Ako si vybrať toaletnú kefu?

WC Enshik je špeciálna kefa na veľmi pohodlnej rukoväti s malou veľkosťou s kapacitou, ktorá vykonáva funkciu stojana. Dnes sa táto téma starostlivosti o inštalatérstvo stala veľmi štýlovým kusom dekorov. Je prispôsobený nielen na vykonávanie špecifických funkcií, ale aj dokonale harmonizovať so štýlom dizajnu spoločného izby. Vďaka obrovskému sortimentu tohto typu produktu si môžete kúpiť vyrážku, ktorá sa štýlovo pozerá do akéhokoľvek dizajnu.

Zvláštnosť

Toto zariadenie sa považuje za dôležitý atribút v každej kúpeľni. Ale čo je zaujímavé, toto sa nevzťahuje na domy európskych a amerických mestách. Mnohí z nich si nemôžu predstaviť, čo je to pre zariadenie a prečo je vôbec. Ide o to, že návrhy toaliet na západe sú vážne odlišné od tých výrobkov, ktoré sa nachádzajú v našich obydliach. Odtok vody v európskych a amerických zariadeniach sa vyskytuje v konštantnom režime, a preto sú všetky stopy návštevníkov návštevníkov na toalete rýchlo a efektívne vyplývajú.

V konštrukciách, ktoré sú inštalované v post-sovietskom priestore, voda slúži s časťami a nie je schopný ju umyť do požadovaného rozsahu na celé toalety v jednom padli. Preto je potrebné na tieto účely dobrý potul pre toalety, s ktorým môžete produkovať vysoko kvalitné čistenie inštalatérstva.

Takéto RAM majú nasledujúce funkcie:

 • veľmi praktické;
 • S tou správnou voľbou budú slúžiť dlhú dobu;
 • vhodné použiť;
 • Majú estetický druh.

Odrody

Podľa umiestnenia v kúpeľni je Yershi rozdeliť na tri typy.

 • Vonkajší. „Sklo“ sa nachádza kdekoľvek v kúpeľni av prípade potreby ho môžete presunúť.
 • nástenný. Upevnite základu na stene pre väčšie pohodlie.
 • Pozastavený. Za rukoväťou vyrážky je zavesená na špeciálnom upevnení nádoby.

  Môžete nájsť veľmi zaujímavé riešenia:

  • návrhy s valčekom na upevnenie kotúča papiera;
  • Rams s ďalšou kefou;
  • Dizajnérske výrobky zvierat vyrobené vo forme zábavných zvierat;
  • Štýlové súpravy, ktoré zahŕňajú seba, krásne mydlo mix a ďalšie príslušenstvo, ktoré sa vykonávajú v jednom štýle, napríklad sklenené predmety zdobené v morskej téme.

  Produkty, ktoré sú inštalované na podlahe, sa považujú za najčastejšie sa vyskytujúce. Oni sa nazývajú „zbrane“, ako hrdinovia pre toalety stojany v špeciálnom skle umiestnenej na podlahe. Mimochodom, forma tohto skla je absolútne odlišná: z tvaru valca k tvaru kruhu alebo konfigurácie fantasy. Vonkajší produkt je najviac v dopyte, ale odborníci sú považovaní za najnižší neficiálny model. V stánku, ktorý je na podlahe, je ERS neustále v pomerne znečistenom prostredí, nemá schopnosť vetrať, takže škodlivé baktérie sa môžu na ňom vynásobiť.

  Wall Toaletice znamenajú inštaláciu nádoby, kde by mali byť ERS vložené do steny kúpeľňovej. Veľmi to uľahčí umývanie podlahy. Avšak, ak je inštalácia pevne vyrobená, potom sa dobre umyje, že bude veľmi ťažké. V závesnom produkte je visí len vyrážku a samotný kontajner je tiež na podlahe. Toto sú najpohodlnejšie výrobky, pretože vám umožnia ľahko umyť nielen vyrážku, ale samotné sklo. A tento spôsob skladovania výrobku odborníkmi sa nazýva najlepší. V tomto prípade musí byť Yershik pozastavený na špeciálnom háku a vody, ktorá sa z neho bude stáť do skla, ktorá sa nachádza okamžite pod kefou. Potom subjekt hygieny ako dokonale vetraný.

  Mnohé spoločnosti zahŕňajú toaletné regály v kompletnej sade regálov alebo nástenných výrobkov, ktorý sa bude vykonávať naraz 3-4 funkciách. Zároveň môže stojan pre stojan zahŕňať štýlové príslušenstvo na držanie toaletného papiera alebo mokré obrúsky. A tiež tu môže byť polica pre osviežovač. Toto sú najpraktickejšie riešenia, ktoré pomôžu vyriešiť množstvo problémov a netráviť peniaze na samostatné príslušenstvo.

  HLAVNÉ POŽIADAVKY

  Toaletné kefy sa vyrábajú zo špeciálnych materiálov, ktoré sú odolné voči účinkom rôznych detergentov a vlhkosti, takže bez problémov v správny čas, začnite čistiť toaletu. Dokonca aj pri používaní agresívnych čistiacich materiálov, UNITAASE ENSHIK nestratí svoj elegantný vzhľad. Pred nákupom WC Enshik stojí za to premýšľať o tom, koľko to môže vyhovovať vašim očakávaniam, špecifickým kritériám.

   Existuje celý zoznam charakteristík, ktoré musí byť každý produkt tohto druhu nakonfigurovaný.

   • Čistiaci prvok sa musí vyrábať z vysoko kvalitnej syntetiky s určitou stuhnutosťou štetín. Keď jeho pomoc odstrániť znečistenie bude oveľa jednoduchšie.
   • Rukoväť musí byť hladká, požadovaná dĺžka, ako aj z vysoko kvalitného a trvanlivého materiálu. Mal by byť tak pohodlný, ako je to možné, ale zároveň nie je možné, aby bol veľmi smutný.
   • Najlepšie je udržať si svoj výber na skladacích modeloch, pretože je oveľa jednoduchšie ich vyčistiť ako iné možnosti.

   Výroba materiálov

   V závislosti od výrobcu výroby WC je toaleta nasledovne:

   • plast;
   • kov (chróm);
   • keramika;
   • Silikón.

   Väčšina zátezkov si vyberie produkty so syntetickou kefou, ktoré sa v prípade potreby môže zmeniť, a hladká rukoväť, charakterizovaná jednoduchosťou v starostlivosti. Rukoväť v nízkonákladových modeloch je často plastová, kefa – polyetylén alebo guma. V drahších hrdinoch sa rukoväť vykonáva z kovu alebo skla, veľmi často aj z keramiky alebo kombinácie všetkých uvedených materiálov. All-Court Hard kefa nie je najsprávnejšou voľbou. Zrušené, ak je rukoväť kefy vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, potom to vydrží vážne lisovanie pri praní toaletnej misky. Ale mnohí ľudia si vyberajú produkty s drevenou rukoväťou, ktorá vyzerá elegantnejším, aj keď nie je tak silná.

   Plastové ERS môžu mať rôzne tvary a všetky druhy farieb. Mimochodom, nie je ľúto, aby ste to vyhodili, ak sa zlomí. Plastové výrobky nie sú obzvlášť hygienické, ale sú lacnejšie ako zvyšok. Nádrže z fajčenia a porcelánu vyzerajú celkom elegantné a luxusné. Ale ľahko bojujú. Preto vyrážka tohto typu vyhovuje len tým obyčajným ľuďom, ktorí sú veľmi presní pri použití takéhoto príslušenstva. Tento druh produktu vyrába mnoho európskych spoločností.

   Ak chcete pridať trochu staré staré alebo klasiky do interiéru, potom je lepšie kúpiť elegantný hrban z mosadze alebo bronzu (Možno dokonca aj liatina), takéto možnosti sú často zdobené odlievaním, kovaním a inými chytľavými prvkami. Moderný dizajn označenia často znamená veľký počet jasných povrchov chrómu. V takomto štýle sa vykonáva mnoho baranov, nádrže, pre ktoré sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Zvyčajne majú prísny valec alebo kocku. Akrylový materiál stále viac a viac naplní naše obydlie. Tento veľmi odolný polymér je extrémne plastový a pomáha výrobcom vytvoriť veľmi krásne a originálne návrhy a farbu a vo forme. Takáto vyrážka je veľmi praktická v starostlivosti a vyzerá moderne.

   Veľkosti a farby

   Toaletné kefy sú vyrábané všetky veľkosti na uspokojenie potrieb všetkých potenciálnych spotrebiteľov. Preto v obchodoch môžete ľahko nájsť vyrážku s najvyššou možnou alebo krátkou rukoväťou s vysokým alebo nízkym držiakom. Voľba závisí od potrieb interiéru. Nezabudnite na rôzne farby, čo je dôležité pri výbere tohto príslušenstva. Farby sú najobľúbenejšie, ktoré sú harmonicky zlúčiť so všeobecným dizajnom kúpeľne alebo kúpeľne. S snehobno-biele toalety, tam je biely sro pre toalety, čierny produkt rozlišuje čierny produkt, keď zdobený kúpeľňou s čiernymi dlaždicami. Chrómované kovové výrobky alebo hrdinov štylizované pod bronzom, vyberte high-tech alebo minimalizmus.

   Mimochodom, externe, tento druh zariadenia môže vyzerať veľmi pôsobivé. Veľmi často nájdete plastové baranky vo forme kvetov v hrnci, bowlingkends, nápojové okuliare, žirafy alebo zábavné mačky. Zviera enshiks sú teraz veľmi populárne. Veľmi nárokovaný model vo forme čerešňa. Jej okrúhly červený bankový pohár je vyrobený vo forme tohto bobule, zbraň vyrážky – zelená a hlava je červená. Vyzerá to všetko veľmi pekné.

   Populárne výrobcovia

   Príkladom veľmi praktického vonkajšieho produktu je model K-1027 od nemeckého výrobcu Wasserkraft. Banka z nehrdzavejúcej ocele stojí na troch gumových nohách, ktoré nepoškriabajú podlahu. Vnútri je ďalšia plastová banka čiernej. Ľahko sa dostane na čistenie. Top Tam je kovový kryt s plastovou vložkou, ktorá vám umožní rýchlo vziať a prilepiť vyrážka späť. Vonkajšia WC WC Kefa s názvom Elegancia, vyrobená z keramiky, bude štrajk so štýlou nádherou a smrekom.

   Výrobca spirella (Švajčiarsko) produkuje veľmi elegantné modely odolného polystyrénu v 7 jasných farbách, medzi ktorými nájdete požadovanú farbu. Comptoir de Famille Obchodníci návrhári vymyslel veľmi elegantný model príslušenstva vonkajšieho typu pod názvom „Angel“. Kapacita produktu vo forme džbánovej keramiky, ktorá je zdobená bočným pohľadom na krásny monogram. Rukoväť z kovu. A podlahové výrobky zo značky WENKO je skutočným príkladom nemeckej závažnosti. Sklo nehrdzavejúcej ocele, spoliehajúce sa na stojan na vrchole, je doplnený valčekom na držanie papiera.

   V IKEA Môžete nájsť veľa chytľavých doplnkov z rôznych materiálov. Napríklad model „Calcrgund“ je reprezentovaný z odolnej nehrdzavejúcej ocele. Sklo valca má otvor zo strany. V prípade potreby je možné starostlivo a rýchlo zmeniť. Rukoväť je tiež vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. IKEA plastová kefa „takan“ má stručný dizajn. Tento produkt sa vykonáva len v jednej farbe, ale biela farba je vhodná pre mnoho moderných apartmánov. Produkt má kompaktnú veľkosť, takže to nebude mať veľa miesta.

   Ubytovanie

   Ak chcete produkt opustiť na podlahe, je vhodný obvyklý vonkajší model, ktorý sa dá v prípade potreby pohybovať v prípade potreby. Ak je myšlienka umiestnenia vyrážky viac ako výška, potom je múrový model optimálnou voľbou. Zároveň pripojte hrdinský držiak na stenu môže byť použitý s prísavkou, čo znamená jednoduchosť odstránenia a s skrutkami – pre silu. Ak existuje túžba zavesiť vyrážku sám, a nie jeho držiteľ, bude potrebné si vybrať akýkoľvek pozastavenie modelu. Mimochodom, dnes v obchodoch nájdete vymeniteľné RAM a držiaky. Umožňujú zmeniť celú štruktúru, ale len jeho časť, ktorá stratila svoj vzhľad.

   Ako používať a starostlivosť?

   Môže to byť divné, ale existujú špeciálne pravidlá na čistenie inštalácie s vyrážkou.

   V záujme výrobku dlhšie a efektívnejšie by sa tieto pravidlá mali poznať:

   • Je potrebné, aby sa držala rukoväť vyrážky (na niektorých modeloch, je miesto zabavenia označené);
   • Pre vysoko kvalitné čistenie všetkých nečistôt, musíte najprv posmievať vyrážku vo vode a po pridaní antibakteriálneho činidla na toaletu;
   • Po dokončení čistenia musíte úplne vypustiť vodu z nádrže, v rovnakom čase nahradiť vyrážku na spech vody;
   • Zostáva len na rozmazanie vlhkosti z vyrážky a vráťte zariadenie k jeho skladu.

   Nie je potrebné, aby sa ERS správne uložili do úplne uzavretého stavu, a bez toho, aby sa dotkli skla – v pozastavenej forme, čo je dôvod, prečo všetci odborníci zvážia pozastavené modely s najúspešnejším. Veľmi veľa modelov majú extra kefa na čistenie pod mostom toalety, kde, rovnako ako, znečistenie, mikróby a nepríjemný zápach akumulovať. Ak bude vyrážka v pohode po celú dobu, je najlepšie pridať špeciálny detergent a dezinfekčný prostriedok do nej. Kvapalina, v ktorej je vyrážka, často potrebná na zmenu.

   Podľa návodu, samotný ERS by mali byť aspoň raz za 3 mesiace. Po každom použití sa odporúča dôkladne opláchnuť výrobok tým, že ho posypuje so špeciálnym činidlom. Kefa pre kúpeľňu, musíte sa z času na čas umývať. A čím častejšie je to, bezpečnejšie bude jeho každodenné použitie.

   V podstate existuje dva najúčinnejšie spôsob čistenia ako:

   • Je potrebné znížiť pedost Heshiku v dezinfekčnej kvapaline, aby sa zbavili rôznych baktérií a infekcií;
   • Byle by ste mali namočiť obyčajným octom alebo bielym.

   Keď je dezinfekcia dokončená, musíte znížiť vyrážku na toalete, vytiahnite nádrž, aby ste si premyli výrobok zo všetkých strán. Potom môžete dať ho na obvyklé miesto. Stojí za to vyrábať tento druh čistenia aspoň raz mesačne. V prítomnosti jedného z rodinných príslušníkov črevnej infekcie sa musí čistenie yruhov vykonávať raz týždenne.

   Ako si vybrať toaletnú kefu, pozrite sa na nasledujúce video.

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
   Pridať komentáre

   ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: