Drevené umývadlá: funkcie a krok za krokom manuálne pokyny

S rozvojom moderných výrobných technológií, v priebehu poslednej jednej a pol storočia, sme zvyknutí na inštalatérske predmety z keramiky a kovu, ktoré nikto nebude prekvapiť. Väčšina modelov Fade z porcelánu a fajčenia sa stala obvyklým fenoménom. Nerezová ľahká oceľ pre kuchynské umývadlá zmenila ťažká liatina pokrytá smaltom.

Ak chcete poskytnúť exkluzivitu bývania, pokúste sa aplikovať neobvyklé materiály alebo ich používať v nezvyčajnom výkone. Takže, umývadlá skla alebo prírodného kameňa sa považujú za mimoriadne rozhodnutie dizajnéra. Môžu stáť dosť drahé. A čo strom? Podľa mnohých, strom je ťažké prezentovať v inštalatérstve – môže slúžiť len nábytkom alebo dekoratívnym prvkom. To je však veľká mylná predstava a moderní dizajnéri úspešne zničili tento mýtus.

Zvláštnosť

Vzhľadom k tomu, staroveké časy, drevené predmety a nátery boli použité všade v domácnosti. Toto je nádherný materiál pre výstavbu domov, kúpeľov, ekonomických priestorov. Tento ruský kúpeľ je ťažké predstaviť si bez drevených vodných nádrží: sudy, lochs, fonty. Strom interaguje dobre s vodou a so správnym spracovaním materiálu je schopný učiť sa mnoho rokov. Drevené vlákno šetrné k životnému prostrediu, pripojené k miestnosti druh estetiky, a tiež schopný zdôrazniť interiérový dizajn. Z tohto dôvodu majú drevené umývadlá pre umývadlo nedávno špeciálne popularity. Vo svojom hotovom formulári získava drevený shell štýlový lesk. Takýto model môže byť jedným z hlavných dizajnových akcií miestnosti.

Samozrejme, škrupina zo stromu vyzerá štýlovú a udržiava funkčnosť materiálu na dlhú dobu, drevo musí byť predmetom špeciálneho spracovania. Preto pri výrobe takýchto výrobkov pri leštení využíva viacvrstvovú ochranu s lakom a určitými kompozíciami, čo umožňuje zvýšiť stabilitu dreva do vody.

Ďalšou vlastnosťou drevených škrupín je vlastnosť materiálu v čase, aby získal tmavší odtieň. Pre každé plemeno je tento faktor individuálny. Výrobcovia, ktorí majú záujem o kvalitu svojich výrobkov, určite ponúkajú a radia sadu prostriedkov schopných udržať počiatočné odtiene dreva. Niektoré model škrupín vyžadujú povinné pravidelné spracovanie so špeciálnymi olejmi.

Hlavným pravidlom carfing umývadla dreva je zabrániť žruhodným čistiacim prostriedkom obsahujúce abrazívne látky v ich zložení.

Materiál

Strom – prírodný materiál. Rovnako ako všetci žijú na planéte, je spojená s vodou. Počnúc rastom semien, končiaci sa spracovaním dreva, voda je neustále prítomná niekde v blízkosti. V minulosti boli lode postavené, les bol kondenzovaný pozdĺž rieky, niektoré odrody dreva boli ošetrené namáčaním alebo záplavmi. Napríklad dub po dlhšom namáčaní získa špeciálnu silu, takže mýtus, že strom nie je možné kombinovať s vodou, nevydrží overovacie fakty.

Postupom času, majstrov, experimentálny spôsob, ktorý plemená stromov sú najvhodnejšie na interakciu s vodou. V súčasnosti sú umývadlá vyrobené z nasledujúcich materiálov.

dub

Jeden z najodolnejších plemien dreva, ktorý získava ďalšiu silu. Bolo to z jej prvých vodovodných potrubí v stredovekej Európe. Oak má širokú škálu odtieňov, čo vám umožňuje vybrať perfektnú možnosť pre každú chuť.

Teak

Cenný materiál, ktorý má vysoký gumový obsah. Kvôli tejto vlastnosti majú Tick Sinks ďalšie vlastnosti odpudzujúce vody. Olterové látky v tomto dreve bránia tvorbe húb a plesní. Pod vplyvom vody drevo nepretržite v priebehu času, udržiavanie pôvodného tieňa.

Bambus

Odolný materiál, ktorý má široké farebné spektrum z najjasnejších až nasýtených tmavých odtieňov. Bambus je o niečo lacnejší ako dub a teak, pretože úplne nespadá pod definíciu „stromu“.

Veľké plemená

Najsvätejšia možnosť, pretože výrobky z nich nie sú tak jasné a trvanlivé. Avšak, javorové drevo, breza, akácia alebo orechy dokonale manipuláciu, berie všetky formy a pod vplyvom špeciálnych kompozícií sa stáva pomerne silným. Vo výrobe spôsob lisovania a lepenia malých častíc dreva, impregnácie voskom a olejmi, lamináciou. Výrobok sa však môže uskutočniť z pevného masívu, po ktorom nasleduje liečba a impregnácia.

Style

Po prvé, drevené škrupiny sú schopné zdôrazniť štýl v interiéri zameraných na prírodné drevo.

Strom je dokonale kombinovaný s inými materiálmi, preto je vhodný na dekoráciu plášťa:

 • sklo;
 • prírodný kameň;
 • Kovový.

Obľúbené štýly dizajnérov na zaradenie do interiéru drevených škrupín.

 • Krajina;
 • Eco;
 • Etno.
 • Rustic Design motív bude hrať nové farby, ak je v štýle „ruskej chaty“ alebo americkej krajiny pridať drevené wobby, zdobené rezbármi.
 • Štýlové drevené škrupiny vyzdobia štýl chaty, dajte mu šľachtu bez oddelenia z okolitého prírodného prostredia.

 • Štýl Rustikálne hrubé drevo poskytne brutalitu, najmä v kombinácii so surovým kameňom.
 • Neďaleko Provence bude zdôrazňovať škrupinu bieleho dubu a kovadého ornamentu s patinou alebo pozlátením.
 • Ekologický štýl pridá prirodzený prvok, ktorý nie je v podobnom interiéri. Eco-štýl umývadlo môže byť vyrobené z prírodného alebo umelého ratanu.
 • Sofistikovaná klasika však nie je cudzinec na neobvyklý prejav formulárov a textúr drevených škrupín. Jasné geometrické tvary, žiarivý lak na ušľachtilý drevo, budú vyzerať skutočne luxusné a úctyhodné.
 • Ale pre ultra moderné štýly je lepšie si vybrať iný materiál, v blízkosti umelých surovín a najnovších technológií.

Umývajte sa sám

Urobte si umývadlo pre dom v obci Urob to sami, nebude veľa práce, ak máte zručnosti stolárstva. Hlavnou výhodou takéhoto výrobku bude v jej originalite a súčasťou vašej kreativity. Najjednoduchšou možnosťou je rezanie nádoby z pevného masívu z dreva alebo dobre natiahnutých pruhov.

Krok za krokom pokyny vám umožní pochopiť, ako sa potopiť, Vlastniť školské znalosti z pracovných lekcií.

 • Rozhodnite sa s veľkosťou a materiálmi. Šírka a hĺbka nádrže bude závisieť od vašich preferencií a dostupnosti dostupného webu.
 • Čistenie hornej vrstvy dreva, aplikovať označenie na vopred pripravený plán.
 • Kruhová píla narezaná na prehĺbenie poľa podľa obrysu. Nezabudnite vypočítať hĺbku, aby sa strom cez.

 • Deti a kladivo Odstráňte extra častice dreva.
 • Brúsny kotúč aplikuje hladký povrch, navyše spracujte drevo s brúsnym papierom na odstránenie menších burrov.
 • Na inštalovanom mieste odrežte otvor pre odtok.
 • Výsledný drez sa musí liečiť epoxidovým živicovým zložením a potom aplikovať polyuretánový povlak. Tým sa vytvorí vodotesná vrstva.
 • Po vysušení laku je vaša unikátna plášť pripravená na inštaláciu a pripojenie k odtoku. Môžete tiež dať jej nezvyčajný pohľad tým, že vynájdte svoj vlastný dizajn a formulár.

Jemnosti starostlivosti

   Napriek svojej pevnosti je drevo dostatočne náročným materiálom, ktorý si vyžaduje presný obeh a špeciálnu starostlivosť, takže obvyklé použitie a metódy čistenia nie sú vhodné pre fajčenie a kov.

   Takže by sa mali dodržiavať umývadlo, ktoré slúžili na dlhú dobu, mali by sa dodržiavať niektoré pravidlá starostlivosti a prevádzky.

   • Nedávajte horúcimi objektmi, nevylejte vriacu vodu. Strom je vystavený vysokým teplotám, preto na povrchu umývadla môžu zostať neatraktívne stopy.
   • Čistenie umývadla sa vykonáva len mäkkými špongiami a antibakteriálnymi nie alkalickými kompozíciami. Agresívne látky sú schopné vstupovať a potom zničiť štruktúru dreva a povlaku, preto je vylúčené použitie abrazívnych čistiacich produktov s chlórom a bieliacimi činidlami.

   • Neželaná povrchová interakcia s ostrými predmetmi schopnými poškriabaniu ochrannej vrstvy;
   • Mali by sa vyhnúť mastným zvyškom, pretože ich následné odstránenie môže spôsobiť určité ťažkosti;
   • Drevené škrupiny by sa nemali používať v kuchyni, kde vysoké riziko znečistenia s tukom alebo vriacou vodou na povrchu;
   • Je potrebné vykonávať periodické spracovanie umývadla so špeciálnymi kompozíciami, vrátane olejov a vosku. Preventívne spracovanie sa koná každé tri mesiace. Tým sa rozširuje životnosť výrobku a tiež si ponechá kvalitu repelent a farbu vody.

   O tom, ako škrupiny z dreva, môžete zistiť v nasledujúcom videu.

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
   Zdieľať s priateľmi
   Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
   Pridať komentár