Mixéry NAMI: Sortiment Review

Moderné inštalatérske obchody ponúkajú široký výber všetkých potrebných kúpeľňových a kuchynských predmetov. Jedným z hlavných je mixér, ktorý musí kompetentne vyzdvihnúť nielen vo vzhľade, ale aj funkciami. Mixér NaMI už dlho vyrábajú inštalatérske práce, ich mixéry sú vo veľkej dopyte. Zvážte vlastnosti a prínosy tovaru, ich typy a populárne modely.

Vlastnosti a výhody

Výroba výrobcu Mixer má vysoko kvalitné komponenty, spoľahlivosť a praktický, štýlový dizajn. Všetky podrobnosti o mixéri sa vyrábajú v Európe. Napríklad modely páky majú španielsku keramickú kazetu od sedalu a miešačky s rukoväťami sú vybavené žeriavami z gumy a keramiky z nemeckého výrobcu fluehs.

Spočiatku boli produkty Nami vyrobené v Číne, Vzhľadom na zvýšený dopyt po tovare sa však výroba prevedená do Ruska. Od roku 2010 sa mixéry začali zbierať v území Stavropolu. Spoločnosť „Sme obchodní“ vykonáva spoločnosť, ale NAMI THERM je dôkladným dohľadom a dodávkou detailov. V každej fáze výroby tovaru podstúpiť prísnu kontrolu, až do skúšky každej vzorky. To zaručuje maximálnu kvalitu tovaru a ich dlhé vykorisťovanie.

Všetky budovy MIXER NAMI sú vyrobené z mosadze a pokryté chrómom. Spoločnosť poskytuje päťročnú záruku na svoj tovar a má svoje vlastné servisné stredisko. Vďaka príslušným obchodníkom, ktorí študovali ruský trh, ceny mixérov sú celkom príjemné, ak považujeme takú vysokú kvalitu, ale zahŕňajú viac ako priemerný segment. Produkty

Nami sa stane vynikajúcou voľbou pre kupujúcich, ktorí oceňujú praktickosť a kvalitu, nechcú preplatiť pre povýšenú značku.

Názory

Existujú tri typy miešačiek: zjednotenie, dva kruh a termostatický.

 • Jediný výstrel. Tento druh sa považuje za najčastejšie. Hlavnou výhodou takýchto modelov je pohodlná prevádzka, jednoduchý dizajn a malá veľkosť. Mixér sa ľahko opravuje a nainštaluje sa, vymeniteľné kazety a filtračné funkcie v niektorých modeloch poskytujú ďalšie výhody.

Nastavenie úrovne teploty a tlaku vody sa vyskytuje s hladkým pohybom páky vertikálne a horizontálne. Užívateľ môže ľahko vybrať teplotu a tlak, ako aj zapamätať si požadovaný stupeň, ponechajte páčku uzavretú na rovnakom mieste. Táto výhoda nie je dostupná používateľom miešačiek s dvoma rukoväťmi.

 • Dva kruh. Tento typ má klasický vzhľad s dvoma ventilmi. Je to tiež veľmi pohodlné a miluje mnohí používatelia. Neodporúča sa inštalácia v nových budovách, pretože vzdialenosť medzi horúcim a studeným potrubím sa mierne líši od klasického.
 • Termostatistický. Tento druh je najdrahší, ale zároveň pohodlnejší. Termomodels majú funkciu nastavenia tlaku a teploty, ktorá poskytne užívateľom pohodlnú prevádzku, dokonca aj v prípade kvapiek v systéme zásobovania vodou. Mixér bude nezávisle podporovať potrebné parametre.

  Vzhľadom na prítomnosť horného obmedzovača teploty bude miešačka schopná použiť mixér, ktorý nie je vždy schopný nastaviť požadovanú teplotu. Rodičia môžu byť pokojné: Dieťa nebude spáliť ruku, pretože voda nebude zahrievať viac nainštalovaných stupňov.

  Populárne modely

  Výrobca ponúka kupujúci širokú škálu miešačov, medzi ktorými každý môže nájsť model podľa chuti. Jednopásové batérie sú reprezentované zbierkami „KVADRO“, „ELEGANT“, „COMFORT“, „STANDARD“, „PRESTIGE“.

  Dvojpodubné modely sú distribuované prostredníctvom zbierok „Agata“, „Nika“, „Bella“, „Christie“ a „Helen“. Zvážte najobľúbenejšie modely.

  Nami 1450-71-kV

  Mixér z kolekcie KVADRO bude vynikajúcim doplnkom pre podkrovnú kúpeľňu. Obdĺžnikové časti a chrómový povlak dávajú tento model pôvodný pohľad. Keramická kazeta dokonale sa vyrovná s zmierňovaním vody.

  Brass Case vyzerá dobre a spoľahlivo. Mixér označuje rovnaký typ, nastane nastavenie vody s pákou, ktorá hladko zmení umiestnenie.

  Nami 1160-01-napr

  Tento model sa vzťahuje na elegantnú sériu. Klasický a diskrétny vzhľad dokonale zapadá do akéhokoľvek interiéru. Krátky výtok mixéra a zakrivenej páky.

  Mosadzné puzdro vyzerá drahé a chrómový povlak dáva lesk. Riadenie teploty a tlak vody sa vyskytujú pákou.

  Nami 2518-21-AG

  Zvláštnosť mixéra kolekcie „AGATA“ je predĺženým otočným prepadom, ktorý prispieva k funkčnejšej funkčnej prevádzke. Model má dve rukoväte na nastavenie vody. Výjazd pre hadicu je v hornej časti, ktorá je veľmi pohodlná.

  Nami 2410-21-KR

  Model z Kristi Collection odlieva krátky výtok a dva regulačné ventily a stupeň vody. Roztomilý vzhľad mixéra mu dáva všestrannosť, dokonale zapadá do akéhokoľvek interiéru. Prepínač zo smeru zavlažovania do režimu žeriavu je umiestnený nad nosom, aby ste ho mohli ľahko použiť, dokonca aj dieťa sa s ním zvládne. Výjazd pre sprchovú hadicu je na vrchole.

  Nami 2110-01-EL

  Mixér kolekcie Elen je určený pre umývadlo, má klasický dizajn. Dva trojuholníkové ventily dokonale dopĺňajú krátke odlievanie. Samotný model je pomerne laconický, takže veľký dopyt.

  Recenzie

  Väčšinu preskúmaní kohútikových batérií NAMI sú pozitívne. Kupujúci sú spokojní so štýlovými a zaujímavými dizajnovými produktmi, jeho kvalitou a spoľahlivosťou. Praktickosť získaných modelov získaných, dokonale zapadajú do akéhokoľvek interiéru. Priemerná cena kategórie, do ktorej značka NAMI patrí veľkým plus. Kupujúci získajú vysoko kvalitný tovar za pomerne rozumnú cenu, ktorá je ovplyvnená mnohými.

  Ako si vybrať mixér, pozrite sa na nasledujúce video.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: