Stravovanie na kúpanie v kúpeľni: Druhy a nuansy na výber

Denná úprava vody pre dieťa do jedného roka – to je dôležitá časť jeho života. Mamičky a pápež sa snažia, aby tento proces nielen užitočný a veselý dieťaťu, ale aj bezpečné. Z tohto dôvodu mnohí moderní rodičia premýšľajú o získaní špeciálnej vysokej stoličky, ktorá je určená výlučne na kúpanie v kúpeľni. Predtým, než si ho vyberiete, musíte sa naučiť všetko o svojich funkciách a z ktorých je vyrobené materiály. Treba tiež zvážiť názory tých rodičov, ktorí už aktívne využívajú takúto tému na plávanie svojich detí.

Zvláštnosť

Pred výberom kresla na kúpanie musíte vziať do úvahy nielen jeho výhody a nevýhody, ale aj pre aký vek je určený. Mladí rodičia by mali vedieť, že na použitie takého predmetu, zatiaľ čo dieťa sa ešte nenaučilo sedieť, je to nemožné.

Ako pravidlo, deti mesiaca v šiestich začínajú sedieť s istotou, a to len potom sa môžete kúpať. Predtým sa deti kúpajú v špeciálnych kúpeľoch s mriežkami vo forme hojdacích sietí alebo s inými pohodlnými zariadeniami, vďaka ktorému sa dieťa ukáže, že je na povrchu.

Pokiaľ ide o stoličku, ktorá neskôr hovorí, potom je táto vec veľmi pohodlná a nepostrádateľná. Zvláštnosť tejto položky pre kúpeľňu je, že je zaručené, že je zaručená bezpečnosť detí a nedáva ho spadnúť do vody.

Niečo, čo sa podobá kŕmnemu stoličku, len sa vyznačuje jeho zníženými rozmermi, vďaka ktorým sa dokonale zapadá do detského kúpeľa.

Názory

K dnešnému dňu, v detských obchodoch, môžete nájsť širokú škálu takých položiek na kúpanie a kúpanie v kúpeli. Ak si chcete vybrať pohodlné a najdôležitejšie, bezpečné stoličky pre dieťa, musíte zvážiť každú možnosť, ako môžete zvážiť.

Možno najčastejšieho pohľadu sú najbežnejšie stoličky, ktorý je vybavený osobitným obmedzovačom. To znamená, že sa podobá kŕmnemu stoličku, pretože pred ním je panel, vďaka ktorej dieťa nebude padať. Takýto model sa hodí do kúpeľne. Takéto modely určené pre malé deti sú spravidla na prísavkách, čo im umožňuje neustále udržať v kúpeli.

Takéto modely sa často vyrábajú s hračkami, ktoré sú ľahko odstránené z panelu. Pomáhajú rozptyľovať dieťaťu, vziať to s niečím, keď plávajú. Existujú aj možnosti s odnímateľným nárazníkom, ktorý je neskôr vhodné a dospelé dieťa.

Existujú možnosti stoličiek, ktorých sídlo sa môže otáčať. Samozrejme, je to vhodné pre rodičov, pretože počas plávania nemusí poslať dieťa alebo usporiadať samotnú stoličku vo vnútri kúpeľne.

Detská stolička môže byť dobre pozastavená. Toto je ľahší dizajn, ktorý je pohodlne pripevnený na stranách kúpeľov. Takéto modely majú spravidla veľmi vysokú chrbát, ktorá je vhodná pri umývaní dieťaťa. Jednou z výhod tohto modelu je, že môžete nezávisle nastaviť svoju výšku, ktorá je veľmi praktická a pohodlná.

Ďalšia populárna možnosť – univerzálna stolička. Faktom je, že môže byť použitý nielen počas kúpania, ale aj na kŕmenie. HIGHTCHAIR je tiež vybavené prísavými pohármi, ktoré sa ľahko menia na stabilné nohy. Zadná strana je nastaviteľná z takýchto modelov a počas kŕmenia je možné trochu hodiť.

Materiál

Výber materiálov, z ktorých sú takéto položky vyrobené, nie sú také veľké. K dnešnému dňu, najobľúbenejšie plasty, ktorý má svoje výhody. Je to ľahké, trvanlivé a nevyžaduje veľa starostlivosti. Najlepšie je vybrať si model s vysokou pevnosťou plastov, pretože dieťa bude rásť, váha sa zvýši, a nie každá plastová stolička vydrží veľké zaťaženie.

Tam sú tiež výrobky z dreva v kombinácii s plastom a kovom. Hlavnú časť, a to sedadlo, vyrobené z dreva a spojovacích materiálov a iných častí – z vyššie uvedených materiálov. Takéto modely sú dobre odohraní hmotnosti omrvinky a sú šetrné k životnému prostrediu.

Rozmery

Veľkosti produktov sú veľmi odlišné. Odporúča sa vybrať model, ktorý v súčasnosti vyhovuje vášmu dieťaťu. Uistite sa, že do úvahy vek a hmotnosť dieťaťa. Mnohí rodičia si kúpia veľkoplošné vysoké školy, tvrdí, že dieťa rastie a takýto model bude dosť rokov. Všimnite si, že stoličky nie sú vo veku, že môžu byť nebezpečné pre dieťa, pretože dieťa bude sedieť príliš voľné a existuje vysoká pravdepodobnosť, že môže skĺznuť do vody. To tiež nestojí za to, že dieťa v dizajne, ktoré už bolo Mala.

Výber spoľahlivého a vysoko kvalitného modelu pre vaše dieťa, najmä ak ešte nie je rok, venujte pozornosť prítomnosti špeciálnych detailov pre „zachytávanie“ nôh. Okrem toho musí existovať crossbar, ktorý bude umiestnený medzi nohami dieťaťa, nenechá to skĺznuť.

Odporúčame venovať pozornosť modelom s odnímateľnými a skladacími predmetmi, vďaka ktorej môžete zmeniť veľkosť. Hlavnou vecou je, že výrobok je kvalitatívne vyrábaný, najmä spojovací materiál.

Farby

Toto sú najobľúbenejšie, samozrejme, jasné tóny. K dnešnému dňu výrobcovia takýchto stoličiek ponúkajú veľký výber rôznych farieb a odtieňov. Môžete si vybrať napríklad červenú alebo oranžovú stoličku. A môžete si vybrať farbu výrobku, so zameraním na podlahu dieťaťa: modrá alebo ružová.

Stále sa neodporúča vybrať príliš svetlé farby, pretože počas plávania to bude naštvané dieťaťom. Snažte sa vybrať pokojné farby, ktoré pomáhajú relaxovať, napríklad odtiene svetlej zelenej.

Ak je výrobok vyrobený vo forme figurínu akéhokoľvek zvieraťa, napríklad žaby alebo slona, ​​a potom venujte pozornosť ich farbe. Nevyberajte farby, ktoré sú neprirodzené pre jednu alebo inú šelmu. Napríklad, ružový slon alebo jasná červená krava. Pre vaše dieťa bude to nielen pohodlné a bezpečné vysoké školy, ale aj druh hry. Môžete študovať farby, hrať vo vani, takže je dôležité, aby dieťa malo správny koncept zvierat a ich farby z detstva.

Štýl a dizajn

Štýl a dizajn v takýchto výrobkoch môžu byť najviac odlišné. Napríklad, kúpalisko môže byť vyrobené vo forme najviac obyčajnej kresla. To znamená, že nie je nič zbytočné, žiadne ďalšie časti a príslušenstvo. Taký prísny dizajn bude musieť robiť starostlivosti rodičov, ako malé alebo veľké detaily dodatočnej dekorácie môže zraniť dieťa.

Ak si želáte, môžete prestať podľa klasickej verzie, Ale so zaujímavou a štýlovou tlačou. Môže to byť nejaký báječný alebo karikatúrny hrdina, že vaše dieťa má rád. Takéto výkresy sa aplikujú špeciálnym spôsobom k povrchu výrobku a odolaje dlhým kontaktom s vodou, nedeformovanie.

Môžete si tiež vybrať viac originálneho dizajnu. Ako je uvedené vyššie, môže to byť živočíšny produkt. Samozrejme, že taká štýlová stolička bude mať rád dieťa viac.

Môžete si vybrať možnosť s hračkami. Spravidla sú na prednom paneli, pevne pevné, ale môžu byť vždy odpojené a hrať ich samostatne. Vďaka tomuto dizajnu sa výrobcovia môžu rozhodnúť nielen otázku bezpečnosti, ale aj otázku s voľným miestom. S takýmto výrobkom bude dieťa niečo urobiť počas plávania.

Výber návrhu modelu, nezabudnite na bezpečnosť. Uistite sa, že venovať pozornosť tomu, že nie sú žiadne ďalšie a traumatické časti, pretože hlavná vec vo vašom výbere je bezpečnosť.

Slávne výrobcovia a recenzie

Medzi modernými výrobcami sú značky, kvalita výrobkov, z ktorých mladí rodičia oslavujú. Napríklad produkty z Šťastné dieťa mnoho ako mnohí, pretože je úplne bezpečné, pretože nemá ostré rohy. Okrem toho, najmä mamičky oslavujú pohodlné sedadlo, ktoré absolútne absolútne, vďaka ktorému sa dieťa cíti pohodlne. Rovnaký spotrebitelia hovoria o produktoch Ikea, ktorý predstavuje rôzne možnosti pre takéto výrobky pre každú chuť a peňaženku.

Rodičia pozitívne reagujú na výrobky SMOBY COTOONS, Napriek jej vysokej cene. Modely tejto značky sú vybavené nielen vhodnými a pohodlnými sedadlami, ale aj herným panelom. S takým stoličkou bude dieťa v úplnej bezpečnosti a počas plávania sa nebude nudiť.

Stojí za zmienku Ok dieťa „flipper evolution“, Ktorý je vybavený pohodlným sedadlom so špeciálnym podšívkom proti kĺzaniu. Aj mladé matky poteší prítomnosť vstavaného teplomeru na niektorých modeloch tejto značky, vďaka ktorým bude vždy známy presnú teplotu vody.

Vysoké stoličky Obľúbené a Babyton Aj v dopyte, a to nie je prekvapujúce. Koniec koncov, modely týchto výrobcov sa vyznačujú ich ergonómiou, bezpečnosťou a kvalitou. Výber podobného výrobku pre dieťa, uistite sa, že venovať pozornosť všetkým svojim vlastnostiam a zohľadniť recenzie tých rodičov, ktorí sa už vychutnávajú produkty značky.

Ako si vybrať?

Po prvé, musíte venovať pozornosť bezpečnosti modelu.

Zvážte niekoľko odporúčaní, ktoré vám pomôžu urobiť správnu voľbu.

  • Nevyberajte príliš lacné modely. Je lepšie získať priemernú cenovku, pretože obe vysoké náklady nie sú indikátorom kvality.
  • Venovať pozornosť hmotnosti vysokých stoličiek, nemalo by to byť príliš jednoduché. Takýto dizajn bude nestabilný a veľmi rýchlo. Okrem toho, takýto model môže byť nebezpečný pre dieťa. Ideálna hmotnosť takýchto objektov je viac ako dva kilogramy.
  • Uistite sa, že venujte pozornosť kvalite plastov. Ak je nepríjemný zápach, farba výrobku je nehomogénna, s rozvodmi, potom je lepšie vzdať sa z takéhoto nákupu.
  • Pri výbere modelu venujte pozornosť kvalite prísavky. Musia dokonale vykonávať svoju vlastnosť, inak je to len plytvanie peniazmi.

  • Uprednostniť výrobcu, ktorému naozaj dôverujete. Možno ste už kúpili výrobky značky, ktorá sa vyznačuje vysokou kvalitou.
  • Ak výrobca poskytuje záruku na svojom výrobku menej ako pol roka, stojí za to premýšľať o kvalite tovaru.
  • Ak plánujete používať stoličku len vo veľkom kúpeli, ktorá je vyrobená z akrylu, možnosť s konvenčnými prísadami sa nezmestí. Jednoducho sa nebudú opraviť na takomto povrchu. Uprednostňujú možnosť, ktorá je pripojená cez palubu.
  • Výber drahých a „novorodencov“ možností, premýšľajte, či budú všetky tieto ďalšie funkcie a príslušenstvo potrebné vo forme herného panelu a t. D.

Úspešné príklady a možnosti

Pochopiť, ktoré stoličky budú pre vás dokonaí, kúpiť si. Je lepšie si objednať prostredníctvom internetových obchodov produktov neznámych firiem, ktoré nedávajú žiadnu záruku.

Najlepšie možnosti, podľa väčšiny rodičov, sú produkty s triaňovacím stoličkou. Tam sú také, napríklad z šťastných dieťaťov a nielen. Tento model zjednodušuje umývanie dieťaťa. Stojí tiež za to, že je prítomnosť silikónových vložiek a obložení na sedadle, ktorá neumožňuje dieťaťu posúvať počas plávania. Takmer všetky vyššie uvedené značky sú vybavené len takými sedadlami, pre ktoré je prijatá pozitívna spätná väzba.

Okrem toho môžu byť produkty od SMOBY COTOONS a OK Dieťa považované za jednu z úspešných možností. Mnoho modelov týchto značiek nie sú len hračky, ale nastavovacie panely. S takým stoličkou môžete ľahko sedieť dieťa a vytiahnuť ho po plávaní. Okrem toho sú hračky ľahko odpojené, čo vám umožní hrať samostatne. Je to veľmi pohodlné, pretože po skončení plávania sa dieťa sotva chcú zúčastniť.

Ďalej pozrite si prehľad stolov pre plávanie ok dieťa.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: