Kaldewei Kúpele: Vlastnosti modelov a kritérií výberu

Pri hľadaní kúpeľa pre domácich kupujúcich vždy venovať pozornosť kvalite výrobku. Trvanlivosť a jednoduchosť používania modelu závisí od tohto kritéria. Moderný trh ponúka sortiment od medzinárodných a domácich výrobcov, ktorý sa vyznačuje pozitívnou reputáciou a dobrými recenziami svojich zákazníkov. Môžu byť pripísané značke Kaldewei. Predstavuje širokú škálu oceľových kúpeľov, medzi ktoré môžu nájsť vhodný produkt pre všetky požiadavky zákazníkov.

technické údaje

Nemecká spoločnosť Kaldewei sa zaoberá výrobou inštalatérskych výrobkov na storočie od roku 1918. Toto je prvá značka, ktorá sa podarilo vytvoriť prvú jednodielnu kúpeľňu bez zvárania. Stala sa prelomom nielen pre spoločnosť, ale aj pre inštalatérskemu trhu ako celku. Kaldrewei Kúpele sú vyrobené z materiálu oceľového smútku.

Proces výrobného materiálu pre výrobky sa vykonáva v niekoľkých stupňoch.

 • Miešanie prírodných surovín. Z kremičitých a oxidov, ktoré sú špecialisti spoločnosti zmiešané podľa špeciálneho patentovaného receptu, ukazuje sa na kvalitatívny základ pre výrobu inštalatérskych výrobkov.
 • Roztavenie. Na získanie smaltu frittu sa výsledná zmes umiestni do taviacích pecí, predhrieva sa na + 1300 ° C. Homogénna zliatina vznikajúca v procese tavenia je chladená ľadovou vodou. Sklenené kryštály sa získajú z tvrdenej hmoty – FRITTERS POŽADOVANÝ PRE ĎALŠIE FÁZU PRODUKTU POTREBY.
 • Pomol. Pre spracovanie smaltovania Frritt v sklone smaltu, spracuje sa do 5 hodín v guľových mlynoch spolu s ďalšími prírodnými komponentmi.
 • Aplikácia a streľba. Výsledný materiál sprej na oceľových plechoch a umiestnené v palebnej peci pri teplote + 850 ° C. Výsledný kompozitný materiál má hrúbku potiahnutia smaltu asi 0,6 mm a rám ocele 2,9 mm.

  Materiál je dobrý, pretože je 100% prírodný a environmentálne bezpečný. Samostatne, na rovnakom výrobcovi, môžete si kúpiť sadu hlukovej izolácie, vďaka ktorej kúpanie bude ešte príjemnejší a pohodlný proces. Rozsah Kaldewei sa vyznačuje množstvom produktov rôznych tvarov. Jednoduchý a stručný dizajn dáva výrobky špeciálne kúzlo, čo z neho robí vhodnou možnosťou pre kúpeľňu, ktorej interiér je vyrobený v modernom štýle. Väčšina produktov je vonkajšia bez použitia nôh. Preto sa líšia viac udržateľnosti a bezpečnosti.

  Klady a zápory

  Kúpele od výrobcu Kaldewei majú niekoľko pozitívnych strán.

  • Silný odpor. Vzhľadom na špeciálny spôsob výroby materiálu pre inštalatérske výrobky sa povrch vyznačuje vysokým stupňom hustoty a odolnosti voči mechanickému poškodeniu.
  • Bezpečnosť a čistota. Povrch smaltu je neznesiteľný, takže mikroorganizmy a baktérie nie sú oneskorené. Okrem toho má protišmykové vlastnosti. A tiež je ľahké čistiť a odolné voči reakciám na chemikálie rôzneho charakteru – detergenty, vlasovej farby, liečivých doplnkov a iných.
  • Záruka až 30 rokov. Kúpele z tejto spoločnosti sa vyznačujú trvanlivosťou a vysokou kvalitou povrchu, ktorá si zachováva svoj bezchybný dlhodobý pohľad s náležitou starostlivosťou.

  • Pohodlie používania. Dizajnéri Starostlivosť o pohodlie svojich kupujúcich, takže kúpele sú vyrobené s prihliadnutím na ohyby ľudského tela. Dôležitou úlohou zohráva izolácia hluku kúpeľa, takže rozsah výrobcu obsahuje špeciálny hluk izolačný povlak. Prevádzka výrobkov prináša pozitívne emócie a umožňuje vám dosiahnuť najviac relaxačný efekt.
  • Jednoduchá montáž. Kúpele sú inštalované v krátkom čase a nevyžadujú veľa sily a nervov. Produkt sa vyznačuje miernou hmotnosťou a ľahko možno inštalovať samostatne alebo používať inštalačný servis.
  • cena. Medzi široké spektrum výrobcu, môžete nájsť produkt na ktorejkoľvek peňaženke. Všetky modely sú charakterizované príjemnou hodnotou za peniaze, ktoré sú spokojní so zákazníkmi.

  Nevýhody produktov Kaldewei je prakticky nepozorované, Avšak, ako možno vidieť z preskúmaní, existuje riziko mikropráv a malých čipov pri neprenosnej prevádzke produktu.

  Prehľad sortimentu

  Rad Kaldewei zahŕňa štýlové modely klasickej tradičnej alebo modernej vane. Napríklad model saniform plus sa rozlišuje štandardným dizajnom, ktorý je ešte eliminovaný. Je to vhodné v prevádzke kvôli jeho ergonomickému. Drain je na sklade. Rozmerová sieť je k dispozícii od 140×70 do 180×70 cm v závislosti od rozmerov kúpeľne. Vaňa sa vyznačuje vlastným čistiacim perl-efektovým povlakom a protišmykovým sklzovým sklíčkom a je tiež vybavená sadou izolácie hluku. Samotný výrobok je nainštalovaný na nohách.

  Cayono 751 Easy-Clean je samostatná kúpeľňa, ktorá je obľúbená u priestranných vlastníkov kúpeľní. Absencia nôh a stabilných produktov bočnej steny je pohodlné pre prevádzku v jeho určenom účele a pre potreby domácností. Môžete vybrať rozmery od 150×70 do 180×70 cm. Okrem toho môže byť model vybavený samočistiacimi a protišmykovými povlakmi. Súprava môže tiež obsahovať zábradlia pre pohodlie používania kúpeľa a audio systému pre príjemnú relaxáciu. Podobné charakteristiky sú odlišné a model EUROWA.

  Conoduo kúpeľ kombinuje neprekonateľný dizajn a neuveriteľný tvar. Takýmto výrobkom bude útočisko pre pohodlné prijatie vodných postupov. Dizajnéri Pri vytváraní tohto modelu Deftly používa geometrické tvary, takže kúpeľ dokonale zdôrazňuje moderný štýl miestnosti. Rozmerová mriežka má rozsah od 170×75 do 200×100 cm. Žiadne nohy vám umožňujú používať kúpeľ ako voľne stojaceho produktu. Široká paleta vám umožní vybrať inštalatérskemu dizajnu pod interiérom kúpeľne. Odtok vyzerá veľmi pôsobivé, pretože je skrytý a doplnený smaltovaným povlakom.

  Okrem obdĺžnikových kúpeľov vyrába spoločnosť zaujímavé modely oválnych, kučeraví a uhlových modelov. Oválna kúpeľňa Ellipso Duo Oval vyzerá veľmi efektívne, aj keď jeho dizajn je charakterizovaný hladkými jednoduchými riadkami. Vďaka svojej forme môžu byť vodné postupy pohodlne prijímané samostatne alebo spoločne. Kúpeľňa má veľkosť 190×100 cm, neexistujú žiadne nohy. Skladom 7 možností pre paletu farieb. Môžete tiež vybrať Mega Duo Oval a Meisterstueck Classic Duo ovál.

  Obzvlášť obľúbené sú rohové kúpeľne Kvôli schopnosti šetriť priestor v kúpeľni alebo ho diverzifikovať so zaujímavou formou modelu. Produkt Plaza Duo vyzerá mimoriadne veľkolepé a pripravené zdôrazniť modernosť miestnosti s jej mimoriadnym jasným geometrickým tvarom. Je tiež rozšírené rohové kúpele NOVOLA DUO 6, Twin Pool and Studio Star. Plus modelového rozsahu je, že kupujúci môže ľahko vybrať kúpeľňu vhodná veľkosť: 140×70, 170×70, 170×75, 180×80, 200×100 cm a ďalšie. Akýkoľvek výrobok môže byť dodatočne vybavený samočistiacimi a protišmykovými povlakmi, ako aj množinu hluku izolácie.

  Nové modely možno nájsť na showroom, kde výrobca niekoľkokrát za rok vykazuje svoje výrobky.

  Recenzie

   Domáci kupujúci sú veľmi pozitívni o produktoch Kaldewei z Nemecka. V prvom rade oslavujú svoj jedinečný dizajn, ktorý napriek svojej jednoduchosti vyzerá veľmi harmonický a zaujímavo zdôrazňuje kúpeľňu. Majitelia modelov bez nôh všimli svoju atraktívnosť a stabilitu, pohodlie používania duše, ako aj pozitívneho vnímania všeobecne. Kupujúci, ktorí si vychutnávajú inštalatérske výrobky z Kaldewei žiadny rok Marke jej odolný a „perlový“ efekt smaltu, časom nie je žltá a nestratí jeho sneh-biely lesklý odtieň.

   A tiež kvôli ďalšiemu protišmykovému povlaku je výrobok oveľa pohodlnejší a bezpečnejší, takže mnohí kupujúci ochotne získavajú takéto výrobky pre detské kúpeľne. Na tento účel sa sortiment výrobok špecificky poskytuje veľkosť kúpeľov od 140×70 do 160×70 cm.

   Produkty Kaldewei v Rusku bolo rozšírené kvôli svojmu zaujímavému a ergonomickému dizajnu. Mnohí kupujúci zdôrazňujú možnosť vytvoriť špeciálne diery v kúpeľni pod objednávkou. Je to veľmi výhodné pre tých, ktorí chcú vložiť do nich trysky pre hydraulické alebo aeromasáž, aby sa zlepšila kvalita ich odpočinku. A kupujúci si všimli silné steny, vďaka čomu voda v kúpeli sa pomaly a dobrý hluk izolačný účinok aj bez získania dodatočnej sady. Produkty sú jednoduché a rýchlo vyčistené s neutrálnymi detergentmi. Recenzie pre modely tejto spoločnosti o 90% pozitívnych ako úroveň dôvery v iných zákazníkov.

   osem

   Fotografia

   O výhodách kúpeľa Kaldewei sa dozviete v nasledujúcom videu.

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
   Zdieľať s priateľmi
   Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
   Pridať komentár