Bronz Kúpeľňové doplnky: Typy a nápady na dizajn

Vnútorný štýl kúpeľne tvorí svoje detaily. Klasickým smerom sa vyznačuje vysoko kvalitným a elegantným nábytkom, dokonale vybraným farebným gamutom, príjemným okom, interiéru, premýšľavým najmenším detailom. Podrobnosti vykonané z bronzu sú úplne vhodné pre tento štýl. Vintage štýl viktoriánskej ERA tiež dokonale harmonizuje s príslušenstvom z tohto kovu v jemnej a netrhovej farbe palety. Mnohí poprední dizajnéri nie sú dôvodom, že v mnohých štylistických smeroch bronzu vyzerá oveľa lepšie ako striebro alebo dokonca zlato.

Bronzový príbeh

Charakteristickým zlatým hnedastým odtieňom bronzu je harmonicky kombinovaný s teplými tónmi stropu, stenami alebo nábytkom. Interiér, vyrobený v béžovej, krémom alebo zlatých tónoch, je vizuálne vnímaný ako príjemný a útulný. Veľkolepé, ale v rovnakom čase a neopatrne, uvoľňuje, upokojuje a prispieva k najpohodlnejšiemu odpočinku.

Bronz ako materiál na vytváranie umeleckých diel používaných už nejaký čas. Aj na Blízkom východe av Egypte v niekoľkých tisícročiach BC bol široko používaný ako základný dekoratívny materiál. V európskych interiéroch sa začala používať v novom čase. A v XVIII storočia, Bronze začína používať v interiéri ruských palácov a táto zliatina už dostala na domácom priemysle.

Bronze dostal také rozšírené rozpoznávanie nielen pre ušľachtilý vzhľad, ale pre tie prospešné vlastnosti, ktoré boli stále známe v starovekom východe, a vedomosti, o ktorých bolo všetko doplnené v priebehu času, pretože nové bronzové zliatiny boli otvorené a zlepšené.

Štylizácia alebo prírodný materiál: Čo si vybrať pre interiér?

Často nie je možné vybrať si výrobky z reálneho bronzu pre interiér kúpeľne, ale z štylizovaného „pod bronzovým“ mosadzom. Mosadz je zliatina medi s zinkom a obsahuje menšie niklové, železo alebo mangánové prísady.

Výrobky z tohto materiálu sa vyznačujú určitými vlastnosťami.

  • Malá hmotnosť. Interiérové ​​položky vyrobené z mosadze „pod bronzom“, v porovnaní s prírodným materiálom majú oveľa menej hmotnosť.
  • Nižšia cena.
  • Mosadz – jasnejší kov, farba v blízkosti zlatú. Aby ste mu dali ušľachtilý tieň a imitácia vintage produktov do mosadze aplikovať patinu.

Prírodné bronzové zliatiny medi a cínu so zmenou kremíka, hliníka alebo olova.

Zvážte rozlišovacie znaky bronzových výrobkov.

  • Vysoká mechanická sila. Kvôli tejto vlastnosti sa bronzový produkt vyznačuje veľkou odolnosťou a umožňuje čistiacim prostriedkom s abrazívami.
  • Odolnosť voči vode a soľ. Bronzové výrobky môžu byť ponorené do vody, bez toho, aby bola korózia a bez zmeny ich vlastností a foriem.
  • Majte ušľachtilý hnedý odtieň.
  • Veľká hmotnosť. Príslušenstvo bronzov sa cítia pevnou a pevnou látkou vďaka svojej pomerne veľkej hmotnosti.
  • Vysoká cena. Prírodný bronz nie je pre lacné interiéry, jeho hodnota určuje rozsah jeho uplatňovania. Používa sa hlavne na pevné a elegantné interiéry vo viktoriánskom alebo anglickom štýle.

Odrody príslušenstva

Najslávnejšími výrobcami kúpeľňových doplnkov z Bronze sú Taliansko a Španielsko, menovite značky Portofino Latte, Hestia a zemiaky.

Vodovodný kohútik

Žeriav je najobľúbenejším kúpeľňovým príslušenstvom. Je vždy v dohľade, takže by sa mal hodiť ako harmonicky v interiéri. Vintage štýl je jednoducho nemysliteľný bez nádherného bronzového mixéra, zdobené pod starým.

V ďalšom videu môžete vidieť popis bronzového žeriavu Impresu 10280 Antiqua.

Mydlo alebo dávkovač pre tekuté mydlo

Dávkovač mydla alebo mydla musí byť harmonicky kombinovaný s inštalatérskou batériou v štýle, pretože sa vždy používajú spolu, a nekonzistentnosť druhého bude priamočiare. A vyrobené z ušľachtilého bronzu, budú zapôsobiť na hostí a potešiť majiteľov domu s ich vzhľadom.

Držiak zubnej kefky

Samozrejme, v bohatom interiéri, stojan na zubné kefky vo forme flowerflook alebo zvierat, a dokonca len obyčajný plastový pohár bude vyzerať viac ako smiešne. Úplne odlišný dojem bude produkovať kombináciu bronzu a porcelánu. Bronzový držiak vo forme sviže s porcelánovým pohárom dokonale zapadá do interiéru v kúpeľni. Držitelia môžu byť sten, plocha a dokonca aj vonku s nohami vyrobenými v elegantnom štýle.

Toaletná kefa

Dokonca aj také, to by nebolo najatraktívnejšie predmet, ukáže sa, môže byť interiérová dekorácia. Kefa na toaletu, vyrobené z bronzu, pridá určitú eleganciu atmosféru a dá mu hotový vzhľad. A varianty vonku a steny môžu byť zdobené rôznymi dekoratívnymi prvkami. Prísne keramické sklo je doplnené elegantnou rukoväťou akejkoľvek dĺžky a tvaru vykonávaného v starom štýle.

Držiak na toalety

Držitelia z tohto materiálu na toaletný papier môžu byť vyrobené vo vonkajšom a nástennom dizajne. Existujú vertikálne a horizontálne možnosti, s čiapkou, bohato zdobené rôznymi vzormi, alebo bez neho. Pre veľké priestory budú vonkajšie modely zapadajú, s dôrazom na bohatstvo dekorácie, pre malé izby je lepšie používať na stenu. Vertikálne modely Dizajn je jednoduchší ako horizontálny, ale vyrobený z bronzu, nevyzerajú nič menej nádherné.

Vešiaky a háčiky

Žiadne závesy a háčiky nebudú stáť žiadnu kúpeľňu. Bronz v kombinácii s našuchoreným uterákom a mäkkými županmi pomôže dať miestnosť luxusného páru starovekého východu. Háčiky z tohto materiálu a na prísny anglický a luxusný viktoriánsky štýl budú dokonalé.

Príslušenstvo hrá veľkú úlohu pri vytváraní určitej atmosféry v interiéri. A materiál, z ktorého sú vyrobené, má veľký význam. Bronzové výrobky v kúpeľni prinesú dole ľavého obdobia a zaťaženie do sveta luxusu a krásnych hradov, palácov a východného kúpiť.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár