Rozmery vstavaných práčok

V súčasnosti sa vstavané domáce spotrebiče stali takmer najobľúbenejším, pretože mnohí majitelia mestských bytov čelia malým kvadratérom a nedostatkom voľného miesta v miestnostiach. Nastavenie domu zariadenia vloženého typu, môžete silnejšie ušetriť skromnú oblasť tým, že situácia v rovnakom čase funkčnejšia. Je veľmi dôležité, aby ste kompetentne vybrali techniku ​​podobného typu, vzhľadom na jej veľkosť parametrov. V tomto článku zistíme, aké sú rozmery moderných vstavaných práčok.

Štandardné rozmery vložených modelov

Ak berieme do úvahy presné rozmery práčok vloženého typu, bude možné si vybrať miesto pre nich.

Je veľmi dôležité sa zoznámiť so všetkými parametrami takýchto domácich spotrebičov, ak ho chcete správne opraviť, nepokazuje vzhľad interiéru.

Zvážte, aké štandardné rozmery práčok rôznych modifikácií sú.

S predným zaťažením

Práčky Takéto konfigurácia sú dnes považované za najrozšírenejšie. Sú uvoľnené v rôznych modifikáciách. Populárne nielen štandardné, ale aj vložené modely s predným nakladaním.

  Existujú exempláre, ktoré sú ideálne pre ďalšiu inštaláciu v kuchynskej skrini. Tieto stroje majú takéto štandardné rozmery:

  • Šírka – 60 cm;
  • Hĺbka na vloženie – 55-60 cm;
  • Výška môže byť od 82 do 83 cm (ale existujú aj vyššie kópie s výškou 90 cm.).

   V tomto prípade je náhlavná súprava vysoká, ktorá môže byť nezávisle nastavená na výšku – potom bude nábytok schopný zapadnúť do výškovo parametra práčky s predným zaťažením.

   Odrody práčky s predným zaťažením nie sú len plné, ale tiež kompaktné. Parameter šírky týchto zariadení môže byť menší ako 59 alebo 60 cm.

   Najbežnejšou stavbou sú modely s nasledujúcimi štandardnými parametrami:

   • 82x60x45;
   • 60x40x85;
   • 60x42x85;
   • 60x 52 x85;
   • 60x54x82;
   • 60x55x82;
   • 60x56x82;
   • 60x58x83;
   • 60x57x82.

   V takýchto veľkostiach existuje mnoho značkových práčok vloženého typu. Napríklad môže byť vysoko kvalitné domáce spotrebiče z ATLATT, INDESIT, TEKA, ELECTROLUX, SAMSUNG, HANSA, BOSCH a mnohých iných. Typicky sa zaťaženie takýchto agregátov líši od 4 do 8 kg. Modely väčšej kapacity nie sú tak často. Napríklad rovnaké možnosti, v ktorých 12 kg je možné načítať, sú najčastejšie oddelene hodné, ale nie sú vložené.

   S vertikálnym zaťažením

   Niektorí užívatelia dávajú prednosť používaniu umývaných vozidiel, pričom dizajn je poskytovaný vertikálnym zaťažením. Integrované takéto zariadenia pod stolom v kuchyni nebude schopný zrejmé dôvody – práčovňa je položená na vrchole, a nie na boku, ako v agregátoch opísaných vyššie.

   Pre malú miestnosť sú takéto výrobky často vhodné, pretože neexistujú žiadne dvere, ktoré pri otvorení zaberá nadbytočné miesto (aj keď nie dlho). Často sú práčky s vertikálnym zaťažením úzke a veľmi kompaktné, takže je takmer vždy voľný roh v miestnosti.

   Šírka väčšiny takýchto agregátov nie je vyššia ako 40 alebo 45 cm. Štandardná hĺbka príslušných strojov – 60 cm.

   Tieto kompaktné modely sú známe nielen skromnými rozmermi, ale aj cenovo dostupnými. Ak nechcete preplatiť pre drahý stroj s predným zaťažením, môžete ušetriť a vyzdvihnúť dobrú vertikálnu techniku ​​nakladania.

   Rozmery úzkym práčkam

   Dostatočný dopyt v našom čase, malé práčky patriace do kategórie úzkych. Takéto domáce spotrebiče priťahujú pozornosť kvôli skromným dimenziám a schopnosti ju vytvoriť v takmer akejkoľvek interiéri. Kompaktná práčka s malou šírkou určite neberie extra štvorcový metrov a nebude preťažený interiér.

   Súčasné úzke a ultrazvukové stroje zahŕňajú tie agregáty, ktorých hĺbka nepresahuje 35 alebo 40 cm. Výška posudzovaného zariadenia je zvyčajne štandardná. Táto technika je veľmi jednoduchá a bezproblémová v rôznych kuchynských slúchadlách. Často je inštalovaný v kúpeľni – každý majiteľ sa rozhodne, kde sa uskutoční úzky model.

   Neštandardné možnosti

   V domácich spotrebičoch obchody alebo na objednávku si môžete kúpiť dobrú práčku vloženého typu s neštandardnými parametrami. Jasný zástupca podobnej kategórie – Model DAEWOO DWC-CV703S a ďalšie modifikácie. Táto inštancia je k dispozícii s rozmermi 55×32.4×65 cm. Vonkajšie charakteristiky vyzerá táto nezvyčajná jednotka viac ako okrúhly bubon bez tlačidiel, ale so senzoróznou kontrolou. Kapacita produktu nie je najväčšia – len 3 kg.

   Moderné domáce spotrebiče s neštandardnými rozmermi je možné objednať v ľubovoľnom zvolenom obchode. Na sklade Tieto agregáty nie sú tak často v porovnaní so štandardnými vzorkami.

   Neštandardné riešenie – postavený obvyklý samostatne stojaci stroj v súprave kuchyne. Zvyčajne sa zvolené viac kompaktných jednotiek. V tomto prípade musia majitelia často objednať samotný headset, takže domáce spotrebiče môžu dobre zapadnúť do svojho zariadenia.

   Ako vyzdvihnúť?

   Vstavaná práčka musí byť vybraná ako starostlivo. Často je taká technika drahá a nesprávna voľba môže „ublížiť“ na peňaženku. Podrobne zvážiť, čo musíme zohľadniť, hľadať vhodný model.

   • Spočiatku vyberte miesto na vytvorenie budúceho nákupu. Potom bude potrebné merať s meraním pásky v 3 meraniach. Na každej strane je potrebné poskytnúť malú prívod približne 6 cm, aby sa tam umožnilo namontovať pripojené hadice.
   • Je dôležité uistiť sa, že spotrebiče pre domácnosť budú bezpečne držané vo dverách. Ak sa zrazu ukázalo, že miestnosť nebude môcť niesť aj malý písací stroj, môžete na chvíľu odstrániť húfy – často sa stáva jednoduchým riešením problému.
   • Ak chcete získať práčku, ktorá bude naďalej zabudovaná do pracovného povrchu kuchyne (drez alebo tabletop), potom je najlepšie vybrať malé kópie miernej výšky (nie viac ako 80 cm) as prednou časťou načítava. Horizontálne zariadenia v tomto prípade nebudú fungovať – ​​prístup k hornej časti zariadenia sa zatvorí.
   • Čím menšia je práčka, tým menej jej bubna. To znamená, že vnútorný objem nebude príliš veľký. Ak snívate si kúpiť multifunkčný model vybavený sušením, potom je lepšie nájsť vhodnú možnosť v plnej veľkosti s viac priestranného bubna.
   • Venovať pozornosť funkčnosti, že technika vhodných rozmerov má. Je lepšie sa vopred rozhodnúť, aké možnosti budú naozaj potrebné a užitočné udržať triky na chytanie drahého modelu s hmotnosťou funkcií, ktoré nikdy nie sú pre vás užitočné.
   • Nie je možné podceňovať návrh vybratej technológie, aj keď má kompaktné rozmery. Embedded stroj musí harmonicky zapadnúť do už vytvoreného interiéru, najmä ak nie je úplne skrytý v nábytku (napríklad, bude vystavený v odbore). Túto možnosť môžete nájsť, ktorá bude navrhnutá v rovnakej farbe ako zostávajúce spotrebiče (sporák, mikrovlnná rúra, rúra) v kuchyni.
   • Je dôležité zvážiť techniku ​​ako starostlivo. Musí sa zbierať svedomím. Nemali by existovať žiadne praskliny v dizajne,. Na jednotke jednotky by ste nemali všimnúť škrabance, čipy alebo hrdzavé škvrny. Ak áno, stále ste si všimli, je lepšie hľadať iný model.
   • Vstavané vybavenie dnes je zastúpené v bohatom sortimente, ale najlepšie, vysoko kvalitné a spoľahlivé bezpochyby sú značkové modely. Niektoré z nich môžu stáť veľmi drahé, ale takéto kópie nielen slúžia dlhé a bezproblémové, ale aj dokonale sa vyrovnať so všetkými úlohami, ktoré im boli priradené.
   • Na nákup vysoko kvalitných domácich spotrebičov je lepšie ísť do osvedčeného obchodu. V predajniach, ktorí urobili „meno“ a brilantnú reputáciu, môžete si kúpiť zariadenie, ktoré potrebujete so zárukou od výrobcu. Nehľadajte príliš lacné možnosti v pochybných obchodoch – tu riskujete spustenie na chybnú vec, ktorá sa neskôr zmení, bude veľmi ťažké.

   Ako vložiť práčku v kuchyni, pozrite sa ďalej.

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
   Pridať komentáre

   ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: