Odrody sedadiel pre Santek WC

Santek je značka sanitárnej keramiky, ktorá vlastní keramiku LLC. Pod značkou som vyrobený WC, bidety, umývadlá, pisoály a akrylové kúpele. Spoločnosť vyrába komponenty pre svoje výrobky, medzi nimi sú sedadlá pre toaletu. Univerzálne modely pre inštalatérstvo alebo možnosti z konkrétneho zbierky výrobcu sa zmestia do toaliet iných značiek v zhode veľkosti a formy. Je to vhodné, pretože poruchy jednotiek jednotiek sa vyskytujú častejšie samotné keramiky.

Všeobecné charakteristiky

Santek WC Sedadlá sú prezentované v kategórii Cenová kategória od 1300 do 3000 rubľov. Závisí od materiálu, výstuže a rozmerov. Sú vyrobené z rôznych materiálov.

 • Polypropylén – Toto je štandardný výrobný materiál. Je to lacné, ľahko sa spracováva. Povrchy, ktoré majú zaoblené tvary, vo vnútri rebrá s tuhosťou, zvýšiť životnosť. Plastové snímky na keramike tak, že pri použití neprináša nepríjemnosti, na vnútornej strane sú gumové vložky.

Mínus polypropylén v krehkosti a rýchle opotrebenie.

 • Durplest – Toto je druh silnejšie plasty, ktoré zahŕňajú živice, tvrdidlá a formaldehyd, takže vyzerá ako keramika. Materiál nie je hrozné škrabance, mechanický náraz, ultrafialové a rôzne detergenty. Je to ťažké, nie je potrebné ďalšie posilnenie. Náklady na Durplust sú vyššie, termín používania je viac.
 • Durplest Luxury Antimak – Je plast s antibakteriálnymi doplnkami založenými na striebre. Tieto prísady poskytujú ďalšie stoličky povrchovú hygienu.

Upevnenie sedadla sú kovové s chrómovým striekaním. Pevne držia stoličky a gumové obloženie nedávajú kov na poškriabanie povrchu WC. Zvyšuje náklady na vystuženie krytu reprezentovaného mikroliftom. Toto zariadenie pôsobí ako bližšie. Hladko zdvihne a znižuje veko, čo robí ticho, odstraňuje z nepotrebných mikropráv. Absencia ostrých pohybov rozširuje životnosť a výťah a samotný výrobok.

Navyše, sedadlá s Santek vekom leží v jednoduchej inštalácii, ktorá môže byť vykonaná nezávisle. Upevňovacie prvky sú jednoduché, stačí pochopiť návrh a prijať správny nástroj.

Hlavné rozmery toaletnej misky pre výber stolíc sú:

 • Počet centimetrov zo stredu do stredu otvorov, v ktorých sú vložené upevňovacie prvky veka;
 • Dĺžka je počet centimetrov z montážnych otvorov na predný okraj záchodu;
 • Šírka – vzdialenosť pozdĺž vonkajšieho ráfika z okraja k okraju v najširšej časti.

Zbierka

Rôzne vzhľad, farby a tvary vám umožní nájsť kupujúceho potrebného pre jeho interiér. Hlavná farba plastu je biela. Katalóg spoločnosti zahŕňa 8 zbierok štipendií, toalety v nich sa líšia vzhľadu a veľkostí.

„Konzul“

Modely majú oválnu stolice, kryt s mäkkým úzkým mechanizmom, vyrobený z Durplust. Vzdialenosť medzi držiakom je 150 mm, šírka 365 mm.

„Allegro“

Rozmery výrobku sú 350×428 mm, vzdialenosť medzi otvormi pre upevňovač je 155 mm. Modely sú reprezentované oválnou formou, s mikroliftom, vyrobeným z Durplustu bez impregnácie.

„Neo“

Obdĺžnikové produkty sú prezentované v bielej farbe, majú veľkosti 350×428 mm. Sú rýchle vydanie, vyrobené z durplistov.

„Caesar“

Táto kolekcia je vyrobená z bielej farby. Rozmery sedadla sú 365×440 mm, vzdialenosť medzi držiakom je 160 mm. Produkty sú vyrobené z Duraplest, vybavené mikrómom.

„Senátor“

Zbierka zodpovedá názvu a je vyrobený v prísnych formách. Veko má tri rovné hrany a zaoblené vpredu. Rozmery výrobku sú 350×430 mm, medzi otvormi pre upevňovací prvok na vzdialenosť – 155 mm. Modely sú vyrobené z Durplust Suite, majú antibakteriálny povlak.

„Boreal“

Rozmery modelov sú 36 x 43 cm, medzi príslušenstvom -15,5 cm. Produkty sú prezentované mikrolift, doplnené rýchloupínacím upevnením, vyrobené z antibakteriálnych durplust. Táto kolekcia je zastúpená v 4 farbách: biela, modrá, červená a čierna. Tieto modely sú vyrábané v Taliansku, sú najdrahšie.

„Animo“

Biele sedadlá sa vyznačujú širokým vekom základne. Ich veľkosti sú 380×420 mm, medzi upevňovacími prvkami – 155 mm. Povrch je vyrobený z Duraplest Antika. Upevňovacie diely sú chróm.

„Vánok“

Modely majú zaoblenú formu, vyrobené z Durplust s antibakteriálnym povlakom, prezentovaným v bielej farbe. Ich rozmery sú 355×430 mm, vzdialenosť medzi prílohami je 155 mm.

Modely

Medzi poslednými modelmi sedadiel pre toaletu, stojí za to zdôrazniť niekoľko z najobľúbenejších.

 • „Sander“. Tento model je vyrobený z polypropylénu, bez mikrolift. Jej rozmery sú 360×470 mm.
 • „League“. Biela stolička oválneho tvaru má spojovacie prvky kovu. Jeho rozmery sú 330×410 mm, vzdialenosť medzi držiakom je 165 mm. Model sa predáva s mikroliftom a bez.

 • „Rimini“. Táto možnosť je vyrobená z Suite DuraPse. Jeho veľkosť je 355×385 mm. Jedinečnosť modelu leží v nezvyčajnej forme.
 • „Alkor“. Sedadlo je reprezentované predĺženou formou. Vzdialenosť medzi držiakom je 160 mm, šírka – 350 mm, dĺžka 440 – mm.

Spotrebiteľské recenzie

  Zákaznícke recenzie zákazníkov so Santekom veka hlavne pozitívne. Je potrebné poznamenať, že povrch je hladký a hladký, nevyžaduje veľa starostlivosti, pachy a farby nie sú do nej vstup. Upevňovacie prvky sú odolné, nie hrdza a prídavné tesnenia medzi detailmi nie sú dovolené, aby sa nechala pokaziť ani toaletu ani stoličku. Moduly s mikroliftom vykonávajú všetky deklarované funkcie.

  Ak hovoríme o nevýhodách, stojí za zmienku, že lacné modely zlyhajú za pár rokov. Niekedy kupujúci čelia skutočnosti, že je ťažké vybrať si možnosť požadovanej veľkosti.

  V ďalšom videu uvidíte prehľad sedadla pre Santek Boreal WC.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
  Zdieľať s priateľmi
  Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
  Pridať komentár