Všetko o čiernych vyhrievaných uterákových koľajniciach

  Vyhrievaná uteráková lišta – to nie je len zariadenie na vykurovanie miestnosti a sušenie mokrých textílií. Môže to byť hlavný dôraz v interiéri kúpeľne. Vyhrievané uteráky majú rôzne druhy, tvary, veľkosti, textúry a farby – ich výber je obrovský. Ak chcete vytvoriť originalitu v interiéri, stačí si vybrať vykurovacie zariadenie s neštandardným dizajnom a farbením, napríklad čiernym. Zariadenie natreté v tmavých tónoch, dokonale zapadá do každej miestnosti pod podmienkou kompetentného výberu farieb obkladových materiálov, inštalatérske, dekorové predmety.

  Preskúmanie druhov

  Black Vyhrievané uteráky koľajnice sú klasifikované v niekoľkých kritériách, napríklad podľa typu chladiacej kvapaliny, v dizajne, funkčnosti a iných parametroch. Výrobky môžu byť vyrobené z rôznych materiálov. Najlacnejšie je čierna oceľ. Vzhľadom na slabú odolnosť voči korózii sú takéto rozhodnutia v predaji. Iba ich jedinou výhodou je v priaznivej hodnote. Z hľadiska kvality, spoľahlivosti, trvanlivosti a estetiky sú veľmi horšie ako modely z iných materiálov.

  Nerezová oceľ – najbežnejší kov na výrobu čiernych vyhrievaných uterákových koľajníc. Dostupné náklady, hydraulická odolnosť zdvih, voda s mnohými nečistôt, externá prezentácia je jednou z významných výhod sušičiek z nehrdzavejúcej ocele. Podľa nevýhody možno pripísať plytvaniu oceľových konštrukcií, čo je dôvod, prečo ich inštalácia môže byť komplikovaná.

  Dizajnérske vyhrievané uteráky sú najčastejšie vyrobené z kameňa, skla a iných materiálov.

  Čierne textilné sušičky sú klasifikované podľa typu fungovania. Oni sú Elektrické, vodu a kombinované. Ak chcete pochopiť, aké sú ich funkcie, klady a nevýhody, musíte podrobne zvážiť každý typ zariadenia.

  Elektrický

  Tam sú vonkajšie (mobilné) a pozastavené. Závisia od elektriny, pripojiť sa k výstupe pre domácnosť 220 V. Takéto zariadenia sa môžu zahrievať z opálenia, ktorý sa ponorí do oleja alebo nemrznúcej zmesi alebo z kábla. Väčšina elektrických modelov prezentovaných na trhu je vybavená regulátormi a teplotou, takže užívateľ vykoná požadované nastavenia.

  Takéto zariadenia sú ľahko ovládateľné, pretože ich umiestnenie môže byť zmenené. Ak je to žiaduce, môže byť zahrievaná uteráková lišta inštalovaná na chodbe, v kuchyni, balkóne alebo v akomkoľvek inom mieste. Môžete ich použiť bez obáv a v kúpeľni, ale zároveň si uvedomte, že by mali byť na odstránení z umývadla, sprchy a kúpele najmenej 60 cm.

  Elektrické vyhrievané uteráky by nemali byť trvalé zahrnuté. Používajú sa v prípade potreby, napríklad, keď potrebujete vyschnúť textil alebo ohrievanie miestnosti.

  Vodu

  Tieto vykurovacie zariadenia sú určené na rezanie vo vykurovacom systéme alebo TUD. Voda Vyhrievaná uteráková lišta v porovnaní s elektrickým alebo kombinovaným analógom bude stáť lacnejšie. Jednoduché modely sa skladajú z jedného alebo viacerých rúrok, prepojených zváraným ševom.

  Vodné čierne radiátory z nehrdzavejúcej ocele sú trvanlivé a spoľahlivé, sú absolútne bezpečné pre prieskumné izby s vysokou vlhkosťou a v blízkosti vody. Na rozdiel od elektrických, takýchto typov zariadení nevyžadujú dodatočné finančné náklady spojené s používaním. Voda Vyhrievané uterákové lišty sa nebudú zahrievaní, keď je teplá voda odpojená (s opravou alebo preventívnou prácou): Toto je jediná nevýhoda, ktorá je zaznamenaná stacionárnymi spotrebičmi kupujúcimi.

  Kombinovaný

  V takýchto modeloch sú výhody elektrických a vodných modelov kombinované. Sú pripojené k systému GWS a prácu z prívodu teplej vody. Keď je teplá voda odpojená, aby sa udržala pohodlná miestnosť v miestnosti alebo na sušenie vecí, môže byť zariadenie pripojené k elektrickej zásuvke 220 V. Vďaka vzácnemu používaniu elektrických vykurovacích prvkov bude zariadenie trvať dlhšie, a hostitelia nebudú trpieť vážnymi menovými stratami pre elektrinu. Jediným dôvodom, prečo ľudia odmietajú kúpiť kombinované zariadenia, sú ich vysoké náklady.

  Možnosti dizajnu

  Nastavením žiadostí o spotrebiteľov sú výrobcovia prepustení tradičnými formami vykurovaných uterákových koľajníc. Dnes si kupujúci môžu vybrať čiernu tabuľu, a to jednoduchý aj originálny vzhľad. Jednoduchšie modely sú vyrobené vo forme rebríka, Zigzag, v predaji Existujú verzie v tvare P s rovnými rohmi a inými typmi zariadení.

  Najdrahšie riešenia – Designer. Vykonávajú sa vo forme komplexných geometrických tvarov, kučeravín a iných možností. Takéto vyhrievané uteráky sú skutočné umelecké diela, sú vhodné pre milovníkov neštandardných a pôvodných interiérov.

  Pre väčšiu funkčnosť sú čierne vyhrievané uteráky sú vybavené háčikmi, policami, otočnými prvkami. Takéto modely sa vyznačujú veľkým vhodnosťou v prevádzke.

  Podľa dizajnu sú čierne sušičky rozdelené do 2 veľkých skupín: Matte a lesklý. Produkty môžu byť pokryté chrómom, špeciálnou farbou, PVD-potiahnutou (často používanou pri výrobe dizajnérskeho zariadenia na objednávku).

  Matný

  Takéto výrobky vyzerajú elegantne a luxusne. Dokonale zmestia do interiéru miestnosti, v ktorom je ďalšie matné inštalatérske, nábytkové alebo dekorácie. Matte produkty sa považujú za praktické, pretože na ich povrchu nie sú veľmi viditeľné kvapky z vody, rozvodov a iných znečistenia. Vyhrievané uteráky z tejto skupiny však budú stáť drahšie ako brilantné vybavenie.

  Lesklý

  Tieto vyhrievané koľajnice uteráky sa vyznačujú lesklými. Čierny lesk bude vhodný v kúpeľniach akýchkoľvek veľkostí a štýlov. Ideálne hladký lesklý povrch fascinuje a pritiahne výhľad, pretože sa vyznačuje vysokými dekoratívnymi vlastnosťami. Nevýhody lesklých čiernych vyhrievaných uterákových koľajníc zahŕňajú potrebu ich každodenného čistenia, aby sa zachovala vonkajšia bezchybnosť. Akékoľvek úniky, rozvody a škvrny sa okamžite ponáhľajú do očí.

  Populárne modely

  Black Vyhrievané uterákové koľajnice sú menej pravdepodobné ako zariadenie klasických farieb, ale aj napriek tomu takmer každý výrobca obsahuje tmavú farbu Gamut Device Line.

  Tu sú niektoré obľúbené modely čiernych sušičiek.

  • Guaro Diagonale RAL 9005. Multifunkčná elektrická vyhrievaná uteráková koľajnica domácej produkcie s kapacitou 617 W. Maximálne vykurovanie je 60 stupňov. Vyrobené vo forme rebríka z nehrdzavejúcej ocele.

  • „Koncová ekonomika“ P-v tvare bočných spojení. Rozpočtový model typu vody s laconickým dizajnom určeným na vykurovacie miestnosti a sušenie textilu. Pracovný tlak je 9 ATM, test – 15 atm.

  • Indigo Line LLW80-50BR. Štýlová voda vyhrievaná uteráková lišta vo forme rebríka. Vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Model je krásny, ale zároveň.

  • Loten Row V 1000. Premium Designer zariadenia. Vodný radiátor má 9 veľkostí, vďaka ktorej môže kupujúci vyzdvihnúť zariadenie pod oblasťou jeho kúpeľne (výška zariadení sa pohybuje od 750 do 2000 mm, a šírka je od 180 do 380 mm).

  • Lemark Unit LM45607BL. Voda Vyhrievaná uteráková lišta vo forme rebríka. Navrhnuté na pripojenie k vykurovaniu a rúrkam TÚV. Vybavenie v Českej republike z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Záruka od výrobcu 15 rokov.

  Mnohí výrobcovia robia predajcovia uterákov na objednávku, stelesňujú požiadavku akéhokoľvek klienta nielen technickým charakteristikám, ale aj na farbu.

  Tipy na výber

  Výber čiernej vyhrievanej uterákovej koľajnice je dôležité venovať pozornosť niektorým nuancom, inak môže byť nákup vybavenia zatienený jeho predčasným zlyhaním. Malo by sa zohľadniť niekoľko kritérií.

  1. Materiál. Na odporúčania špecialistov je najlepšie vybrať si produkt chrómovanej nehrdzavejúcej ocele. Ak je rozpočet obmedzený, optimálne riešenie bude nákup čiernej ocele povlakovej cievky s chrómovým potiahnutým.
  2. Trvanlivosť. Voda Vyhrievané uteráky sú považované za najspoľahlivejšie, pretože majú jednoduchý dizajn a žiadne opálenie. Kombinované modely tiež zriedkavo zlyhajú v dôsledku vzácneho použitia vykurovacích prvkov.
  3. Ekonomika. Najsvätejšie modely sú voda, po ktorom nasleduje kombinácia a na poslednom mieste – elektrické.
  4. Veľkosť. Termálne vybavenie rôznych rozmerov sa vyskytuje v predaji. Najobľúbenejšie veľkosti: 700×400, 600×350, 500×300 mm. Kompaktné modely sa neuložia z vysokej vlhkosti, keď sa používajú v priestrannej kúpeľni, a veľké radiátory sú nakrájané do vzduchu v malých izbách.

  Pri výbere vyhrievanej uterákovej koľajnice, musíte zvážiť reputáciu výrobcu, formulár, dizajn poskytovaný ďalšími funkciami.

  Príklady v interiéri

  Čierne vyhrievané uteráky koľajnice kombinujú prísnosť, štýl a eleganciu. Sú schopní urobiť originality do miestnosti, aby to jedinečné. Vyššie uvedené fotografie sú jasne ukázané, ako čierne vyhrievané uteráky zapadajú do interiérov kúpeľní.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: