Všetko o podlahe vyhrievané uteráky

V každej kúpeľni by mala byť umiestnená vyhrievaná koľajnica uterákov. Toto zariadenie je navrhnuté nielen na sušenie vecí, ale aj na zabezpečenie vykurovania. V súčasnosti vydala obrovskú škálu takýchto zariadení. Vonkajšie modely sa zvyšujú čoraz populárnejšie.

Klady a zápory

Vonkajšie vyhrievané uteráky majú mnoho dôležitých výhod.

  • Jednoduchá inštalácia. Takéto inštalácie sa vykonávajú s malými pohodlnými podpermi, ktoré vám umožňujú nainštalovať výrobok pomocou spojovacích materiálov.

  • Mobilita. V prípade potreby môže byť zariadenie ľahko prepravované.

  • Priaznivá cena. Takéto modely je možné zakúpiť za prijateľnú cenu v inštalačných obchodoch.

  • Môže byť inštalovaný kdekoľvek v kúpeľni. Týka sa to predovšetkým elektrickými modelmi.

Takéto výrobky prakticky nemajú chyby.

Je možné poznamenať, že môžu obsadiť viac priestoru v porovnaní so štandardným nástenným zariadením.

Názory

Tieto prenosné vyhrievané uteráky môžu byť rôzne typy. V tomto prípade môžu byť všetky z nich rozdelené na dve hlavné jednotlivé skupiny.

Vodu

Tieto odrody sú pripojené priamo k teplej vode a vykurovaniu. Nosič tepla v rovnakom čase cirkuluje na rúrkach zariadenia. Takéto kópie sa považujú za pomerne spoľahlivé a trvanlivé. Produkty tohto typu sú charakterizované najjednoduchším dizajnom.

Vodné spotrebiče pre kúpeľňu sú tiež považované za najhospodárnejšie možnosti, ale tieto vzorky sú charakterizované zložitejším procesom inštalácie.

Elektrický

Tieto vyhrievané uterákové koľajnice fungujú zo sieťovej siete, zatiaľ čo potreba pripojiť sa k zásobovaniu vodou a vykurovacích systémov chýba. Špeciálne oleje sa vykonávajú ako chladivo v elektrických výrobkoch alebo akúkoľvek inú tekutinu, ktorá má vodivé vlastnosti. Zdrojom vykurovania je desať, ktorý je spravidla vybavený špeciálnym termostatom, ktorý zaisťuje intenzitu vykurovania miestnosti, ako aj podporu pre režim konštantného teploty. Vonkajšie elektrické sušičky nevyžadujú inštaláciu, môžu byť jednoducho umiestnené kdekoľvek v kúpeľni.

Dodatočná inštalácia termostatu poskytuje automatickú prevádzku zariadenia v závislosti od teploty, ktorá umožňuje výrazne zjednodušiť jeho prevádzku.

Kombinovaný

Takéto odrody môžu fungovať z elektrickej siete aj z systému vykurovania a vody. Tento systém vám umožňuje prepínať jednotku na akúkoľvek pohodlnú dobu spotrebiteľovi, aby použil aktuálne ziskový režim. Spravidla, keď horúca voda začína vstúpiť do domu z centrálneho systému, napájanie z zariadenia je vypnuté. Kombinované sušiace zariadenia môžu byť odvážne zavolať na najpraktickú možnosť, pretože vám umožnia používať dva zdroje naraz na vykurovacie kúpeľne. Takéto návrhy majú vstavaný desať, ktorý zaisťuje vodu vodu.

Treba však zapamätať si, že pri inštalácii takýchto výrobkov by sa mali dodržiavať všetky pravidlá inštalácie, ktoré sú určené pre vodné aj elektrické tesniace modely.

A všetky sušičky môžu byť rozdelené do samostatných skupín v závislosti od toho, ktoré materiály sú vyrobené.

Nehrdzavejúca oceľ

Takýto kov má vysokú pevnosť a spoľahlivosť. V procese dlhodobej prevádzky nebude korózia vytvorená na výrobkoch. A modely z nehrdzavejúcej ocele sa vyznačujú zvýšenou tepelnou odolnosťou, môžu ľahko vydržať ostré teplotné rozdiely, pretože v procese tvorby sa získavajú odolnosť voči vysokým teplotým režimom. Okrem toho je takýto materiál považovaný za šetrný k životnému prostrediu, nebude prideliť škodlivé komponenty pri použití.

Nerezová oceľ má atraktívny úhľadný vzhľad.

Čierna oceľ

Takýto kov na vytvorenie inštalačných zariadení je tiež pomerne silné a spoľahlivé. Je ľahko dostupný rôznym liečbou. Čierna oceľ má relatívne nízke náklady, preto výrobky vyrobené z neho možno zakúpiť za prijateľnú cenu.

Santechnic Lotyšský

Takýto kov na vytvorenie vyhrievaných uterálnych koľajníc je špeciálne spracovanie, vďaka ktorej získava odolnosť voči korózii. Modely vyrobené z takýchto mosadze sú trvanlivé a spoľahlivé, majú krásny exteriérový dizajn, ale budú schopní sa zmestiť ďaleko od každého interiéru.

Inštalatérske medené

Tento kov tiež sa stará o starostlivosť, ktorá neumožňuje koróziu, ktorá sa má vytvoriť na povrchu takýchto výrobkov. Podobne ako predchádzajúca verzia, inštalatérske medené má krásny dekoratívny dizajn vďaka svojmu zaujímavému sfarbeniu.

Bozky medi sa nezdáme skôr vysokou úrovňou pevnosti a trvanlivosti.

Najlepšie modely

Ďalej sa dostaneme podrobnejšie s niektorými samostatnými modelmi prenosných zahrievaných uterálnych koľajníc.

Domotel E-tvar DMT 103-25

Takéto zariadenie je vytvorené z vysoko kvalitnej chrómovej ocele. Tento elektrický model má neobvyklý, ale pohodlný e-tvar. Produkt má celkovú výšku 104 cm, jeho šírka dosiahne 50 cm a hĺbka je 10 cm. Sušička sa vykonáva s dvomi podpermi, ktoré umožňujú, aby boli stabilné, ktoré majú byť umiestnené na podlahe.

Margaroli Sole 555

Tento model je vytvorený pod bronzom. Funguje to zo siete. Zariadenia na sušenie uterákov zahŕňa iba 4 časti a dve nohy, ktoré pôsobia ako stabilná podpora. Zariadenie je vyrobené z vysoko kvalitnej mosadze, formu vo forme „Lestňenka“.

Margaroli Armonia 930

Tento vonkajší produkt je tiež vyrobený z mosadze. Vzťahuje sa na štandardný typ vody. Model sa vykonáva vo forme „Lestňenka“. Je vybavený malým extra poličkou. Vzorka má celkom kompaktné veľkosti, takže to môže byť umiestnené v malých kúpeľniach.

Cezares Napoli-01 950 x 685 mm

Takáto voda vyhrievaná uteráková koľajnica je vyrobená z mosadze. Jeho tvar vo forme „Lanenka“. Model zahŕňa pripojenie k systému zásobovania teplej vody a na ústredný vykurovací systém. Táto vzorka má šírku 68,5 cm a jeho výška je 95 cm.

Margaroli Panorama 655

Táto mosadzná jednotka sa vyrába s krásnym chrómovým povlakom. Funguje to zo siete. Sila modelu je 45 W. Má neštandardnú formu, ktorá vám umožňuje súčasne umiestniť veľký počet vecí.

Laris „Classic Stojan“ CC6,500х700

Táto sušiareň uterák má biely krásny povlak, bude to schopný dokonale zapadnúť do takmer akéhokoľvek interiéru. Táto vzorka sa vzťahuje na elektrickú formu, má formu vo forme „rebríka“. Na výrobu dizajnu využíva silné profily štvorcové a okrúhle formy. Zariadenie je vyrobené z čiernej ocele. Je vybavený špeciálnym termostatom. Napájacie napätie pre tento model je 220 V.

Margaroli 556

Tento vonkajší produkt je vyrobený s krásnym chrómovým povlakom. Elektrická vyhrievaná uteráková koľajnica tohto typu má formu „Lanenka“. Dizajn sa skladá zo 4 silných priečníkov s veľkou vzdialenosťou.

Domoterm „Solo“ DMT 071 145-50-100 EK

Toto elektrické prístroje je určené na sušenie veľkého počtu vecí. Je vyrobený z odolnej nehrdzavejúcej ocele. Model má špeciálnu funkciu automatického vypnutia pri prehriatí. Výška výrobku dosiahne 100 cm, jeho šírka je 145 cm. Sila jednotky je 130 W. To môže byť celkom jednoduché rozkladať do niekoľkých samostatných priestorových sekcií.

Tipy na výber

Výber podlahy vyhrievanej uterákovej koľajnice, venovať pozornosť niektorým významným nuansom. Rozmery zariadenia sú preto dôležité. Voľba bude závisieť od oblasti vašej kúpeľne. Pre malé miestnosti je najlepšie vybrať si kompaktné modely alebo voľby skladania, ktoré obsahujú niekoľko sekcií.

A bude tiež potrebné zohľadniť externý dizajn výrobku. Modely s chrómovaným povlakom sa považujú za univerzálnu možnosť, ktorá môže byť vhodná pre takmer akýkoľvek typ dizajnu. Niekedy sa používajú iné originálne zariadenia s polevou bronzov, ale nebudú môcť pristupovať k všetkým štýlom.

Pred nákupom vyhrievaného uterákovej koľajnice venujte pozornosť typu stavby (voda alebo elektrická). V tomto prípade bude všetko závisieť od želaní sám spotrebiteľov. Treba však pripomenúť, že prvá možnosť je ekonomickejšia a spoľahlivejšia, ale je potrebné nainštalovať, čo je lepšie zveriť odborníka.

Druhá možnosť nebude musieť byť nainštalovaná, je jednoducho okamžite umiestnená na podlahu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: