Sprchové kabíny Appollo: Charakteristika a rozsah

Pohodlie a pohodlie sú dôležité nielen v obývacej izbe, ale aj v kúpeľni. Oddýchnite, umyte únavu po rušnom pracovnom dni alebo intenzívnom tréningu v posilňovni a dokonca sa dostanete von – toto všetko môže byť ľahko realizované dnes, len uvedenie sprchovacej miestnosti doma. Spotreba vody v sprche je oveľa nižšia ako pri kúpení, a môžete sa rozveseliť pod ňou oveľa rýchlejšie. Dnes si môžete vybrať kabíny rôznych návrhov, veľkosti, od rôznych výrobcov. Náš článok je venovaný výrobkom značky Appollo.

Zvláštnosť

Urobte si sprchu a ďalšie zdravé úpravy vody veľmi užitočné pre zdravie, v sprchových kabínách môžete dokonca pary a vychutnať si hydromasáž. Medzi pečiatkami známymi v Rusku, Appollo môže byť pridelené, čo si zaslúži veľkú popularitu medzi ruskými spotrebiteľmi.

Appollo je špeciálne navrhnuté materiály, spoľahlivé technické vybavenie, bohatá škála modelov triedy ekonomiky, ktoré stálo celkom lacno a zároveň vybavené všetkými potrebnými funkciami.

Ak povolíte prostriedky a chcete exkluzívne, potom kupujúci sú super-moderné plne izolované kabíny, Plnené inovatívnymi technickými inováciami a pomôckami, prémiovými funkciami a ďalšími funkciami. Chcete si vziať saunu a počúvať hudbu alebo sledovať svoj obľúbený film – prosím. Počas hydromasáže musíte urobiť dôležitý hovor – na zdravie.

Všetky produkty Appollo sú plne certifikované, materiály sú absolútne bezpečné, výrobca poskytuje záruku a vykonáva záručnú údržbu svojej technológie.

Stojí za zmienku práce talianskych dizajnérov, ktorí vytvárajú elegantný a ergonomický kokpit, impozantný s ich bezchybnou chuťou a pozornosťou na detail.

Hladké, zaoblené obrysy kúpeľov, v ktorých sú usporiadané pohodlné opierky hlavy, sedadlá, police na príslušenstvo do kúpeľa – Všetko sa teší a vytvára atmosféru čistoty a rekreácie. Kombinácia chrómu a protišmykového akrylového, kaleného bezpečného skla (pokrytá špeciálnymi kompozíciami na kvapôčky valcovania, vďaka ktorej povrch zostáva čistý, bez vápenatých a mydlových dosiek), biele a strieborné farby harmonicky zmestili do kúpeľne, vyrobené v akýkoľvek štýl.

Prečítajte si viac  Čo môže byť vyrobené z pracieho stroja?

Sortiment a ceny

Rozsah modelu zahŕňa niekoľko typov sprchových a parných kabín, plotov, komplexných systémov pre úpravu vody zdravotnej vody. Dokonca aj najjednoduchšie a lacné modely sa vyznačujú vynikajúcou kvalitou materiálov, vynikajúci dizajn, meranie v blízkosti, čo vám umožní vybrať dokonalú kabínu pre vašu kúpeľňu, ktorá bude ozdobiť dom a obľúbené miesto na relaxáciu.

 • Jednoduché modely Appollo – Jedná sa o vonkajšie sprchové ploty, zvyčajne uhlové. Majú pentagonálny tvar a vybavenú s nízkou alebo hlbokou paletom s posedením. Jedna z klapiek opuchnutých buď posunutá, sú vyrobené z hrúbky skla 10 mm. Kovový chróm profil a pohodlný dizajnér.

Predané modely plotov pre sprchové výklenky, to je nový smer spoločnosti. Posuvné klapky môžu byť nainštalované vpravo alebo na ľavej strane, bez palety z chrómu a skla. Tieto modely sú otvorené vyššie. Cena takýchto plotov sa líši od 15 000 do 27 000 rubľov.

 • Ďalšia skupina modelov s Appollo AW Označenie Je uzavreté, plne izolované kabíny, ktorých rámec je vyrobený z hliníkového alebo chrómového profilu. Snow-white akrylové palety s rebríkom a prepadom môžu mať rôzne tvary a hĺbky. Klasické uhlové polkruhové kabíny sú vybavené podsvietením a vetraním, hornou a ručnou sprchou, majú hydromasážne trysky pre vertikálnu masáž.

Zadné steny sú vyrobené z čierneho alebo sivého skla, čelné povrchy sú tónované. Riadenie funkcií sa vyskytuje s diaľkovým ovládaním. Cenové rozpätie tejto skupiny je do 25.000-40 000 rubľov.

 • Priestrannejšie a moderné sprchové boxy sú určené Appollo TS Marking, Môžu to byť polkruhové aj obdĺžnikové, ktorí sú ubytovaní dvaja ľudia. Paleta alebo vaňa majú hladké tvary a protišmykový povrch. Transparentné alebo tónované dvere, existuje sada rozšíreného funkcie. Rôzne režimy duše, tropický dážď, krôčka a chrbát masáže, sedadlo a police na vybavenie, rádio, inteligentný elektronický ovládací panel alebo vzdialený diaľkový ovládač.
Prečítajte si viac  Ako používať bidet?

Tieto priestranné kabíny sú kombinované s pohodlnou kúpeľňou, ktorá má tiež hydromasáž. V niektorých typoch kabínových zvislých masážnych trysiek nie sú umiestnené nielen na zadnom paneli, ale aj v špeciálnom dekoratívnom stĺpci. Dizajn môže byť klasický, prísny a zdržanlivý, v štýle high-tech, s zrkadlom efekt, tónovanie. Náklady na takúto sprchu sa budú líšiť od 40 000 do 90 000 rubľov.

 • Modely s Appollo A, Guci, SU majú kúpeľ alebo hlbokú paletu, v ktorej môžete namočiť, funkcie hydrosuín a turecké kúpele sú vybavené výkonnými parnými generátormi, teplotnými a vlhkosťami, inovatívnymi ovládacími panelmi. V takýchto kabínach môžete počúvať hudbu, sledovať televíziu a hovoriť po telefóne. Rôzne režimy duše a hydromasáž, funkcia sanitárnej keramiky, ktorá je vstavanou ozonáciou a dezinfekciou. Pre úplné pohodlie a relaxáciu je dávkovač pre dodávky Phyto a aromaterapia, masáž nôh a chrbta.

Návrh tejto skupiny je zarážajúci svojimi zdržanlivými luxusnými a technickými zariadeniami. Chrómové šumivé časti, zrkadlové povrchy, vizuálne šírenie priestor, rôzne režimy podsvietenia a originálne hladké tvary, robia tieto diela dizajnu umenie na skutočnú dekoráciu a štýlový prízvuk interiéru kúpeľne. K dispozícii je sauna z cenných drevných skál, je kombinovaná s multifunkčnou sprchou. Cena takýchto modelov presahuje 100 000 rubľov.

Vďaka príslušným segmentácii a cenovým politikám, ako aj pohodlné údržbu a jednoduchú starostlivosť, Appollo Cabins získať nádhernú spätnú väzbu od zákazníkov, ktorí nainštalovali tieto sprchy a užili si ich mnoho rokov.

Zákazníci si uvedomujú, že si môžete vziať do kúpeľa procedúry bez toho, aby ste opustili dom, kedykoľvek vo svojej vlastnej túžbe, je to veľmi pohodlné a pohodlné. Imunita, všeobecné zdravie, koža, nervový systém.

Služby a starostlivosť

Bez ohľadu na model, ktorý sa mi páčil klienta, existujú určité technické požiadavky na inštaláciu a pravidlá inštalácie a návodu na použitie, ktoré sa musia dodržiavať.

Prečítajte si viac  Opravy práčky whirlpool urobiť sami

Pre sprchovú kabínu je potrebné starať sa o to vyzerať ako nový a jasne pracoval na mnoho rokov:

 • Na pripojenie sa vyžaduje vyhradená čiara 220 V s uzemňovaním a spínač;
 • voda je tiež pripojená cez samostatný žeriav;
 • nemal byť ponechaný bez dozoru detí a ľudí so zdravotným postihnutím v kokpite;
 • Hypertenzná, astmatika a ľudia s kardiovaskulárnymi ochoreniami používajú parnú kabínu s opatrnosťou;
 • Raz za šesť mesiacov je potrebné vykonať preventívnu kontrolu výrobku;

 • Nie je možné použiť tvrdé a abrazívne materiály na čistenie kabíny;
 • Je potrebné pravidelne čistiť vypúšťací otvor rebríka, aby sa zabránilo hromadeniu nečistôt, odpadu a vzhľadu nepríjemného zápachu;
 • Na čistenie akrylovej palety alebo kúpeľa je zakázané použiť kyseliny obsahujúce, alkalické náradie, alkohol, amoniak, acetón;
 • Po použití sa odporúča vetrať kabínu, aby sa zabránilo vzniku formy a húb;

 • Preventívna údržba by mala byť vykonaná odpojením kabíny kabíny;
 • Chrómové prvky a časti by nemali poškriabať a čisté abrazíva;
 • Mäkká handrička alebo špongia a špeciálne čistiace prostriedky dokonale vymazajú sprchu a vráti sa k jej elegantný vzhľad;
 • Všetky modely sú na záruke a post-záručné služby.

Pravidlá sú jednoduché a keď sú v súlade s parou alebo sprchovacím kútom, po mnoho rokov dáva pohodlie a zdravie.

Špecialisti na oficiálnych servisných centier dorazia na žiadosť hostiteľov, a vymeňte rozmazané lampy, skontrolujte elektriku a vetranie, vykoná potrebnú údržbu. Jedným slovom, každý bude zákazníkom vybrať si presne Appollo produkty pre vynikajúcu kvalitu Nielen produkty, ale aj zákaznícky servis.

Na video nižšie môžete vidieť inštaláciu sprchovej kabíny Appollo AB 5026.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: