Práčky SMEG SMEG

  Práčka – požadovaná položka každého domu. Talianska spoločnosť SMEG sa zaoberá výrobou domácich spotrebičov pre domácnosť. V článku zvážte vlastnosti SMEG práčok, rozsah modelu a niekoľkých užitočných sedadiel pre výber.

  Zvláštnosť

  SMEG pracie stroje sú považované za prémiovú techniku. Exkluzívny dizajn modelov, vysoká kvalita a dlhá životnosť plne odôvodňuje vysoké náklady na výrobky. Spoločnosť bola vytvorená na konci Storočia XIX a bola malá továreň na výrobu kovových výrobkov. Neskôr sa výroba presťahovala do rozsiahleho závodu, ale počas tohto obdobia sa spoločnosť dotkla hospodárskej a energetickej krízy, z ktorej nebolo tak jednoduché. Aby sme nestratili všetko, vedenie sa rozhodlo rekvalifikovať, a pod logom SMEG začal ísť na začiatku a potom veľké domáce spotrebiče.

  Tak, Jeden z prvých práčok značky sa stal vlastníkom veľkého počtu ocenení, certifikátov a slúžil ako prototyp moderných zariadení na čistenie práčovne. Bohužiaľ, spoločnosť bola ťažko argumentovať s väčším podnikom, ktorého technológia bola nabitá. SMEG zostal nad vodou, ale nedostal sa z krízy. To bolo potom, že Syn jedného z majiteľov značky sa rozhodol priblížiť k uvoľneniu domácich úloh. Rozhodol sa preložiť produkty spoločnosti do užšieho segmentu trhu, kde nie je miesto pre štandardné produkty. V nasledujúcich rokoch, značka pozýva populárnych európskych dizajnérov a architektov, aby spolupracovali. Vzhľadom na inovácie začína rastlina Elite Domáce spotrebiče s exkluzívnym vzhľadom.

  Doteraz si spoločnosť ponecháva aktivity v tomto smere, hoci po výstupe z krízy čiastočne vrátil do klasických modelov.

  Medzi práčkami SMEG môžu byť nájdené domáce zariadenia a agregáty používané na profesionálnom účely. Sú určené pre domy a prémiové práčovne, pretože nie je vôbec drahé. Jasný a neobvyklý dizajn jednotlivých modelov je skutočná značka. Mark poskytuje rôzne produkty, Sortiment má štandardné aj oddelené zariadenia. Okrem výskytu agregátov je potrebné si všimnúť vysokú kvalitu častí a vykonanie. Značka starostlivo monitoruje výrobu výrobkov v každej fáze, počnúc vývojom usporiadania, končí procesom balenia a dodávky.

  Každý model má Široká sada prania programov vypočítaná pre jemné čistenie všetkých vecí. Veľmi pohodlná funkcia, ktorá vám umožní nezávisle nainštalovať teplotu vody, ak sa štandard nezapadá. Na umývanie oblečenia z prirodzenej bavlny alebo ľanu je hlavný režim navrhnutý. Syntetické veci sa vymažú, keď sa voda zahreje na + 30- + 40 stupňov. Pre výrobky z vlny existuje samostatný režim, počas ktorého sa bubon otáča na špeciálnej trajektórii a jemne ovplyvňuje tkaninu. Umývanie pri nízkej teplote umožňuje ušetriť nielen kvalitu tkaniny, ale aj veľkosť bielizne. Prítomnosť jemného premývacieho režimu značne uľahčuje starostlivosť o také veci, špeciálne populárny program, ktorý je obzvlášť populárny.

  SMEG, rovnako ako mnoho ďalších svetových značiek, sa snaží aplikovať najmenšie poškodenie životného prostredia. Preto bol vytvorený špeciálny režim ECO. Trvá trochu viac ako štandard, ale vynakladá menej vody a energie, čím produkuje zdroje sporenia. Voliteľne je možné nastaviť nielen ohrevu vody, ale aj na zníženie času prevádzky zariadenia. Režimy, ako napríklad „rýchle umývanie“ alebo „polovičné zaťaženie“, vám umožňujú obnoviť spodnú bielizeň na 15-20 minút.

  Vynikajúce doplnenie mnohých majiteľov bude Režim sušenia, ktorý ušetrí čas a miesto v byte. Funkcia Sweep spracováva práčovňu trajektu, ktorá následne uľahčuje železo. Ovládací panel SMEG pracieho stroja je veľmi pohodlný, To môže byť mechanické s tradičným okrúhlym gombíkom alebo sa dotknite s LED displeja na moderných modeloch.

  Dôležitý! Zo minesov produktu talianskej značky stojí za to zdôrazniť vysokú cenu, najmä v porovnaní s analógmi iných značiek.

  Prehľad najlepších modelov

  Talianska značka SMEG ponúka širokú škálu práčok.

  Vložený

  • SMEG LSTA127. Vložený model s funkciou sušenia má štandardnú šírku 60 cm. Bubnová hlasitosť 7 kg môže sušiť 4 kg oblečenia. Nastaviteľná rýchlosť odstreďovania môže dosiahnuť 1200 ot / min. Úspora energie s vysokou triedou A + pomôže ušetriť peniaze na elektrinu. 15 Premývacie programy a 5 režimov sušenia zahŕňajú starostlivosť o akýkoľvek typ tkaniny. Funkcia žehlenia so svetlom bude užitočná, ktorá uľahčí ďalšiu prácu so železom. Možnosť FLEXIME Umožňuje nastaviť trvanie prania. Je potrebné zdôrazniť čistý program na čistenie stroja z vlákien tkaniny. Cena zariadenia je 97390 rubľov.

  • SMEG LST147-2. Vstavaná pračka šírka 60 cm sa vzťahuje na triedu zvýšenej úspory energie a++. Kapacita bubna je 7 kg. Nastaviteľná rýchlosť odstreďovania dosiahne 1400 ot / min. 15 Premývacie programy zabezpečujú čistenie akéhokoľvek ľanu. Voliteľne môžete pri praní a trvaní procesu nastaviť teplotu ohrevu vody. Funkcia ľahkého železa pomôžu uľahčiť následnú prácu železa, pretože oblečenie bude menej mäta. Elektronický displej zobrazuje vybrané parametre a zostávajúci čas prevádzky. Náklady na zariadenie sú 83220 rubľov.

  Rozmazaný

  • SMEG WHT1114LSRU. Samostatná práčka s futuristickým dizajnom má šírku 60 cm. Vysoká trieda ELECTROSE+++. Veľký bubon s kapacitou 11 kg je optimálny pre veľkú rodinu. Popper Rýchlosť je nastaviteľná od 400 do 1400 ot / min. Elektronický displej zobrazuje vybrané zo 16 premývacích programov. Schopnosť odložiť zaradenie pomocou časovača vám umožní nastaviť čas na nezávislý začiatok jednotky. Funkcia žehliacej a práčovniacej bielizne je optimálne pre deti, z ktorých všetky alergény budú odstránené. Teplota ohrevu vody je nastaviteľná od +20 do +90 stupňov. Náklady na zariadenie sú 71380 rubľov.

  • SMEG LSE147. Oddelená práčka so systémom sušenia má šírku 60 cm. Energetická úspora triedy – AA. Kapacita bubna je 7 kg, maximálna hmotnosť na sušenie je 4 kg. Rýchlosť Poppe sa upraví od 600 do 1400 ot / min. Elektronický LED displej zobrazí vybrané parametre. Pomocou časovača môžete spustiť odložené umývanie. 12 Čistiacich programov a 2 programy sušenia poskytne optimálnu starostlivosť o veci. Jednoduchá funkcia žehlenia uľahčí prácu železa. Teplota ohrevu vody je tiež nastaviteľná, ak je to žiaduce od +20 do +90 stupňov. Náklady na výrobok je 113820 rubľov.

  Možnosti dizajnu

  Originálny exteriér produktu sa stal reálnou obchodnou kartou. Spoločnosť venuje veľkú pozornosť nielen navrhovať, ale aj využívanie inovačných technológií pri vytváraní nových modelov. Na rozvíjanie vzhľadu zariadení sú pozvané Najlepší európski dizajnéri. Okrem štandardných zariadení, v sortimente značky, môžete nájsť originálne a neobvyklé práčky, ktoré budú skutočnou výzdobou kúpeľne alebo kuchyne. Existujú výrobky s dekorom vo forme pozlátených rukovätí, niektoré zariadenia sú dokonca zdobené kamienkami.

  V modelovom rozsahu talianskej spoločnosti nájdete exkluzívne produkty svetlých odtieňov a maľovali v štýle sicílskych motívov.

  Najmä je potrebné zdôrazniť sériu práčok vyrobených v štýle päťdesiatych rokov.

  Tieto nástroje sú vybavené ďalšími dverami, ako je skrinka, ktorá sa otvorí o 90 stupňov. Vnútri dverí má pohodlné držiaky a police na uloženie umývacieho prášku, klimatizáciu pre bielizeň, bielidlo a iné prostriedky. V uzavretom stave sa jednotka podobá chladničke uprostred minulého storočia.

  Táto séria obsahuje nasledujúce modely SMEG Práčky: LBB14AZ, LBE14AZ, LBB14B, LBB14P, LBB14RO. Vyrábajú sa v štyroch pastelových farbách: ružová, modrá, béžová a biela. Napriek kompaktnej veľkosti 89x70x60 cm a nedostatku funkcie sušenia, zariadenia majú vysokú tlakovú triedu, dosahuje 1600 minút. Objem dátového bubna nástrojov je 5-7 kg. Zostávajúce funkcie sú podobné štandardným strojovým strojom SMEG. Cena štýlového tejto zostavy je najmenej 100 000 rubľov.

  Výber pravidiel

  Pri nákupe práčky sa odporúča venovať pozornosť viacerým bodom.

  Gabarits

  Po prvé, je potrebné pochopiť, ako bude jednotka. Ak to chcete urobiť, zmerajte miesto určené na to s ruletou. Nezabudnite skontrolovať šírku dverí, takže po zakúpení nie sú žiadne problémy s umiestnením stroja. Optimálna možnosť bude štandardom Šírka 60 cm, Ale ak existuje dosť niekoľko miest, môžete si vziať úzky model, ktorý je prítomný v riadku každej značky.

  Objem Baraban

  Druhý dôležitý parameter, ktorý ovplyvňuje výber zariadenia, je veľkosť boarantu. Táto položka by mala byť zvolená, odinštalovaná z počtu ľudí žijúcich v rodine. Pre 2-3 ľudí bude dosť automobilov s hnisavým objemom 5 kg. Pre rodinu odporúčame vybrať modely určené pre 8 kg bielizne. Pre veľkých rodičov bude práčka s objemom bubna z 9 kg najlepšou možnosťou, pretože to bude musieť veľa umyť. Mali by sa však pamätať ako kapacita jednotky, tým viac priestoru bude trvať.

  Rovnako ako vo veľkých modeloch to nebude možné umývať malé veci, budete musieť čakať na plné zaťaženie, inak bude zbytočne vysoká spotreba vody.

  Funkčnosť

  Spravidla v každom modeli sú položené štandardné funkcie, ale existujú výrobky s ďalšími vlastnosťami, ktoré môžu byť veľmi užitočné. Snažte sa vyzdvihnúť presne to, čo potrebujete, aby ste nebrali. Po prvé Postarajte sa o prítomnosť ochrany pred únikmi. Zabráni zásobu vody v prípade poškodenia elektroinštalácie. Ďalšie režimy pomôžu ušetriť peniaze na suché čistenie. Napríklad, režim prania pre fitness alebo detskú bielizeň. Funkcia rýchleho prania bude užitočná 15 minút.

  Existujú modely vybavené tichou funkciou umývania, ktorá vám umožňuje zapnúť zariadenie aj v noci. Je to spôsobené prítomnosťou inventarizačného motora alebo priameho pohonu. Funkcia sušenia šetrí veľa času a miesto na uloženie. Po dokončení umývania, stroj samotný suchý prádlo a nemusíte ho zavesiť. Takéto výrobky sa zvyčajne dopĺňajú funkciou žehliacej funkcie, kde sa po celý proces spracúvajú oblečenie horúcou parou a stáva sa menej mätou. Moderné práčky sú vybavené „umývanie parou“, ktoré sú určené na starostlivosť o hodváb, pouamp a vlny. Tento režim je ideálny pre čistenie detí, pretože úplne odstraňuje a rozpustí detergent, neopakuje žiadne alergény na povrchu tkaniny.

  Energia

  Toto je ďalší dôležitý bod, ktorý pomôže zachrániť elektrinu, resp. Práčky, najmä s dodatočným režimom sušenia, stráviť veľa elektriny, ktorá sa neskôr odráža v účtoch.

  Nákup triedy A alebo A + modely, stoja trochu drahšie, ale menej spotreby energie.

  V ďalšom videu nájdete prehľad o práčke SMEG WHT712IN.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: