Zelené stolové lampy

V harmonickom interiéri by mal byť každý detail premyslený. Týka sa to nielen nábytkom a dekorom, ale aj osvetlenie. Niektoré z najobľúbenejších sú tradičné desktopové lampy. Takéto modely môžu byť zvolené do interiéru akéhokoľvek štýlu. Dnes budeme hovoriť o krásnych variantoch prírodnej zelene.

Trochu histórie

Zelené nástenné svietidlá boli populárne v ZSSR. Akonáhle nádej Krupskaya prezentovala ako darček. A. Lenin Kerosénová lampa so zeleným lampa. Vedúci svetového proletariátu bol veľmi milovaný. Objednal si, že mu lampu daroval v elektrickej lampách. Potom sa vo všetkých kancelárskych kanceláriách objavili stolové lampy zelenej farby.

Takéto nenápadné zariadenie sa stalo symbolom prosperity a bohatstva v dome. Zelené lampy získali veľkú popularitu medzi inteligencia týchto časov. Tiež sa stali veľmi úspešnými a požadovanými darmi.

Potom sa lampy pokojnej zelenej farby presunuli cez oceán. Našli svoje miesto aj v skrinkách Bieleho domu. Doteraz mnohí Američania sú presvedčení, že toto osvetľovacie zariadenie bolo vyvinuté vo svojej vlasti.

Výhody

Atraktívne lampa prirodzeného odtieňa boli v ZSSR tak populárne. Odborníci zistili, že svetlo zeleného spektra má priaznivý vplyv na pohľad osoby.

Nie je to tajomstvo, že s pravidelným čítaním pod umelom osvetlení, oko svalov kmeň príliš veľa. Z tohto dôvodu, únava sa čoskoro prichádza a vízia môže horšie. Svietidlá so zelenými plameňmi pôsobia trochu inak. V takýchto podmienkach nie sú oči napäté, ale relaxovať.

Pod takýmto osvetlením môžete pracovať dlhé a študovať rôzne dokumenty, nie pokazením videnie.

Okrem toho, vzhľadom na jeho históriu, takáto lampa sa vzťahuje na luxusný atribút. Táto položka je schopná transformovať a obohatiť interiér, v ktorom. Dnes výrobcovia produkujú skvelú mnoho rôznych svietidiel so zelenou vrstvou. Môžete si vybrať vhodný produkt pre akýkoľvek interiér, či už je to luxusné klasické alebo tajomné retro.

Stojí za zmienku, že zelená farba je dokonale kombinovaná s mnohými odtieňmi v interiéri. Preto môžu byť takéto osvetľovacie zariadenia nazývané univerzálne.

Odrody a cieľ

Všetky osvetľovacie zariadenia by mali byť rozdelené do dvoch kategórií: pracovníci a dekoratívne:

 • Lampy majú často Na nočné stolíky v spálňach. Môžete ich tiež dať na šatník, ak je prítomný v miestnosti. Na takéto účely sa odporúča vybrať zelené desktopové lampy malých dimenzií s osvetlením nonry. Zelená lampa v spálni prispeje k plnú relaxáciu.
 • Veľmi populárne dnes Nočné svietidlá. Sú to elektrické zariadenia vytvorené vo forme malého stropu, bez ďalších nôh alebo držiakov. Najviac optimálne sú tmavo zelené plafóny pre nočné čiary, pretože tvoria nízku intenzitu osvetlenia v priestore. Takáto vec môže byť umiestnená nielen u dospelých, ale aj v detskej izbe.

 • Spravidla, otvorené lampy majú zelenú pracovnú plochu Svietidlá. Takéto modely sú vybavené malými regálmi. Najčastejšie sa nachádzajú v obývacích izbách a halách v blízkosti čalúneného nábytku na nočných stoloch alebo mäsiasoch. Tabuľka lampy lampy svietidlo so zelenou farbou bude vyzerať obzvlášť pôsobivá, ak je v miestnosti mäkký roh v káva alebo čokoládových tónoch. Takéto atraktívne súbory budú ochutnať vlastníkov, ktorí chcú zdôrazniť životné prostredie interiéru.
 • V obchodoch dnes sú veľmi Mnoho dekoratívnych zariadení Rôzne odtiene. Môžu byť vyrobené vo forme konvenčnej tabuľky s zeleným lúčom. Cap v tomto prípade môže byť zaujímavý predmet umenia neobvyklého formulára. Tieto časti sú často vyrobené z hustých materiálov, ktoré nemajú ľahkú kapacitu.

Tiež osvetlenie upokojujúce zelené svetlá sú rozdelené do klasického a kancelárie:

 • Klasické inštancie majú prísny a stručný dizajn. Ich štýl sa vyznačuje eleganciou a sofistikovaným štýlom. Svietidlá tohto typu dokonale rozptýli svetlo, pod ktorým je veľmi výhodné čítať alebo vyšívať.
 • Možnosti kancelárie sú modernejšie. Takéto modely sú častejšie inštalované na desktopoch ako dodatočné svetelné zdroje. Tieto odrody sa spravidla vyznačujú moderným dizajnom a v nich je funkcia meniaceho smeru osvetlenia.

Zaujímavé modely

Na modernom trhu osvetľovacích zariadení existuje mnoho zaujímavých a atraktívnych lampy so zeleným lúčom. Zoznámte sa s niektorými modelmi:

 • Brilliant Paolo 92907/04. Táto lampa je čisté nočné svetlo. Má keramickú základňu, ktorá sa podobá zdrsňovaniu kameňov. Plaff Tento prístroj je vyrobený z vysoko kvalitných textilov. Podobný produkt je veľmi úspešná možnosť pre spálňu, vyrobené v štýle moderného. Brilliant Paolo sa vyrába v Nemecku a stojí asi 2000 rubľov.
 • ArteLamp A2251LT-2RB. Táto krásna lampa je vyrobená v klasickom štýle. Je to veľmi podobné modelom inštalovaným v knižnici Lenin. ArteLamp je pevný základ bronzu a greashaur greashaur zo zelenej zelenej. Toto krásne osvetľovacie zariadenie je vyrábané v Taliansku a jeho približné náklady je 6500 rubľov.

 • Blokové svetlo 0903.07 „Maroko“. Táto lampa je vyrobená v luxusnom arabskom štýle. V každej miestnosti bude vyzerať harmonicky prakticky. Tento model je vybavený bohatou teplotou a mozaikou, izolovaných z multicolored korálky a zelené sklo. Tento jedinečný dizajnový model je vyrábaný v Číne a jeho náklady je 4000 rubľov.
 • Browbeck ottone. Tento úžasný model bude musieť ochutnať všetky milovníkov vintage štýlu. Navonok sa podobá slávnemu typu „BAT“. Takáto zaujímavá lampa je vhodná pre interiér v klasickom kľúči. Jeho hodnota je približne 24 000 rubľov.

 • „Moderný Sirius“ od 16. \ T. Táto lampa je kancelárska. Má moderný štýl dizajnu a je vhodný nielen pre inštaláciu na pracovnej ploche. To môže byť umiestnené v spálni, ktoré sa museli v modernom štýle high-tech. Náklady na lampu „Modern Sirius“ od 16 je asi 3000 rubľov.
 • ARTE lampa Veil A3082LT-1WG. Táto elegantná talianska lampa so zeleným liatkom bude dokonalým doplnkom nočných stolov v vrstvenej miestnosti zvetrané v modernom štýle. Je vybavený vysokou nohou, ktorá robí lampu viac rafinované a elegantné. ARTE lampa veilové dekoratívne prvky vo forme kryštálových kvapôčok, ktoré robia zariadenie brilantnejšie a svieti, keď je žiarovka zapnutá. Tento úžasný model od talianskeho výrobcu stojí asi 3500 rubľov.

Zelené lampy nájdete v takmer akomkoľvek obchode (v obvyklej a provízii) alebo objednávke na internete.

Materiál

Krásne a slávne osvetľovacie zariadenia na umiestnenie na stôl sú vyrobené z rôznych materiálov:

 • Najvhodnejšie sú Kovové možnosti. Z tohto materiálu môže byť vyrobený ako strop a držiak. V klasických zariadeniach sú zelené čiapky často kombinované s držiakmi napodobňujúcimi vintage zlato.

Podobné možnosti nie sú len veľmi krásne a aristokratické, ale aj dosť ťažké. Veľká hmotnosť robí takéto stolové lampy stabilnejšie a trvanlivé.

 • Dostupnejšie náklady sú modely vyrábaných lampy Z plastu. Majú malú hmotnosť. Najčastejšie sa takéto zariadenia získavajú za kancelárske podmienky.

 • Odporúča sa vybrať vyrábané svietidlá Špeciálneho termoplastického. Tento materiál ľahko udržiava veľké teploty z vyhrievanej žiarovky.
 • Krásne, ale krehké sú kópie, v ktorom sa používal sklo. Sklo môže byť len zeleným uzáverom alebo základňou. Ak ste si kúpili taký model, potom by ste mali byť s ním čo najnižšie. Urobte si to, uistite sa, že odolnosť v tabuľke.
 • Klasické lampy sú často doplnené zelenou Tkané aboars. Podobné možnosti vyzerajú veľmi krásne. Sú schopní urobiť interiér útulnejší a pohostinnejší.

Podrobnejšie informácie o výbere správnej tabuľky sa dozviete v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár