Leberg LW-20

prevzal4. najlepší hodnotenie:

NAJLEPŠIE ČISTIČKY VZDUCHU S VODNÝM FILTROM (BEZ SPOTREBNÉHO MATERIÁLU)

Prejsť na rebríček

Funkcie zariadenia Leberg LW-20

Všeobecné špecifikácie

Účel zariadeniaČistenie/vlhčenie vzduchu
Spotreba energie15 W
Obslužná plocha28 m2.

Zvlhčovanie vzduchu

Kapacita nádrže na vodu6.2
Spotreba vody400 ml/h
Hygrostatje tu

Úprava vzduchu

Filtrevoda

Špeciálne funkcie

Ionizáciaexistujú
Nastavenie rýchlosti ventilátora/intenzity odparovaniaje to
Inštaláciapodlaha
Zdroj energienet

Comfort

Ovládacie prvkyElektronika, displej
Wi-Finie
luetoothnie
ZobrazenieNízka hladina vody
Hladina hluku25 dB

Rozmery a hmotnosť

Rozmery (ŠxVxH)330x435x300 mm
Hmotnosť5.7 kg

Recenzie na Leberg LW-20

Výhody:Lacnejšie ako iné drezy
Nevýhody:Žiadny vlhkomer v nízkej, vysokej stráca nehorázne, je hlučný aj v noci a pri minimálnom nastavení. Nepohodlné plnenie
Nevýhody:Už mám Boneco 2055d, ale v porovnaní s lebergom je to tichý. Na druhej strane, Leberg hučí aj pri minimálnom výkone ako notebook, ktorý beží na 100. Stupnica vlhkosti je nejasná a nepresná, pretože pri vlhkosti 25� meranej nezávislým vlhkomerom jednotka vykazovala vysokú známku. Bez regulácie vlhkosti a bez automatického vypnutia po nastavení. Na naplnenie vodou musí byť zariadenie úplne vypnuté, musí sa vybrať celá horná časť a celý zásobník sa musí vtiahnuť do vane a späť spolu s vodou – hrozí, že sa všetko vyleje alebo vám dokonca vypadne z rúk. V porovnaní so zariadením Boneco je na zadnej strane zariadenia nádoba, ktorá sa dá vytiahnuť, keď je v prevádzke, je uzavretá a nič neváži. Nechápem, prečo jednoducho nemôžu urobiť normálny stroj na obrázku a dať nižšiu cenu ako hype modely, aby bol dopyt a konkurencieschopnosť ?

Nikolaeva Anna


Výhody:Vzduch je skutočne zvlhčený (meria sa vlhkomerom). Odparuje sa veľa vody – každý deň si nalejte plnú. Vo vode nie je vidieť veľa špiny, ale v zásade nemáme veľmi špinavé, žiadne zvieratá.
Nevýhody:Zaberá veľa miesta, nie je veľmi vhodné dopĺňať vodu.

Terešková Anna


Výhody:1. Lacné v porovnaní so známejšími ekvivalentmi. 2. Dostatočne tichý. 3. Viacero rýchlostí ventilátora. 4. Vyzerá to dobre. 5. Zdá sa, že zvlhčuje, aspoň sa voda odparuje :) 6. Voda sa po 3 – 4 hodinách trochu zakalí – a tak vyplaví vzduch. 7. Má nočný režim – minimálne podsvietenie. Pohodlné.
Nevýhody:1. Ako väčšina analógov, zvlhčovaná plocha je menej ako 2-krát menšia, než sa uvádza v reklame. 2. Neodborné vyhotovenie: napájacia zástrčka vypadáva zo zásuvky. 3. Rotačný bubon sa musí nasadiť opatrne, t. j.. Ak je umiestnený o niečo bližšie k prednej stene, neotáča sa. A samozrejme nezvlhčuje. (O tom sa už písalo predo mnou). 4. Po výmene vody sa samovoľne vypína. Musíte odpojiť zástrčku a „nestláčať žiadne ďalšie tlačidlá“, aby ste sa tomu vyhli. Po chvíli môžete začať meniť režimy. Nie zakaždým, ale zakaždým.
Nevýhody:Celkovo nie je veľmi kvalitný čínsky, s atraktívnou cenou pre tento druh zariadenia.

Dm Dm


Výhody:Nepoznal ju
Nevýhody:Kvalita výrobku
Nevýhody:Vyzerá to ako dosť pekná práčka vzduchu, súdiac podľa ceny (za vedro s vodou s ventilátorom takmer 10K) by to mala byť kvalitná vec, ale nie. Prvá nefungovala hneď, stále ukazovala žiadnu vodu. Predajca odmietol vymeniť výrobok t.. je to technicky zložité, poslal ho výrobcovi na preskúmanie. O tri týždne neskôr prišla správa, že áno, spotrebič bol chybný. Nahradené tým istým. Nemohol som to otestovať na mieste, len vzhľad. Priniesol domov a na druhej jednotke sa rozsvietila rovnaká indikácia bez vody. Teraz čakám na opätovné posúdenie za tri týždne, len tentoraz si peniaze vezmem, t.. Dve jednotky s rovnakým problémom poukazujú na nedostatok nejakej továrenskej kontroly.

ertertert yrtgert


Výhody:Cena
Nevýhody:Kvalita
Nevýhody:Podobné konštrukcie sa predávajú pod rôznymi značkami – počnúc Electrolux. Rovnaké zariadenie dostanete napríklad pod názvom AIC S050 a rad ďalších. Čistý čínsky odpad. Prečo som si ho kúpil?? Podobnú jednotku sme dostali pred rokom pod iným názvom a viac-menej doteraz fungovala bezpečne. Ale Leberg LW-20 prišiel včera. Predovšetkým zátka nebola správne zasunutá do puzdra, takže zátka bola zle opracovaná a plast nebol správne vybrúsený. Po druhé – nejako som odstránil prebytočný plast a pripojil zariadenie. Bežal 3 minúty a potom sa vypol s tým, že v ňom nie je voda. Nádrž na vodu bola plná. Takže sa vzdám jednotky a skúsim šťastie s inou, ale tou istou. Ak budete mať šťastie, bude to fungovať dobre.

Používateľ skryl svoje údaje


Výhody:Nízka spotreba energie. Jednoduché používanie. Nevydáva veľa hluku.
Nevýhody:nie
Nevýhody:Všetko v poriadku

Podkolzin Igor


Silné stránky:Kapacita vydrží 1 deň nepretržitého používania, skvelý dizajn
Nevýhoda:Prestal fungovať 4 mesiace po zakúpení. Diagnóza: chybný zdroj napájania. O 4 mesiace neskôr opäť rovnaký problém, zlyhalo napájanie. Neodporúčam ho na kúpu

Snažil som sa ho používať, ale po 45 dňoch nefungoval


Výhody:Zvlhčuje, umýva vzduch a dokonca sa zdá, že ionizuje.
Nevýhody:Prestal fungovať po 45 dňoch. Po zapnutí zhasli svetlá.
Nevýhody:Tak dobré a podobné, ale s rôznymi značkami veľa. V režime AUTO vydáva menej hluku ako v režime spánku. Konečne mám podobnú WINIA

Vladimír Samoilo


Výhody:robí počasie doma
Chyby:Žiadne nevýhody
Nevýhody:Deti doma nemohli spať, tak mi lekár poradil, aby som si zaobstarala zvlhčovač vzduchu. Viete, fungovalo to, nečakali sme to, ale uľahčilo nám to spánok doma. Len vzduch po zapnutí vykurovania sa okamžite stáva takým ťažkým, nezvyčajným pre telo, ale inak zapnite túto vec a všetko je v poriadku.

Chrapov Alexej


Výhody:– Správny dizajn
Nevýhody:– Vnútorný bubon spôsobuje nízke zvlhčovanie
Nevýhody:Moji rodičia majú dobré zariadenie: Boneco W2055A. Jednoduché ako tri Eurole a veľmi účinné ( len drahé a nádrž na vodu je nepohodlná ). Všetko na tomto modeli je v poriadku, okrem jednej veci – bubon je hrozný. Čepele na každom z kotúčov sú príliš malé. A vo všeobecnosti sa voda na povrchu dlho nezdrží. Nízke zvlhčovanie z tohto dôvodu. Ak Boneco dokáže za noc zhltnúť 5 litrov vody, toto zariadenie zhltlo maximálne 1 liter. – nie vážne. Budeme musieť počkať a uvidíme… Pridá sa k recenzii. 19.05.2017 Zlomené. Pracoval 6 mesiacov. Neznáma príčina, len prestal fungovať nasledujúci deň. Odviezol som ho do servisu a uvidíme, čo mi povedia. Celkovo bola jednotka v poriadku. Áno, nie je to taký veľký žrút vody, ako spomenuli ostatní vyššie a predtým. Ale naozaj zbiera prach, naozaj zvlhčuje miestnosť. Keď je okno otvorené, mám dojem, že je ťažké vyrovnať sa so zvlhčovaním (často spím s vetraním). Samotné čepele lepšie zadržiavajú vodu s nánosom vodného kameňa ako pri prvom použití.

Jakovlev Matvej

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: