Laufen Sinks: Charakteristiky a najlepšie zbierky

Výber umývadla – dôležitým aspektom na vytvorenie obrazu kúpeľne, kuchyne alebo toalety. Dizajn každého prvku by mal dopĺňať celkový obraz, a nie dramaticky vyniknúť z neho. Preto pri výbere škrupín často pozornosť zastaví na produktoch značky LAUFEN – jednej z popredných spoločností na modernom trhu.

Zvláštnosť

Hlavnou črtou všetkých produktov značky je kombináciou dizajnu, funkčnosti a vysokej kvality v rôznych produktoch. Hlavný profil značky je považovaný za keramické inštalatérske práce. Spoločnosť sa nachádza vo Švajčiarsku, takže vysoká kvalita je pôvodne dodávaná ako základ všetkých etáp výroby. Využívanie najmodernejších zariadení a aplikácie len najnovších technológií zaručuje trvanlivosť výrobkov.

Všetky rastliny Laufen majú výrobu šetrnú k životnému prostrediu. Vytvorenie svojich produktov, spoločnosť neustále si myslí o životnom prostredí – všetky detaily a materiály sú bezpečné pre prírodu a človeka. Je pozoruhodné, že špeciálny systém prívodu vody umožňuje uložiť, bez straty výkonu a tlakového prúdu na výstup.

Výhody a nevýhody

Môžete zvýrazniť veľa pozitívnych produktov Laufen. Napríklad úžasné je kombinácia rôznych štýlov vo všeobecnom dizajne. Kombinované motívy krajín južnej Európy a severnej, milujúcej presnosti, ľahko nájsť symbiózu pre produkty.

Výhody tejto spoločnosti možno pripísať skutočnosti, že je možné si vybrať nielen umývadlo, ale aj hotový dizajn celej kúpeľne. Často je ťažké si vybrať umývadlo pod situáciou, ktorá sa pôvodne myslela. Na tento účel sú vytvorené špeciálne zbierky, ktoré môžu riešiť problémy s výberom určitých modelov.

Nevýhody by sa mohli pripísať skutočnosti, že všetky výrobky sú vyrobené z keramiky a akékoľvek mechanické účinky strednej sily môžu viesť k okamžitému vzhľadu trhlín a čipov. Laufen však používa špeciálny materiál na základe bežnej keramiky – Saphirkeramik. S takými surovinami nemôžu takéto problémy. Materiál je súčasne tenký a trvanlivý, čo vám umožňuje vytvárať miniatúrne vzorované štruktúry. Bences majú polomer na 2 mm, čo je 4-krát menšie ako výrobky z bežnej keramiky.

Nevýhody zahŕňajú skutočnosť, že spoločnosť sa špecializuje na uvoľnenie pozastavených štruktúr. Napriek svojej nízkej hmotnosti nebudú môcť odolať ani najmenšie presahujúce zvyčajné zaťaženie a akýkoľvek infekčný účinok bude viesť k smutným následkom. Ďalšie nepríjemnosti je, že nie je možné zavesiť na ľubovoľnú stenu: návrh sadrokartónu nebude stáť hmotnosť aj najmenší plášť.

Sila materiálu použitého v mnohých parametroch je blízko k indikátorom ocele. Prostredníctvom využívania moderných technológií a surovín sa hmotnosť umývadla znižuje. Vždy sa považuje za výhodu, pretože je veľmi ťažké opraviť obrovský a ťažký dizajn na stene.

Populárne modely

Všetky výroby značky Laufen je príkladom a spĺňa všetky možné normy. Stojí za zmienku najvyhľadšnejšieho riadku značky a pochopiť, aké ich výhody a funkcie.

Počnúc kolekciou PRO S. Táto línia je podvozok medzi miniatúrnymi umývadlami z Laufen. Podobné zbierky PRO C a PRO B sú tiež malé, ale sú kupované menej často. Popularita malých škrupín vysvetľuje úplne. Úspora miest v tesných kúpeľniach – problém pre mnoho akútnych. Kompaktné umývadlá sú vynikajúcim spôsobom.

Alessi Jeden škrupiny vyniká svojou formou. Krásne návrhy, ktoré majú spoločné telo so stojanom, vyzerajú veľkolepé a vzrušujúce. Zdá sa, že vo fanatedovom kúsku porcelánu urobil elegantnú inštalatérsku misku. Zvlášť neobvykle v tomto modeli je vybraná forma kvapka vody. Je okamžite jasné, aký účel je vytvorený tento dizajnový prvok.

Integrita dizajnu zaručuje svoju väčšiu odolnosť. Univerzálny vzhľad vám umožňuje inštalovať taký umývadlo v každom interiéri bez výnimky.

Zber tvaru je veľmi populárny medzi mladými rodičmi. Všetky výrobky sa uskutočňujú zohľadniť rast aj tých najmenších členov rodiny. Zberné modely Naznačujú inštaláciu v nízkej výške. Samotné, takéto drezy sú tiež miniatúrne, takže je lepšie vyzdvihnúť malé mixéry. Skromné ​​rozmery vám umožňujú umiestniť dve umývadlá v jednej kúpeľni – pre rodičov a pre dieťa, tak sa naučil používať.

Palácové mušle Odlišné so skutočnosťou, že obaja a umývadlá, to znamená 2 v 1. Dlhý tabletop pre rôzne príslušenstvo ľahko napájanie ich hmotnosti. Mnoho modelov majú špeciálne držiteľov uterákov – je to veľmi pohodlná možnosť. Samotný umývadlo je malý, ale jeho rozmery sú dosť pre neho, aby sa vyrovnali s jeho funkciami.

Palomba umývadlo môže pripomenúť kúpeľ, len znížiť. Významná dĺžka umývadla a políc z oboch strán umožňuje ho používať v kuchyni – je to vhodné nielen na umývanie, ale aj na umiestnenie čistých jedál v procese, bez toho, aby ste opustili ďaleko.

Kolekcia Kartell sa vyznačuje prísnosťou foriem. Umývadlo a stojan majú len rovné rohy. Priečny rez sa objaví námestie. Vyzerá to ako návrh ako model z budúcnosti. Vhodné na inštaláciu v uhle – vlhkosť a odpad sa nedostane medzi návrhom a stenou.

Rozmery

Vzhľadom na rôzne návrhy značky stojí za to označiť veľkosť najobľúbenejších a nakúpených modelov:

  • Palomba má dĺžku 160 cm a šírka – 50 cm;
  • LB3 – 60 x 48 cm alebo 65 x 52 cm;
  • Pro 1895.1 – 55 x 48 cm alebo 60 x 38 cm;
  • Možnosť s držiakom paláca môže byť 80, 85, 90 alebo 120 cm dlhá a široká 55 cm.

Príklady v interiéri

Zriedkavo sa umývadlo stáva výrazným detailom interiéru, pretože zvyčajne jednoducho vykonáva svoju hlavnú funkciu. LAUFEN však vyvinula niekoľko modelov, ktoré budú ozdobiť modernú kúpeľňu alebo kuchyňu. Veľký počet umývadiel, manuálov a škrupín s držiakmi uterákov a regály budú zvýraznené nielen na showcase medzi analógmi. V miestnosti vyzerajú skvele, nerušíte integritu celkového obrazu.

Výber modernej shell, ktorý bude trvanlivý a krásny, môže bezpečne uprednostňovať značku Laufen. Stojí za to zaplatiť pozornosť tomu, že jedinečné materiály a vynikajúce nápady na dizajn sú stelesnené vo všetkých umývadlách a stoja im.

Ako nainštalovať umývadlo Laufen, zistíte, že v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár