dobre stať sémantickým centrom obývacej izby a priťahujú univerzálnu pozornosť, zriedenú obyčajnú a nadmernú prísnu atmosféru.

Jas stropného svietidla je niekedy vyjadrená nie je vo farbe jeho maľby, ale v neštandardnej geometria a okrajových ozdobách.

Maximistický dizajnový lustre sú čoraz obľúbenejšie – jednoduchá geometria, odmietnutie zavesených častí a monotónnosti vám umožní vytvoriť stručný objekt, ktorý nevyzerá horšie ako najsofistikovanejšie vzorky. Vždy si môžete kúpiť stropné svietidlá domácej produkcie, vyrobené v ecostele s maximálnym používaním prírodných materiálov.

Ruskí lustre

Ruskí lustre

Ruskí lustre

Klasická stylistika

Lustre v klasickom výkone sa rozlišujú slávnostným, slávnostným vzhľadom, vytvárajú zvýšenú atmosféru. Nespornou výhodou je, že takýto štýl je v akomkoľvek ére, nie je vyjadrený rýchlo sa meniacim spôsobom.

A nemôžete sa obávať, že musíte pravidelne aktualizovať svetelné zariadenie, zaručené.

V obývacej izbe, klasické lustre vykazujú vynikajúce estetické charakteristiky, aj keď je povrchová úprava neutrálna, nábytok sú skromné, adelektívne prvky sú nevýznamné alebo všeobecne chýbajú.

Na výrobu takýchto svietidiel je najčastejšie používaný kryštál a sklo, kovové konštrukcie a tkaniny. Je potrebné zvážiť, že klasický luster netoleruje najmenšie chyby pri vytváraní interiéru a musí prísne harmonizovať s okolitým priestorom. Vintage motívy sú často vyjadrené v imitácii sviečok.

Ruskí lustre

Ruskí lustre

Ruskí lustre

Ruské rastliny tiež vyrábajú klasické lustre s floristickými motívmi, plafónmi a dekoratívnymi prvkami, ktoré sa podobajú rastliny, kvety. V olivovom štýle, Shebbi-Shik a individuálne smery krajiny oceňujú poddruhy klasických svietidiel, z ktorých sú odstránené nadmerné dekory a prívesky sklenené detaily. Dizajnéri milujú vytvárať originálne kompozície, v ktorých je tradičný pohľad na luster kombinovaný s jedinečnými položkami.

Svietidlá klasického typu môžu byť použité v najmodernejších interiéroch, vrátane eklektického alebo minimalizmu, ak ich zdobíte čo najskôr.

Ruskí lustre

Ruskí lustre

Ruskí lustre

Hlavnými výrobcami

Moderné ruské lustre už nie sú horšie ako zahraničné produkty v stabilite práce podnikov, ich otázky, ani pre kompozičné charakteristiky.

  • Môžete si kúpiť lustre pre rôzne účely Avantgarde, Od roku 1998. Táto výroba sa nachádza v regióne Rostov. Počet modelov tohto výrobcu získal ocenenia na tematických výstavách, ktoré sú zahrnuté v zozname „prúd najlepších tovarov Ruska“.
  • Dobrá a dobrá továreň „Fotón“, Od roku 1993 a táto značka je schopná ponúknuť masívne používané a originálne návrhy.

Ruskí lustre

Ruskí lustre

  • Firma „Severná farba“ Tiež poskytuje svojim zákazníkom možnosť objednať vysoko kvalitné osvetľovacie zariadenia za prijateľné ceny a sú tiež navrhnuté a úspešne fungujú ziskové pre zákazníkov.
  • Spoločnosť „Svereresurs“ Zahŕňa spotrebiteľov originálne tiffany lampy, odhadované pod starožitným bronzom alebo s kvetinovými motívmi.
  • Veľmi rôznorodé elektrické spotrebiče vyrobené v meste Gus-Crystal.

Ruskí lustre

Ruskí lustre

Kované modely

Po kúpil lustre, pri výrobe, z ktorých bolo kovanie použité, môžete urobiť sofistikovanosť a šľachtu do vášho interiéru.

Dizajnéri sa podarilo vytvoriť mnoho možností pre tekované železné lampy. Variačné čiary a ohyby, ktoré sú dosiahnuté otvorenosť a striktnosť, ľahkosťou aj majestátnosťou. V skrinkách a obývacích izbách sú moderné ruské lampy s kovanými časťami rovnako atraktívne, dobre kompatibilné s drevom a kameňom. Použitie takýchto lustrov v modernej izbe, môžete dosiahnuť pocit eklektického.

V kreagovaných lustre lustre môžu byť veľmi zložité formy a ohyby, všetky druhy ornamentov, ktoré robia lampu v jedinečnom. Napriek staromódnemu vzhľadu luster, ruskí výrobcovia vybavili takéto zariadenia podľa najnovších technológií.

Ruskí lustre

Ruskí lustre

Výrobky z mosadze

Osvetľovacie lustre z mosadze sa môžu vykonávať pod starovekom a externe, nemôžu byť odlíšení od tých, ktoré už niekoľko storočí visel na najsofistikovanejšie domy. Teraz možno predstaviť šľachtické poznámky do svojho domova.

Ruskí lustre

Ruskí lustre

Počet zátvoriek a „sviečky“ môže byť veľmi odlišné, výrobcovia sú pripravení ponúknuť a mosadzné lustre s Patinou, tam sú dokonca možnosti doplnené kryštálom. Je leštené a spracované špeciálnou technológiou, aby sa dosiahla maximálna hladkosť, ktorá umožňuje elimináciu akumulácie prachu. Svetlá lampa bude vždy a dizajn papilónov na zlúčeninu suspenzií kryštálov prakticky nepodlieha deformáciám.

Nepochybnou výhodou mosadze je široká škála odtieňov, jeho relatívna sila a dôchodková.

Leštené a matné mosadzné výrobky sú v dopyte veľmi široko. Mnohí lustre sú vybavené tepelnou vrstvou, ktorá vám umožní bezpečne nainštalovať na strop. Odnímateľné reflektory pomáhajú výrazne zvýšiť osvetlenie, distribuovať svetlo.

Ruskí lustre

Ruskí lustre

Ruské podniky nie sú obmedzené na stropné svietidlá, v ich sortimente môžete nájsť lustre na pozastavení

Výhodou takéhoto riešenia je jeho kompatibilita s suspendovanými a napínacími stropmi. Canvas sa neroztopí a nerozbije sa, ale zároveň bude osvetlenie v miestnosti dosť dostatočné.

Široko sú tiež reprezentované rôzne návrhy – Ihneď sú modely lampy vybavených dvomi, ihneďovými svietidlami, existujú hexole úpravy. Formuláre sú výrazné: „Sturecals“, „Lilias“, „hrady“ a iné modifikácie vhodné pre rôzne štýly interiéru.

Ruskí lustre

Ruskí lustre

Ruskí lustre

Ruský elektrický priemysel skutočne urobil gigantický krok vpred. Podľa štylistických a technických charakteristík výrobku sa zachytil so svojimi zahraničnými konkurentmi a celkom s istotou udržuje na rovnakej úrovni s nimi.

Prečítajte si viac o lustre jednej populárnej ruskej značky. Pozri ďalej.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár