Vyberte si lustre v štýle „High-Tech“

  Technologický pokrok zadal všetky životy života moderného človeka, našiel odraz vo výrobnom sektore a vo veciach každodennej zváženia, doma. Dizajnéri vytvárajú high-tech interiérové ​​položky. Kombinácia supernulnými predmetmi nábytku, lampy, textúrované nezvyčajné dokončovanie v rovnakom zložení, je to typické pre štýl hi-tech. Zvážte viac podrobností pre dizajnérske lustre pre interiér v štýle high-tech, a zistiť, čo potrebujete, aby ste sa riadili výberom takéhoto lustra.

  Zvláštnosť

  Interiéry s high-tech sú kombinované s utilitárnymi predmetmi označenými v nezvyčajnom geometrickom tvare alebo s prúdovými priestormi. Situácia je nasýtená rôznymi transformátorovými mechanizmami, veľa je riadené diaľkovými ovládačmi, vrátane lustrov.

  Všeobecne platí, že dizajn high-tech je navrhnutý tak, aby vytvoril niekoľko futuristických dojemov. Neexistuje takmer žiadny umelý dekor, šperky, luxusné pútavé, ale prvky tohto dizajnu sú harmonické vo svojej funkčnosti, kde nie je nič zbytočné, a každá položka zodpovedá svojej funkcii, ktorá spôsobuje pocit kozmickej tajomstvo.

  Tabuľový transformátor, skladacia lôžko, transparentné plastové kreslo, technické vybavenie poslednej generácie, betón neinknutá stena, murivo, nedostatok textilných závesov – a neobvyklé lampy úžasných bizarných foriem. Chcú zvážiť, návrhy sú netriviálne a nezvyčajné.

  Vysoké zuby lustre môžu byť veľmi konvenčne nazývané vnútorné lampy, z väčšej časti tejto celej práce umenia. Táto malá architektonická forma v interiéri osvetľuje len tú časť miestnosti, ktorá vyžaduje svetlo, je často riadené diaľkovým ovládaním, môže zmeniť intenzitu osvetlenia v závislosti od potrieb.

  Zvyčajne existuje niekoľko samostatných svetelných zdrojov, v kombinácii s jedným dizajnom. Každé svetlo sa môže otáčať v jeho smere, je vzdialený alebo približný kvôli konštruktívnym funkciám.

  Strop môže byť zdvihnutý na strop na slávnostné svetlé osvetlenie celej miestnosti alebo nižšie pod jedálenským stolom, aby ste vytvorili útulný malý priestor.

  V návrhu high-tech štýlových položiek je obmedzený na použitie materiálov a farieb. Spravidla je to sivá, biela, kovová, čierna. Sú navrhnuté tak, aby vyriešili návrh návrhu na úkor formy, nie dekor. To možno považovať za mínus, ale s riešením gramotného štýlu môžu tieto farby vytvoriť impozantnú kompozíciu.

  V každom prípade bude centrálny luster pripojiť všetku pozornosť na jeho nezvyčajnú a originalitu formulára.

  Zobrazenia a modely

  V moderných interiéroch nie je high-tech s absenciou oddielov medzi lustrom viazaná na stred stropu. Veľké námestia, kde sú obývacie priestory, obývacia izba, spálňa, chodba v jednej miestnosti, je ťažké zvýrazniť jeden luster.

  Je oveľa praktickejšie umiestniť hlavný zdroj osvetlenia v obývacej izbe a jedálenský kút a v iných – samostatné lampy na funkčnosti zóny. Pre zón je vhodné používať jednotlivé lampy s nasmerovaným reflektorom na tyči.

  Tieto reflektory môžu byť rôzne výšky a zoskupené v strede miestnosti, ak je to potrebné, výška zmien tyče a svetlo jednej z svietidiel sa posiela do požadovanej zóny.

  Ďalšou možnosťou bolo použitie stropných LED žiaroviek a závesného dizajnérskeho luster v strede miestnosti. V tomto prípade sú lampy distribuované nad zónami vo forme samostatných suspendovaných konštrukcií alebo niekoľkých bodov LED v kovovom ráme v určitej zóne.

  High-tech osvetľovacie zariadenia majú jednoduché geometrické tvary, alebo naopak, však zdôraznili fantastické, títo a iné sú vybavené kovovými prvkami s chrómovým leskom. High-Tech Luster je sada jednoduchých kovových plafónov alebo rúrok so smerovým svetlom umiestneným v niekoľkých radoch. V nejakej zóne môže byť jedna taká trubica, a v druhom – niekoľko desiatok.

  Elite Design lustre kombinujú nepredstaviteľné konštrukčné prvky a výšku a podľa miesta, môžu zaberať až niekoľko metrov v priestore, stáva sa hlavným prvkom architektúry miestnosti.

  Materiál

  Tuhý dizajn konštrukcie týchto svietidiel zahŕňa použitie špeciálnych materiálov.

  • Uprednostňuje sa Kovový. Kov môže byť brilantný chróm alebo čierny, sivý matný alebo maľovaný v nejakej farbe.

  • Plastový – jeden z hlavných materiálov pre plafióny neobvyklých zakrivených foriem. Plast sa používa ako transparentné a matné.
  • Sklo Organicky dopĺňa návrhy kovov, lesklé sklo a chróm dáva ďalšiu fantastickú žiaru. Dizajnérske znaky multi-rada luster vám umožňujú poskytnúť umeleckú expresivitie aj s elektrickými šnúrami, na ktorých rôzne tvarované plafo.

  Ak chcete vybaviť luster v tomto štýle, LED diódy sa najčastejšie používajú, pretože pre jeden luster môže trvať až niekoľko desiatok žiaroviek. Pre pôvodné kompozície high-tech používajú sovy, ktoré sú pripojené k poplatku a poskytujú jednotný svetelný prúd. Výkonné a ťažké bodkované diódy sú vhodné pre veľké lustre, pre bežné apartmánové lustre – smd-iluminátory, lacné s rôznou intenzitou svetla.

  Formuláre

  Tieto plastové materiály umožňujú stelesniť do dizajnových lustrov v štýle high-tech najviac fantázie foriem. Môžu to byť aj rôzne sústredné kruhy, bizarné vzájomne prepojené, a celé fontány malých LED svietidiel.

  Pre brutálne interiéry sú prísne geometrické tvary vhodné pre zloženie niekoľkých obdĺžnikov. Na pozadí betónových stien, kovové identické reflektory smerového svetla vyzerajú organicky.

  Luster môže byť jeden alebo viac svetelných stĺpov z množstva LED diód alebo majú tvar lopty stúpajúci v strede priestoru. Neobvyklé kompozície rozbitých kovových tyčí s LED diódami na konci sú populárne. Tieto kompozície môžu mať horizontálnu aj vertikálnu orientáciu.

  Plafóny sú originálny vlnitý tvar a tvar lopty, námestí, kužeľa alebo tetrahedra, rovnako ako tvar včelího plášťa.

  Ako si vybrať?

  Pri výbere luster, musíte sa zamerať na veľkosť a účel miestnosti. High-tech lustre pre spálňami môžu byť minimalistické a v hale na obsadenie osvetlenia v hale. Kuchyňa je lepšie mať niekoľko osvetľovacích zariadení na osvetlenie pracovného priestoru a jedálenským kútom, v kancelárii pre dobré osvetlenie potrebujete silné lampy.

  Vo všetkých typoch priestorov musia byť lustre štýlové a funkčné.

  Obývačka

  Obývacia izba je skvelým miestom pre štýlové lustre high-tech. Ak je interiér obývacej izby zdobený vo vhodných svetlošechých farbách, luster bude vyzerať veľmi dobre tu vo forme zloženia LED diódy na chrómované suspenzie.

  S nízkymi stropmi je lepšie uprednostniť horizontálne zloženie, pre vysoké stropy môžete nastaviť zloženie z zostupných štruktúr. LED diódy dávajú modrastý odtieň, pridá sa úplne interiér.

  Zaujímavou možnosťou bude luster zo svetelných guličiek, kocky, obdĺžnikov, šesťhranných hexagónov rovnakej alebo rôznej veľkosti pripojenej v rôznych výškach. Niekoľko bizovodne zakrivených oválnych alebo kruhov zavesených na kovových kábloch bude pôvodný prízvuk interiéru v štýle hi-tech.

  Kovové prvky vo forme špirál alebo čipov, harmonicky vzájomne prepojené a umiestnené na plošine z toho istého kovu, dávajú lesk a jas z žiarenia chrómovaných povrchov.

  Spálňa

  Spálňa si bude vyžadovať ďalší prístup pri výbere luster. Toto je intímna zóna, ktorá vyžaduje tlmené svetlo pre rekreáciu. Je to vhodnejšie tu tam bude luster s viacerými lúčmi matné zatemneného skla s bežnými lampami.

  Plafóny môžu byť umiestnené na horizontálnej jazde na lustre, jeden alebo dva z rovnakých plameňov sú posilnené na zvislej tyči v nočnom pásme pre ďalšie osvetlenie.

  Ak chcete vytvoriť romantickejšie nastavenie v spálni, odporúča sa používať lustre vo forme ovál alebo fontány z veľmi malých LED diódy a tenkých, takmer nepotrezných konštrukčných prvkov. Takže sa vytvorí pocit prudkého svetla.

  Kabinet

  Kabinet vyžaduje prísnu a stručnosť, lustre musia byť vybavené PLAflubles vo forme kužeľa s smerovým svetlom umiestneným pozdĺž plochy. Tu je povolené používať červené, zelené alebo žlté farby. Lampa vyhovuje akémukoľvek, ale musí byť pohodlné pre zraku.

  Kuchyňa

  V kuchyni bude musieť kombinovať rôzne druhy osvetlenia. Nad jedálenským stolom môže byť umiestnený hlavný luster, pozdĺž rezacieho stola – jednotlivé svietidlá rovnakého modelu.

  Celkový obvod kuchyne môžete vybaviť na úrovni stropu a na úrovni kuchynských skriniek s dvoma pásmami osvetlenia pásov z LED. Ak chcete dať podobnosti s priestorovým objektom, pridajte trochu trochu nad podlahový záložník.

  V malých miestnostiach vyzeráme dobre. V detskej izbe môžu byť viacfarebné.

  Pri výbere lustra, musíte si uvedomiť, že strečové stropy nemožno vykurovať, takže musíte odmietnuť halogénové žiarovky. LED diódy nie sú teplé a nemôžu poškodiť povlak.

  Zrkadlové stropy posilnia lustrový efekt v štýle high-tech. Musíte si vybrať dizajn bez masívnej plošiny, najlepšie na tenkých kábloch. Mnohé svetelné svetlá vynásobené odrazom stropu, vytvorte efekt hviezdnej oblohy.

  V miestnostiach, zariadených tmavým nábytkom, musíte nainštalovať lustre s jasným osvetlením, môže to byť niekoľko hapónových s výkonnými lampami alebo kyticou malých LED diódy.

  V monofónnom interiéri alebo na pozadí tehlového muriva luster v štýle high-tech môže mať svetlé červené plaffones alebo štruktúry natreté žlté a iné prírodné farby.

  Veľký dizajnový luster bude hlavným prízvukom miestnosti. Ak nemusíte upozorniť na osvetlenie, je lepšie zostať na lustre menšie s neutrálnymi bielymi alebo sivými matnými doskami.

  Plafóny lustre, nasmerované smerom nahor, poskytnú ďalšie osvetlenie, mäkšie a rozptýlené svetlo, keď je platifimon nasmerovaný dole. V každom prípade je miestnosť zdobená lampou v futuristickom štýle, nebude vyzerať žiadny štandard.

  Nápady pre moderný interiér

  Okrem neobvyklého dizajnu majú high-tech lustre veľa výhod. Majú variačný tvar, rôznorodý podľa typu umiestnenia v priestorovej miestnosti – od horizontálne usporiadanie kompozície takmer v rovine stropu na „výraznú“ v strede priestoru.

  Vysoká funkčnosť je zabezpečená možnosťou plafónnych multidrizťahov, nastavenie intenzity osvetlenia s diaľkovým ovládaním. Tieto lustre sú vhodné v malej miestnosti a v obrovskom priestore na vytvorenie moderného interiéru.

  High-tech štýl lustre sa často používajú ako dekor, než na osvetlenie priestoru.

  LED páska na pevnom rámci geometrického tvaru nastaviť dynamiku interiéru. Kryštálové prvky na chrómovanom kovovom konštrukcii iskru s svetlom a sú dôrazom v monochromatickom interiéri.

  Skutočne neobvyklé formy sú vytvorené z tenkých kovových tyčí. Takmer transparentný prvok nastaví atmosférický priehľad.

  Niekedy fantázia dizajnérov má najobľúbenejšie formuláre. Takáto myšlienka je jednoznačne prevzatá z inej planéty.

  Ako si vybrať lampu v štýle „High-Tech“, môžete sa naučiť z videa nižšie.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: