Svietidlá na batériách

Vo veku vysokých technológií sú spotrebitelia úplne neobmedzené vo výbere akejkoľvek techniky. Týka sa to nielen „Smart“ gadgets, ale aj bežné osvetľovacie zariadenia. Ekonomické lampy na batériách sú dnes veľmi populárne. Sú čo najpohodlnejšie a sú prezentované v rôznych dizajnom dizajnu.

Vlastnosti a výhody

Moderní výrobcovia produkujú veľa rôznych modelov lampy bežiacich z batérií. Takéto ekonomické a mobilné zariadenia dnes nebudú prekvapiť nikoho, pretože sú rozšírené v širokej škále životných oblastí.

Takéto zariadenia nepotrebujú dodatočné zdroje energie. Preto môžu byť použité aj v situáciách, keď problémy vznikajú s elektrinou a jeho nepretržitým krmivom. S takýmito ťažkosťami, aspoň raz v živote, každý človek narazil.

Nie je možné poznamenať niekoľko ďalších výhodných výhod, ktoré majú takéto osvetľovacie zariadenia:

 • V prvom rade stojí za zmienku, že bezdrôtové lampy rôznych veľkostí sa predávajú v obchodoch dnes. To znamená, že každý kupujúci bude schopný získať nielen malý, ale aj veľmi veľké a výkonné zariadenie pôsobiace na batérie.
 • Nemôžete robiť moderné spotrebiteľov širokú škálu podobných osvetľovacích zariadení. Môžete si vybrať vhodnú možnosť pre akýkoľvek účel, interiéry a preferencie chuti.

 • V posledných rokoch, high-tech bezdrôtové lampy s pohybmi pohybu dostali rozšírené. Podobné modely sa vyznačujú multitaskingom a veľmi užitočnými vlastnosťami.
 • Nie je možné všimnúť si jednoduchosť inštalácie takýchto osvetľovacích zariadení. Na tento účel nie je potrebné skladovať vzostupne špecializované nástroje a vynaložiť navyše peniaze na volanie skúsených majstrov v týchto otázkach. Niektoré odrody bezdrôtových svietidiel môžu byť pripojené k ľubovoľným povrchom pomocou lepiacich vložiek.
 • Bezdrôtové svetlá batérie môžu byť inštalované v akejkoľvek izbe. Mnohí rodičia používajú podobné zariadenia ako nočné linky v detských spálni. Pre takéto účely moderné značky produkujú očarujúce výrobky vo forme zvierat a zvierat.

Takéto osvetľovacie zariadenia pracujú spravidla dostatočne dlhé, pretože častejšie sú vybavené trvanlivými LED žiarovkami. Neustále sa meniace takéto svetelné zdroje nemusia.

Názory

Dnes v predajniach nájdete skvelú sadu rôznych svietidiel, ktoré majú vynikajúce funkcie a funkcie.

Najprv všetky bezdrôtové svietidlá na batériách môže byť rozdelený typom upevnenia.

 • Podľa jeho charakteristík sa dá porovnať s tradičnou výzvou Strop Lampy. Tam sú spravidla vysoko kvalitné ľahké difúzory v nich, ktoré poskytujú vynikajúcu zvýraznenú oblasť. Tieto výrobky sa uplatňujú nielen na osvetlenie bytov alebo domov, ale aj obchodov, nákupných centier, kancelárií a iných podobných priestorov.

 • Na povrchu steny alebo určitých prvkov nábytku v interiéri sú pripojené nástenný Bezdrôtové zariadenia. Takto pripevnené nálepku-lampa na suchý zips alebo špeciálny model so skrutkovými otvormi. Samozrejme, najobľúbenejšie, mobilné a ľahko použiteľné sú varianty so zapínaním na suchý zips. Stojí však za zmienku, že v priebehu času sa lepidlo takýchto prvkov nebudú.
 • O niečo menej Desktop Svietidlá na batériách. Podobné modely sa spravidla vyznačujú výkonným svetelným prúdom. Môžu byť umiestnené na stôl, police alebo akýkoľvek iný horizontálny povrch.

 • Najčastejšie malé veľkosti Nad hlavou Bezdrôtové svietidlá. Často sú často doplnené zapínaním suchý zips. Nainštalujte takéto možnosti môžu byť inštalované na ľubovoľnom povrchu. Špecialisti sa neodporúčajú, aby to urobili len vtedy, ak ide o pokrytie tapety.

Tiež lampy s výživou z batérií alebo prstov sa líšia svojou funkciami a rozmermi.

 • Niektoré z najvyhľadávanejších dnes sú high-tech lampy S dopravným senzorom. Podobné modely sú častejšie inštalované v nádvorí súkromných domov a v blízkosti verejných budov. Takéto zariadenia sa spúšťajú, keď živý pohyblivý objekt spadne do oblasti ich pôsobenia. Ľudia sú spravidla adresované týmto zariadeniam, aby sa zastavila penetrácia do oblasti neobmedzených hostí.

Ak chcete nainštalovať takéto zariadenia vo dvore, nie je potrebné úplne zmeniť celý systém osvetlenia vôbec. Môžete samostatne získať snímače pohybu a nainštalovať ich v už dostupných zariadeniach.

 • Malé veľkosti sa líšia Nano-lampy. Môžu byť použité ako malé lucerny v tmavých miestnostiach alebo zvýrazniť pece na ťažko až do dosahu v miestnosti. Môže to byť napríklad vzdialený roh veľkého šatníka. Takéto zariadenia sú najčastejšie uvoľnené s okrúhlym a podlhovastým tvarom a sú vybavené 3-6 LED diódami.
 • Ak si chcete kúpiť najvhodnejší nástroj, mali by ste hľadať moderné možnosti s diaľkovým ovládaním. V takýchto zariadeniach je možné regulovať intenzitu osvetlenia v ľubovoľnom momente.

V niektorých pokročilých zariadeniach môžete tiež zmeniť odtieň osvetlenia. Používanie podobných možností je možné ľahko nastaviť jednu alebo inú atmosféru v miestnosti. Ak chcete vytvoriť intímne a romantické nastavenie, môžete nastaviť viac tlmené a neintenzívne osvetlenie.

 • Pri hľadaní najjednoduchších a primitívnych zariadení môžete zostať na malých Tlačidlo. Moderní výrobcovia vyrábajú takéto tlakové verzie v rôznych dizajnoch. Napríklad nástroje vykonávané vo forme tlačidla klávesnice počítača, ktorá začína jednoduchým kliknutím.
 • Núdzové osvetľovacie zariadenia Bez drôtov vybavených ističom. Majú špeciálny senzor, ktorý sa spúšťa v čase zastavenia elektriny. Takéto lampy sú pravdepodobnejšie, že budú pracovať na batériách prstov. Treba tiež zaznamenať, že núdzové bezdrôtové svietidlá sú prenosné a stacionárne.

 • Dnes, šialene populárne populárne takéto prenosné osvetľovacie zariadenie ako nočné svetlo. Najčastejšie je sila v takýchto zariadeniach nastaviteľná a môže byť jasná alebo nudná.
 • Najodolnejšie a odolné voči opotrebeniu Podmorský Bezdrôtové svietidlá. Sú spoľahlivo chránené pred penetračným prachom a vlhkosťou, pretože sú vybavené trvanlivými a hermetickými prípadmi. Môžete použiť podvodné žiarovky na osvetlenie bazéna, rybníka alebo jednoducho usporiadať záhradné stopy.
 • Cez vstupné dvere sú často nainštalované high-tech Zmyslový Lampy. Najčastejšie k podobným možnostiam sú liečené na registráciu vidieckych domov a chát. Tieto zariadenia sa živia solárnymi panelmi a zapnite automaticky s nástupom temného času. V popoludňajších hodinách sú zmyslové svetlá v odpojenom stave, nabíjajúce batérie.

Rozmery

Bezdrôtové svetlá môžu mať rôzne rozmery. Samozrejme sú najčastejšie sú kompaktné kópie. Môžu byť použité ako dodatočné svetelné zdroje a dekoratívne vnútorné prvky.

Lampy väčších a stredných veľkostí, spravidla zvýrazniť intenzívnejšie svetlo. Takéto modely sú však veľmi zriedkavo používané pre základné osvetlenie v interiéri.

Formuláre

Najviac bezdrôtové lampy bežiace z batérie alebo prstov.

 • Najčastejšie je tu tradičné okrúhly Lampy. Takéto modely majú jednoduchý a stručný vzhľad.
 • Z obrovskej škály svietidiel rôznych foriem je obzvlášť zvýraznený elegantným zariadením vo forme sviečok. Táto možnosť sa často používa na ďalšie osvetlenie rekreačnej oblasti alebo rohu na čítanie kníh. Nainštalujte svietidlá-sviečka môže byť inštalovaná nad stoličkou, pohovkou alebo pohovkou. Taktiež podobné vzorky sa používajú ako krásne nočné svetlo.

 • Najzaujímavejšie a neobvyklé formy majú Detí Bezdrôtové svietidlá. Tieto modely môžu byť vyrobené vo forme rôznych zvierat, vtákov, anjelov, farieb alebo karikatúry hrdinov.
 • Pre záhrady a pozemky Originál Svietidlá zodpovedajúcich tvarov. Môže to byť napríklad malé svetelné žaby alebo veľká sova s ​​LED žiarovkami.

Pracovný čas

Prevádzkový čas autonómneho osvetľovacieho zariadenia priamo závisí od napájania batérií inštalovaných v ňom. V závislosti od autonómie a času, počas ktorého môže lampa pracovať na batériách, je potrebné rozhodnúť o tom, či chcete získať nepretržité a dlhotrvajúce osvetlenie, alebo máte dosť niekoľkých hodín dodatočného podsvietenia.

Spravidla, čínske zariadenia bez problémov udržať poplatok celý večer. Tentokrát je dosť, aby mal čas zvládnuť mnohé obchodné otázky.

Ak potrebujete osvetlenie, ktoré bude konať celú noc, potom by ste si mali kúpiť model s častejšou batériou.

Možnosti aplikácie pre bezdrôtové modely

Pohodlné autonómne svietidlá môžu byť použité v rôznych podmienkach.

Zvážte viac všetkých možných možností používania týchto funkčných zariadení:

 • Môžu byť použité pre vysoko kvalitné krajiny osvetlenie a podsvietenie bazéna.
 • Batérie bezdrôtové svetlá sa často používajú ako dekoratívne osvetlenie na balkóne a lodžive.

 • Dokonale tieto zariadenia na osvetlenie relaxačných zón. Môže to byť útulná spálňa alebo roh na čítanie kníh s mäkkou pohovkou.
 • Podobné prístroje sa často používajú na osvetlenie obrazoviek a zrkadiel.
 • Ako dodatočné zdroje osvetlenia, bezdrôtové zariadenia môžu byť použité v chodbe alebo obývacej izbe.

Krásne nápady v interiéri

Pre detskú izbu si môžete kúpiť originálny projektor lampy na batériách. Napríklad v miestnosti vyrobenej v chladných farbách je ideálny očarujúci projektor námorného objektu. Môže to byť oceán, obojstranný rybami rôznych farieb alebo žiariaceho akvária obrazu.

Na balkóne, zdobené bielymi plastovými panelmi, môžete nainštalovať nekomplikované stenové svetlá so žltými zaoblenými plafníkmi na stenách. S pomocou takýchto prvkov bude možné rozjasniť mierne monotónne nastavenie v nudných farbách.

Pozdĺž záhrady a ciest vo dvore môžu byť inštalované nie obyčajné, ale viacfarebné senzorické podlahové lucerny s miniatúrou bliká vo forme svetiel. Takéto očarujúce lampy zvýšia náladu svojich zaujímavých farieb a zvýrazne osvetľujú trať v tme.

Relatívne nedávno sa na trhu objavili zaujímavé modely bezdrôtových svietidiel, ktoré sú malé bytové domy, z okien, z ktorých nenápadné žlté svetlo. Častejšie takéto možnosti sú na pracovnej ploche, používajú sa ako nočné čiary alebo podsvietenie klávesnice.

V tomto videu čakáte na prehľad LED lampy na batériách s AliExpress.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: