Toalety Santek: Charakteristika a výhody zbierok

Santek už bol na domácom trhu hygienických zariadení už dlhý čas prítomný na domácom trhu a podarilo sa podarilo ukázať ako úspešný výrobca vysoko kvalitných výrobkov. Všetky produkty značky majú zahraničnú výstuhu s tlačidlami a sedadlami z vysoko kvalitného plastu. Linka zariadení má bohatý výber rôznych modelov, z ktorých mnohé môžu byť zvolené pre prípadné možnosti inštalácie.

História značky

Santek ochranná známka bola obľúbená v Rusku a na celom svete kvôli vynikajúcim kvalitatívnym charakteristikám a širokej škále výrobkov. Jedná sa o značku, ktorá vyrába hygienickú keramiku pomocou ruských výrobných zariadení. Dve rastliny produkujú keramické výrobky a ešte jeden kúpeľ. Je s príchodom tretej výroby v katalógoch firiem, okrem inštalatérstva sa začalo objavovať a kúpele vyrobené z akrylu vybaveného vysoko kvalitnými dielmi a majú rôzne formy a parametre.

Prvý podnik, kde začali vyrábať inštalatérske práce tejto značky, sa stal cheboksary rastlín, postavený v roku 1996. Bol vybavený najnovšími technologickými zariadeniami, ktoré pomohli dosiahnuť vysokú úroveň vyrobených inštalatérskych zariadení. Už v roku 2000, rastlina začala pracovať v Novocheboksarsku, toalety a škrupiny. Spustenie výroby kúpeľov v treťom podniku sa uskutočnilo v roku 2011. V rovnakej dobe, Santek inštalatérstvo prijalo čestnú nomináciu „Mark №1 v Rusku“. Táto značka titulu potvrdila o dva roky neskôr.

Značka Santek už dlho pracuje so slávnymi dizajnérmi, ktoré sú považované za zakladateľov módneho štýlu v takomto pôvodnom smere.

V apríli 2014, Santek predstavil „Allegro“ kolekciu, vzhľad Antonio Bullo bol vynájdený Antonio Bullo – slávny taliansky master dizajnu. V tejto zbierke sa výrobok vyznačuje zaoblenými tvarmi a najrijanejším farebným riešeniam.

Výhody a nevýhody

Spoliehať sa na charakteristiky výrobcu a spotrebiteľských hodnotení, môžete zostať na nasledujúcich plusoch výrobkov:

 • Široký rozsah – Tu si môžete vybrať modely steny a kompaktné, takže nebudú žiadne ťažkosti s vyhľadávaním najvhodnejšieho produktu.
 • Premyslený dizajn. Hlavná vec tu nie je vzhľad, ale štýlová ergonómia: Použite Santek Toalety sú veľmi pohodlné.
 • Zrušená údržba Kvalitatívny hygienický stav. Rakúsky baktericídny kryt má patentovaný smaltový povlak, ktorý zabezpečí bezpečnosť dokonalej snow-bielej farby WC a zabraňuje vzniku patogénnych mikróbov.
 • Týkajúci sa Cien, Potom toalety značky nemožno nazvať príliš drahé.

Ale tieto produkty majú svoje vlastné nevýhody:

 • Nastavenia toalety požadované výrobcom ako ergonomické nie sú vhodné pre každého;
 • V mnohých modeloch môže anti-spektrixový systém fungovať nie tak účinne, ako sa očakávalo;
 • Spotrebitelia oslavujú fakty zistenia mikrotrhrákov na povrchu výrobku alebo prítomnosť deft smaltového povlaku.

Často produkty z značky Santek sa porovnávajú so spoločnosťami SANITA – to je ďalší z popredných značiek ruských inštalácií, ktoré majú špeciálny dopyt po domácich spotrebiteľov. Ak berieme do úvahy recenzie skúsených inštalácií, Santek je stále lepší, pretože má oveľa kvalitnejšie ukazovatele a dlhší život.

Charakteristika

Medzi vybavením značky Santek môžete nájsť produkty všetkých druhov typov, s rôznymi návrhmi. Značkové toalety môžu byť vo forme pozastavených a kompaktných modelov, a tiež prezentované tradičnými vonkajšími produktmi s horizontálnym alebo vertikálnym (v rodovom) uvoľnení s priamym alebo šikmým výstupom. Môžete si tiež vybrať produkty s nádržou a bez nej (stenové varianty).

Zariadenie slávnej značky vyrobenej z keramiky najvyššej kvality. Okrem inštalatérovania spoločnosť vyrába nábytok pre kúpeľne, akrylové kúpele a hydromasážne produkty rôznych tvarov a vykonania.

Urobte v spoločnosti a miešači, ako aj ďalšie vybavenie, s ktorým môžete považovať jeden štýl dizajnu akejkoľvek kúpeľne. Santek tiež ponúka neobvyklé rozhodnutia pre toalety, ako sú toaletné misky a pisoády kompaktného typu alebo produktu s diagonálnym uvoľňovaním, s ktorým môžete výrazne ušetriť priestorový priestor.

Vytvorenie fajčiacej toaletnej misky tu, prirodzené bezpečné komponenty a najnovšie technológie na spracovanie keramiky, ktoré zaručujú výrobu mechanickú pevnosť a nízku absorpciu vlhkosti.

Spoločnosť aplikuje sanweavens najvyššej kvality. Pre svoje zasklenie sa používajú prvotné emaily, ktoré robia materiál menej porézny a viac chránený pred korozívnymi kontaminantmi a vápnami.

Vnútri toaletných misiek značky skryli odtokové armatúry od popredných európskych výrobcov Geberit (Švajčiarsko) a Oliveira (Portugalsko), Prijaté početné nadšené hodnotenia zákazníkov. Môžete si vybrať dvoj-režim WC, v ktorom sú 2 tlačidlá – odtok na tretej a dve tretiny celého objemu nádrže. Kovanie s funkciou „Stop Function“ pomôžu nastaviť objem vody pre spláchnutie: Pri stlačení tlačidla sa spustí, začne, počas druhého lisu – voda sa okamžite zastaví. Misky toaletného misky sú vybavené stoličkami z talianskeho továrne Dino Plast, ktoré majú antibakteriálne vlastnosti a zvýšenú odolnosť proti opotrebeniu. A tieto sedadlá sú veľmi pohodlné.

Prehľad sortimentu

Produkty Santek sa dopĺňajú dovážaným odtokovou výstužou. Spoločnosti spoločnosti sú rozpočtové toalety, ale vydávajú najnovšie technológie.

Modely najvyhľadávanejších zbierok:

 • Compact „Vánok“ – Najžiadanejší model ekonomiky. Ide o výrobok so šikmým uvoľňovaním, ktoré majú pohodlné tlačidlo a sedadlo. Charakteristickým znakom modelu: Jeho výška je 0,7 m, ktorá je vhodná pre miestnosti s skrinkou, kde sú rozmery dverí často nechajú dať vyššie toalety.
 • „Alkor“ – Modelová trieda exkluzívna so šikmým vydaním. K dispozícii je misa typu cvičenia s populárnou „anti-spex“. Zastavenie voľby na tomto modeli môžete zabudnúť na „yershik“.
 • „Animo“ – známy pohľad na model, ktorý možno nájsť v troch formách: so šikmým, horizontálnym (paralelným sexom) a vertikálnym uvoľňovaním. Všade je zariadenie s tlačidlom a pohodlným sedadlom.

 • „Rimini“ – pohodlný produkt so šikmým uvoľňovaním a hĺbkou 59 cm. Najlepší model pre malé priestory.
 • „Konzul“ – prežil s hĺbkou misky 0,6 m. Zahrnuté dve-režimové armatúry, sedadlá s hladkým spúšťaním, nie viditeľným pohľadom na zapínanie zariadenia na podlahu.
 • „Boreal“ – Model možno nájsť s dvoma druhmi misky: doska a Visorkova (plus „Anten Spex“ systém). Každá možnosť sa zúčastní šikmé uvoľnenie a luxusné sedadlo. Samotný produkt priestranný, takže a najpohodlnejší v používaní.

 • „Polárny“ – Originálny dizajn a vzhľad umožňujú, aby toto zariadenie vyzerali pevné. V konfigurácii – šikmé vydanie, francúzske armatúry, apartmánové sídlo.
 • „Senátor“. Produkt s horizontálnym uvoľňovaním a vysoko kvalitnou výstužou. Na žiadosť kupujúceho môže byť sedadlo s hrou postupného znižovania – mikrolift.
 • „Allegro“ – Kompaktné s horizontálnym uvoľňovaním, s výstužou OLIVEIRA as douroplastovými sedadlami.

 • Vonkajší produkt „Neo“. Elegantný dizajn, Snehobiely povrch, Laconic Classic Tvar – Hlavné funkcie Model Concept. Plochá tank a misa vo forme obdĺžnika pomôžu vytvoriť expresívne zameranie v rôznych interiéroch.
 • „Caesar“ – Ďalší vonkajší dizajn, víťazstvo sa bude pozrieť do klasického monochromatického interiéru a v jasnom modernom dizajne. Misa polkruhového, odtoku je rýchla, robí dizajn viac hygienický ako iní.
 • „League“ Vyzerá ako dva predchádzajúce modely. Misa polkruhového tvaru, výrobné šikmé uvoľnenie, hygienická veľmi praktická možnosť. Snow-white farebné zariadenie môže byť kombinované s inými prvkami interiéru zdobené v rôznych riešeniach štýlov.

Všetky potrebné časti je možné zakúpiť na obchodoch značkovaných výrobcom.

Inštalácia WC s vlastnými rukami by mala začať dôkladnou kontrolou práce žeriavov, pretože budú musieť prekrývať s vodou. Krútenie, musíte sa uistiť, že tekutina nejde do systému, a že môžete bezpečne začať montáž.

Po prvé, starý produkt je odstránený. Pre to:

 • Hadica očných lúčov je odskrutko;
 • Stará nádrž zariadenia je odstránená – ak je ťažké to urobiť, môžete ľahko rozdeliť a vziať ho do častí;
 • Všetky prvky spojovacích materiálov zo starej WC sú odstránené;
 • Je potrebné vymaniť demontovanému zariadeniu a vyradiť zo základne zásuvky, samotná potrubia, ktorá nie je lepšia, aby sa nedotýkala – to bude stále potrebné;
 • Ak chcete zablokovať platformu na inštaláciu nového produktu – nepredvídané situácie: Pod demontovaným WC je možné odolnú dosku nájsť v kravate cementu, potom na ňu položte nové zariadenie; Ak existujú pochybnosti, že táto doska bude trvanlivá, môže byť odstránená a otvor v podlahe je štiepený roztokom cementu;
 • Všetky odpadky, ktoré sa budú hromadiť počas demontáže, ide a vydrží.

Nové WC je nastavené tak, že jeho blázon sa ľahko vloží do kusu slivky. Korekcia pozície produktu pomôže presne odhaliť miesta vŕtacích otvorov pre dopravné zápchy prítomné v sade častí. Ak sú ťažké inštalovať bez náradia, môžete sa uchýliť k pomoci konvenčného kladiva.

Pred nanesením skrutiek musíte na nich nosiť plastové podložky. Keď je všetko skrútené, hadica na zásobovanie vodou do pracovného kohútika je namontovaná. Utiahnite flexibilnú maticu napájania, ktorú musíte byť veľmi opatrní.

Ďalším krokom možno začať zbierať nové WC v tomto poradí:

 1. Dajte špeciálne tesnenie so samolepiacim základom. Ak nie je lepkavé – na oboch stranách sa aplikuje lepidlo.
 2. Nainštalujte odtokovú nádobu. Otvory na dne a na poličkové misky by sa mali úplne zhodovať.
 3. Inštalácia skrutiek je vykonaná po tom, čo sa na ne vyrovnávajú tesnenia. Skrutky sa posilňujú orechy. Je potrebné pripojiť tak, že nie je možné posunúť nádrž okolo svojej osi, presunúť alebo nakloniť.
 4. Pripojte flexibilnú vodnú hadicu.
 5. Začnite naplniť toaletnú misku s tekutinou. Miesto, kde je nádrž pripojená k hadici, nesmie byť vlhká, aj voda by nemala prúdiť a z pod nádržou.
 6. Ak nie sú žiadne toky – môžete otestovať prácu výrobku.

S vynikajúcim fungovaním vystuženia vypúšťacieho zariadenia môže byť produkt považovaný za pripravený na prevádzku.

Hodnotenia zákazníkov

   Mnohí z týchto spotrebiteľov, ktorí si kúpili Santek Products pred mnohými rokmi, žiadne sťažnosti o práci a vzhľade toalety. Zároveň však všimnite, že inštalácia výrobku je poverená zodpovedným a skúseným majstrom. To isté, ktorí sa priznali v nezávislej inštalácii WC, sťažovalo sa na únik a iné problémy vo svojom výkone.

   Dávkovacia nádrž, ako je uvedené recenzie, tu a v skutočnosti sú vyrobené na svedomie. Antibakteriálne veko, rýchla vodná množina, žiadny hluk, keď sa umyje, vynikajúca kvalita keramiky – to sú hlavné pozitívne funkcie označené vlastníkmi produktov značky. Mnohí profesionálne inštalatéri odpovedajú na Santek aj pozitívne, bez špeciálnych sťažností.

   O tom, ako si vybrať správne WC, pozrite sa na video nižšie.

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
   Zdieľať s priateľmi
   Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
   Pridať komentár