Prehľad práčky ZANUSSI

  Zanussi je slávna talianska firma špecializujúca sa na vytvorenie domácich spotrebičov rôznych typov. Jednou z aktivít tejto spoločnosti je implementácia práčok, ktoré sa začínajú vychutnať čoraz populárnejšie v krajinách Európy a CIS.

  Zvláštnosť

  Tento výrobný výrobok majú niekoľko funkcií, ktoré sú vyjadrené v dizajnových a technologických riešeniach. Môžete si všimnúť zameranie modelového rozsahu na vertikálne zaťažené jednotky, pretože sú dosť zbavené iných spoločností, ktoré vytvárajú práčky. Cenové rozpätie je pomerne rôznorodé od nízkonákladových automobilov a končiacich so stredne nákladovo nákladmi. Táto stratégia spoločnosti nám umožňuje vybaviť vybavenie pre hlavné segment spotrebiteľov.

  Na zabezpečenie najlepšej distribúcie tovaru má Zanussi širokú predajnú sieť v mnohých regiónoch krajiny.

  Hoci spoločnosť a talianska, ale v súčasnosti jeho materská spoločnosť – Electrolux, takže výrobca krajiny je Švédsko. Hlavná firma vytvára drahšie prémiové výrobky so sušením a inými kombinovanými funkciami, zatiaľ čo Zanussi implementuje jednoduchú a cenovo dostupnú techniku. Ďalšou vlastnosťou je úroveň spätnej väzby medzi výrobcom a spotrebiteľom. Užívateľ môže vždy získať potrebné informácie od spoločnosti telefonicky, ako aj prostredníctvom chaty, ktoré uvádzajú problém alebo otázku záujmu. Okrem toho sa Kupujúci môže spoľahnúť na opravu v rámci životnosti.

  Okrem hlavných zariadení, Zanussi predávali rôzne náhradné diely a príslušenstvo priamo z výroby prostredníctvom širokej sieťovej siete. Dodávka sa vykonáva vo všetkých regiónoch v Ruskej federácii, spotrebiteľ potrebuje len na opustenie príslušnej žiadosti. Vďaka týmto klientom sa spoločnosť nemusí starať o to, či môžu nájsť vhodné podrobnosti pre svoj písací stroj v prípade jeho členenia.

  Samostatne stojí za to hovoriť o systéme AutoadJust, ktorý je zabudovaný do väčšiny modelov práčky ZANUSSI. Tento program má niekoľko cieľov, ktoré výrazne zlepšujú prácu výrobkov.

  Po prvé, toto určuje množstvo bielizne v bubne. Tieto informácie sa zhromažďujú z dôvodu špeciálnych snímačov a potom slúžia v jednotke jednotky. Systém vypočíta optimálne parametre pre zvolený spôsob prevádzky, jeho teplotný rozsah a ďalšie nastavenia.

  Ako aj AUTOMATICKÉ NASTAVENIE Cieľom je zachrániť zdroje vynaložené na pracovný cyklus. Automatická funkcia nastaví čas a intenzitu v súlade s úrovňou kontaminantov, ktoré sú detekované cez stav vody v bubne.

  Je to jednoduchosť prevádzky, ekonomiky a spoľahlivosti Dajte Zanusssi na základe vytvorenia práčok.

  Tento výrobca je rozsah modelu klasifikovaný v závislosti od typu inštalácie a prítomnosti jednotlivých funkcií. Samozrejme, že existuje rozdiel v technických špecifikáciách. Celkový počet výrobkov v sortimente dáva spotrebiteľovi možnosť výberu v súlade s jeho rozpočtom a preferenciami vo forme stroja, jeho dizajnu.

  LineUp

  Zanussi Značka je známa predovšetkým ako spoločnosť, ktorá predáva malé stroje s optimálnymi rozmermi pre vstavanú montáž pod umývadlom alebo umývadlom. A existujú modely s vertikálnym zaťažením, klasifikované ako obzvlášť úzke.

  Hmoty

  ZANUSSI ZWSG 7101 VS – Docela populárna vstavaná stroj, ktorá môže byť nazývaná vysoká účinnosť pracovného toku. Pre rýchle umývanie sa poskytuje technológia Quickwash, s ktorou môže byť čas cyklu znížený na 50%. Rozmery 843x595x431 mm, maximálne zaťaženie o 6 kg. Systém obsahuje 15 programov, ktoré umožňujú čistiace oblečenie z rôznych materiálov – bavlna, vlna, denim. K dispozícii je samostatný režim pre košele, jemné umývanie. Najrýchlejší program vykonáva cyklus za 30 minút.

  Maximálna rýchlosť odstreďovania 1000 RPM s nastavením v niekoľkých pozíciách. Zapustený systém riadenia nerovnováhy, ktorý prispieva k dodržiavaniu hladkej polohy stroja v miestnostiach s nerovnými podlahami. Technologický základ pozostáva z niekoľkých funkcií, ktoré robia prácu efektívnejšou a využívajúcou.

  Tam je odložený štart, je ochrana pred deťmi, ktorých význam je, že keď spustíte program, dokonca stlačením tlačidiel by mohol tento proces zraziť.

  Bezpečnosť je zabezpečená ochranou pred únikmi, spoľahlivo inštalovanými v dizajne, čím sa robí úplne hermetický. Inštalácia stroja pre špeciálne nohy, ktoré možno nastaviť na výšku. Trieda spotreby energie A-20%, umývanie A, Spinning. Okrem iného existuje dodatočný opláchnutie, vložky na kvapalný detergent. Pripojenie Power 2000 W, Ročná spotreba energie 160.2 kW, hodnotené napätie 230 V. Veľmi užitočný program je ľahké žehlenie, po ktorom bude mať oblečenie minimálny počet záhybov.

  ZANUSSI ZWI 12 UDWAR – univerzálny model, ktorý má širokú funkčnosť a je vybavená efektívnymi technológiami, ktoré umožňujú umývanie v tomto formulári, ktoré chce spotrebiteľ. Okrem zabudovaného systému AutoadJust má tento stroj, ktorý má k dispozícii funkciu flexime. Jej funkciou je, že spotrebiteľ môže nezávisle označiť čas bielizne bielizne v závislosti od jeho zamestnania. A tento systém bol úspešne funkčný s najrôznejšími spôsobmi prevádzky. Môžete zadať trvanie plného cyklu, alebo sa skrátiť podľa vlastného uváženia.

  Konštrukcia stroja je zostavený tak, že počas prevádzky techniky zverejnil ako malý hluk a vibrácie. Vstavaný odložená funkcia Štart Funkcia vám umožňuje spustiť produkt po 3, 6 alebo 9 hodinách. Nakladanie bubna o 7 kg, ktoré je v agregáte s rozmermi 819x596x540 mm, je dobrým indikátorom a umožňuje umiestniť práčku v miestnostiach s malým priestorom. Zwi12UDWAR sa líši od iných produktov ZANUSSI, ktoré sú vybavené neštandardnými pracovnými režimami, ktoré chýbajú z väčšiny modelov. Medzi nimi môžete zvýrazniť svetlo žehlenie, mix, denim, bavlnené eko.

  Rôzne nastavenia a funkčnosť vám umožňuje zvýšiť efektívnosť prania a uľahčiť prevádzku aj pre neskúsených užívateľov. Nastaviteľná rýchlosť odstreďovania až do 1200 otáčok za minútu, je ochrana proti detí a kontrolu nerovnováhy s cieľom dosiahnuť optimálnu stabilitu zariadení. Konštruktívna bezpečnosť je zabezpečená systémom systému, aby sa zabránilo úniku v najzraniteľnejších miestach prípadu.

  Ak chcete nainštalovať stroj v určitej výške podlahy, potom Vlastné nohy vám pomôžu, z ktorých každý je možné nastaviť.

  Hladina hluku Pri praní dosahuje 54 dB, počas žíhania 70 dB. Trieda energetickej účinnosti A-30%, Spin in, ročná spotreba 186 kWh, pripojenie Power 2200 W. Zobrazte plne digitálne s výstupom všetkých potrebných údajov. Medzi ďalšie vybavenie patrí paleta v dne, dávkovač pre kvapalný detergent, ako aj kľúč na odstránenie transportných upevňovacích zariadení. Menovité napätie 230 V.

  Úzke modely

  ZANUSSI FCS 1020 C – jeden z najlepších horizontálnych kompaktných modelov talianskeho výrobcu. Najdôležitejšou výhodou je malá veľkosť, v ktorej je výrobok spomalenie plného nakladania. Najviac racionálne, táto technika sa prejavuje v priestoroch s veľmi obmedzeným priestorom, kde každá vec musí dokonale zapadnúť do svojich dimenzií. Nastaviteľná rýchlosť odstreďovania a až 1000 rpm. Tento písací stroj má dve riadiace systémy – nerovnováhu a penenie, ktoré poskytujú stabilnú a efektívnu prevádzku.

  Pokiaľ ide o technológiu ochrany proti únikom, je k dispozícii v čiastočnej verzii, ktorá sa vzťahuje na bývanie a najzraniteľnejšie miesta výstavby. Frontálne zaťaženie bielizne na 3 kg, okrem iných strojov FCS1020C sa líšia v jeho špeciálnom spôsobe práce s vlnou, pre ktoré je zabezpečené čistenie v studenej vode. Nie je možné poznamenať, že iné variácie umývania bavlny, syntetika a iných materiálov pri nízkych teplotných rozsahoch. Teda, Užívateľ môže nezávisle vybrať ekonomickejšie režimy.

  Tam je jemné umývanie pre najmä náročné typy bielizne alebo detí.

  Poloha dizajnu je zabezpečená nohami, z ktorých dva sú nastaviteľné a zvyšné – pevné. Môžete zmeniť ich výšku, čím sa prispôsobí uhol sklonu v súlade s podlahou. Spotrebitelia tento jednotka ako väčšina zo všetkých skutočností, že jeden pracovný cyklus vyžaduje určité zdroje. Pre implementáciu štandardného umývania, iba 0.17 kWh elektrina a 39 litrov vody, ktorá je veľmi prospešná v porovnaní s výrobkami iných výrobcov. Pripojenie Power 1600 W, Rozmery 670x495x515 mm.

  Energetická trieda A, Umývanie, stlačte. Dôležitou technológiou v prevádzke tejto práčky je elektronická kontrola. Inteligentný systém vám umožňuje minimalizovať účasť používateľa a prakticky automatizovať konfiguračný proces spôsobený špeciálnymi senzormi vnútri bubna. Všetky potrebné parametre, značky a iné indikátory sa zobrazia na intuitívnom displeji, kde môžete naučiť všetky dôležité informácie o pracovnom relácii. Inštalácia je oddelená, jedna z ďalších funkcií je možné zaznamenať výber teploty prania, ako aj prítomnosť predbežných, intenzívnych a ekonomických režimov, ktoré fungujú operácia rôznorodejšia.

  ZANUSSI FCS 825 C – Populárna práčka, špeciálne navrhnutá v interiéri s nízkym priestorom. Inštalácia samostatného typu, predné zaťaženie môže ubytovať až 3 kg bielizne v bubne. Hlavnou výhodou tohto produktu je celkový pomer rozmerov, efektívnosti a spoľahlivosti pracovného toku. Hoci technické vlastnosti boli orezané v porovnaní s väčšími modelmi, sú stále dostatočné na odstránenie odevov v súlade so zavedenými režimami.

  Výrobca sa rozhodol zdôrazniť na rôzne špecifické procesy. Jasný príklad môže byť toblene ako jedna z najdôležitejších častí práce stroja. Tento proces môže byť zrušený, ako aj upraviť počet otáčok. V rovnakej dobe, maximálna rýchlosť dosahuje 800 za minútu. Aby bol proces pracieho procesu bezpečnejší, kontrolné a penenie a kontrolné funkcie boli zakotvené v produkte, čo umožňuje regulovať účinky technológie počas nepredvídaných situácií.

  Spotreba energie, Umývanie v Schigi D. Pracovný cyklus pre jeho implementáciu požiada 0.19 kWh a 39 litrov vody. Tieto ukazovatele ovplyvňujú aj výber prevádzkového režimu, ktorý v tomto modeli asi 16. Osobitná pozornosť by sa mala venovať umývaniu bavlny, syntetiky, ako aj jemných tkanín, pre ktoré sú poskytnuté teploty v niekoľkých variantoch. A tam je opláchnutie, vypúšťanie a tobľovanie ako štandardné režimy.

  Výška dizajnu môžete zmeniť nastavením dvoch špeciálnych nôh.

  K dispozícii je systém ochrany proti úniku, pripojenie 1600 W. Riadenie prostredníctvom voliteľného intuitívneho panelu, kde môžete nastaviť potrebné parametre a program workflow. Rozmery 670x495x515 mm, hmotnosť dosahuje 54 kg. FCS825C medzi spotrebiteľmi je známy za to, že bude trvať aj po dlhej dobe. Ak sa problémy vznikajú, potom menšie a spojené s malými poruchami. Hladina hluku pri praní a žíhaní 53 a 68 dB.

  Vertikálny

  ZANUSSI ZWY 61224 CI – Zástupca neobvyklého typu strojov vybavených vertikálnym zaťažením. Dizajnérske znaky tohto typu výrobku sú, že sú veľmi úzke a zároveň vysoké, čo môže byť najlepšou voľbou pre ubytovanie v priestoroch určitého typu. Hlavným spôsobom práce je rýchle umývanie za 30 minút, počas ktorých bude intenzívne čistená voda s teplotou 30 stupňov.

  Technológia prúdenia vzduchu sa postará o to, že vo vnútri bubna vždy cítil sviežosť. Tento výsledok sa dosiahne z dôvodu vnútornej štruktúry s optimálnym počtom vetraných otvorov. Z oblečenia nebude žiadny zápach vlhkosti, vlhkosti alebo plesní. Rovnako ako v iných práčkach ZANUSSI, Postavený v funkcii oneskorenia, Umožnenie aktivácie spustenia techniky po 3, 6 alebo 9 hodinách. K dispozícii je systém Quickwash schopný znížiť čas cyklu až 50% bez straty ako pranie.

  Niekedy majú spotrebitelia problém s detergentom, ktorý zostáva v priestore a príčiny lepkavého nájazdu. Na vyriešenie tejto situácie sa výrobca rozhodol konštruktívne zabezpečiť prepláchnutie vody s tryskami vody. Načítanie bubna umožňuje ubytovať až 6 kg bielizne, hladiny hluku počas premytia 57 dB. Maximálna rýchlosť odstreďovania 1200 otáčok za minútu, je kontrola nerovnováhy.

  Stabilita jednotky sa dosahuje z dvoch obyčajných a dvoch nastaviteľných nôh. Rozmery 890x400x600 mm, trieda energetickej účinnosti A-20%, ročná spotreba 160 kW, pripojenie 2200 W.

  ZANUSSI ZWQ 61025 CI – Ďalší vertikálny model, ktorého technologický základ je podobný predchádzajúcemu stroju. Konštruktívnou vlastnosťou je poloha bubna po skončení umývania, pretože je umiestnený klapkami hore, takže užívateľ je ľahšie načítanie a nezaťažené spodné prádlo. Napriek tomu, že vertikálne jednotky sú podobnejšie, táto inštancia má niektoré charakteristické vlastnosti. Funkcia oneskoreniaSTART bola nahradená technologickejšou a univerzálnejšou finishlnou, s ktorou môžete odložiť spustenie techniky na obdobie 3 až 20 hodín kdekoľvek v určenom časovom rozsahu.

  Hlavný spôsob práce zostal aj možnosť s 30 minútami a 30 stupňami. Existuje Systém Quickwash, Čistenie detergentného zásobníka cez vodné trysky. Nakladanie až 6 kg, medzi programami Existujú definované odevné materiály a v závislosti od stupňa intenzity. Pozornosť stojí za to zaplatiť veľký LCD displej, ktorý je pohodlnejší a informatívnejší ako štandardný ovládací panel. Užívateľ je teda jednoduchšie ovládať techniku ​​a nastaviť určité nastavenia, ktoré sú vybavené ZWQ61025CI.

  Maximálna rýchlosť odstreďovania do 1000 rpm Fuzy logická technológia a kontrolu nerovnováhy. Inštalácia konštrukcie na štyroch nohách, z ktorých dve sú nastaviteľné. Zabudovaná ochrana úniku. Hladina hluku 57 a 74 dB počas prania a točenia. Veľkosti 890x400x600mm, pripojenie k systému prívodu studenej vody. Spotreba energie typu A-20%, za rok spotrebuje stroj 160 kW energie, napájacieho pripojenia 2200 W.

  Značenie

  Pri vytváraní produktov má každý výrobca svoje vlastné označenie, čo umožňuje spotrebiteľovi poznať najdôležitejšie o technike. Písmená a čísla nie sú jednoduché znaky, ale špeciálne bloky, ktoré obsahujú základné informácie.

  Aj keď ste zabudli špecifickú špecifikáciu modelu, ale poznáte štítok – bude pre vás jednoduchšie používať zariadenie.

  Zanussi označovanie je dešifrované na blokoch, čo je charakteristické pre práčky všeobecne. Prvý blok sa skladá z troch alebo štyroch písmen. Prvý z nich z, označujúci výrobcu. Je potrebné vziať do úvahy z dôvodu skutočnosti, že talianska firma patrí do Electroluxu, a to aj výkon výroby domácich spotrebičov. Druhé písmeno w klasifikuje jednotku ako práčka. Tretia odráža typ záťaže – prednej, vertikálnej alebo vstavanej. Nasledujúce písmeno označuje množstvo naplneného bielizne O, E, G a H od 4 do 7 kg.

  Druhý blok sa skladá len z čísel, z ktorých prvý ukazuje sériu výrobkov. Čo je vyššia, čím viac technologický agregát. Druhé dvojciferné číslo sa musí vynásobiť 100 a naučíte sa maximálny počet otáčok. Tretí odráža dizajn dizajnu. Posledné blokové písmená vyjadruje dizajn tela a dverí vrátane ich farby. A je tu aj iné označenie pre kompaktné modely s písmenami F a C.

  Ako sa to používa?

  Správna činnosť práčky začína kompetentnou inštaláciou. Inštalácia by sa mala vykonať vo všetkých normách a požiadavkách uvedených v technickej dokumentácii. Poloha zariadenia je žiaduce vyhladiť pomocou nôh. Pokiaľ ide o pripojenie k vodovaniu, je lepšie ho okamžite implementovať do kanalizácie pod umývadlom tak, aby bol odtok okamžite.

  Umiestnenie stroja je tiež dôležité, pretože Neďaleko by nemali byť nebezpečné položky, ako sú ohrievače a iné zariadenia, ktoré sú možné vysoké teploty. Stojí za to hovoriť o pripojení systému, ktorých kľúčovým prvkom je napájací kábel. Ak je poškodený, ohnuté alebo lisované, potom dodávka elektriny môže mať určité zlyhania negatívne ovplyvňujúce prácu výrobku, najmä elektroniky.

  Pred každým zaradením skontrolujte návrh, všetky najdôležitejšie položky stroja. Ak by táto technika začala pracovať s chybami, sú tu niektoré poruchy alebo niečo také, potom je lepšie dať výrobok na opravu špecialistom.

  Skoršie zabraňuje problému, tým dlhšie bude stroj vydržať, pretože niektoré poruchy môžu spôsobiť vážne problémy.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: