Kúpele ROCA: Druhy a charakteristiky

Moderný trh má širokú škálu kúpeľov od rôznych výrobcov. Ak si chcete vybrať model najvyššej kvality, ktorý bude hodný doplnok kúpeľne. Je potrebné vziať do úvahy mnohé faktory, počnúc objemom oblasti a končiace s individuálnymi želaniami. Originálne Rocové kúpele, druhy a charakteristiky, ktoré sú plne v súlade so svetovými normami, budú dobrým riešením. Rozsah modelov týchto produktov je prekvapený jeho rozmanitosťou a umožňuje vybrať si optimálnu možnosť založenú na osobných preferenciách.

Zvláštnosť

Originálne Rocové kúpele sú charakterizované bezchybným kvalitou a neporovnateľným vzhľadom, pretože sú vyrábané v súlade so svetovými normami. Každý model je skutočne odolný a odolný voči nepriaznivým faktorom vplyvu.

Produktová dáta odroda je tiež impozantná, pretože medzi nimi sú kúpele s akýmikoľvek veľkosťami a formulárami. Špeciálny dopyt je používaný širokými a priestrannými oválnymi možnosťami s protišmykovým efektom. Nemenej relevantná forma zostáva obdĺžnikový 180 x 80, ako aj modely s parametrami 150 x 70 cm a 160 x 70 cm.

Ak chcete vedieť, ako rozlíšiť pôvodný kúpeľ ROCA z analógu, je potrebné si zapamätať niektoré z týchto vlastností týchto produktov:

 • Dvojročná záruka od výrobcu;
 • prítomnosť protišmykového povlaku;
 • Snow-biela smaltová farba;
 • K dispozícii.

Všetky tieto funkcie sú hlavné príznaky vysokokvalitných a originálnych kúpeľov ROCA. Stojí za zmienku, že základný materiál podlieha starostlivé prípravy, ktorý sa vykonáva v dvoch etapách. To je dôvod, prečo každý produkt z tejto značky sa môže stať skutočným vrcholom kúpeľne, čím sa vytvára maximálny komfort počas dlhých rokov.

Výhody a nevýhody

Moderné kúpele s protišmykom z výrobcu ROCA majú veľký dopyt medzi kupujúcimi. Spoločnosť sa stará o svoju povesť a vyrába skutočne vysoko kvalitné a funkčné produkty. Tu sú komponenty nielen pre kúpele, ale aj pre iné položky určené pre kúpeľne, ako sú drezy a stojany alebo iné výrobky.

Celý sortiment je vyrobený v zaujímavých dizajnérskych výkonoch, takže každý model je naozaj exkluzívny a originálny. Toto alebo táto pozícia môže byť vybavená nohami, rukoväťami a opierkami opierky.

ROCA Kúpele v závislosti od toho, aký materiál sú splnené, aby mali svoje výhody a nevýhody:

 • Liatina. Charakterizované zrušenými prevádzkovými funkciami. Nevytvárajú nepríjemný hluk v procese sady vody a ich hmotnosť môže byť 150 kg. Vyznačujú sa malými veľkosťami a obdĺžnikovým tvarom.
 • Oceľ. Majú ľahkú váhu, čo najrýchlejšie teplo a nevyžadujú špeciálne stávky. Nevýhodou sú rýchle chladenie kúpeľa a komplexné obnovenie trhlín na ňom.
 • Akrylový. Sú najvyhľadávanejšie, pretože majú viac výhod, vo vzťahu k iným možnostiam. Sú reprezentované v rôznych formách a širokej škále farieb a majú tiež ľahkú váhu a počas prevádzky vytvárajú maximálne pohodlie. Nevýhodou je potreba starostlivosti o starostlivosť v dôsledku tendencie, aby vytvorili škrabance.
 • Mramorový. Vstrekovací mramor použitý ako základňa kúpeľov zabraňuje vzhľadu hluku počas vodnej sady. Takéto modely sú prezentované v rôznych farebných riešeniach, ktoré vám umožní vybrať si optimálnu možnosť, s prihliadnutím na všetky funkcie interiéru. Ich nevýhodou je veľká hmotnosť, ako aj tendencia produktov k vzniku čipov.

Všeobecne platí, že Rocové kúpele sú charakterizované vysokou kvalitou, širokou škálou a trvanlivosťou, takže tieto výrobky úspešne obsadili vedúcu pozíciu na globálnom trhu už mnoho rokov.

Čo si môžete vybrať?

Do kúpeľne mali najviac útulný a prezentovaný vzhľad, všetky predmety inštalatérstva by mali byť starostlivo vybrané. Štýlové a moderné Rocové kúpele priťahujú pozornosť kvôli ich širokému rozsahu, čo robí výber svetla a uvoľnene.

Odborníci odporúčajú lepenie pravidiel výberu základných kúpeľov:

 • Analyzujte veľkosť produktu a vyberte si presne možnosť, že spoločenská miestnosť je harmonicky dopĺňať.
 • Venujte pozornosť vzhľadu a balíku. Povrch výrobku musí mať atraktívny lesk bez prítomnosti čipov, trhlín a škrabancov.
 • Zvláštne certifikáty kvality sa stanú ďalšou prioritou pri výbere, ktoré budú dokumentárne dôkazy o dobrej kvalite.
 • Farba a tvar sú vybrané na základe celkového dizajnu kúpeľne, ako aj osobných želaní.

Každý modelový model ROCA je skutočným majstrovským dielom, ktorý bude slušnou kúpeľňou dekorácie a vytvára maximálny komfort v procese vodných postupov.

Populárne modely

Kúpele slávnej značky ROCA sú určené pre širokú škálu spotrebiteľov, o čom svedčí ich obrovský rozsah modelu. Sortiment je vždy k dispozícii lacné produkty a luxusné modely.

 • Praktické a odolné sú liatinové kúpele Kontinentálny 170 x 70. Dokonale zmestia do takmer akéhokoľvek interiéru v dôsledku ich univerzálnosti a biotrádosti.
 • Modely sú rovnako dôležité Malibu 170 x 75 s držadlami a protišmykovým povrchom.
 • Pôvodné produkty Haiti s rozmermi 170 x 80 alebo 160 x 80 a prítomnosť lakťových škôl prispieva k úplnému relaxáciu a pohodlie.

 • Advanced kúpele ROCA HALL Vytvorte nielen bezpečné podmienky, ale tiež dávajte atmosféru izby niektorých hrozienok. Produkty z tohto riadku sa vyznačujú pohodlím, praktickosťou a funkčnosťou.
 • Osobitná pozornosť si zaslúži oceľové kópie ROCA CONTESA, ktorý sa líši v neporovnateľnom hladkom povrchu a snow-white farbe. Široké rozmerové riadky a rôzne formy urobili tieto výrobky skutočne populárne v rôznych častiach sveta.

 • Kúpele majú skvelú popularitu ROCA PRINCESS, Vyrobené z vysoko kvalitnej ocele pomocou najmodernejších technológií. Profesionálny výrobný proces z nich robí ako odolné voči opotrebeniu a odolné, čo je veľká výhoda pri výbere.
 • Optimálne riešenie je modely ROCA EASY 170 x 75 Akira 170 x 80. Okrem neporovnateľného vzhľadu sú tieto výrobky vybavené bezchybnou kvalitou, ako aj zvýšenou úrovňou bezpečnosti a pohodlia. Ich náklady sú celkom prístupné pre každého.

ROCA Sortiment má rôzne kúpele, ktoré sú v plnej miere spĺňať všetky medzinárodné normy kvality a sú vynikajúcim príkladom harmonickej kombinácie estetickej krásy, trvanlivosti, funkčnosti a demokratickej hodnoty. Každý model má svoje vlastné individuálne vlastnosti a výhody a pôvodný dizajn ho robí jedinečnou a veľmi štýlovou dekoráciou pre akúkoľvek kúpeľňu.

Hodnotenia zákazníkov

  Početné spätnú väzbu zákazníkov naznačuje, že Rocové kúpele sú skutočne populárne takmer po celom svete. Ich oficiálny výrobca s dobre zavedenou výrobou sa nachádza v Španielsku, ale výrobky sa úspešne vyvážajú do rôznych krajín. Všeobecne platí, že kupujúci oslavujú vysoko kvalitný tovar, prezentovateľnú vzhľad, funkčnosť a pohodlie počas prevádzky.

  V porovnaní s produktmi bez protišmykového povlaku sú Rocové kúpele bezpečnejšie a pohodlné. Dobrým príkladom sú príklady riadkových modelov, kombinujúci klasický dizajn, pohodlie a praktickosť. Mnohí používatelia sa zameriavajú na skutočnosť, že pripútanosť držadiel bola vykonaná veľmi spoľahlivo a profesionálne. Správne premyslený výška z podlahy v každej polohe vytvára ďalšie pohodlie počas prevádzky.

  Stojí za zmienku, že celý rad modelových radov Rocových kúpeľov je charakterizovaný vynikajúcimi ukazovateľmi kvality, pretože najviac kvalifikovaní odborníci pracujú na vývoji a výrobe týchto výrobkov.

  ROCA Bath Review Môžete vidieť v nasledujúcom videu.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: