Vyberte si statív pre svetlo

Výber statívu pre searchligľu – rozsiahla ponuka ponúka v internetových obchodoch av supermarketoch s domácim tovarom a špecializovanými predajňami pre fotografovanie, maľovanie, nákupné a stavebné zariadenia. Spotlight – kolektívne meno osvetľovacieho zariadenia, ktorého myšlienka patrí do Leonardo da Vinci a plnohodnotné uskutočnenie v Rusku – génia domáceho vynálezu a. Kultibín. Napriek rozsiahlej škále návrhov vyzdvihnúť stojan v rámci konkrétnej špecifikácie nie je ľahké.

Prečo potrebujú?

Statív pre searchligľu – Typ špecializovaného zariadenia, ktoré vám umožní bezpečne opraviť a odoslať výkonný svetelný lúč optického zariadenia. Môže to byť statív, na ktorom je pripojené osvetľovacie zariadenie. Choďte vonkajší prenosný stojan, pevný stojan so špeciálnymi možnosťami, zariadenie s posuvnými podperami a inými typmi svietidiel. Všetky z nich sú potrebné na získanie správneho uhla, uhla alebo plného osvetlenia a plné používanie osvetľovacieho zariadenia.

 1. Typy statív a iných funkčných zariadení závisia od výrobkov moderných podnikov, rozsiahlych návrhov označených jedným medzistrom – reflektorom.
 2. Predtým, pod ním pochopil zariadenia, s ktorými sa ľahké lúče koncentrovali a ponáhli sa v jednom smere. Rozdiely sa diferencovali na reflektore (kužeľ-tvarované alebo parabolické), ktorej úloha by mohla vykonávať zrkadlové alebo leštené kovové povrchy.
 3. Použitie vynálezu sa praktizovalo na železnici vo vojenských záležitostiach. Praktické uskutočnenie v každodennom živote zabránilo veľkosti potrebným na získanie požadovaného výkonu a koncentrácie svetelného toku.
 4. Po druhom revolúcie vo vyhľadávači, použitie namiesto reflexných povrchov so zameraním šošoviek sa objavili variabilné, kompaktné a nie veľmi zariadenia, ktoré pracujú na rôznych princípoch, ktoré boli široko používané v rôznych oblastiach každodennej reality.
 5. Napriek všetkej priemyselnej rozmanitosti (refligácie majú halogénové a kovové halogenidové, LED a infračervené, ako aj sodné lampy), ich použitie na praktické účely, kreativitu, technické technické zariadenia a dokonca aj v usporiadaní obchodných priestorov komplikované neschopnosť dosiahnuť požadovaný účinok bez spoľahlivého fixácie.

Ak chcete vytvoriť maximálnu orientáciu na konkrétny bod alebo na danom povrchu, aplikujú sa rôzne zariadenia a zariadenia:

 • konzola;
 • držiaky;
 • suspenzie;
 • Pôdne kolíky;
 • Otočné moduly;
 • Možnosti rýchleho prenášania – so základňou pre osvetľovacie zariadenie a rukoväť;
 • statívy.

Statív je špeciálny dizajn (v akejkoľvek forme výroby), určená na upevnenie optického zariadenia. Tento dizajn používa profesionálni fotografi v štúdiu, na filme a videoch na upevnenie fotoaparátu. Používa sa v geodéznych a geologických prieskumoch, merať pôdy s špeciálnymi zariadeniami.

Hlavným účelom statívu je poskytnúť podporu na nainštalované zariadenie, eliminovať skreslenie, vibrácie a chyby z ručne vyrobených, opraviť ho v danej polohe, čo dáva spoľahlivosť a vyhnúť sa pravdepodobnému poškodeniu.

Čo sa stane?

V priemyselnej línii osvetlenia existuje mnoho zariadení, ktoré môžu byť diferencované vo veľkosti, dizajne, vzhľadu a typu použitého osvetlenia. To znamená potrebu prítomnosti toho istého všestranného rozsahu výrobkov, ktoré spĺňa potreby vlastníka osvetľovacieho zariadenia samostatného typu a účel jeho použitia v určitom priemysle každodenných odborných činností.

Zoznam Všetky odrody priemyselných výrobkov je dosť ťažké, ale môžete prezentovať najčastejšie a vyhľadávané. Sú diferencované v závislosti od nasledujúcich parametrov.

 • Dizajn. Sú rozdelené na monopody, statívy a mini. Trenoga je najslávnejšia z návrhov, s tromi podpermi, ale tam je obe s jednou nohou, ktorá neposkytuje spoľahlivé upevnenie, ale fotografi sú nevyhnutné na zlepšenie výňatku. Monopod s výkrikom možno použiť, ak je to potrebné na krátkodobú fixáciu tesniaceho svetla v zemi alebo piesku. Mini Statív – Prenosný, inštalovaný na elevácii. Jeho odroda sa považuje za svorku, ktorá je upevnená na stabilných povrchoch, používa sa na inštaláciu fermentora alebo zariadenia na snímanie.

 • Výroba materiálu. Špeciálny stojan môže byť vyrobený z kovu, dreva, plastov, uhlíkových vlákien. Najlacnejší osvetľovací nosič je vyrobený z kovu, ale jeho hmotnosť vytvára ťažkosti pri práci, keď je potrebné kontinuálny pohyb zariadenia a inštalácie. Hliník – nie najlacnejší, ale svetlo, plastové – krehké. Drevené patrí k najdrahším a funkčným, najmä ak sa vyrábajú priemyselným spôsobom.

 • Cieľový cieľ. Statív je stavba, geodetická, na natáčanie, LED osvetlenie (doma, vo verejných budovách, v zábavných a obchodných zariadeniach), teleskopický regál projektora. Ten je vždy v rozsahu internetových obchodov. Existujú možnosti pre dva, jedno alebo niekoľko reflektorov, od domácich a zahraničných výrobcov. Môže to byť jednoduché a ďalšie vylepšenia vybavené taškou na prenos, gumové tipy na nohách. Môžu to byť niekoľko farieb.

Dvojité statívy – špecifické vybavenie, ktoré sa používa na určité účely. Komplexnosť voľby pozostáva z malého množstva možností. Ale na statíve s jednou hlavou, čím sa dosahuje lúč 3 metrov, je nuansy, ktoré musia byť považované pri nákupe.

Tipy na výber

Na tomto účte nie sú žiadne univerzálne odporúčania – Koniec koncov, každý užívateľ má svoje vlastné preferencie a požiadavky, ktoré závisia od účelu a cieľov. Prvým z Sovietov nie je venovať pozornosť nie je značkovým alebo málo známym výrobcom, vysokým alebo rozpočtovým hodnotám, ale na stupeň zhody zariadenia ísť na ciele, rozsah pôsobnosti. Pre fotograf, iluminátor, dizajnér izby môže byť nejakými nevyhnutnými podmienkami. Ak sa vyžaduje vysoko kvalitné osvetlenie v stavebníctve, pri opravách auta, s inštaláciou pôdneho osvetlenia, je možné byť menej náročné na jednu kvalitu a venovať pozornosť iným. Všeobecné odporúčania na zváženie: \ t

 • Výrobný materiál – pre stacionárne lepšie odolné kovové alebo uhlíkové vlákno, prenosné – musíte mať hliník alebo plast;
 • Počet nôh je vhodnejší pre statív, ale v niektorých prípadoch najviac optimálne získanie monopodu alebo statívu;
 • Nohy – rúrkové alebo netestované, aplikované zámky alebo svorky, počet úsekov, tipy, aby sa zabránilo pošmyknutiu;
 • Pre mobilnú inštaláciu, princíp skladania, pohodlia pri prenášaní, ale nemalo by byť na úkor výkonnostných charakteristík a funkčnosti;
 • Počet inštalačných miest – neexistuje žiadny bod nákupu dvojnásobok, ak plánujete používať jedno searchlight;
 • Konštrukčné vlastnosti – výška, centrálny stojan, metódy udržateľnosti, typu hlavy – guľôčka, 3D alebo 2-os, montážna plošina.

Ak žiadna z možností navrhovaných na predaj nespĺňa spotrebiteľ, možno ho pripomenúť, že statívy sú v predaji vo väčšine prípadov, ktoré sú určené na profesionálne použitie v kreatívnej sfére, a to znamená vysoké náklady a dostupnosť svietidiel, bez ktorého môžete urobiť Ak je statív potrebný pre jednoduché zariadenie na osvetlenie inštalácie. V tomto prípade môžete odkazovať na odporúčania domácich majstrov.

Ako to urobiť sami?

Domáci statív – často jednoduché a lacné riešenie problému, ktorý sa objavil, spôsob získania požadovaného zariadenia bez únavného vyhľadávania a vážnych investícií. Výkresy a pokyny od ľudových remeselníkov umožňujú bez osobitných ťažkostí a nezávislého „vynaloženého bicykla“, aby sa statív zo zaznamenaných prostriedkov – kovový odpad alebo polypropylénové rúrky:

 • Ak chcete, aby sa statív v druhom prípade jednoduchý – stačí na spájkovanie dvoch spojok medzi sebou, tri kusy polypropylénovej trubice a pripojte výsledné pripojenie na kovovú trubicu;
 • Nohy statívu sú vyrobené z rohov 90 stupňov, do ktorých sú zástrčky spájkované, závit je na nich rezaný tak, aby sa dizajn rozobral;
 • Nevyžaduje sa žiadne špeciálne nástroje – existuje pomerne konvenčný súbor domáceho pána;
 • Po sledovaní propylénovej trubice na kovovej trubici je k stojanu pripojený mobilný vozík, vyrobený z tee, 2 klipov a sklopných svoriek;
 • Obsahuje platformu pre inštaláciu alebo iný držiak, pre ktorý bude potrebný domáci adaptér.

Nezávislá výroba zariadení – nie vždy najjednoduchšia cesta. To si bude vyžadovať čas, infirmujúce materiály a povinný prvok tvorivosti.

To je však nevyhnutné, ak priemyselné výrobky osoby nevyhovujú náklady, kvalitu alebo materiál, z ktorého je statív dokončený pre Svetlo.

Pozri nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár