Serena Sprchové kabíny: Výber a inštalácia Tipy

Serena – slávna globálna značka, z ktorých inštalatérske výrobky sú vyrábané v Číne. Priemerné ceny tovaru ich robia populárnymi a recenzie z väčšej časti sú pozitívne z dôvodu vysoko kvalitných materiálov, z ktorých sú výrobky vyrobené.

Zvláštnosť

Výrobky Serena sa vyznačujú dlhou životnosťou. Sprchové kabíny tejto značky sú vyvinuté v Nemecku a priamo produkcia je v Číne.

Funkcia týchto produktov je ich rôznorodé vybavenie. Väčšina z nich má vlastnosti, ako je hydromasáž, tropická sprcha, zvýraznenie rôznych druhov. Veľké množstvo regálov umožňuje pohodlie umiestniť sadu hygienických doplnkov do kabíny a odtokový systém je vhodné na použitie. Dvere „Harmoshka“ vyzerať štýlové a neštandardné.

Kupujúci ocenili plnohodnotné modelové kabíny. Sú to zvláštna parná miestnosť, podľa svojich vlastností podobných tureckému kúpeľnému kúpeľa – môže to byť dobrou alternatívou pre skutočné znalce s vaňou.

Všetky kabíny značky Serena sú vyrobené z vysoko kvalitnej chrómovej ocele, ktorá je odolná voči vzhľadu huby a formy a tiež sa nebojí korózie. Majú svoje vlastné offline osvetlenie. Prvky, ako sú ventily a žeriavy, sa ľahko zapnú a vypínajú. Sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, ktorý prispieva k poslednému obdobiu ich práce. Ak je stále rozpad, je pomerne ľahko a samostatne.

Väčšina sprchových kabíny Serena má celkom hlbokú paletu s zahusteným dnom 2 cm. Produkty sú vybavené stien, strechy, dverí, sprchovacím stojanom a inými prvkami.

Druhy návrhov sú niekoľko a môžu byť rozdelené do formy. Najobľúbenejšie sú štvorcové a zaoblené možnosti. Kabíny môžu byť tiež okrúhle, oválne a trojuholníkové tvary, ale takéto výrobky nie sú tak široko rozšírené.

Pri výrobe sprchy tejto značky využíva tvrdené sklo. Dáva odolnosť proti nárazu.

Rozlišovať správnu a ľavostrannú kabínu, ako aj uhlové otvorené a rohové zatvorené.

Výhody a nevýhody

Serena ponúka pomerne širokú škálu sprchových kabín. Existujú multifunkčné produkty. Existuje modely vysokého cenového segmentu, ale väčšina z nich je určená pre stredných spotrebiteľov a má celkom rozumné ceny.

Praktickosť a pohodlie výrobkov potvrdených skúsenosťami a recenziami užívateľov. Kabíny majú krásny dizajn a vyzerajú veľmi štýlový a estetický. Každý model nevyhnutne predstavuje osvedčenie o zhode.

Palety sú schopné odolať vážnym zaťaženiam. Dvere sú zapečatené a vybavené vysoko kvalitným mechanizmom. Samotný dizajn je pre spotrebiteľa veľmi trvanlivý a bezpečný. Okrem toho sa kabíny ľahko starajú.

Jedným z hlavných nedostatkov je nedostatok oficiálnej stránky spoločnosti Serena. Vytvára ťažkosti pri výbere produktov a túžby učiť sa sortiment podrobne.

Označenie výrobkov sa skladá z písmen a číslic, ktoré môžu tiež komplikovať výber. Kupujúci je napríklad ťažké zapamätať si rozdiely medzi modelmi Serena EW 32020G a SERENA EW 3299G.

Ďalšou nevýhodou spotrebiteľov zavolajte na drážku sklo sprchových kabíny.

Ako si vybrať?

Výrobky značky Sarena sú považované za vysoko kvalitné, pohodlné a moderné. V závislosti od túžob a potrieb môže každý spotrebiteľ vybrať model, ktorý má funkcie potrebné na to.

Pri výbere produktov, predovšetkým, musíte sa rozhodnúť o type dizajnu. Je tiež potrebné zvoliť paletu, ktorá bude najvhodnejšia na použitie v závislosti od usporiadania určitej miestnosti.

Palety sa vyrábajú rôzne modifikácie, môžete vyzdvihnúť neštandardné modely. Špecialisti odporúčajú v priestranných kúpeľniach, aby inštalovali obdĺžnikové a polkruhové kabíny, v malom námestí a so zaoblenou palete.

Potom rozhodnite o veľkosti sprchy. Minimálna šírka a hĺbka odporúčaná odborníkmi by mala byť 80 cm. V menšej kabíne nemôže byť veľmi vhodné na vykonávanie hygienických postupov. Pri výbere výšky musíte vziať do úvahy rast užívateľa a výšku stropu v kúpeľni.

Pokiaľ ide o steny, môžu byť hrubé od 3 do 10 mm – trvanie udržiavania tepla vo vnútri sprchy závisí od tohto faktora. Dvere sú rozdelené do posuvného a hojdania. Swing sa používajú väčšinou vo veľkých kabínach, as, aby sa ich otvorili a zatvorili, je potrebný ďalší priestor. Dvere klapky môžu byť od 1 do 3 v závislosti od preferencií kupujúceho a modelu.

Čo bude kontrolovať, závisí od cenovej kategórie a zložitosti kabíny. Niektoré modely sú ovládané z displeja pomocou tlačidiel, iné sú vybavené konvenčným mixérom. Všetky ďalšie funkcie závisí aj od modifikácie produktu.

Malo by byť zhodné so súborom sprchy. Aby ste sa mohli sprchovať, môžete použiť sprchový kútik alebo otvorenú kabínu nízku cenu.

Po prvé, paleta je nainštalovaná. Jeho inštalácia sa koná podľa štandardnej schémy. Bočné steny a dvere sa však musia konsolidovať na špeciálnych továrenských regáloch, pred tým, čo je inštalované v podlahe. Hlavnou vecou v tomto procese je dodržiavanie uhlov medzi dnom a zvyškom prvkov.

Potom sú otvory označené tmelom. Potom je potrebné nainštalovať dvere a montážny systém. Strecha je pripevnená k skrutkam, pre ktoré sú špecificky poskytnuté otvory. Po ukončení práce musíte zaradiť sprchu a skontrolovať prevádzku všetkých funkcií produktu.

Ak chcete nainštalovať Serena’s Sprcha Cabins, môžete pozvať majstrov, ale je to tiež celkom reálne zhromaždiť.

V časti Video nižšie uvidíte proces montáže sprchovej kabíny Serena.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: