Toalety „keramín“: preskúmanie sortimentu

K výberu nákladov na toaletu s plnou zodpovednosťou, pretože musí kombinovať moderný dizajn, kvalitu a funkčnosť. Na prvý pohľad je všetko veľmi jednoduché, ale v skutočnosti sú modely toaletnej misky dnes veľmi, ale potrebujete si vybrať. Medzi celú škálu modelov stojí za to zaplatiť osobitnú pozornosť na toaletné misky.

  Zvláštnosť

  Bieloruská rastlina „stroyfarfor“ a odborníci z Talianska vytvorili moderné vysoko kvalitné toalety. Výroba inštalatérska keramín sa vykonáva podľa najnovších technológií na inovatívne vybavenie az vysoko kvalitných materiálov. Produkty sú v súlade s rôznymi medzinárodnými normami, ako aj gtostas. WC Bowls keramín pokrýva spoľahlivý smalt, ktorý nemá žiadne nezrovnalosti alebo cudzie kryty.

   Modelová škála výrobkov Keramin veľmi široká. Produkty sú súčasne prezentované v rôznych farbách a ergonomický dizajn. Inštalatérstvo vykonané tak, aby sa zmestili na akúkoľvek kúpeľňu alebo toaletu.

   Medzi výhody toaletných misiek, keramín stojí za zmienku funkčnosti, kvality, trvanlivosti, štýlový vzhľad. Sú to najdôležitejším príkladom európskej kvality.

   Zariadenie

   Vo všetkých modelových rozsahoch, Keram, toaletné zariadenie sa stalo jednoduchším, ale ani nestratilo svoju funkčnosť. Zariadenie toaletnej nádrže obsahuje armatúry. Umožňuje vodu za vstup do prázdnej nádrže, a tiež vám umožňuje prekrývať vodu s plnou náplňou nádrže.

    Ak budete brať do úvahy budovu nádrže podrobnejšie, potom sú hlavné údaje produktu viditeľné.

    • Objemový ventil je vybavený plastovým rybolovom a spolu dávku vody v nádrži.
    • Odtokový mechanizmus po stlačení tlačidla posiela časť vody z nádrže priamo na toalete. Odtok vody môže byť jediná alebo duplex. Voda je rovnomerne distribuovaná, čo vám umožní dosiahnuť lepšiu čistotu v dôsledku systému kanálov v celom toalete.
    • Odtokové armatúry vám umožní uložiť nádrž, ak sa vykoná reset vody. To sa môže vyskytnúť, ak prívodné armatúry zlyhajú.

    • Pereriviv nedáva nádrž na pretekanie vodou. Kombinuje sa s odvádzacím mechanizmom. Aj hladina vody je nastaviteľná s použitím červenej plastovej skrutky.
    • Filter vám umožňuje zvýšiť životnosť prístupe príjmu. A tu je kvalita filtra veľmi dôležitá.
    • Plavák je najjednoduchší ukazovateľ. S pomocou plastovej montáže úplne prekrýva vstup, z ktorej prúdi vodu. V niektorých modeloch toaletného misky sa ceramín float nemôže pohybovať na rocker, ale pozdĺž vertikálnej osi.

    Stojí za zmienku, že niektoré modely keramínu nemajú nádrž. Vyzerajú veľmi opatrne a zaberajú menej miesta. V nich medzi prívodom vody a WC, jumper a ventil, ktorý, pri stlačení, otvára tok vody.

    Prehľad populárnych modelov

    Model WC Bowls keramín veľmi rôznorodý. Ak chcete lepšie pochopiť, koľko stojí za to trochu viac zvážiť najobľúbenejšie modely.

    • „Vodca“ Rôzne mäkké čiary a čisté tváre. Moderný štýl modelu dopĺňa montáž podlahy, šikmé uvoľnenie, kruhové splachovanie a slivky s funkciou zastavenia.
    • „Mesto“ bude nájsť pre tých, ktorí milujú mocnú klasiku. Toalety „City“ sú vybavené šikmým uvoľňovaním, kruhovým umývaním, duplexným umývaním a mäkkým sedadlom.
    • „GRANDEE“ kombinuje praktickosť, kvalitu a prijateľnú cenu. Problém v tomto modeli je horizontálny, umývanie kruhového, odtok je s jedným režimom s funkciou zastavenia, sedadlo je tuhé.
    Prečítajte si viac  Vlastnosti stenových batérií pre bidet s hygienickou sprchou

    • „Miláno“ Ľahko sa dozviete o integrite tvaru a čiar. Dizajn má originálnu vlastnosť vo forme zúrivej misky, ktorá zvyšuje hygienu. Pre modely, vonkajšie inštalácie, duplexné slivky, tuhé sedadlá a horizontálne vydanie.
    • „Ženeva“ kombinuje hladké čiary a dokonalé formuláre. Toalety tohto modelu sa vyznačujú univerzálnym uvoľnením, sprchou, prítomnosťou pružného rozšírenia. Tiež pre nich sa vyznačuje vonkajšou inštaláciou a tvrdým sedadlom.
    • „Palermo“ poskytne príjemný komfort a špeciálnu hygienu. Podlahové toalety z kolekcií sú vybavené šikmým uvoľňovaním, kruhovým umývaním, slepým chladivom a tuhým sedadlom.

    • „Bergamo“ rozpoznať prísne formy a jednoduchú harmóniu. Model je vybavený univerzálnym vydaním a duplexom. Vonkajšia inštalácia sa vykonáva skrytým upevnením.
    • „Vita“ – Perfektná ekonomická, praktická a pohodlná možnosť. Model s mäkkým sedadlom z polypropylénu je pripojený k podlahe. Pre túto toaletnú misku je charakterizovaná šikmým uvoľňovaním a duplexom.
    • „Štýl“ Otvorí praktiku, krásu, pohodlie a pohodlie. Model je charakterizovaný závesným inštaláciou, horizontálnym uvoľňovaním, kruhovým splachovaním, inštalačným systémom vody.

    • „Verona“ Exudes Talianske kúzlo. Model je tiež charakterizovaný horizontálnym uvoľňovaním, podlahovou zostavou, spodnou vodou, kruhovým umývaním, jednovláknovým slivkovým a tuhým sedadlom.
    • „Arctic“ Škandinávsky štýl je vždy relevantný. Pre „Arctic“ sa vyznačuje horizontálnou edíciou, sprchou a duplexom. Príjemným pridávaním je prítomnosť pružného rozšírenia.
    • „QUADRO“ odráža najlepšie myšlienky dizajnérov. V tomto modeli sú viditeľné originálne geometrické tvary.

    Ako si vybrať: Špecialistická rada

    Pri výbere toaletných misiek, odborníci vopred poradia, aby zvážili kritériá, pre ktoré bude voľba vykonaná. Stojí za to premýšľať, ako bude inštalovaná WC, ktorá misa bude, ako bude pripojený k kanalizácii, ako aj požadovaný dizajn a farbu.

    Prvá vec, ktorá sa má upozorniť na začatie výberu toaletného misy, je určiť, ako bude inštalovaný v miestnosti. Najčastejšie nájdené podlahové toalety, ktoré sú jednoducho pripojené na podlahe kvôli upevňovaniu. Takéto modely sú veľmi jednoduché.

     Modely konzoly môžu byť pripojené priamo na stene. Vďaka tomuto umiestneniu je miesto uložené, zber v kúpeľni, toaleta získava estetický vzhľad.

     Nasledujúci parameter, pre ktorý by ste mali vybrať toaletu, je druh misy. V modeloch, kde majú misky volebné, vodné listy pomalšie. Na konci – žiadny sprej, ako aj nepríjemné pachy. Misky podobné Funels sa považujú za ekonomickejšie na spotrebe vody, ako aj hygienickejšie. V takýchto modeloch sa misa je lepšie vyčistená v dôsledku rýchleho zostupu vody.

     Prečítajte si viac  Ultrazvukové práčky "Retone"

     Podľa umiestnenia kanalizačnej trubky, ku ktorej je toaleta plánovaná, existujú aj rôzne modely. Najčastejšie voľba padá na toaletu na vertikálne vydanie. Sú ideálne pre kanalizáciu, ktorá ide do podlahy. Pre kanalizáciu v stene bude najlepšou voľbou modely vybavené horizontálnym uvoľnením.

     Existujú verzie toaletných misiek, v ktorých je vydanie šikmé. Je vhodné pripojiť sa k kanalizačným potrubím umiestneným v blízkosti samotnej steny. Ďalšou optimálnou možnosťou je toaletné misky s univerzálnym vydaním, rovnako vhodným na kanalizáciu a na podlahe a v stene.

     Výberom výberu WC, venovať pozornosť svojej veľkosti, lesklému povlaku, jednoduchosti a spoľahlivosti výstuže, upevnenia sedadiel, umývací systém.

     Pokiaľ ide o dizajn toaletného misky a ich farebne – dnes nebudú žiadne problémy s výberom tu. Uistite sa, že nájdete možnosť plne zodpovedajúce všetkým želaniam aj tých najnáročnejších zákazníkov.

     Hodnotenia zákazníkov

     Zákazníkom zákazníkov šedej keramín, hlavne pozitívne. Po prvé, mnohí prideľujú ich kompaktnosť. Tieto toalety sú vhodné aj pre malé sociálne zariadenie. Impozantné kupujúci sú tiež rôzne formy, modely a široká farebná paleta. A môžete nájsť dokonca dosť vzácnych čiernych farieb.

     Lesklý povlak „keramín“, podľa väčšiny kupujúcich, si zaslúži chválu. Armatúra úplatne svoju jednoduchosť, ktorá uľahčuje jeho zber a inštaláciu. Umyte sa na toaletné misky, ale len v prípade, že inštalácia bola vykonaná správne. To je dôvod, prečo majitelia toaletných misiek radí kontaktovať špecialistov na montáž.

      Trochu sklamaní absencia antisplánového systému, čo vedie k nepríjemnému postriekaniu. Zriedka, ale stále existujú recenzie o nepresnosti v odlievaní produktu a nepríjemnosti upevnenia sedadla na toaletu.

      Odporúčania inštalácie a požiadaviek

      Pri inštalácii záchodu je najzákladnejšou nádržou na poličku. Je ľahké implementovať s plastovými skrutkami s podložkami a gumovými tesneniami. Ak chcete skontrolovať, aké silné tesnenia sú a vyhýbajú sa úniku, stoja na dne nádrže nalejte vodu.

       V prípade, že voda prekračuje otvory, potom musíte zdvojnásobiť orechy, tesnenia, ako aj potrubie na prítomnosť defektov.

       Vstupná výstuž je pripojená pomocou vody ohybnú hadicu (nevyhnutne s použitím hermetických tesnení). Na podlahu je toaleta namontovaná pomocou špeciálneho upevnenia a výstupná trubica je pripojená k kanalizácii.

       Prečítajte si viac  Dávkovanie Výber jemnosti pre tekuté mydlo

       V prípade, že neštandardné zvuky sú infračervení z nádrže alebo úniku vody, toaleta musí byť opravená. Aby ste konkrétne určili poruchu, musíte otvoriť kryt nádrže a potom potiahnite vodu. V závislosti od poruchy by ste mali mať niekoľko akcií.

       • Páčka musí stáť v optimálnej polohe. Ak je posunutý, stojí za to začať. V prípade, že ťah sa stal nevhodným, potom je nahradený novým.
       • Plavák môže nechať vodu a zostúpiť na spodnej strane nádrže. V tomto prípade musí jednoducho nahradiť nový.
       • Sifónové membrány môžu byť nepoužiteľné, čo tiež vedie k netesnosti. Ak áno, potom by ste mali nahradiť sifón na nový. Zároveň je dôležité, aby nová bola rovnaká veľkosť ako stará.

       S silným hlukom v momente naplnenia nádrže stojí voda stojí za to inštalovať tlmič alebo stabilizačný plátok ventilu.

       O jemnosti záchodového výberu podrobne popisuje v nasledujúcom videu.

       Hodnotiť článok
       ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
       Pridať komentáre

       ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: