Police na WC pre WC: Originálne nápady na dizajn

Každý hosteska chce vytvoriť vo svojom pohodlí a pohodlie, kde všetky veci ležia na svojich miestach. By nemali ignorovať tieto izby ako kúpeľňa a WC. Police a rôzne nočné stolíky budú vhodným miestom, kde sa tu potrebné veci uložia. Takéto prvky pre toaletu môžu byť zakúpené v obchode alebo sami.

Vlastnosti a výhody

Niekoľko obyvateľov mestských apartmánov sa môže pochváliť veľkým apartmánovým priestorom. Často majú veľmi malé veľkosti kúpeľňu a WC. Mnohí obyvatelia majú kúpeľne malých rozmerov, v ktorých sa dá určiť iba toaletu. Ak ste visieť police na WC pre tento predmet inštalatérske, môžete ľahko organizovať pohodlné miesto, kde sa uložia detergenty, toaletný papier a iné potrebné časti.

Police by mali byť zavesené na toaletu, aby nemali zasahovať do nikoho, nevedeli nad hlavu. Môžete si vziať jeden alebo viac malých políc, dať alebo zavesiť väčšiu skrinku. Pri výbere formulára a dimenzií by sa malo znášať na účet, na ktorých účelom bude pluk. Môže to byť len malé miesto pre dekor alebo skladovanie pre detergenty, nástroje a iné dôležité veci potrebné na farme.

Polica môže byť vykonaná nezávisle alebo ísť do obchodu, a tam nájdu pripravené možnosti, ktoré sa najviac páčili. Vybraný nábytok dokonale zapadá do dizajnu kúpeľne alebo toalety.

Výhody políc na WC:

 • Toto je vhodné miesto, kde môžete rozkladať potrebné veci;
 • Dizajn umožňuje skryť trubicu a iné komunikácie z oka;
 • S ich pomocou môžete diverzifikovať návrh miestnosti;
 • Môžete zavesiť rôzne návrhy: sklopné police, skrine s dverami, otvorené regály alebo dajte skrinku vedľa záchodu;
 • Skrinky s dverami vám umožňujú skryť možné neporiadok na polici;
 • Otvorený pluk môže byť miesto pre položky dekorácie – bude mať miesto pre aromatické sviečky, originálne VZ a iné trbetky.

Plánovanie

Keď sa rozhodnete zaviesť police na toalete, musíte premýšľať o tom, ako to urobiť správne. Inštaláciou políc za miskou toaletu berte do úvahy, že by nemali byť objemné a objemné. Kúpeľňa a WC sú izby s vysokou vlhkosťou, takže táto funkcia je nevyhnutne zohľadnená pri výbere materiálu shellf.

Výber miesta pre police alebo skrinku, je potrebné pripomenúť, že by nemalo brániť rýchlejšiemu prístupu k ventilom, počítadlá alebo kotol, to znamená, že tie subjekty, ktoré možno urýchlene používať. Prístup k týmto subjektom by mal byť jednoduchý a rýchly.

Pri plánovaní dizajnu by ste mali venovať pozornosť na možnosť, kde je skrinka umiestnená okolo stúpačky. Takéto skrinky sa zvyčajne vykonávajú samostatne, pretože možnosti ukladania nie vždy ponúkajú modely v požadovanej veľkosti alebo dizajne. Okrem toho, výrobky vyrobené nezávisle budú stáť lacnejšie nákupné možnosti. Ak sú police alebo skrinka vykonané nezávisle, mali by ste predkresovať výkres, a potom náčrtok vytvorí výkres s ohľadom na všetky najmenšie detaily.

Výroba materiálov

Ak sú police v toalete na vlastnú päsť, je lepšie prijať na ich výrobu:

 • sadrokartón;
 • Phaneru:
 • drevo;
 • Laminovaná drevná drevotriesková doska.

Najčastejšie na výrobu regálov si sadrokartón, pretože s týmto materiálom je ľahké pracovať. S tým môžete samostatne urobiť pohodlné a estetické police. Pre kúpeľňu a kúpeľňu sa odporúča kúpiť listy rezistentných vlhkosti GLC.

Pri výbere preglejky na výrobu regálov je vhodný materiál s hrúbkou plechov v 15 mm. Produkty z takýchto surovín budú slúžiť mnoho rokov – preglejka má vysokú pevnosť a trvanlivosť. Práca s týmto materiálom je potrebné pripomenúť, že police môžu prekonať závažnosť. Ak je príležitosť, lepšie namiesto preglejkovitých listov. Drevené police nie sú ani uložené pod ťažkými zaťaženiami. Okrem toho, drevené výrobky vyzerajú veľmi krásne. Laminovaná drevná drevotriesková doska sa zvyčajne používa pri výrobe dverí, pretože tento materiál nemá odpor vlhkosti.

Odrody

Otvorený

Vstup do WC okamžite venujte pozornosť sklopným policem alebo otvoreným regálom, takže by nemali byť v rozprašovaní. Všetky veci na nich musia byť čisté zložené. Hlavným pravidlom pre otvorené regály je neustála starostlivosťou o veca na nich, ako aj pravidelné mokré čistenie.

Pre výrobu regálov s otvorenými policami môžete použiť:

 • drevo;
 • Mdf;
 • kov;
 • plastový.

Speciálne na toalete bude hľadať kované police a regály. Takéto originálne návrhy budú môcť ozdobiť akýkoľvek interiér. Kované výrobky sa vyznačujú špeciálnou krásou a milosťou. Takéto vzduchové štruktúry sú veľmi pohodlné a funkčné. Na záchode alebo kúpeľni budú skvelé pozrieť otvorené kované regály, kde môžete umiestniť svoje osobné hygienické výrobky, uteráky, papier, obrúsky, detergenty na police.

Otvorený regál je vhodnejší pre veľkú čistotu a milencov objednávok. Vyzerá to veľmi krásne stoh monofónne uteráky, vybrané vo farbe na celkovú farbu miestnosti.

Police cez toaletu

Pri výbere jednoduchých regálov na toaletu nájdete veľmi zaujímavé a originálne modely na predaj alebo ich robia s vlastnými rukami. Takéto police sú zvyčajne pripojené k stene. Táto možnosť nevyžaduje nadáciu. Police nad WC sa stanú vhodným miestom na ubytovanie toaletných potrieb, stoh uterákov. Tiež tu môžete dať rôzne položky dekorácie.

Skriňa

Ak veľkosť miestnosti umožňuje dať skriňu vedľa záchodu. Takéto skrine sú s väčšou pravdepodobnosťou umiestniť do súkromných domov, pretože zaberajú dostatok priestoru, ktorý je tak chýba v malých apartmánoch. Pri výbere skrine na toaletu je potrebné mať na pamäti, že to môže vyzerať trochu masívne. Výhodou tejto voľby môže byť skutočnosť, že takýto dizajn má uzavreté dvere, ktoré chránia obsah z popríhových očí.

Pre uzavreté skrine nie je konštantné čistenie také dôležité. Pri výbere takéhoto nábytku je potrebné zohľadniť farbu a textúru materiálu. Správne vybraný model sa úspešne zmestí do celkového interiéru miestnosti.

Skrinky na nohách

Plná celá inštalácia na WC skriňa na nohách. Takéto návrhy budú splnené. Šírka políc by nemala byť viac WC WC Tank, inak môže skrinka ovplyvniť návštevníkov.

Skrinky na nohách môžu byť vybrané s otvorenými aj uzavretými policami. V otvorených verziách môžete usporiadať prútené koše, originálne vázy s kvetmi, sviečkami, figúrkami, ktoré vám umožnia okamžite urobiť izbu útulnejšie a zaujímavé.

Závesný

Pre montérové ​​modely sa výklenok používa cez inštaláciu. Taktiež je taký šatníková skriňa zabudovaná do steny alebo visieť cez toaletu. Obchod predstavuje veľký výber sklopných skriniek s policami na toaletu. Okrem toho môžu byť tieto návrhy tiež vyrobené nezávisle.

Na pripojenie príloh namontovaných konštrukcií nie je WC nainštalovaná vedľa steny – je vzdialenosť až 40 cm. To je len dosť na to, aby ste mohli ubytovať šatník alebo stojan. Sklopné konštrukcie nie sú určené na skrytie potrubia a iných položiek.

Vstavaný

  Niekedy je lepšie postaviť vstavanú skriňu s policami na toaletu s vlastnými rukami. To nepotrebuje veľa času a úsilia. V tomto prípade je možné namiesto chrbta a bočných stien použiť výklenok v stene, takže celý dizajn Majstra môže urobiť iba police a dvere.

  Urobte malé police alebo vstavaný skriňa môže dokonca začiatočník, ale každá práca si vyžaduje určité vedomosti a zručnosti. Preto, keď si vyberiete police na inštaláciu na toaletu, môžete si navrhnúť sami alebo hľadať vhodnú možnosť v obchode.

  O tom, ako urobiť šatník so žalúziami na toalete, pozrite si nasledujúce video.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
  Zdieľať s priateľmi
  Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
  Pridať komentár