Ako si vybrať koberec pre práčku?

Intenzívne vibrácie práčky počas umývania a sviatosti sa nepáči veľa. Na vyriešenie tohto problému boli vyvinuté špeciálne vrhy. Voľba takého koberca však nie je taká jednoduchá, pretože pre to musíte mať aspoň hlavnú predstavu o tom, aké produkty sú ako vybrať požadovanú veľkosť a materiál výroby. Tento článok pomôže určiť výber.

Čo je potrebné?

Koberec pre práčku sa používa v rôznych prípadoch. Pomáha zbaviť sa hluku práčky, ktorá môže byť spôsobená niekoľkými faktormi, a to:

  • nerovné podlahy v mieste inštalácie práčky;
  • neregulované referenčné prvky;
  • S poruchmi;
  • Typ stroja (s vertikálnym zaťažením bielizne);
  • Stuck prvky medzi bubonou a nádržou;
  • Nesprávna inštalácia a pripojenie stroja;
  • nerovnomerné a nesprávne zaťaženie bubna;
  • Prítomnosť prepravných skrutiek na podpery.

Ako si vybrať koberec pre práčku?

Ako si vybrať koberec pre práčku?

Ako si vybrať koberec pre práčku?

Rohož pod strojom znižuje úroveň nielen hluku, ale aj vibrácie použitého techniky, s ohľadom na ktoré sa nazýva anti-vibrácie. Tak prispieva k zachovaniu podlahovej krytiny. Toto je relevantné pre dlaždicu, ktorá môže byť bez ohľadu na kvalitu lepidla sa môže zrútiť v dôsledku intenzívnych účinkov vibrácií pracovného stroja. Časté oscilácie strojov vedú k poruche pásu, pohon, nádrž. V tomto prípade prichádzajú iné prvky. Koberec eliminuje techniku ​​z jumping a hojdania, čo je charakteristické pre zastarané modely. Okrem toho sú tieto produkty navrhnuté tak, aby zabránili sklzovým technikám na podlahe v procese lisovania.

Čo sa stane?

Modely kobercov sa líšia nie takľou foriem ako výrobný materiál. Všetky z nich vykonávajú rovnaké funkcie, avšak kvalita modifikácií sa líši. V podstate môžu byť anti-vibračné koberce rozdelené na 2 typy: guma a silikón. A tie a iné výrobky majú úľavu na oboch stranách. Kvôli úľavu, nepokrývajú pozdĺž povrchu podlahovej krytiny a nedávajú do pracieho stroja. Zároveň sa výrobky vyznačujú nákladovou a efektívnou službou. Ale ako prax ukazuje, a tie a iné možnosti nie sú zďaleka vždy eliminovať hluk 100%.

Ako si vybrať koberec pre práčku?

Ako si vybrať koberec pre práčku?

Ak chcete vyriešiť problém, musíte sa zbaviť svojich hlavných dôvodov. Napríklad pre začiatok je potrebné aspoň nastaviť výrobok vo výške a vykonať správnu inštaláciu. Oceľové anti-vibrácie a protišmykové koberce súčasne s inštaláciou. To zabraňuje zdieľaniu techník a zvyšuje životnosť výrobku.

Gumové modely sú poskytované viac na ochranu podlahy pred mechanickým poškodením.

Zároveň mierne znižujú vibrácie prichádzajúce z práčky počas svojej práce. Gumové výrobky vyhladené malé pohlavia výčnelky. Líšia sa v optimálnej spojke a vylučujú pohyb zariadenia na podlahe počas prevádzky stroja. Gumové rohože sú praktické a trvanlivé, líšia sa v variabilite rozsahu rozmerov.

Ako si vybrať koberec pre práčku?

Ako si vybrať koberec pre práčku?

Špeciálne protivové odrody sú charakterizované väčšou hrúbkou. Majú inú štruktúru, vďaka ktorej sú vytvorené podmienky na absorbovanie vibrácií. Štruktúra gumových modelov sa vyznačuje prítomnosťou sady vzduchových bublín. Kvôli tomu má polymér vynikajúce odpisy.

Kvôli nim je úplne obnovený v počiatočnej polohe po silnom zaťažení pri tlaku. Vibračné modely sa vyznačujú prítomnosťou dvoch vrstiev. Ich vrchná vrstva je navrhnutá tak, aby zarovnala nohy domácnosti. Je rezistentná voči zaťaženiu mechanického bodu. Spodná vrstva zabraňuje prenosu oscilácie na podlahu.

Odľahčenie výrobku sa líši v hĺbke a type výkresu. V rozsahu výrobcov môžete vidieť možnosti s vlnovitým povrchom, jemným terénom, modelom v reliéfnom páse a depresívne guličky. Je lepšie užívať výrobky so špeciálnymi uhlovými prvkami.

Ako si vybrať koberec pre práčku?

Ako si vybrať koberec pre práčku?

Ako si vybrať koberec pre práčku?

Silikónové analógy majú prakticky rovnaké vlastnosti ako gumové výrobky. Ich hlavné rozdiely sú vysoká cena, ktorá je v priemere predstavuje 1000 rubľov a vyššie. Čím väčšia je koberec, tým drahšie. Modely majú obdĺžnikový tvar, na rozdiel od podpory pod nosnými prvkami inštalovaných techník. Vyberte si ich veľkosť inštalačnej oblasti práčky.

Ďalšie možnosti sú vyrobené z dvojvrstvového kompozitu. Horná vrstva je proti mechanickým otrasom, ako aj dlhodobému zaťaženiu. Nižný, vyrobený z etylénvinylacetátu, uhasí hluk a vibrácie. Tieto modifikácie nemajú nepríjemnú vôňu. Neobsahujú toxické látky, sa líšia zotrvačnosťou na vlhkosť a vodu, ako aj jednoduchosť umývania.

Rozmery

Rozmery modelov sa líšia v závislosti od parametrov samotných práčok. Na základe tohto, Produkty s rozmermi 40×60, 50×60, 60×60M. Hrúbka výrobku môže byť 25 mm. Produkty a rozmery granúl použitého materiálu. Na vrchole sú menšie ako vo vnútri a nižšie.

Okrem, K dispozícii sú možnosti s gabaritmi 62×65 cm. Priemerná hrúbka výrobku môže byť 1,5 cm, hmotnosť sa líši od 2,5 do 4 kg. Na žiadosť zákazníka však výrobcovia môžu robiť a neštandardné koberec. Ak to chcete urobiť, musíte merať parametre obsadeného priestoru pre umiestnenie práčky.

Ako si vybrať koberec pre práčku?

Farby

Farebné riešenia proti vibračné koberce pod strojom nie sú tak rôznorodé. V sortimente obchodov môžete vidieť produkty iba troch farieb: Transparentné možnosti, ako aj biele a čierne výrobky. Vnútorná vrstva môže byť sivá, grafitová alebo žltá. Menej často v pravidlách môžete vidieť hnedé možnosti.

Ako si vybrať koberec pre práčku?

Ako si vybrať koberec pre práčku?

Ako si vybrať koberec pre práčku?

Tipy na výber

Výber modelu anti-vibračného koberec alebo protišmykovej možnosti pod práčkou, je potrebné vziať do úvahy množstvo faktorov, vrátane preskúmania najlepších výrobcov a recenzií skutočných kupujúcich. Je potrebné venovať pozornosť veľkosti práčky, jeho hmotnosti, ako aj vlastnosti podlahovej krytiny.

Rozmery antivibračného vrhu sa musia zhodovať s obývanou oblasťou.

Ako pre výrobcov, potom Je možné pozrieť sa na produkty viacerých značiek, napríklad proflex, Mattix-Vibromats, Lux. Produkty údajov značiek Ekologické, praktické, odolné voči opotrebeniu. Okrem toho sú neoddeliteľné vo vysokej absorpcii vibrácií a protišmykov. Takéto výrobky sa predávajú v domácich spotrebičoch a veľkých nákupných centrách. Okrem toho je možné zakúpiť v obchodoch inštalácie a internetu.

Ako si vybrať koberec pre práčku?

Ako si vybrať koberec pre práčku?

Ako si vybrať koberec pre práčku?

Potrebujete produkt s optimálnym úľavou. Je dobre priľahlé k podlahe a zabraňuje posuvu domácich spotrebičov. Takéto rohože vyhladené menšou nerovnomernosťou podlahy. Anti-vibračné modely odolávajú širokú škálu teplôt (viac ako 100 stupňov). Gumen Riedidlo Špeciálne analógy, nie sú vždy účinné.

Kúpiť takéto výrobky potrebujú nainštalovať práčku na drevenej, betóne alebo kachľovej podlahe. Pri nákupe si môžete venovať pozornosť typu modelov. Niektoré koberce sú vybavené špeciálnymi odpisovacími podložkami umiestnenými v rohoch. Kvôli tomu sa zachová dolná časť prípadu.

Ako si vybrať koberec pre práčku?

Produkty s reliéfnymi dna sú dobre vetrané. Vzhľadom na to, zabraňujú tvorbe formy medzi písacím strojom a podlahou. Pri nákupe potrebujete rozhodnúť o hrúbke: jeho minimálne ukazovatele hovoria o nízkej absorpcii vibrácií. Takéto rohože nemôžu odstrániť hum a skoky technológie do plnej.

Kúpiť produkt je lepší na overenom predajcovi, výber originálneho produktu špecifickej značky.

Pokiaľ ide o praktickosť, vykonajte lepšiu možnosť pre konkrétny písací stroj. Zvyčajne, Väčšie vibrácie majú výrobky malých veľkostí, ako aj úzke autá. Sú menej stabilné a častejšie ako celkové analógy skočia na podlahu počas svojej práce.

Je to pre nich, že potrebujú vrhov väčšej hrúbky s bublinou štruktúrou materiálu výroby. Farba výrobku sa snaží zdvihnúť farebné riešenie interiéru. Koberec sa teda nebude pozerať na nezrozumiteľné farebné škvrny na všeobecnom pozadí, zostávajúce funkčný prvok usporiadania. Pri nákupe môžete odhadnúť stupeň priľnavosti materiálu na podlahu.

Ako si vybrať koberec pre práčku?

Ako si vybrať koberec pre práčku?

Recenzia Anti-Belly koberec pod práčkou vo videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár