Sconce v interiéri haly

Obývacia izba je hlavnou miestnosťou v dome, takže často musí robiť rôzne funkcie: byť slávnostným, keď hostia čakajú, alebo útulný, keď chcete relaxovať po dnešných problémoch. Nástupnosť je ťažké vytvoriť iba interiérové ​​riešenie, tu je potrebné správne premýšľať. S ním môžete zónovať miestnosť. Miestne osvetľovacie zariadenia, pretože nie je možné vyrovnať sa s touto úlohou.

Sconce v interiéri haly

Sconce v interiéri haly

Nástenná lampa by sa nemala považovať za hlavné osvetľovacie činidlo. Ale vytvoriť pohodlie so sofistikovaným románskym nájazdom, alebo zvýrazniť, čím sa rozširuje priestor je celkom možný. Ak sa rozhodne o opustení luster, musíte zdvihnúť lampy tak, aby svetlo spadlo rovnomerne, bez vytvorenia zatemnených zón. Ako dodatočný svetelný zdroj, SCNCE je užitočný v rekreačných miestach (na stoličke) alebo na čítanie (v konferenčnom stole).

Môžete vytvoriť romantický, tajomný roh v obývacej izbe. Sconce sa vyrovnať s úlohou nie je horšia ako tradičné sviečky. Je to miestne osvetlenie, ktoré premení halu zo slávnostnej miestnosti do rekreačnej oblasti a relaxovať. Táto lampa je jednoducho nepostrádateľná, ak potrebujete zvýrazniť obrázok, zrkadlo alebo poličku so zbierkou niečoho hodnotného.

Niektoré hriechy sú tak dobré v našom realizácii dizajnéra, ktoré môžu slúžiť ako interiérová dekorácia.

Sconce v interiéri haly

Dizajn

Konštruktívne vlastnosti zariadenia sú jednoduché. Skladá sa z puzdra, lamphaoo, lampy a prepínača. Niektoré modely sú pripojené k výstupu a majú zapnutý kľúč na drôte. Pri výrobe chrastov používajú kovy, tkaniny, plastové, drevené, sklo, krištáľ, umelá koža. Ozdobte ich kamienkami, drahými kameňmi, mozaikou atď. Osvetlenie svietidiel im umožňuje zavesiť na akýchkoľvek stenách, vrátane oddielov v sadrine.

Sconce v interiéri haly

Sconce v interiéri haly

Sconce v interiéri haly

Sconce v interiéri haly

Názory

Obrazovka rôznorodá vo vašom štýle, formách, funkčnom obsahu.

Ak uvažujeme o konštrukčných funkciách týchto zariadení, pridelí sa niekoľko smerov: Stacionárne a otočné. Stacionárne pripevnenie na stenu a vytvoriť viac svetla a otáčanie sa môže otáčať, ich svetlo je zdôraznené.

Sconce v interiéri haly

Sconce v interiéri haly

V ich konfigurácii sú lampy ešte viac rôznorodé: kruhy, ovály, sviečky, kvety, motýle atď.

Zatvorené Píly majú jednoduchý geometrický tvar, zvyčajne sú vyrobené zo skla. Sú pevné, čo najbližšie k stene. Sú dobré pri nízkych stropoch. Pre otvorenú lampu sa nevyžaduje sklenený cemeter.

Voľný prístup svetla prenikajúceho cez Otvorené Dizajny, umožňuje brzdu akejkoľvek konfigurácie a z rôznych materiálov.

Sconce v interiéri haly

Sconce v interiéri haly

Sconce v interiéri haly

Lampa Riadené svetlo Vo väčšine prípadov jednopary. Má pohybujúci sa dizajn, ktorý vám umožní zmeniť smer facku. Používa sa na osvetlenie fotografií a zrkadiel. Rozptýlené osvetlenie je vhodné pre zón, vytváranie útulného rohu. Používa sa v dekoratívnych žiarovkách.

Sconce v interiéri haly

Sconce v interiéri haly

Sconce v interiéri haly

Dekoratívny Lampy vždy robia oči. Pomocou ich pomoci môžete zdôrazniť špeciálny dizajn dizajnéra. Napríklad, ak je interiér vyrobený v štýle floristiky, sconce „kvet“ alebo „motýľ“ bude pokračovať v téme kvetinového dizajnu. Gotický štýl falšovanej konzoly bude dokonale kombinovaný s kovanými kovovými lampami s kryštálovou suspenziou.

Sconce v interiéri haly

Sconce v interiéri haly

Ako umiestniť?

Píly namontovaný na stenu, tak vhodný pre priestory s akoukoľvek výškou stropov. Zvyčajne sú umiestnené v nadmorskej výške 1,2-1,6 m od podlahy. Je potrebné vziať do úvahy výšku stropu, ako aj konfiguráciu nábytku a samotných osvetľovacích zariadení. Vytvorenie komfortnej zóny pomocou lampy, mali by ste sa postarať o zásuvku, mal by byť blízko neho.

Sconce v interiéri haly

Ak potrebujete zvýrazniť zrkadlo, fotografiu alebo obrázok, svetelný zdroj je lepší na určenie zhora nad položkou osvetlenia. Design Wood v takýchto prípadoch je vybraný skromný, dôraz na predmet kontemplácie.

Po umiestnení Sconces oproti TV, môžete sa oslniť na obrazovke, ktorý zhorší kvalitu televíznych relácií.

Sconce v interiéri haly

Je dôležité vziať do úvahy smer plafu. Ak chcete vytvoriť roh čítania, mali by byť spustené. Plafóny zvýšili, poskytnú ilúziu rozšíreného priestoru (priaznivú pozíciu pri nízkych stropoch). Osobitné situácie je možné poslať svetlo pre strany.

Je dôležité si uvedomiť, nesprávne premyslené osvetlenie zvýrazní nezrovnalosti stien.

Harmonické lampy vyzerajú pars. Lampa vyzerá dobre s lusterom. Malý priestor by nemal preťažiť s veľkým počtom SCONCE. A čo je dôležité – štýl lampy musí zodpovedať interiéru. V modernej výške svetelných nástrojov nie je správna voľba ťažké.

Sconce v interiéri haly

Sconce v interiéri haly

Výber svietidiel v súlade s interiérom

Pozývam hostí do domu, chcem zabrániť vášmu domovu, pretože to môže byť lepšie, a nie bojovať proti ramobu. Ak je oprava, nábytok je udržiavaný v určitom štýle, svetelné riešenie musí byť pod ním.

 • Symetria a jasnosť určujú klasický štýl. Celý bod – v jednoduchosti a pohodliu. Sconce v klasike sú kompaktné, vyrobené z bronzu, porcelánu alebo kryštálu s malým množstvom dekorov.
 • Romantizmus navrhuje jemné a sentimentálne farby, rafinovaný jemný ornament. Svetelné svietidlá, vzduch, s regulátormi jasu.

Sconce v interiéri haly

Sconce v interiéri haly

 • Ak sa realizuje dizajn miestnosti Moderný štýl, Že a sconium ho musí zodpovedať. Je lepšie si vybrať lampy so zaoblenými tvarmi alebo asymetrickými, so zlomenými čiarami, ale bez rovných rohov.

Sconce v interiéri haly

Sconce v interiéri haly

 • High Tech je zmes konštruktivizmu a vysokých technológií. To je jednoduchosť hraničiace s minimalizmom. Ak je miestnosť vybavená týmto spôsobom, lampy musia byť jednoduché, laconické s absenciou akéhokoľvek dekor a zbytočných častí.
 • Miestnosť Floristický štýl Má mäkké formuláre, jemné tóny, v ňom všetko podobá kvety, trávu, letáky a lampy musia napodobňovať sofistikovanosť a tvar rastlín.

Sconce v interiéri haly

Sconce v interiéri haly

 • Štýl krajiny Umožňuje vám zabudnúť na Urban Silence a ponoriť sa do pokojného domu. Tam sú len prírodné materiály. Preto sú svietidlá vítané drevo, tkaniny, mäkké čiary, imitáciu rastlín.
 • Cisársky Ampír štýl znamená puff a chic. Heraldry, svetlé farby, prívesky a medailóny, zakrivené dlhé nohy – všetky tieto znaky sconteru v štýle AMPIR.

Sconce v interiéri haly

Sconce v interiéri haly

 • Lampy Art deco – Toto je zmes histórie a geografie všetkých čias a národov. Perly, vzácne kamene, krokodílová pokožka, slonovina … Štýl sám osobne osobituje túžbu po pokroku a nostalgii pozdĺž minulosti, vyžaduje si veľké množstvo svetla (krása musí určite vidieť! ).
 • Popud – Veselá, svetlé, odvážne. Nekontrolovateľné fantázie na lampy nie je obmedzené. Sklo, plast, papier s výkresmi z komiksov, jasná farba s nečakanými obrázkami – všetky tieto lampy v tomto štýle.
 • Gotický – Toto je zväzok hrubého jednoduchosti so sofistikovaným plastom. Openworkovanie, kovové, vitráže, kryštál – všetko sa bude používať pri výbere sconce. Obzvlášť vítaný.

Sconce v interiéri haly

Sconce v interiéri haly

Sconce v interiéri haly

 • Lampy barokový musí obdivovať. V ideálnom prípade stojí za to hľadať starožitnosti alebo presnú kópiu takýchto vecí. Tento štýl kombinuje kráľovský lesk, divadelný a patos.

O viacerých štýloch v domácom interiéri môžu byť napísané nekonečne, a môžete ich ignorovať, ak si vyberiete iné hodnoty a zverujete svoje bývanie na Feng Shui Vyučovanie

Sconce v interiéri haly

Feng Shui Osvetlenie

V učeniach Feng Shui osvetlenia osobitného miesta, porovnáva sa s prúdom energie. A na strope, podľa výučby, neexistuje žiarovka, ale výkonný aktivátor životne dôležitých energie qi.

Nemôžete ušetriť na zdrojoch svetla, táto energia nemá rád tmavé miesta. Aj keď Guru Feng Shui stále odporúča rozdeliť obývaciu izbu do zón a v hojnosti sveta na oslavu hostí na mäkkej pohovke, a zonála lampa s tlmeným svetelným zdrojom je relevantná v relaxovej zóne znova, ktorá vytvorí Špeciálna aura.

Crystal Sconces (v tomto kontexte o štýle možno zabudnúť), hlavnou vecou je, že sú vyrobené z prírodného materiálu. Šumivé suspenzie sa hromadia energiu a ich zvonček desí zlých duchov.

Sconce v interiéri haly

Sconce v interiéri haly

Spočítajte hlavu druhotného predmetu v interiéri – veľká chyba. Ak robíte všetko správne, potom zadaním do miestnosti môžete okamžite pochopiť, ako je zvolená lampa harmonická. Estetický prístup k výberu je dôležitý, ale aj komponent domácnosti nemožno ignorovať.

Preferencie Dobater sú nevyhnutne zohľadnené, čo sú zapojení do voľného času: čítať, odpočinok, TRAPSE. Woody by sa mali dostať do bodu ich záujmov. Potom budú dokončené interiéry.

Sconce v interiéri haly

Ako pripojiť Sconces, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár