Všetko o adaptéroch pre Eurocubu

Poznať všetko o adaptéroch pre Eurocubu potrebuje širokú škálu spotrebiteľov – a nie len pre jednotlivcov, ale aj zamestnancom organizácií. V mnohých prípadoch je užitočné riešiť to, že si to užitočné veci. V akejkoľvek situácii však budete musieť starostlivo študovať adaptér z žeriavu na hadici na kocke kocky 3/4 „a 1/2“ palcov s veľkými a inými rezbami.

Čo a prečo potrebujú?

Kapacity kubickej formy plastu sú veľmi široké. Používajú sa na komerčné (výrobné, stavebné) objekty a počas prepravy kvapalín a dokonca aj v súkromných domoch. Ale skôr alebo neskôr je potrebné, aby tieto veľmi tekutiny nalejte alebo nalejte dovnútra. Potom sú mimoriadne cenné zariadenia špeciálne adaptéry pre Eurocubu. Pripojenie k štandardnému konštrukcii CUBE čokoľvek nie je vždy možné.

Najčastejšie sa vytvárajú špeciálne adaptéry na pripojenie súčasne na vypúšťacom ventilu a na hadici. Vďaka nim je možné zabezpečiť zalievanie (zavlažovanie), vyplnenie malých tankov a uspokojiť iné potreby. Takéto moduly sú plne kompatibilné s akýmikoľvek bežnými kontajnermi IBC. Pripojená hadica sa potom môže predložiť na menšom valcovom vodu. Preto opakujeme podobné výrobky sú potrebné takmer všetkým: od zamestnancov veľkých tovární a zamestnancov železničných staníc na bežné odpočty a poľnohospodárov.

Čo sa stane?

Samozrejme, že nie je žiadny dizajn vhodný pre kubický kontajner. Veľa závisí od svojich spojovacích veľkostí. Takže, celkom rozšírené adaptér bol prijatý na ¾ „. V niektorých prípadoch je však vhodný úplne iný príslušný – už navrhnutý pre 1/2 „palcov. Zvyčajne používanie rýchlo vymeniteľných adaptérov schopných pracovať v prevádzkovom režime na odtok alebo prepad.

Niektoré zariadenia poskytujú priamy prechod z žeriavu s veľkými rezbami na kanáli s konvenčným palcovým rezaním. V každodennom živote sa takéto zariadenie niekedy ukáže, že bude prakticky neoceniteľné. Najčastejšie sú tieto spojky vyrobené na základe známok z nerezovej ocele. Existujú aj modely, ktoré sú vhodné pre telaové žeriavy (metrickou meradou):

  • 60×6;

  • 62×1;

  • 62×3.

Ako to urobiť sami?

Kúpiť ready-made továrenský produkt, ale nie nevyhnutne. Bez veľkého obtiažnosti môžete urobiť podobné návrhy v žiadnej najhoršej kvalite. Najjednoduchší polotovar môže byť zástrčka z polymérneho nádobu z pod mazacím olejom. V ňom len do otvoru, zatlačte montáž. S následným spojením potrebnej komunikácie sa dokonca deti vyrovnávajú.

V niektorých prípadoch sa používajú adaptéry z polypropylénovej trubice. Aby ste im poskytli potrebné parametre, obrobok musí byť presný.

Nastavte potrebnú geometriu rezu a jeho konfigurácia môže byť na plasteníne. Žeriavový uzol zvyčajne spájkovať. Vhodné je najčastejšie žeriav, ak by mohol byť len namontovaný v polypropylénovej stene; Je potrebné len tak, aby sa zohľadnil rozdiel medzi karvitám Anglo-Saxon a Európskou ruskou.

Okrem adaptérov pre Eurocubu nájdete v časti Video nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: