Jacob Delafon umývadlá: Moderné kúpeľňové interiérové ​​riešenia

Ako viete, Francúzsko je krajina s neprekonateľnou chuťou. Jacob Delafon Shells je ďalším elegantným ovocím francúzštiny. Založil spoločnosť dve známe v XIX storočí, Jacob a Tenfone. Začali v ťažkom vojenskom období, ale podarilo sa, aby niektoré dizajnérske riešenia v inštalatérstve. V Rusku, značkové produkty sa objavili po kolapse ZSSR, získavanie popularity. A 25 rokov spoločnosť nestratí vedúcu pozíciu na medzinárodných a ruských trhoch, rozvoj a vytváranie sanitárnych zariadení.

Vlastnosti a výhody

Francúzska spoločnosť inštaluje Jacob Defon za celú dobu existencie na trhu zarobila veľmi dobrú povesť. Okrem elegantných foriem, zaujímavé štylizované riešenia a originálne návrhy, Jacob Delafon má sociálne prispôsobenie svojho produktu:

 • Vzhľadom k absencii ostrých rohov umývadla tejto spoločnosti sú rodiny s malými deťmi dokonalé, chránia dieťa z rôznych druhov zranení.
 • Spoločnosť vyrába špeciálnu líniu inštalácie vytvorených špeciálne pre osoby so zdravotným postihnutím a ľudí so zdravotným postihnutím.

Výber škrupín a iných zariadení je veľmi veľký. Existujú jasné, excentrické modely, ako aj viac konzervatívnejších možností. Produkty majú obrovskú škálu tvarov a veľkostí, ale jedna kvalita spája všetky inštalatérske produkty spoločnosti – to je kvalita a spoľahlivosť. Jacob Delafon poskytuje záruku 25 rokov na produkovaných produktoch a chváli spoľahlivosť materiálov, jednoduchosť čistenia, početných inštalačných metód a vysoko kvalitných výrobkov, ktoré na dlhú dobu zachováva svoj pôvodný pohľad.

Vzhľadom na vyššie uvedené výhody a originalitu škrupín je cena spoločnosti mierne vyššia ako priemerný trh, ktorý môže byť nedostatok. Ale vďaka rôznorodosti produktov môžete vždy nájsť najlepšiu možnosť s prijateľnou cenou, ktorá bude slúžiť mnoho rokov.

Rôzne štruktúry a formy

Francúzska spoločnosť Jacob Defon používa širokú škálu materiálov na vytvorenie niektorých jeho modelov. Klesá sa líšia v účele, formy a upevňovacích metódach.

Existujú tieto typy škrupín:

 • vložená alebo nadzmonoj na povrchu stolov;
 • Sviepka-pultová doska má viac priestoru pre kúpeľňové zariadenia, pripojené k tabletopu, a zabudovaný v stolíku;
 • Štandardné alebo uhlové umývadlo, ktoré sa vyznačuje jednoduchosťou a stručnosťou. Toto je ideálna možnosť pre malé kúpeľne, a tiež prichádza na akýkoľvek dizajn nábytku;
 • Raketa je kompaktný umývadlo určené len na umývanie rúk, používa sa v toaletných priestoroch.

Bez ohľadu na veľkosť a účel štruktúry sú reprezentované širokou škálou foriem, a to:

 • ovál;
 • námestie;
 • obdĺžnikové;
 • polovicu;

 • uhlový;
 • štandardu;
 • Abstraktný.

Vzhľadom na veľký rozsah štruktúr, nájdenie vhodného umývadla bude jednoduché.

Populárne modely

Jacob Defon ponúka rôzny produktový rad, ktorý je vytvorený v rámci jedného štýlu alebo funkčnosti.

Najobľúbenejšie výrobky boli nasledujúce pravidlá.

 • ODEON UP. Jasné, takmer dokonalé rovné čiary rozlišujú škrupiny tohto riadku. K dispozícii sú zaoblené možnosti, ale výhoda modelov je k dispozícii priame, hladké rohy. Dizajn výrobkov z tejto série dominuje trendy kubizmu a minimalizmu. Umývadlá z tohto riadku môžu byť vložené, vonkajšie alebo vraždy.
 • Predbežný. Ďalšia populárna línia spoločnosti s rečovým menom, pretože kópia je preložený ako „polostrov“. Formy škrupín tohto riadku hlavne oválne alebo kolo. Existujú aj možnosti pre zavesené škrupiny rôznych veľkostí. Ich výhoda nielen v elegantnom a hladkom dizajne, ako aj v pohodlí a kapacite.

 • Escale. Slovo Escale z francúzštiny je preložené ako „port“, „v poriadku“. Celá línia má asociatívnu podobnosť s plachetnicami. Vzhľad umývadiel z tohto riadku je veľmi relaxačný a ponúka jasné čiary. Táto možnosť je vhodná pre ľudí, ktorí chcú usporiadať seba, ukázať svoju pohostinnosť. Niektoré modely majú možnosť pripevniť zo spodnej časti zaveseného uteráka. Táto séria je veľmi vhodná pre kancelárie, verejné priestory (kaviarne, reštaurácie) a pre mestské apartmány.
 • Reve. Elite Eestetika rozlišuje produkty z tejto linky shell. Dokonale diskrétne proporcie, hladká geometria, symetrické rozmery, vysoko kvalitná keramika sú hlavnými výhodami tejto série. Revery Washbasins sú ideálne pre krajiny.
 • Vox. Hladké linky sú charakteristické znaky všetkých produktov Jacob Delafon, ale v línii VOX vyzerá obzvlášť elegantné. CHOPPLY MOTROLUJÚCE. Hrúbka steny z nich je 25 mm a hĺbka je 12 mm, ktorá zabraňuje postriekaniu a uľahčuje proces čistenia škrupín. Sú univerzálne a zapadajú do všetkých kúpeľní. Sú veľmi dobrou voľbou pre kancelárie a domy, byty.

Spoločnosť naďalej rozvíja a vyrába viac a viac pokročilých modelov. Každý model v pravítke má svoje výhody a vyznačuje sa spoľahlivosťou, vyrobená z vysoko kvalitnej keramiky, je považovaný za najmenší detail pre jednoduchosť použitia.

Recenzie

Produkty Jacob Delafon sú väčšinou pozitívne. Kupujúci dávajú pozor na externý dizajn, veľmi chváliť milosť a jednoduchosť vykonávania. Sú spokojní s rôznymi formami, môžete si vybrať jasné, rovné alebo zaoblené čiary. Námestie, oválne, polotuhé, symetrické a asymetrické modely sú vo veľkej dopyte. Napriek používaniu priamych a jasných línií chýbajú ostré rohy v produktoch spoločnosti, čo je tiež veľký plus.

V niektorých kupujúcich, po 5-10 rokoch prevádzky sa mu škrupiny začali objavovať webu a praskliny, ale zachovávajú všetky dokumenty o tovare, platia na služby, po niektorých formálnom návštevách sa umývadlo zmenilo.

Koniec koncov, záruka na zakúpenú tovar je 25 rokov a naozaj funguje.

Kupujúci sú pozitívne reagovať na použitie priestoru, Umiestnenie mixéra a slivky, spoločnosť zabezpečuje pohodlné používanie pre pravákov a doľava. Niektoré modely zamieňali malú hĺbku umývadla kvôli nebezpečenstvu postriekania, ale návrh a technológia spoločnosti zabraňujú tomuto riziku. Kupujúci si všimli presun vzhľadu produktov, viac originálnych dizajnových riešení sa objavujú v moderných pravidlách bez straty kvality, pohodlia a funkčnosti.

Jediná odhalená nevýhoda údajov umývadla je cena. Mnoho modelov, najmä so zaujímavými dizajnovými riešeniami, sú oveľa drahšie ako podobné modely od iných výrobcov, ale nezabudnite na záruku a kvalitu výrobku, dokazujú skúsenosti mnohých generácií.

Krásne príklady v interiéri kúpeľne

 • Snehovo biely obdĺžnikový drez je módne a moderné riešenie v štýle minimalizmu. Jednoduché umývadlá v kombinácii s rozšíreným stolom – je to dobré, štýlové kúpeľňové riešenie.
 • Dvojitý umývadlo, zabudované do skrine, dokonale vhodný pre chaty a domov domov. Hladké linky a jednoduchosť výkonu robia dizajn elegantný a majú samy.
 • Pre kompaktnú, ale útulnú mestskú kúpeľňu, jacob delafon rohový umývadlo je perfektné. Kúpeľňa vyzerá štýlovo a umývadlo, napriek svojej jednoduchosti, je interiérový dizajn raisinácia.

O vlastnostiach montáže shell s tabuľkou Jacob Delafon Odeon UP 80 Pozri viac.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár