Tarbené toalety: funkcie, nevýhody a výhody

Formy misiek toalety sú v súčasnosti v tvare funkcie funk. Voľba týchto zariadení je jedným z najdôležitejších riešení pri opravách kúpeľne. Tento článok sa zaoberá funkciami, výhodami a nevýhodami doskových toaletných misiek.

Dizajnové funkcie

Káblové toalety je vybavené vybavením platformy (police), kde sa životný odpad akumuluje a po odstránení prietoku vody. Hole pre odtok sa vždy posunul.

Model sa v súčasnosti považuje za zastaraný, ale nestratí svoju popularitu.

Výhody

Významné plus toaletné misky s šálkou doskovej formy je absencia postriekania. Okrem toho, ak ste nedbanlivý, pokles toaletné kľúče, telefón alebo ďalšiu dôležitú vec, nebude okamžite spadnúť do odtoku, ale oneskoruje na polici. V tejto výhode doskových toaletných misiek končí.

Chybne

Nasledujúce body zahŕňajú nevýhody:

  • Zariadenia s takýmto pohľadom na misku sa nemôžu nazývať ekonomicky, na umývanie sa vynakladá veľké množstvo vody;
  • Nie všetky odpad sa dobre vyčistia z políc, takže často musíte použiť vyrážku;
  • Na platforme je nútená voda, ktorá vedie k tvorbe hrdzavého položeného;
  • V kúpeľoch s týmto druhmi v kúpeľniach sú často nepríjemné pachy;
  • Od tohto modelu starej vzorky nie všetci výrobcovia robia toalety tohto typu na nájdenie takéhoto zariadenia sa bude musieť bežať na nakupovanie.

Obľúbené modely a: Značky

Dizajn s tanierou typu misiek, predovšetkým ruské spoločnosti.

Príkladom je firma Santek, V Únii ROCA Od roku 2007, ako aj ďalších najlepších výrobcov inštalácie na svete. Výber produktov tejto značky je pomerne široká, kvalita vo výške a cena je prijateľná. Tento výrobca používa zahraničné technológie a komponenty, ktoré umožňujú jeho výrobok spĺňať európske normy. Značkové značky Toalety sú reprezentované modelom Boreal, „Caesar“, „vánok“ A veľa ďalších.

Ďalšia ruská značka produkujúca inštalatérstvo je Santeri. Je tiež zahrnutý v skupine spoločností ROCA Od roku 2010 a používa všetky výhody záujmu. Výrobca tejto značky sa nachádza v regióne Kaluga. Začal svoju prácu od roku 1991. Materiály, z ktorých je zariadenie Santeri vyrába, šetrné k životnému prostrediu a spĺňa všetky medzinárodné normy. Inštalatérstvo je pokryté zasklením, odolným voči chemickej expozícii, a tiež odlíšiť špeciálnu belosť a dlhú životnosť. V sortimente toaletných misiek značky môžete splniť takéto modely „Ultra“, „Orion“, „verzia“. Posledné dve, okrem bielych, sú reprezentované v béžových, modrých a šalátoch.

Lobnensky továreň je celkom dobre známy výrobca doskovej toalety. Inštalatérstvo tejto značky je vyrábané v meste Lobnya. Kvalita je vysoká, špeciálna služba v podniku je za neho zodpovedná, cena nebude zasiahnuť peňaženku. Výber produktov je pomerne rozsiahly, vrátane disiek sú prezentované modelmi „Debut“, „Comfort“.

Vzorka iného ruského výrobcu inštalatérskych zariadení je značka „Oscol keramika“. Spoločnosť sa nachádza v meste Stary Oskol, vybavená ruským a talianskym zariadením. Výrobca využíva vysoko kvalitné environmentálne materiály, ktoré spĺňajú všetky medzinárodné normy. Výrobky sú odolné voči vplyvu agresívnych chemikálií a dlho potešia svojich majiteľov výnimočnej belosti. Keramické toalety „Rainbow“ Z tejto značky predstavuje model s poličkou. Tiež modely s doskou sú „Salute“, „štandard optima“, „univerzálny štandard“.

Na trhu sa môžete stretnúť s poľskou firmou Hybner. Produkty tejto značky sú v Rusku jedno z popredných miest. Vyrába sanitárnu keramiku od roku 1990. Pre všetky existencie sa spoločnosť neustále zlepšuje. Jeho výrobky majú vysokú kvalitu, vyhovuje norme ISO 9001: 2000 Kvalita kvality. Spoločnosť využíva high-tech vybavenie a inovatívne výrobné metódy. Hybnerové toalety majú tlačidlo „ECO-STOP“, ktoré vám umožní ovládať prietok vody počas premytia. Rovnako ako 3/6 systém, ktorý šetrí spotrebu vody.

Posuvné modely sú Neptun, Premier, Kancler.

Tipy na výber

Pohľad na misku nie je posledným kritériom pri výbere WC. Ak ste sa na to rozhodli, mali by ste venovať pozornosť iným charakteristikám.

Toaletné misky sú vonkajšie, steny a hypotes.

Vonkajšie toalety sú najčastejšie. Takéto zariadenie je pripevnené k podlahe s skrutkami.

Sú dva druhy:

  • kompaktný;
  • Monoblok.

Dizajn CDA znamená rozdelenie misky a nádrže, ktorá môže byť zase umiestnená na pevnej alebo mezovskej polici. Toto riešenie umožňuje v prípade potreby zmeniť časť zariadenia.

Monoblock je tuhý systém, samostatné časti nie sú predmetom opravy, ale je to oveľa lacnejšie ako predchádzajúca verzia.

WC Walls sú menej časté, kvôli zložitosti v inštalácii. V tomto prípade je misa pripojená k falselandu, za ktorou je vypúšťacia nádrž a vypúšťací systém skrytý. Ale tento typ stavby trvá menej miesta.

Kurly sa najčastejšie používajú na miestach s veľkou patenciou (kaviarní, divadlá, nemocnice).

Závažné tri typy prípojok zariadenia do kanalizácie. Zodpovedajú možnej polohe kanalizačných potrubí vo vašej domácnosti: s priamym, šikmým a uvoľňovaním na podlahu. V prvom prípade je prevádzka zariadenia horizontálne. Šikmé uvoľnenie spôsobené polovičný uhol. Vydanie na podlahu – vertikálne. Výber typu prietoku závisí len na umiestnení vypúšťacích potrubí vo vašej domácnosti. Výber vhodného vydania, nemusíte získať ďalšie spojovacie vlnu.

Toaletné misky sa líšia podľa typu slivky:

  • Zadné – ovce kanalizácie účinnejšie v dôsledku silného prietoku vody vychádzajúceho zo zadnej steny;
  • Kruhové – umyje všetky steny vo vnútri misky bez postriekania.

Materiály na výrobu toaletných misiek sa môžu tiež líšiť. Najčastejšie a lacnejšie je fayans. Má poréznu štruktúru, vďaka ktorej absorbuje pachy a sťažuje sa starostlivosť. Porcelán – Vážený, ale lepší materiál. Nie je to tak často v obchode, môžete splniť inštalatérske práce, ktoré sa vykonáva z nehrdzavejúcej ocele alebo prírodného kameňa.

Voľba inštalatérskych zariadení závisí od rozpočtu a osobných preferencií. Poznávanie kladov a nevýhody v charakteristikách toalety, aby sa kúpil, s prihliadnutím na potrebné požiadavky budú jednoduché.

Voľby na výber je možné zobraziť na video nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár