Suspendovaná skriňa s umývadlom: Ako urobiť správnu voľbu?

K dnešnému dňu výrobcovia ponúkajú mnoho všetkých druhov nábytkových položiek inštalovaných v kúpeľni. Rôzne v rozmeroch a dizajnových skrinkách, police, nočné stoly značne uľahčujú existenciu osoby v tomto priestore. Medzi týmito nábytkovými položkami je pozastavená skrinka pod drezom najobľúbenejšia. Prečo je to ona a ako si vybrať tento prvok vybrať tento prvok interiéru, môžete pochopiť, študovať funkcie a typy tumbs vyrábaných rôznymi výrobcami.

osem

Fotografia

Zvláštnosť

Aká je rys závesnej skrine s umývadlom? Odpoveď na túto otázku spočíva v samotnom mene tejto témy. Locker nie je nainštalovaný na podlahe, a visí na stenu spolu s umývadlom.

Takáto lokalita poskytuje množstvo výhod pri prevádzke v porovnaní s klasickými modelmi inštalovanými na podlahe.

 • Hlavnou výhodou pozastavenia modelu je skryť rôzne inžinierske komunikácie (prívod vody, kanalizačné slivky, sifón, prietokový ohrievač vody), ako aj v prípade potreby prístup k nim. Ale funkčnosť nie je obmedzená na to, skrinka je vynikajúcim miestom na uloženie všetkých druhov ekonomických doplnkov.
 • Druhá, nemenej dôležitá výhoda zavedenia suspenzie je voľný priestor pod ním, vytvorený vďaka tomu, že nie je na podlahe, a pripevnený k stene v určitej výške. To značne uľahčuje čistenie a umožňuje vám rýchlo detekovať únik v prípade poruchy komunikácie. Pozastavený dizajn je dobré riešenie, ak je podlaha nerovnomerná alebo vybavená vykurovacím systémom.
 • Príloha – je to tiež veľkolepé dizajnérske mŕtvice. Dokonca aj obvyklý jednoduchý model pripojený k stene vyzerá veľmi štýlový, moderný a tiež vizuálne zvyšuje priestor. Okrem toho je možné navrhnúť dizajn na akékoľvek zvýšenie vhodné pre majiteľov.

Vzhľadom k tomu, že skrinka nie je pripojená k podlahe, ale na stenu je potrebné vziať do úvahy typ povrchu, na ktorom sa plánuje byť inštalovaný, ale skôr materiál výroby. Pre platnené dosky, listy obloženia a iných materiálov s nízkymi indikátormi s nízkou pevnosťou inštaláciu zavesenej trubice je kontraindikovaná.

Optimálne pre jeho inštaláciu sú steny z betónu alebo tehly, Iba tieto materiály sú schopné pevne upevniť dizajn v pozastavenom stave a odolať hmotnosti gauču a umývadla.

Názory

Suspendovaná skriňa s umývadlom, podobne ako ktorýkoľvek iný kus nábytku, je rozdelený v závislosti od upevnenia inštalatérskeho zariadenia, prítomnosť dosiek a umiestnenia stenovej štruktúry, ako aj z tvaru produktu.

Rozdelenie nádorov s umývadlami vo formách umožňuje vybrať kupujúci vhodnú možnosť pre vašu kúpeľňu. Okrúhle, oválne, obdĺžnikové, trojuholníkové a dokonca asymetrické výrobky môžu byť vybavené stolom alebo sú vôbec bez neho.

V prítomnosti dosiek, drez nezaberá celú povrch gauči, ale len jeho časť. Pohodlný a racionálny model, ale stojí viac ako inštancia bez tably. Rozdiel v cene je spôsobený nočnou vekom, je to jeho prítomnosť, ktorá vysvetľuje vyššie náklady, ale pohodlie toho stojí za to, pretože na stole môžete ľahko umiestniť prostriedky hygieny alebo kozmetiky, ktoré nie je možné vykonávať v neprítomnosti.

Umiestnenie misky rôznych modelov môže byť zastúpená v dvoch verziách: buď je prekrytý a stúpa nad stolom, alebo je zabudovaný a nachádza sa v povrchu alebo sa spolieha na skrinku (bez tabuľky).

A druhá možnosť majú svoje výhody a nevýhody. V modeloch s nadzemným plášťom, je tu zvyčajne diera pre mixér, takže nákup takejto umývadla, stojí za to zvážiť jeho umiestnenie počas inštalácie.

Gabarits

Výrobcovia k dnešnému dňu produkujú rôzne klesá vo veľkosti: z kompaktných, vhodných pre inštaláciu v malých kúpeľniach do luxusných veľkých kópií s dvojitými miskami inštalovanými v priestoroch veľkej plochy. Akýkoľvek model sa však odhaduje o tri parametre: je výška, šírka a hĺbka. Šírka modelu je označená suma označujúcim počtu horizontálneho priestoru. Indikátor hĺbky označuje – koľko centimetrov model vykoná zo steny. A hodnota označujúca výšku označuje – koľko centimetrov vertikálne ho potrebujú nainštalovať.

Pri výbere stojanov v kúpeľni je potrebné zohľadniť všetky tri parametre, a ešte lepšie vykonať predbežné merania údajného umiestnenia inštalácie.

Výrobcovia prinášajú spravidla modely, kde hlavný rozptyl hodnôt padá na šírku, v prírastkoch 5 cm.

 • Miestne kúpeľne sú ponúkané modely 40 alebo 45 cm široké. Existujú však aj mini-modely, ktoré majú spravidla trojuholníkový tvar a sú určené na inštaláciu v rohu, ich šírka nepresahuje 30 cm.
 • Štandardné modely majú šírku 50 až 65 cm, ale optimálna sa považuje za 60 cm.
 • Rezačka s umývadlom nižšou ako 50-55 cm nie je príliš pohodlná v prevádzke, existuje vysoká pravdepodobnosť vody od vstupu do hraniciach inštalatérskeho zariadenia.
 • 70-75 cm široké modely sú vhodné pre priestrannejšie kúpeľne, a produkty, ktorých šírka sa pohybuje v rozmedzí 80-90 cm, sú vynikajúcou voľbou pre veľmi pokojnú kúpeľňu.

Výška pohovky je menej významný indikátor, pretože dizajn je namontovaný na stenu do výšky, požadovaných vlastníkov. Ale pri inštalácii je potrebné poznať optimálny indikátor, ktorý sa meria z podlahy a má rôzne hodnoty pre mužov a ženy.

Výška inštalácie 90-100 cm sa hodí na mužov, pre dámy Táto norma je položená v 85-95 cm, dobre a hodnota 80-85 cm sa považuje za optimálne.

Výška umiestnenia vozidla je priamo spojená s výškou inštalácie plášťa. S štandardným umiestnením umývadla vo vzdialenosti 85 cm od podlahy je výstup vody inštalovaný v nadmorskej výške 62 cm od konečného povlaku. Hĺbka štandardného produktu sa líši v rozsahu 48-61 cm.

Farebné riešenia

Väčšina výrobcov vyrába zavesené stojany v širokej škále farieb.

Jeden model môže byť reprezentovaný v rôznych farebných riešeniach, čo umožňuje každému zákazníkovi vybrať si požadovaný tieň.

 • Najčastejšie a vyhľadávané farby je biele, to je vhodný pre väčšinu kúpeľní v mnohých parametroch. Biely model je vybraný, ak je miestnosť malá a chcem ju vizuálne rozšíriť, ako aj z praktických úvah: je k nej menej viditeľná v porovnaní s tmavými tónmi. Ostatné svetelné tóny majú rovnaké parametre: béžová, broskyňa, modrá.
 • Ale nedávno existuje tendencia, podľa ktorej model Tumba s jasnými, šťavnatými odtieňmi sú inštalované v kúpeľni. Modrá, žltá, červená, zelená, lila, tyrkysová a dokonca aj čierna farba môžu byť ako kabinet a drez.

Jasné farby kombinujú, spravidla s ľahšími odtieňmi, princíp založený na kontraste sa používa veľmi často. Ak je umývadlo svetlo, potom fasáda, a niekedy prípad, môže byť nasýtený odtieň alebo naopak.

 • Okrem tradičných modelov, navrhnutých v jednej farbe a na rozdiel od kontrastu, výrobcovia produkujú výrobky, ktoré nemajú drez, a natreté v určitom štýle. Takéto modely sú vhodnejšie pre konkrétny interiér kúpeľne, kde sú všetky položky vybrané nielen v jednej farebnej schéme s maľovaním na umývadle, ale aj v jednom s jedným štýlom.

Materiál

Suspendovaná skriňa sa skladá z dvoch položiek: umývadlo a skriňa, takže pri výrobe produktu sa používa aspoň dva materiály. Umývací materiál môže byť fajánsky, keramika, porcelán, sklo, kov, kameň, akryl.

Každý z nich dáva výrobok určitým vlastnostiam.

 • Najčastejšie a požadované dnes sú stojany s keramickým umývadlom, pretože je keramika, ktorá má optimálnu hodnotu za peniaze a kvalitu. Keramická misa je dostatočne odolná voči mechanickej expozícii, ultrafialové, kyselinám, teplotným kvapkám, navyše, starostlivosť o to je ľahká a nie zaťažujúca.
 • Porcelánové a Fajské produkty sú menej časté, pretože existuje trochu drahšia keramika. To je spojené s komponentmi, ktoré sú súčasťou materiálu a s metódami spracovania.

 • Sklenené misy sú vyrobené zo špeciálnych sklone nárazu. Vyzerajú veľmi krásne, ale starajte sa o nich, je potrebný opatrnejší ako známe mnohé keramické klesá.
 • Nie menej bežné kovové modely. Oceľ, liatina, medené a bronzové misy sú trvanlivé a dokonale kombinované s mnohými materiálmi používanými v kúpeľni.

 • Možnosti kameňa patria do kategórie drahých produktov. Sú najčastejšie vyrobené z žuly alebo mramoru známych pre ich silu. Existujú výrobky a umelý kameň pripomínajúci prirodzený analógový analóg, ale od neho sa odlišuje nižšia cena.
 • Drevené škrupiny patria do exkluzívnych modelov vyrábaných najčastejšie pod poradím.

Materiály môžu byť použité na výrobu tubers: Materiály Massif, drevotrieskové dosky, MDF, PVC. Na ochranu pred vysokou vlhkosťou sú skrinky pokryté buď špeciálnym filmom, alebo maľovať kompozície, ktoré nenechajte ujsť vlhkosť.

Preskúmať výrobcov

 • Medzi ruskými výrobcami je spoločnosť pridelená Triton, Obrábanie suspendovaných stojanov v rôznych modifikáciách a farbách. Výrobný materiál – laminovaná drevotriesková doska odolná voči vlhkosti. Popular modely zahŕňajú Nika, Rhodos, Myrta.
 • Nemenej populárne medzi ruskými kupujúcimi „Aquaton“, nielen výrobca, ale aj vývoj nových modelov. Pozastavené štruktúry tejto spoločnosti sú vyrobené v klasickom štýle. Materiál na výrobu modelov telo je drevotriesková doska, fasády sú vyrobené z MDF rezistentných MDF vlhkosti. V závislosti od modifikácie môžu mať modely buď film alebo náteru farby prípadu a fasády. V závislosti od modelu môže byť umývadlo v pozastavenom konci Od Sanatayans („Amerina“, „Aria“), porcelán („nekonečno“) alebo umelý mramor („Benátky“, „Dior“, „Logic“, „Leon“).

Mnohé firmy, ktoré vyrábajú nábytok pre kúpeľne. Existuje hodnotenie najlepších spoločností, ktoré sa ukázali na ruskom trhu. Patrí medzi ne zahraničným aj domácim výrobcom.

Európski výrobcovia, revízie, ktoré sú vo väčšine prípadov pozitívne, vyrábajú pozastavené stojany v porovnaní s sortimentom ruských výrobcov, ale stojí za zmienku, že cena je vyššia ako cena domácich spoločností.

 • LEADER medzi európskymi firmami je držba Villeroy & Boch (Nemecko-Taliansko-Rakúsko), ktoré produkujú vysoko kvalitné výrobky módneho dizajnu v neštandardných variantoch. Na výrobu bývania a fasády sa používajú vysoko kvalitné mdfové dosky odolné voči vlhkosti a porcelánový materiál pre škrupiny je. Modely sú vždy vybavené potrebnými komponentmi, rukoväte majú chróm alebo mosadzný povlak.
 • Nemenej známe a populárne v Rusku ROCA, Výroba moderných a ergonomických modelov za prijateľnú cenu. Výrobky spoločnosti sú rozdelené do zbierok, z ktorých každý má niekoľko verzií TUMM. Materiál na výrobu puzdier a fasád je laminovaná drevotriesková doska a príslušenstvo prechádza špeciálnym spracovaním z korózie.

Ako si vybrať?

Pri výbere zavesenej skrinky je potrebné vziať do úvahy niektoré nuansy, vďaka ktorému sa model dokonale zapadne do WC, kúpeľne alebo kombinovanej kúpeľne.

 • Výber jedného alebo iného modelu, okrem jeho rozmerov stojí za to zvážiť kvalitu materiálov používaných pri navrhovaní materiálov. Mali by byť trvanlivé, spoľahlivé, odolné voči rôznym vplyvom a bez viditeľných defektov. Osobitná pozornosť by sa mala venovať príslušenstvu. Chrómové a mosadzné časti budú slúžiť dlhším plastom s postrekom.
 • Pre umývadlo budú najlepšie možnosti fayans, Čína, alebo ak je miestnosť zdobená v high-tech style, šokové sklo. Nevyzerajú nie sú horšie, ale sú oveľa lacnejšie ako modely prírodných kameňov. Kameň – materiál ťažký, takže nie všetky držiaky môžu odolať závesnej konštrukcii.

Odporúčania inštalácie

S cieľom správne zavesiť dizajn a nainštalovať umývadlo s vlastnými rukami, vyvinuté Krok za krokom inštrukcie, vďaka ktorému bude proces inštalácie rýchlo.

 • Vzhľadom na skutočnosť, že nohy v skrinke nie sú poskytnuté, je veľmi dôležitá správna značka. Ak chcete začať, je potrebné určiť umiestnenie dizajnu, ktorá je presná horizontálna čiara na povrchu pre tento a robiť otvor pre upevňovacie prvky, zaostrenie na umiestnenie otvorov v zátvorkách.
 • Ďalším krokom v inštalácii bude vrtné otvory a inštalácia hmoždiniek. Ak sa nachádza keramická dlažba na povrchu steny, špeciálne vlnky by sa mali používať a zabezpečiť, aby sa otvory nedostali do umiestnenia švov, je lepšie posunúť TUMB. Takéto preventívne opatrenie nie je náhodné, pomôže sa vyhnúť sa praskaniu povrchu dlaždice z hmotnosti štruktúry.
 • Po inštalácii hmoždiniek môžete začať inštalovať konzoly. Najprv bude správne zatlačiť skrutky a potom ich zaskrutkujte do držiaka, kým sa nezastaví.

 • Ďalším krokom bude montáž kabinetu skrine bez krabíc podľa pokynov. V procese montáže, funkčnosť mechanizmov a kompletnú sadu. Puzdro je visí na zátvorkách a skontrolujte pomocou úrovne jeho polohy. Ak chcete nájsť dolné zátvorky, je potrebné vytvoriť známky, podľa ktorého bude potrebné vyvŕtať otvory. Pri upevňovaní spodnej časti konca by mala byť úroveň umiestnená v spodnej časti puzdra, na nepretržitú monitorovanie jej polohy.
 • Nastavenie otvoruných dverí a zásuviek sa vykonáva po konečnej fixácii puzdra na stene.
 • Inštalácia škrupiny závisí od modelu. Spravidla, v závesných výrobkoch, sa spolieha na koniec, ale niekedy spadá priamo do steny, v ktorej je otvor vŕtaný. Poskytnite hermetický prostriedok na skrinku skrinky pomôže bilaterálnu pásku s lepidlom, ktorá je upevnená na miestach montáže umývadla na jeho povrch.

Krásne príklady v interiéri

Niekto, dokonca aj najjednoduchší konfiguračný model zavesenej skrinky s umývadlom, bude vyzerať veľmi krásne a nezvyčajné. Ale ak si vyberiete možnosť s ďalšími prvkami, môžete nielen premeniť interiér, ale tiež vyriešiť problém s uložením uterákov. Vstavaný záves alebo otvorené regály sa s touto úlohou veľmi vyrovná.

        Dajte hnev z miestnosti s pozastaveným stolom, rovnako ako rýchlo nájsť požadovanú vec, pomôže vstavané podsvietenie.

        Suspendovaná skriňa s umývadlom je vždy vybratá kompletná s inými interiérovými položkami a zrkadlo nie je výnimkou. Tvar ho musí zapadnúť do štýlu miestnosti a veľkosť závisí od dimenzií stmievania. Pre kompaktný v šírke modelu, jedno malé zrkadlo. Pre priestranný gauč s dvoma mušľami, je lepšie nainštalovať jedno veľké zrkadlo ako dve malé, umožní zachovať integritu kompozície.

        Ako nainštalovať dreznú dosku s umývadlom, pozrite sa na video nižšie.

        Hodnotiť článok
        ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
        Pridať komentáre

        ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: