Práčky Candy

V každom dome alebo byte sa v súčasnosti existujú rôzne domáce spotrebiče, ktoré žijú oveľa jednoduchšie a pohodlnejšie. Jedným z potrebných predmetov domácnosti je práčka. Moderné vybavenie určené na umývanie vám umožní dosiahnuť dokonalú čistotu bielizne a oblečenia, prakticky bez toho, aby sa vynaložilo žiadne úsilie.

Zvláštnosť

Pri nákupe akýchkoľvek domácich spotrebičov sa každý kupujúci snaží nájsť variant, ktorý najlepšie odráža pomer ceny / kvality. Medzi obrovský výber práčok, takéto kritériá sú vhodné produkty cukroviniek. Vo svojich vlastnostiach a funkčnosti zodpovedajú analógom známejších značiek, ale zároveň ich náklady je znateľne menej.

Candy Práčky sa objavili vďaka talianskej rodine fumagali z predmestia Milána. Otec Eden a jeho synovia Peppino, Nízke a Enzo v roku 1945 vyvinuli pre výrobný model bi-matical práčky, ktorý bol prvým poloautomatickým strojom na umývanie centrifugátorom. V rokom o rok neskôr, Fumagaliova rodina v Milan Farn prezentovalo Modelo 50, ktorý urobil živý dojem a zabezpečil rodinu Fumagali a ich spoločnosť Candy reputation pre výrobcov vysoko kvalitných zariadení bielizne.

Od tej doby sa cukrík neustále zaoberá novým vývojom a zlepšuje svoje výrobky, ako aj podporovať jeho značku mimo Talianska. V roku 1954 bola otvorená závod vo Francúzsku, v roku 1970 získal slávny taliansky závod La Sovrana Itali, v roku 1968 sa objavujú modely, ktoré majú schopnosť pracovať už v 6 rôznych režimoch. V roku 1971, Candy berie kontrolu nad Kelvinator, v roku 1985 získava Zerowatt, jednu z najväčších tovární na výrobu zariadenia pre domácnosť.

Vlastnosti Candy umývacie technológie.

  • Atraktívny vzhľad, charakterizované elegantným a stručným dizajnom.
  • Produkty majú Trieda spotreby energie A, ktorý šetrí elektrinu.
  • Spotreba Najmodernejšie technológie, Napríklad schopnosť ovládať pomocou mobilného telefónu.
  • Schopnosť vybrať si model Vhodné gabarity, Predstavoval veľký výber kompaktných produktov.
  • S riadnym použitím odborná pomoc nepotrebuje Počas niekoľkých rokov sú stroje dosť spoľahlivé, majú dobrú mieru sily.
  • Cenovo dostupné ceny.
  • Široký rozsah (vertikálne a predné zaťaženie, model pod drezom).

Práčky Candy však majú nejaké nevýhody.

  • Na najkrajších modeloch Smalt nie je trvanlivý, V dôsledku toho sa na ňom objavia žetóny.
  • V prípade poklesu napätia s prácou produktu môžu vzniknúť problémy, Preto sa odporúča inštalovať neprerušiteľné zariadenie alebo stabilizačné zariadenie.

Porovnanie s inými značkami

V súčasnosti je možné získať práčky rôznych značiek. Niektoré z nich sú veľmi slávni, iné nie sú príliš bežné. Pre správnu voľbu stojí za to porovnať charakteristiky cukroví agregátov so strojom od iných výrobcov.

Pokiaľ ide o talianske práčky, pamätáte si dve dobre známe značky – to je cukríky a indesit. Vyznačujú sa dostupnými cenami, širokým modelom a všetkými potrebnými režimami prania. Napriek podobnosti výrobkov týchto značiek má každý z nich svoje výhody a nevýhody.

Vyberte si, ktoré vybavenie je lepšie, je potrebné porovnať jeho hlavné charakteristiky.

Obidve obchodné značky sa vyznačujú vysoko kvalitnými výrobkami, ktoré vám umožnia rozšíriť svoju životnosť. Na výrobu využíva podobné materiály. Candy má päťročnú rezervnú pevnosť všetkých prvkov a ich častí komponentov.

Jednoduchšia a zrozumiteľná kontrola je prezentovaná na indesit zariadenia, zatiaľ čo s kontrolou na niektorých modeloch sa cukrík nie je tak ľahké riešiť.

Obe spoločnosti vybavujú ich umývaciu techniku ​​s nevyriešenými bubnami. Ak potrebujete opravovať po skončení záručnej doby, musíte vedieť, že to bude dosť drahé. Kvôli neinmulárnemu nádrži nahradil neúspešné ložiská, nie je možné úplne zmeniť uzol, ktorý je približne 2/3 za náklady na celý typ.

Obidve značky majú približný cenový rozsah. Práčky Candy rozlišuje väčšiu škálu dizajnových riešení modelového rozsahu. Predné a vertikálne, vstavané a oddelené, kompaktné a štandardné rozmery. Môžete si vybrať možnosť zapísanú v každej izbe. Indesit Stroje viac monotónne vo svojom dizajne.

Často prací stroje Candy v porovnaní s beko tureckými výrobkami, pretože majú približne rovnaké náklady. Výhodou cukroví je najkvalitnejší kov, ktorý sa používa na montáž. Bývanie BEKO Jednotky sú jednoducho rýchla korózia a kovové vnútorné komponenty nie sú vždy vyrovnané so silným zaťažením. Servisná životnosť tureckých umývacích zariadení bez akýchkoľvek problémov je približne 4 roky.

Z slávnych nemeckých výrobcov (Miele, Hansa, Bosch, Siemens) sa Candy Cardy vyznačujú cenovo dostupnejšou cenou, ak existujú podobné funkcie a programy na umývanie.

Séria

Talianske práčky Candy predstavujú niekoľko sérií. Každý z nich je určený na určité účely a je vybavený špeciálnymi funkciami. Poznať funkcie a charakteristiky každej série, spotrebiteľ je ľahšie urobiť výber v prospech tohto alebo, že agregát na umývanie cukroví.

Bianca

Séria BIANCA je Úzke práčky s funkciou pary a predným nakladaním, ktoré môžu ubytovať až 7 kg bielizne. Modely sú vybavené Smart Ring Smart Interface, vďaka ktorým si môžete vybrať príslušný režim premývania. To vám umožní kombinovať 8 rôznych cyklov so štyrmi režimami prania, ktorý poskytuje možnosť úspešne odosielať absolútne akékoľvek veci.

Funkcia pary šetrí čas na železo. Vďaka tomuto programu zostane vlákno vecí hladko.

Pomocou špeciálnej jednoducho-fi aplikácie je možné zariadenie riadiť pomocou smartfónu.

Smart

Úzke práčky smart od talianskeho výrobcu Candy umožňujú umývanie 6 kilogramov bielizne. Smart Touch System umožňuje ovládať techniku ​​z vášho smartfónu, synchronizovať ho a jednoducho prinášať mobilné zariadenie na štítok NFC.

Aby sa zabezpečilo lepšie čistenie bielizne akéhokoľvek typu v strojoch, je k dispozícii 16 umývacích programov. Technika minimalizuje spotrebu vody, elektrinu a detergenty v dôsledku toho, že vstavané senzory môžu vážiť veci a stroj automaticky zvolí požadované množstvo vody a pracieho prášku. Séria Smart obsahuje aj modely s vertikálnym zaťažením.

Grando Vita Smart

Zariadenia Grando Vita Smart pravítko sú práčky so sušením, motorom invertorom a predným panelom. Existuje niekoľko modelov s vertikálnymi linkovanými modelmi načítavania. Funkcia sušenia vám umožní získať takmer suché veci po skončení cyklu. EXKLUZÍVNY MIX POWER SYSTEM + TECHNOLOGY POUŽÍVAŤ VYKONANÝCH DREACHOVÝCH nástroje na umývanie vodou, kým sa bubon zasiahne. Vďaka tomu je detergent priamo na spodnú bielizeň v kvapalnej forme, čo robí umývanie efektívnejšie.

Pranie a suché vám umožňuje zvoliť optimálny režim umývania a sušenia v rovnakom čase. Séria predstavuje podporu (hĺbka 33 centimetrov), úzke a plnohodnotné zariadenia. Maximálne zaťaženie je 10 kilogramov. Niektoré modely, napríklad Grando Extra majú dodatočnú funkciu ochrany úniku.

Aquamatic Tempo Aqua

Rozsah Aquamatic Series je reprezentovaný kompaktnými umývacími zariadeniami. Ideálna možnosť pre malých vlastníkov kúpeľne môže byť umiestnená vo vnútri skrinky alebo pod umývadlom. Výška práčky je 70 cm so šírkou 50 cm. Takéto rozmery vstavaného zariadenia je harmonické, aby ho vstúpili do akéhokoľvek interiéru.

Objem bubna vám umožňuje nakladať 3,5 alebo 4 kilogramy bielizne, ktoré stačí na udržanie čistoty vecí osamelých ľudí alebo párov rodiny bez malých detí. Spotreba sily zodpovedá triede A. Technika tejto série má odloženú funkciu štartu, ktorá vám umožní nezávisle vybrať čas začiatku procesu prania, keď sa zdá, že je to najpohodlnejšie.

Rapido

Pre ľudí, ktorí sa snažia zachrániť svoj čas, stojí za to venovať pozornosť modelom radých série. Vzhľadom na prítomnosť 9 rýchlych programov prania je možnosť čo najskôr umyť akúkoľvek kontamináciu. Zariadenia prezentujú funkciu Snap & Wash, čo znamená „Fotografovanie a umývanie“. Umožňuje vybrať si optimálny program na umývanie. Aby ste to urobili, je potrebné jednoducho vykonať obrázok znečistenej spodnej bielizne pred umývacím zariadením Candy a aplikácia Honu vyberie potrebný režim prania. Táto aplikácia vám tiež umožňuje kedykoľvek skontrolovať stav pracieho cyklu.

Zároveň nie je miesto doma.

Smart Pr

Smart Pro práčka stroje sú K dispozícii a efektívne zariadenia, ktoré vám umožňujú rýchlo von (cyklus je 49 minút) kontaminované veci. Maximálna čistota poskytuje program „Hygiene plus 59“, vďaka ktorej za hodinu, spodná bielizeň nielen upevnená, ale aj dezinfikovaná. Celý cyklus sa vykonáva pri teplote vody 60 stupňov Celzia. Tento program chráni pred alergénmi, rôznymi mikróbmi a všetkými druhmi baktérií.

Aktívny pohybový systém zvyšuje pôsobenie pracieho prášku v dôsledku zvýšenia rýchlosti otáčania bubna v rôznych štádiách cyklu. SmartText Display zobrazuje názov programu, čas jeho vykonania a ďalšie potrebné informácie.

Taliansky výrobca poskytuje záruku na všetky práčky cukroví s horným alebo predným nakladaním. Môžete riešiť dekódovanie označenia a pochopiť hodnotu označovania s podrobnými pokynmi s podrobnými vysvetleniami, ktoré sú pripojené ku všetkým zariadeniam na umývanie cukroví.

Ako si vybrať?

Pri výbere práčky najprv je potrebné odpísať z veľkosti prevzatia. Objem bubna by mal stačiť na umývanie vecí pre celú rodinu. Ak neustále cvičíte niekoľko stiahnutí, výrazne zvýši spotrebu vody, umývanie a elektrinu.

Niektoré modely sú vybavené sušením. Treba však mať na pamäti, že ak máte možnosť vyschnúť veci na balkóne alebo na nádvorí, je to prakticky nie v dopyte. Avšak prítomnosť funkcie sušenia v zariadení výrazne zvyšuje náklady na práčku.

Pred nákupom sa musíte rozhodnúť s konkrétnym miestom v interiéri, Kde v budúcnosti budú umývať zariadenia.

To vám pomôže vybrať si rozmery produktu. To je dôležité najmä s malými veľkosťami miestnosti.

Funkčnosť špecifického modelu je tiež dôležitým parametrom pri výbere. Každý model predstavuje špecifický súbor funkcií a je potrebné si vybrať tie, ktoré sú skutočne potrebné. Keďže cena práčky priamo závisí od programov uvedených v ňom.

Ďalším faktorom, ktorý bude venovať pozornosť pri nákupe stroja Candy, tento typ riadenia. Spoločnosti majú tlačidlo, dotyk alebo diaľkové ovládanie vykonané pomocou mobilných zariadení. Vstavaná práčka sa harmonicky zmestí do interiéru a bude prakticky nepostrehnuteľná, ale jeho náklady budú mierne vyššie ako oddelený agregát.

K dnešnému dňu sú candy práčky Praktické a funkčné vybavenie s pohodlnou kontrolou, ako aj všetky potrebné funkcie.

Výhody talianskych agregátov cukroví tiež zahŕňajú nízky hluk, atraktívny dizajn a veľký výber prania programov.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: