Odrody a vlastnosti dosiek mixéra

Zvyšujúca sa a väčšia popularita získava nezávislú opravu. Oveľa príjemnejšie robiť všetko s vlastnými rukami a bonus sa stáva lacnou prácou (v porovnaní s nákladmi na prenajatých remeselníkov). Kvalita opravy je dôležitá. Pre takéto amatéri, špeciálne zariadenia, uľahčujúce životnosť a zníženie minimálneho obtiažnosti. Je to v tejto kategórii, že existuje doska pre mixéra.

  Bez pripojenia k rúrkam a v neprítomnosti prvkov nazývaných montáž (spojovacia časť potrubia) alebo vodných vozidiel (armatúry) inštalácia mixéra bude bezvýznamná. PLANCK je potrebná pre jednoduché pripojenie mixéra do vodovodného systému.

  Odrody a vlastnosti dosiek mixéra

  Moderné príslušenstvo Pomocník:

  • vykonávať inštalačné práce s vlastnými rukami;
  • Zabezpečte kohútik bez centra;
  • kombinovať dve vodné tesnenia: pre studenú a horúcu vodu;
  • Vhodné pre všetky typy miešačov (pre jednu alebo dve žeriavy);
  • Mixér môžete nastaviť po dokončení všetkej práce.

  Odrody a vlastnosti dosiek mixéra

  Odrody a vlastnosti dosiek mixéra

  Konštrukcia

  Planck je špeciálne upevnenie, ktoré majú dve kolená a dokonalý uhol naklonenia. Každé koleno má špeciálny povlak a nite na pripojenie k excentrickému. Takýto prvok sa týka sekcie príslušenstva, takže ak hľadáte takéto upevnenia na stránkach a internetových obchodoch, vyhľadajte požadovanú časť. Dva koleno má len klasický bar, existujú možnosti a 3, a 4 kusy. Je pripojená k samoľúbovej skrutke a hmoždinke. Spodná časť je určená na odstránenie rúrok. Štandardné pripojenie je možné pre konvenčné vodné tesnenia, ktoré sú jediné.

  Odrody a vlastnosti dosiek mixéra

  Odrody a vlastnosti dosiek mixéra

  PLANCK vizuálne pripomínajú dve, už viazané, vozidlo s vyhynutím. Jednotlivé ozdoby sú potrebné na upevňovacie adaptéry na hadice a mixéry, dvojité, umiestnené v krátkej vzdialenosti od seba, sú potrebné na upevňovacie prechodové hadice. Dvojité vodné tesnenia na dlhej tyči sa používajú na dokovacie prechodové hadice a upevnenie žeriavu (predstavujú najväčšiu líniu pri 15 cm s niekoľkými radmi priechodov pre inštaláciu – zhora a nižšie). Sme len potrební dvojité plavidlá na dlhom popise.

  Odrody a vlastnosti dosiek mixéra

  Odrody a vlastnosti dosiek mixéra

  Materiál výroby

  Štandardné pásy sa vyrábajú z dvoch materiálov: polypropylén (PP) a chróm mosadz.

  • Plastový Nie sú vhodné na upevňovacie kovové rúrky, určené len pre PVC materiál. Zlúčenina sa pripravuje spôsobom zváracích zváracích: Rúry sú umiestnené, vykonávať rezanie, a po rozdelení a trhnutí do tyče, plastové zamrznutia a teda sa ukáže dostatočne uzavretý spoj, ktorý už nie je možné zničiť alebo zničiť alebo vykonávať demontáž práce bez následkov. Označuje skratku PP.
  • Kovové Planck Vytvorené špeciálne pre kovové rúry. Kĺbové spojenie je možné vďaka armatúram. Spracovaný koniec rúry je skrútený maticou a krúžkom, po ktorom je pripojená montážna montáž a celý dizajn je oneskorený pomocou kľúča.

  Odrody a vlastnosti dosiek mixéra

  Odrody a vlastnosti dosiek mixéra

  Na uľahčenie výberu mixéra na takýto bar sa (ktorý je kovový, tento plast) vyrába s vzdialenosťou medzi kolenami 150 milimetrov. Vďaka takémuto dizajnu, s prednastaveným uhlom 90 stupňov a centra, nebudete mať potrebu komplexných výpočtov. Všetko, čo bude potrebné, je využiť hladinu hladkého upevnenia dosky na stenu, ak nie je nikto – napätý závit je vhodný.

  Odrody a vlastnosti dosiek mixéra

  Výrobné materiály môžu byť odlišné. Vaša voľba závisí od vysoko kvalitných charakteristík a cien, za ktoré budete pripravení kúpiť príslušenstvo.

  Štandardné rozmery

  Štandardné veľkosti kolena:

  • PPR-spájkovanie: vnútorné 20 mm (priemer rúrok);
  • Vlákno: interné 1/2 (častejšie, takéto rozmery sú označené 20×12).

   Odrody a vlastnosti dosiek mixéra

   Názory

   Typy príslušenstva pre mixéry sú široké:

   • Pre vedenie potrubia z nižšie (klasická možnosť) – je plastové a kovové;
   • Typ tečie (pre PVC rúry) – vhodné pre komplexné zásobovanie potrubia, nemožné z nižšie.

   Odrody a vlastnosti dosiek mixéra

   Montáž

   • Inštalácia mixéra sa zvyčajne vyskytuje vo fáze hlavných opráv.
   • Ak je takáto príležitosť, stena sa vykonáva v stene pre vedenie potrubia. Planck, ako to bolo, „je token“ v stene pre 3-4 centimetre tak, že na povrchu zostávajú len armatúry.
   • V neprítomnosti takejto možnosti je doska pripojená priamo k stene, hlavná vec je nastaviť to presne horizontálne (úroveň vám pomôže) nezabudnite na tesniace materiály (pre presnejšiu tesnosť, používajte bielizeň alebo syntetické vinutie).

   Odrody a vlastnosti dosiek mixéra

   Odrody a vlastnosti dosiek mixéra

   • Okrem „vykurovania“ dosky je možnosť jeho upevnenia v výklenku.
   • Ďalej potrebujete držiak na nastavenie žeriavu. Pohodlný prvok je geometricky hladká alebo rovina tvaru p z mosadze a má určitú veľkosť.
   • V neprítomnosti otvoru pre excentrické otvory v nádobách (typ adaptéra na upevnenie mixéra, v ktorom geometrická os sa nezhoduje s osou otáčania potrebného na dokávanie a výmenu montážnych) armatúry s prítomnosťou potrebné fixačné prvky budú musieť kúpiť samostatne.

   Odrody a vlastnosti dosiek mixéra

   Odrody a vlastnosti dosiek mixéra

   • Ako je uvedené vyššie, držiak dosky je koleno s dvoma výstupmi, s prítomnosťou závitu na vnútornom povrchu. Neexistuje žiadny rozdiel, ako inštalácia mixéra na stenu s PVC rúrkami alebo kovom – s pomocou montáže alebo dosky, jedna časť kolena je umiestnená na rúru, druhá je potrebná na otáčanie excentrických. Preto je potrubia na prívod vody odvodené pre ďalšie pripojenie.
   • Excentrics sú potrebné na reguláciu výsadby batérie.
   • Na záver je potrebné pripojiť dekoratívne trysky, ktoré skryjú otvory a iné následky montáže v stene.

   Odrody a vlastnosti dosiek mixéra

   Odrody a vlastnosti dosiek mixéra

   Montáž v sadrokarbore

   Inštalácia žeriavu na sadrokartónu je ťažšia ako inštalácia na kapitálový základ. Pre sadrokartónový list sú vlastné doplnky, ale je ťažšie nájsť ich ako obvyklý bar. Vzdialenosť od okraja dosky na okraj vodného tesnenia by mala byť hrúbkou 2 vrstiev 12,5 mm Hyposkarton plus hrúbka lepidla dlaždíc s dlaždicami.

   Pre upevnenie potrebujete nainštalovanú barbell pre GLC, Na ktorom sa miešač bude držať dva listy sadrokartónu alebo dvojité sadrokartónu, kovové dosky a skrutky a skrutky a skrutky. Všetky práce musia byť vykonané bez nadbytočného tlaku. S výhradou použitia plastových a PVC rúrok môžete poškodiť prvky aj v štádiu inštalácie.

   Odrody a vlastnosti dosiek mixéra

   cena

   Cena dosky sa líši od 50 rubľov do 1500 rubľov: všetko závisí od kvality, materiálu, krajiny výrobcu a záruka, ktorú je ochotný dať. Vzhľadom na to, že tesnenie vody musia vydržať zaťaženia z tlaku a vysokých teplôt, musí byť záruka vhodná.

   V každom prípade sa môžete pokúsiť vytvoriť mixér na vlastnú päsť alebo využiť služby pána.

   Odrody a vlastnosti dosiek mixéra

   Ako nainštalovať panel pre mixér, pozrite sa na nasledujúce video.

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
   Zdieľať s priateľmi
   Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
   Pridať komentár