Pôvodné držiaky na toalety

  Originálne držiaky na toalety môžu potešiť nielen majitelia, ale aj ich hostia. V súčasnosti je akýkoľvek obchod rád, že poskytuje obrovský rozsah, v ktorom si môžete vybrať potrebnú vec vhodnú pre interiér a stylistov miestnosti. Ale bude lepšie, aby bol držiteľ nezávisle. Bude to vyzerať originálne a zaujímavé a hostia určite ocenia fantáziu hostiteľov.

  Zvláštnosť

  Držiak na toaletný papier je nepostrádateľnou vecou, ​​ktorá vám umožní robiť toaletu oveľa pohodlnejšie a pohodlnejšie. Táto vec je zakúpená tak, aby sa papier niekde nemohol prevrátiť, jeseň a bol vhodný na použitie. Je potrebné si vybrať držiteľ s prihliadnutím na návrh kúpeľne. Mal by optimálne pristupovať WC.

  Držitelia majú funkcie a mnoho odrôd, takže je lepšie zobraziť viac možností. Najčastejšie držiaky pre príslušenstvo sa vyrábajú buď z plastu alebo kovu. Plastové možnosti sú ekonomické a krátkodobé, a môžu tiež stratiť farbu (vyhorenie). Sú dosť krehké a ľahko zlomiť, ak nemajú nič zvládnuť.

  Kovové výrobky sa počítajú pre vysokú triedu produktu a sú drahšie ako plastové držiaky. Podobné regály sú zdobené rôznymi spôsobmi. Sú pokryté chrómom, farbou, mediou alebo mosadzným striekaním. Najviac odolnejší je výrobky z nehrdzavejúcej ocele, pretože sú zbavení náterov.

  Drevené držiaky sú najviac originálne a štýlové, pretože sú vyrobené z prírodného dreva a môžu mať veľmi zaujímavú dekoráciu. Na takýchto výrobkoch môžete vidieť nejaké vzory remeselníkov, ako aj krásne výkresy. Sú vhodné pre tých, ktorí dávajú prednosť prírodným materiálom. Takéto držiaky neumožňujú papier absorbovať vlhkosť a pridať potrebný komfort do atmosféry. Držiaky sú s rukávmi a bez nich.

  Názory

  Tam sú stenové, vonkajšie a vstavané držiaky.

  nástenný

  Nástenné výrobky sú inštalované pomocou špeciálnych spojovacích materiálov na stene miestnosti a podlaha umiestnená na podlahe. Adaptácia steny predstavuje niekoľko odrôd.

  • Uzavretý typ Rozlišuje sa tým, že čerpadlo papiera je umiestnené v nádobe, a len hrot zostane vonku, pre ktoré potrebujete ťahať. Toto zariadenie má pohyblivé veko v hornej časti, ktoré je schopné lezenie pri nabíjaní produktu.
  • Open je háčik, ku ktorému toaletný papier. Takéto zariadenia sa používajú zriedka, pretože vyzerá nie príliš estetické. Ako aj otvorené modely nie sú schopné chrániť papier pred vystavením vlhkosti.

  Nástenné regály sú vytvorené rovnakým spôsobom ako držiaky podlahy a odlišujú sa od nich na stenu. Existujú dve možnosti pre takýto papier – horizontálne a vertikálne. Vertikálne regály zaberajú oveľa menej miesta ako horizontálne. Nástenné držiaky zvyčajne zahŕňajú poličku na náhradné valce, miesto pre osviežovač vzduchu a vyrážka.

  Trénové produkty majú inú skupinu – mobilné alebo preinštalovanie. Existujú uzavreté typy podobných zariadení a otvorené. Majú spoločnú funkciu – to je rýchlospokojivý pripútanosť vo forme prísavníkov alebo lipukek. Vákuové výrobky nie sú príliš spoľahlivé, pretože nemôžu odolať množstvom hmotnosti a sú schopní odtrhnúť od steny, prinášajú zbytočné problémy.

  Vložený

  Vstavaný typ je najviac estetika, pretože je v výklenku na stene. Je to malý kontajner so špeciálnym otvorom na kŕmenie. Aby ste mohli nabiť výrobok, musíte ho vytiahnuť z steny a po inštalácii nového vložky na miesto. Je to prakticky nie je viditeľné, takže je veľmi organicky hodí do miestnosti s akýmkoľvek dizajnom.

  Podlaha

  Vonkajšie toaletné držiaky na toalety sú zvyčajne multifunkčné, ako jeden roll, ktorý je nitovaný na krásny stojan, nevyzerá estetiku. Rack je rôzne rôznorodé nástroje (dvojité police).

  Ďalšie možnosti Outdoorové použitie je držiak v kombinácii s inými zariadeniami. Je to multifunkčné. Tento typ sa líši od obvyklého v tom, čo poskytuje miesto na inštaláciu balóna alebo automatického osviežovača vzduchu. Takéto možnosti sú považované za najpraktickejšie a kompaktné.

  Vonkajšie produkty majú výhodu – môžu byť preusporiadané na iné miesta a umiestnené v umývačke riadu, aby sa zbavili znečistenia. A môžu byť ľahko prepravované do krajiny, ak je to potrebné. Sú celkom ľahké a pohodlné.

  Dizajn

  Dokonca aj taký druh rastúcich a malých vecí ako výrobca papiera sa môže stať centrom toaletnej miestnosti a určiť, aký jeho vzhľad bude. Je potrebné si vybrať možnosť, ktorá bude ozdobiť miestnosť a urobiť ju útulný a pohodlný.

  Rustikálny štýl je originálny a zaujímavý. Tu môžete použiť rôzne rôznorodé variácie. Materiály pre takýchto držiteľov by mali byť zakúpené v stavebných predajniach. A je tiež možné kúpiť hotový držiak v podobnom štýle.

  Môžete si vybrať zaujímavý a chladný držiak, takže sa sám.

  Ak dieťa zbiera hračky a niekedy hodí staré, potom by ste mali ukázať fantáziu a používať ich ako zábavné držiteľov. Existuje veľký výber originálnych produktov vo forme kostry alebo rytierov.

  Kovové držiaky bielej, čiernej alebo bronzovej farby budú skvele hľadá v štýle Provence. Urobia toaletnú miestnosť estetickejšie a štýlové. Drevené držiaky budú vyhovovať tým, ktorí majú radi prírodné materiály. Podkrovné držiaky sú najčastejšie vyrobené z liatiny a ocele a stanú sa najlepšou dekoráciou pre miestnosť.

  Držiak na spracovanie je pôvodná kúpeľňa príslušenstvo. Základňa výrobku sa skladá z dvoch vodiacich držiakov. Falšované modely sú často zdobené dekoratívnymi kovanými listami, ktoré majú otvory, aby sa papier upevnil na stenu. Z koróznych procesov kovov chráni špeciálny primér, ktorý je spracovaný kovaním. Potom zdobia patinujúcu a čiernu sklovinu.

  Ako urobiť si vlastné ruky: originálne nápady

  Ak chcete vytvoriť neobvyklý a módny držiak, môžete použiť rôzne materiály a let. Stojí za to spoliehať sa na kreativitu a pocit chuti.

  Drôt

  Musíte zakúpiť 1 meter dvojmelého oceľového drôtu, potom ho zhoršiť kliešte cez nakreslené vopred v veľkosti veľkosti kotúča papiera. Surplus odrezaný, môže byť použitý Držiak. Výroba produktu trvá len niekoľko minút, bude vyzerať estetické a je vhodné použiť všetky domácnosti v používaní.

  Plastová fľaša

  Spodná časť je narezaná na dĺžku papiera a horná časť bude veko. Krk odreže, a kúsok kotúča papiera berie do diery zvnútra. Vyzerá to, že tento produkt pomerne originálny a je možnosti rozpočtu.

  Staré videokazety

  V hniezde kaziet je potrebné lepiť drevenú palicu a pripojte ju k stene. Takýto držiak je vhodný pre všetky interiérové ​​štýly.

  Drevo

  Aby ste mohli vykonať priečky a bočné prvky, musíte pripraviť dosku 20 mm. Pre roh budete potrebovať tanier, ktorej hrúbka je 10 mm. Po prvé, bočné steny by mali byť vykonané, potom crossbar. Potom, čo potrebujete variť dva nedávne prvky pomocou tenkej dosky. Budú tvoriť roh v hornej časti dizajnu. Bočné steny sú pripojené k koľajniciam a upevniť. Crossbar nie je pripojený k ničomu.

  Drevený držiak je jedinečným produktom z prírodného materiálu, ktorý je schopný stať sa skutočným diamantom v interiéri miestnosti. Vyzerá nebavidí, ale atraktívny.

  Starý skate

  Je potrebné zbaviť sa kolies a zavesiť roliach na osi. Podobná možnosť je vhodná pre tých, ktorí majú radi aktívny pohľad na zvyšok. A môže byť vynikajúcim originálnym darom.

  Staré detaily a hračky

  Ak existuje mnoho detailov v domácnostiach z nábytku, elektrické spotrebiče, autá a ďalšie prvky, musíte ich študovať. Koniec koncov, nájdete zaujímavé náhradné diely, v ideálnom prípade vhodné pre držiteľov rolí. Niekedy by sa mal tento detail nastaviť trochu, farbu a potom pripojiť k stene. Z starých hračiek môžete urobiť vtipný držiak, ktorý bude vždy zvýšiť náladu. Existuje mnoho možností: staré postavy dinosauru, bábiky a ďalšie.

  Vo forme bábiky

  Takýto originálny produkt vytvorí pohodlie v miestnosti, rovnako ako úžasní hostia. Aby ste urobili držiak-bábiku, musíte použiť rovnú tkaninu béžovej farby, plniva (bavlnené alebo synteps), drôt, materiál, z ktorých bábika oblečenie, lepenka, papier, jednoduchá ceruzka, nožnice, vyšívacie nite, vlasy priadze bábiky a ihla.

  Časti tela pre bábiky sú rezané a šité. Králik, tenisky a vreckovku. Potom vytvorte prvky oblečenia. Vlastnosti tváre sú vyšívané, dve časti tela sú vyrezané z tkaniny. Predná a zadná časť sa musia pridať k prednej strane. Musia byť zaostrí medzi segered, ale opustia dieru, aby sa vyplnilo plnivo hračiek.

  Z tkaniny je potrebné znížiť hlavu rovnakým spôsobom. Obe časti, aby šité medzi sebou, zanechávajúcu dieru nižšie. Potom, čo potrebujete robiť vzory nohy a ruky, nezabudnite na diery, aby ste pripojili časti tela s torzom. Vnútri drôtu by sa malo vložiť tak, aby sa ohýbali.

  Bábika je plnená plnou, všetky časti tela sú naše miesto. Rezané vonkajšie oblečenie a papuče. Tu môže hosteska využiť svoju fantáziu. Tvár je vyrobená z nití a vlasy sú z priadze. Keď je bábika pripravená, musíte zložiť ruky tak, aby sa papier valci na nich.

  Pôvodné riešenie bude pletený držiak. Ten, kto má záujem o pletenie, bude schopný to urobiť veľmi rýchlo. Je to kryt, ktorý je poháňaný kotúčom papiera a vytvára útulnú atmosféru.

  Užitočné poradenstvo

  Medzi stenou a WC je potrebné mať viac ako 35-45 cm voľného miesta na pravej a doľava. Držiak musí byť správne nainštalovaný: Mal by byť zavesený v nadmorskej výške 60 cm od podlahy. Musíte sa pohybovať trochu dopredu, vztiahnuté na inštalatérske zariadenia (20-25 cm). Držiteľ je inštalovaný na pravej strane od ľudí pomocou WC. Poskytuje pohodlné podmienky.

  Po montáži držiaka by ste mali papier skončiť, pretože:

  • Nebude to hádzať o stene a vystavenej rôznym mikróbom;
  • Tip je jednoduchší;
  • Pohodlné navíjanie (priestor pre ruky);
  • Deti a domáce zvieratá s ňou nebudú hrať;
  • Vyzerá estetické a elegantné.

  Krásne príklady

  Existuje veľký výber rôznych držiakov, ktoré môžu zmeniť priestor mimo uznania. Každý si môže vybrať niečo jednotlivca. Je dosť ťažké si vybrať len jeden produkt z množstva možností, ale je potrebné vziať do úvahy návrh a interiér miestnosti, ako aj chuť a preferencie vlastníkov. Tu môžete vidieť nejaké krásne a originálne príklady dôstojníkov.

  • Pôvodný držiak textilu vo forme sova určite vyzdobí miestnosť tým, že to robí útulnejší.
  • Jemná verzia z tkaniny.
  • Zaujímavá možnosť s poličkou pre tých, ktorí potrebujú umiestniť niekoľko časopisov alebo novín.

  • Zábavný držiak myši.
  • Držiak vo forme žirafy pre kreatívne osobnosti.
  • Laconický držiak s pohodlnou poličkou.
  • Kreatívny produkt vo forme tváre.

  Recenzia „Creative“ Držiak na toaletný papier Pozrite si ďalšie video.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: