Melana Sinks: Druhy a vlastnosti voľby

Inštalačný výber sa vykonáva s praktickými úlohami, dizajnu kúpeľne a osobných preferencií. Melana klesá sa dokonale zapadajú do akéhokoľvek interiéru, dopĺňajú ho a pomáhajú kompetentne rozširovať akcenty. Klasické podlahové umývadlo sa stane súčasťou minimalistického interiéru a kompaktná izba vlny je vhodná na umiestnenie malej oblasti, kde každé desiatky centimetrov.

O značke

Ruská spoločnosť bola pôvodne zapojená do dodávok sanitárnej keramiky, ale v roku 2006 bola otvorená vlastná výroba. Zapojený do dizajnu a tvorby kovových míľ, Melana prilákala spotrebiteľa s nízkou cenou. Náklady na produkty značky sa stali jedným z najnižších segmentov v okupovanom segmente, ktorý nemá vplyv na kvalitu a vzhľad výrobkov.

Značka z nerezovej ocele 201 je prijatá na vytvorenie. Zahŕňa nečistoty chrómu a niklu, čo umožňuje použitie umývadla v kuchyni. Materiál je absolútne bezpečný, nevydáva škodlivé látky, ako aj odolné voči účinkom potravinárskych kyselín a agresívnych médií. Okrem toho takéto škrupiny majú zvýšenú odolnosť proti korózii, ktorá niekoľkokrát rozširuje život svojej činnosti. Zlepšenie kvality výrobkov sa dosahuje a z dôvodu pravidelného vykonávania inovačných technológií vo výrobnom procese.

Samostatná kategória Zaberajú keramické škrupiny charakterizované eleganciou a rafinovanosťou. Umývadlá vyrobené z tohto materiálu sa vyznačujú rôznymi formami a veľkosťami, ako aj jednoduchosť inštalácie. Inštalatérstvo je ľahko starostlivé, je ľahké čistiť a umývať.

Sledovanie trendov v inštalatérskom trhu, špecialisti spoločnosti pravidelne vyvíjajú nové typy škrupín: Každý rok sa v rozsahu objaví až päť pozícií. Smer „Melana Suux“ zahŕňa návrhové modely doplnené rôznymi dekoratívnymi prvkami. Takéto kučeravé umývadlo je vhodné na usporiadanie neštandardných kúpeľní.

Typy rachin

Umývadlá sa líšia tvarom, rozmermi a vzormi, vybranými pre konkrétny interiér. Výrobca ponúka štyri typy škrupín z hľadiska povlaku. Leštené modely sú najviac tmavé a zapadajú do monochromatického dizajnu. Taký čierny umývadlo bude prevedenie konceptuality, je najlepšie pozrieť sa do miestnosti s minimálnym dekorom.

Matte povlak – neutrálny roztok charakterizovaný univerzálnosťou. Takáto mzda je vhodná pre akúkoľvek miestnosť, vyžaduje minimum starostlivosti. Rovnako ako zostávajúce dva povlaky, má sivú farbu. Satin je povrch pokrytý najmenšími pruhmi, ktoré vytvárajú účinok surového. Takéto umývadlo preteky do svetla a stane sa súčasťou high-tech interiéru. Nezvyčajne vyzerá pokrytie typu „dekor“, na ktorých sa aplikujú vzory, napríklad vo forme rôznych kruhov. Klasifikuje v závislosti od vzhľadu.

Monoblok

Jednodielny vonkajší umývadlo, v spodnej časti, ktorý je masívna základňa. Výhodou modelu je, že dizajn zatvorí všetky rúry a sifón, vyzerá monoliticky. Značka ponúka umývadlá vo forme valca alebo obdĺžnika, sú tu aj modely, ktoré sú voči podlahe. Typ umývadla „Monoblock“ môže byť použitý ako samostatný.

Rôzne monoblock je mzda na podstavci, ktorého druhý názov je „tulipán“. Je pripojená k stene, ľahko sa inštaluje a prevádzkuje. V tomto prípade je veľkosť základne približne korelovaná s priemerom rúrok pre prívod vody. Univerzálny model je kompaktnejší, vhodný pre klasické kúpeľne. Pohodlná noha vám umožňuje používať voľný priestor pod umývadlom na akýkoľvek účel.

Náplasť

Umývadlo sa nachádza na špeciálnej konzole, jej hrany vyčnievajú nad úrovňou stolového stola, vďaka čomu je nábytok chránený pred vodou, mydlom a vystavením agresívnym médiám (napríklad pracieho prášku). Modely v tvare luku vyzerajú elegantné, vhodné pre klasické interiéry. Takéto umývadlá sa stávajú centrálnym prvkom, nastavte základ pre štýl všetkých izieb.

Sortiment obsahuje obdĺžnikové, štvorcové drezy, vyrobené vo forme otvoreného budu.

Curling

Model sa nachádza vo vnútri otvoru umiestneného v konzole. Vzhľadom k tomu, že okraje umývadla sú na rovnakej úrovni so stolom, je takmer zhoršená a zaberá minimum priestoru. Umývadlo môže byť vykonaná vo forme misy alebo byť vybavená ďalšou ríms na skladovanie hygienických produktov, kozmetiky. Pre kúpeľne na verejných miestach Značka ponúka dvojité modely.

Napriek pôvodnému vzhľadu má drážkový shell niekoľko nedostatkov. Najmä je ťažšie inštalovať ho, a to vyžaduje špeciálnu konzolu. Ale je tu príležitosť nájsť v dolnej časti kúpeľňového úložného boxu. Model tiež umožňuje skryť pred popríhovými očnými trubicami, skrutkami a odtokmi. Pokiaľ ide o dizajn, značka ponúka obrat s hladkým povrchom a s vlnami.

Pozastavený

Najviac kompaktnejšia verzia. Je pripojená k stene a nevyžaduje použitie ďalších komponentov, zatiaľ čo odtok zostáva viditeľný. Upevnenie umývadla sa vykonáva pomocou kotvy a hypotekárnych prvkov, čo urýchľuje proces inštalácie.

Funkcia modelu je stručnosť, úmyselná jednoduchosť. Melana ponúka štandardné klesá a majú zväčšenú dĺžku. V druhom prípade sa tvar mzdy končí hemisférou alebo rovnobežlevou, skrýva upevňovacie prvky.

Veľkosť – nasledujúce kritérium, ktorým je inštalatérske. Klesá sú považované za štandard, ktorých šírka sa pohybuje v rozsahu medzi 40 a 70-75 cm. Tento typ zahŕňa produkty zakúpené pre potreby domácností. Za podmienok obmedzeného priestoru (v kanceláriách, kaviarňach) môžu byť mini-veslári vhodné – menej ako 40 cm, a model širokej 80-90 cm sa používa v neštandardných interiéroch. Optimálna hĺbka plášťa je považovaná za 30-60 cm: sprej vody nebude odletieť a osoba nemusí byť príliš naklonená pri umývaní.

Funkcie voľby

Existuje niekoľko jemností, ktoré zjednodušujú výber modelu. Avšak, nikto z nich nie je pravidlo železa, pretože nadobudnutie inštalácie je v mnohých ohľadoch, sa týkajú čisto s osobnými preferenciami osoby a existujúcej sumy.

Ako sa revízie kupujúcich, Sinks Menana, sa vyznačujú pohodlím, funkčnosťou a dlhou životnosťou, bez ohľadu na konkrétny produkt. Vzhľadom k tomu, hľadanie najlepšieho umývadla je do značnej miery súvisí s interiérom usadzovacej miestnosti.

Kritériá pre výber.

  • Štýl. Konštrukcia umývadla by sa mala týkať vonkajšieho vzhľadu celej kúpeľne. Po prvé, definujú celkový štýl priestorov. Melana ponúka klasické modely vhodné pre tradičné interiéry, ako aj ultra-moderné umývačky seno-tech z kovu. Je dôležité vziať do úvahy kombináciu farieb, pretože v zbierkach existujú neutrálne biele modely a oranžový, šalát, sivá.
  • Rozmery. Rozmery priamo sa týkajú oblasti miestnosti. Big Washbasin bude vyzerať smiešne v kompaktnej kúpeľni, navyše sa tam môže jednoducho zmestiť. Zohľadňujú sa všetky ďalšie prvky, prítomnosť alebo neprítomnosť pultu, na ktorej sa nachádza drez.

  • Dostupnosť ďalších krídel a výčnelkov. Používajú sa na skladovanie mydiel, šálok s zubnými pastmi a kefami, umývanie výrobkov a iných vecí. Prvky umožňujú organicky organizovať dostupný priestor, ale môžu byť úplne zbytočné, keď sú hygienické prostriedky pôvodne uložené inde. Zvážte skutočnosť, že umývadlo s výčnelkami berie väčší priestor.
  • Mixér. Žeriav sa zakúpil s prihliadnutím na štrukturálne znaky umývadla, špecifickosť inštalácie komponentov. Preto sa miešač odporúča kúpiť po umývadle: takže bude možné vyhnúť sa nadmernému odpadu peňazí.

Sortiment Milana Rakovin obsahuje viac ako 400 modelov. Jeden z najobľúbenejších a univerzálnych zahŕňa Francesca 80 a Estet 60, ktorý má prísne geometrické tvary. Prvá zo škrupiny je vyrobená zo Sanfayans a je dodávaná s tabuľkou vyrobeným z drevených panelov odolných voči vlhkosti. Je vybavený zásuvkou na ukladanie malých predmetov. Oba modely sú namontované v úľave.

Estet umývadlo je obdĺžniková misa s výčnelkami na okrajoch. Má minimalistickosť, má zapustené hrany. Ak chcete vytvoriť umývadlo, sa berie mramorový mramor, čo mu dáva tieň šľachty a luxus. Stredné rozmery zjednodušujú vloženie inštalácie v akomkoľvek interiéri a tvorba foriem robí model univerzálny. Pre čistejšie, neutrálne sivé.

V ďalšom videu nájdete recenziu modelov z Melana.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár