Recenzia Terma Vyhrievané uteráky

Terma bola založená v roku 1991. Hlavnou sfoure jeho aktivít je výroba radiátorov, elektrických ohrievačov a uterákových zariadení rôznych vzorov. Terma je popredným európskym podnikom, ktorý získal mnoho známych prémií a ocenení.

Zvláštnosť

Vyhrievané uteráky sú nepostrádateľné kúpeľňové atribúty. Nie sú len sušené spodné prádlo, ale tiež dávajú miestnosti špeciálny štýl. Modely z Termy sa vyznačujú širokým rozsahom, ako aj vysokou kvalitou, ktorá je potvrdená zárukou od výrobcu: 8 rokov je uvedený na maľovaných výrobkoch a 2 rokoch. V každej fáze výroby je kvalita výrobku starostlivo skontrolovaná.

Rôzne štruktúry, ako aj dizajnérske modely vám umožňujú uspokojiť želania dokonca aj najkrajšieho kupujúceho. V individuálnej objednávke si môžete kúpiť vykurovanú uterákovú koľajnicu v ktorejkoľvek z farebných odtieňov. Zvlášť priťahuje kupujúcich náklady na výrobky, ktoré sú výrazne nižšie ako talianske alebo nemecké analógy.

Akýkoľvek produkt, ktorý je možné objednať v prípade elektrickej aj vody.

LineUp

Zvážte rozsah spoločností podrobnejšie.

Vodu

Voda Vyhrievané uterákové koľaje pracujú z tepla. Sú vyhrievané v dôsledku cirkulácie teplej vody. Vyberte model, ktorý je vyrobený z agresívnej vody odolnej voči materiálu, pretože vzhľadom na úroveň tuhosti je možné zničiť štruktúru vnútorných stien.

Výrobky z nehrdzavejúcej ocele sú spoľahlivá možnosť pre dlhodobé použitie.

Vyhrievaná koľajnica TERMA EASY – Toto je jednoduchý a pohodlný dizajn bez zbytočných častí. Priame riadky štvorcovej sekcie, vertikálne a horizontálne rúry naznačujú, že je to vzorka high-tech a minimalizmu. Tento model je vyrobený z čiernej ocele a pokrytá práškovou farbou biela.

Jeho rozmery:

 • Výška – 64 cm;
 • Šírka – 20 cm;
 • Vzdialenosť strednej scény – 17 cm.

Spojuje sa len na vykurovací systém. Záruka od výrobcu – 10 rokov. Pracovný tlak – Až 8 ATM.

Voda Vyhrievaná uteráková lišta Terma hex – ďalší zaujímavý model od značky. Pripomína včela voština s prasklinami na niekoľkých miestach. Modul sa skladá z vertikálnych a horizontálnych častí a body medzery vykonávajú ďalší znak závesov. Takýto model nielen zaujímavý pohľad na stenu, ale tiež robí produkt viac objemnej. Môže byť vykonaná v absolútne odlišných farbách, všetky ich viac ako 250 možností. Výrobca poskytuje záruku 8 rokov.

Produkt je pripojený len na ústredný vykurovací systém.

Vodný model Iron D má veľký vykurovací priestor v dôsledku zvýšeného výkonu. Rúry sú symetricky zabalené okolo kolektora a posunuli sa v centrálnom bode. Moderný dizajn vyhrievaného uterákovej koľajnice bude dokonale zapadnúť do kúpeľne v modernom štýle.

Produkt je vyrobený z čiernej ocele, jeho rozmery sú:

 • Šírka – 60 cm;
 • Výška – 170,5 cm.

Váži model 56 kg. Je možné objednať v jednom z 250 rôznych odtieňov, zatiaľ čo kupujúci dostane záruku od výrobcu na 8 rokov.

Model Terma Ribbon T Z ocele. Stala sa najdôležitejším v rade dekoratívnych vyhrievaných uterákových koľajníc pre kúpeľňu. Sa líši na horizontálne umiestnené profily špirálového dizajnu, ktorý drží na dvoch odolných regáloch. Vďaka tomu je vytvorený jedinečný zaujímavý dizajn. Výrobok má dobrý prenos tepla, primerane zahrieva, zdobí miestnosť. Dostupné náklady budú potešiť akýkoľvek kupujúci.

Požadovaná farba práškového povlaku je možné objednať z rôznych palety, kde sú obe klasické farby, tak jasné farby. Napriek tomu, že model je voda, výrobca poskytol možnosť inštalácie opálenie používať zariadenie po celý rok. Šírka modelu môže byť od 50 do 60 cm a výška – od 93 do 177 cm. V súlade s tým hmotnosť závisí od veľkosti a môže kolísať od 16,86 do 38,4 kg. Prevádzkový tlak je až 1000 kPa a teplota je až 95 stupňov.

Elektrický

Elektrické vyhrievané uterákové lišty nezávisia od systému ústredného kúrenia. Vo svojom dizajne majú opálenie a pre ich inštaláciu potrebujete len zásuvku. Takéto modely sa používateľ používa podľa potreby. Vyznačujú sa zvýšenou spotrebou energie.

Niektoré z nich môžu nezávisle nastaviť teplotné údaje.

Elektrické sušenie uterákov Terma Zigzag 835×500 Vyrobené vo forme rebríka a nehrdzavejúcej ocele. Stacionárny produkt, non-the. Horizontálna a vertikálna vzdialenosť medzi osou je 30 cm, uhlopriečka – 15 cm. Dizajn má 6 sekcií s výkonom 320 W. Doba vykurovania je 15 minút. Chladivo tejto vyhrievanej uterákovej koľajnice je olej. Hrúbka steny zberača – 12,7 mm.

Výrobok váži 6,6 kg a má takéto rozmery:

 • Výška – 83,5 cm;
 • Šírka – 50 cm;
 • Hĺbka – 7,2 cm.

Odporúča sa použiť v oblasti domácností.

Vyhrievaná koľajnica TERMA ALEX 540X300 – Toto je praktický a lacný model bielej. Produkt je klenutý a veľmi jednoduchý v montáž jumper v množstve 10 kusov.

Rozmery:

 • Výška – 54 cm;
 • Šírka – 30 cm;
 • Hĺbka – 12 cm.

Vďaka takýmito kompaktným parametrom môže byť zariadenie nainštalované absolútne na akékoľvek miesto v kúpeľni. Produkt je vyrobený z ocele s vysokou pevnosťou. Horizontálna vzdialenosť medzi osou je 5 cm, vertikálna – 27 cm, uhlopriečka – 15. Čas na úplné vykurovanie – 15 minút. Chladivo je olej. Hrúbka steny zberača – 12,7 mm. Vážiť 3,5 kg.

Najobľúbenejší model je vyhrievaná uteráková koľajnica Terma Dexter 860×500. Jeho konštrukcia sa skladá z obdĺžnikového horizontálneho a lichobežníka, ako aj vertikálnych zberateľov v množstve 15 kusov vyrobených vo forme rebríka. Materiál – vysoká pevnosť oceľ. Horizontálna vzdialenosť medzi osou je 15 cm, vertikálna – 45 cm a diagonálna – 15 cm. Výkon je rovný 281 W, čas na úplné vykurovanie je 15 minút. Chladivo je olej. Pracovné zariadenie z napätia 220 V. Hrúbka steny zberača – 12,7 mm. Váži model je len 8,4 kg.

Rozmery:

 • Výška – 86 cm;
 • Šírka – 50 cm;
 • Hĺbka – 4 cm.

Vyhrievaná koľajnica OUTCORNER – Toto je uhlový model vytvorený špeciálne pre inštaláciu na vonkajších rohoch v kúpeľniach. Takéto modely sa používajú, ak je ventilačný kanál v rohu. Ak chcete poraziť priestor, ktorý sa nepoužíva, môžete nainštalovať podobnú elektrickú vyhrievanú uterákovú koľajnicu. Všetky modely majú šírku 30 cm a výška je možné objednať individuálne: od 46,5 do 55 cm.

Obdĺžnikový dizajn tohto modelu je dokonale kombinovaný s kúpeľňou v klasickom štýle.

Rozpočtový model Terma lima Biela farba bude tiež pôvodnou montážou kúpeľne v klasickom štýle. Je vyrobený z vysokopevnej ocele a má tvar rebríka. Horizontálna vzdialenosť medzi osou je 5 cm, vertikálna – 20 cm a diagonálna – 15 cm. V dizajne používali 35 sekcií, ktoré sa zahrejú za 15 minút a majú výkon 828 W. Model sa používa v každodennom živote, váži 29 kg.

Parametre sú nasledovné:

 • Výška – 170 cm;
 • Šírka – 70 cm;
 • Hĺbka -13 cm.

Jedna z najúspešnejších variantov elektrickej vyhrievanej uterákovej koľajnice vo forme rebríka je TERMA POLO + MOA 780X500, Vyrobené z vysoko pevných chrómových farieb. Spojuje s elektrickou rúrou s vidlicou s skrytým elektrickým pripojením. Vzdialenosť horizontálnej medziody je 47 cm, vertikálna – 60 cm a diagonálna – 30. Dizajn je vybavený 15 rezmi, ktoré sú zahrievané za 15 minút a majú kapacitu 274 W. Maximálna teplota vykurovania – 70,5 stupňov. Hrúbka hlavy kolektora je 12 mm. Model je vybavený termostatom, váži 6,7 kg.

Má takéto rozmery:

 • Výška – 78 cm;
 • Šírka – 50 cm;
 • Hĺbka -13 cm.

Výrobok kombinuje okrúhle a štvorcové prepojky, čo je veľmi vhodné v prevádzke.

Prevádzkové tipy

Rovnako ako iné vykurovacie zariadenia, vyhrievané uteráky sú nielen sušené veci, ale tiež vykonávajú vykurovaciu funkciu v interiéri. Takže, že pracujú tak dlho, ako je to možné, musíte len dodržiavať návod na obsluhu. Najprv zvážte nuansy používania elektrických modelov.

 • Elektrické zariadenia Veľmi ľahko použiteľný, a ich inštalácia trvá veľmi málo času. Svoju prácu môžete upraviť pomocou termostatu alebo ručne. Každý model má svoj vlastný spôsob prevádzky.
 • Elektrické zariadenia musia byť pripojené na vzdialenosť od kúpeľa, umývadla alebo duše. Nie je to menej ako 60 cm.
 • Zásuvka musí byť s ochranou, Odstránenie rizika núdze. Farebné modely musia mať vlastnú triedu ochrany. Vypnite a dotknite sa, kábel s mokrými rukami je prísne zakázané.
 • Najlepšie sú produkty s antikoróznym povlakom.
 • Dizajn nemôžete čistiť pomocou chemikálií, ktoré môžu nielen narušiť škrupinu, ale tiež kazia vzhľad, ako aj ovplyvniť kvalitu prevádzky zariadenia.

Voda Vyhrievané uteráky v prevádzke sú ešte jednoduchšie. Jedinou dôležitou a časovo náročnou nuanou je ich inštalácia, ktorá vyžaduje pomoc špecialistov. Inštalácia je možná v akejkoľvek vzdialenosti od umývadla alebo duše, hlavná vec je, že neexistuje žiadna priama vlhkosť. K takýmto štruktúram sa môžete bezpečne dotknúť mokrých rúk.

Mínus je, že v teplej sezóne, takéto modely nespĺňajú svoju funkciu, pretože ústredné kúrenie nefunguje.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár