Všetko o práčkach Beko

Práčky sa už stali neoddeliteľnou súčasťou života osoby. Teraz je ťažké predložiť domácnosť bez tejto techniky, pretože to ušetrí veľa času, keď robíte domáce úlohy. Skôr slávny výrobca takýchto výrobkov je Beko.

Zvláštnosť

Bekové práčky sú aktívne zastúpené na ruskom trhu. Hoci výrobca je Turecko, na území Ruskej federácie je továreň, ktorá spĺňa plné zhromaždenie tejto techniky. Vďaka tomu majú produkty spoločnosti množstvo výhod, ktoré sú skôr dôležité pred výberom a nákupom výrobkov.

Ak chcete začať, je potrebné poznamenať, že náklady, ktoré je prístupnejšie v porovnaní s modelmi iných známych výrobcov. Cena politika spoločnosti je veľmi flexibilná, vďaka ktorej má spotrebiteľ možnosť vybrať si požadovanú techniku ​​v súlade s jeho rozpočtom.

Výroba na území Ruska vám umožňuje znížiť cenu vďaka domácim komponentom, ktoré sú lacnejšie ako cudzie analógy, ale zároveň nie sú nižšia ako v kvalite.

Druhý veľký plus je reprezentácia existujúca v mnohých mestách a obchodoch. V takmer každom obchodnom bode sa nachádzajú modely BeKO, platí aj pre servisné centrá. Ak používate produkty spoločnosti na dlhú dobu a presvedčite v spoľahlivosti, potom si kúpite nové modely alebo na získanie opráv už k dispozícii nebude fungovať.

Spolupráca s mnohými veľkými obchodnými sieťami výrazne uľahčuje vyhľadávanie práčok vo väčšine regiónov Ruska.

Ďalšou dôležitou výhodou stojí za to identifikovať Široký modelový rozsah. Pre kupujúceho sú jednotky prezentované jednotkami rôznych typov – Classic, so sušením, ďalšími funkciami, prevádzkovými režimami, súborom komponentov a špecifikácií. To umožňuje spotrebiteľovi presnejší výber v súlade s požiadavkami na technológie. Vo fáze výroby sa používajú vysoko kvalitné materiály, vďaka čoho pracie stroje BeKO majú dobré fyzické indikátory pevnosti a stability, ktorá je obzvlášť dôležitá pre tento typ produktu.

Na hodnotení domácich spotrebičov, výrobky tureckej spoločnosti často zaberá vysoké miesta, pretože pomer hodnoty a kvality je jedným z najlepších v niekoľkých cenových segmentoch okamžite.

Preskúmať modely

Hlavná klasifikácia modelového rozsahu pozostáva z dvoch typov – klasických a funkciou sušenia. Toto oddelenie je základné, rovnako ako v závislosti od takéhoto funkčného je veľký rozdiel v dizajne a spôsobe práce. Oba typy majú úzke, vložené modely, ktoré dobre zapadajú do interiéru malých miestností.

Klasický

Prezentované v niekoľkých verziách dizajnu, tak aj farby a určitých indikátorov. Pre väčšie pohodlie existujú produkty z najmenších stupňov nákladu – o 4, 5, 6-6.5 a 7 kg, čo je pred nákupom veľmi dôležité.

BEKO WRS 5511 BWW – Celkom jednoduchý úzky model, ktorý je veľmi cenovo dostupný, zatiaľ čo kvalita vykonáva svoj hlavný účel. Vkladanie bubna do 5 kg, je tu odložená funkcia štartu o 3,6 a 9 hodín. Aby sa zabezpečila bezpečnosť technológie počas pracovného toku, spoločnosť BEKO vybavená strojom na blokovanie od detí. Spotrebiteľ pri používaní tohto produktu môže vymazať veci z najdôležitejších tkaniny.

Systém pracovných režimov predstavuje 15 programov, ktorých teplota a čas, ktorý umožňuje konfigurovať techniku ​​v závislosti od počtu oblečenia a materiálov jeho výroby.

V 30. minúte sa nachádza rýchla možnosť premývania, ktorá zachytite svetlo znečistenia a robí spodnú bielizeň čerstvé. Vložené elektronické ovládanie nerovnováhy, automaticky vyrovnávanie polohy bubna, aby sa zabránilo nerovnomernému pracovnému toku. To znižuje úroveň hluku a vibrácií, ktorá je veľmi dôležitá pri používaní obzvlášť dlhých režimov prania alebo prevádzky stroja v noci. Rozmery bývania 84x60x36.5 cm Poskytnite dobrú kapacitu a nezaobudte veľa miesta.

Popper Rýchlosť je možné nastaviť na 400, 600, 800 a 1000 otáčok. Spotreba energie, Spinning Class C, spotreba elektriny dosiahne 0.845 kW, spotreba vody 45 litrov, hladina hluku v rozsahu od 60 do 78 dB v závislosti od zvoleného spôsobu prevádzky a počtu otáčok. Hmotnosť 51 kg.

BEKO WRE 6512 ZAA – Neobvyklý model čierneho stroja, ktorý vyniká svojím vzhľadom. Farba puzdra a poklopu môže byť dobrou voľbou pre ľudí, najmä starostlivo súvisia s dizajnom a pomerom odtieňov v miestnosti. Veľmi užitočnou technológiou tohto zariadenia je vykurovací prvok HI-TECH s nikelovým povlakom. Vďaka práci tohto systému je práčka chránená pred tvorbou stupnice a hrdze, čo môže extrémne negatívne ovplyvniť prácu výrobku.

Teraz nepotrebujete rôzne spôsoby, ako sa pokúsiť odstrániť vzplanutie a vykonávať dodatočné náklady na zmäkčenie vody.

Ďalšou dôležitou funkciou je automatická regulácia hladiny vody a ochrana proti prepadu. Utesná konštrukcia tela úplne eliminuje únik tekutiny a špeciálna technológia je zodpovedná za zabezpečenie toho, aby bolo umývanie ako samostatné. Nie je potrebné neustále monitorovať hladinu vody, pretože pri tom, že pri tom strávite, užívateľ uvidí špeciálny signál, ktorý sa odrazí na palubnej doske. Môže tiež sledovať niektoré procesy spojené s praním. Systém sa skladá z 15 programov, z ktorých väčšina je podobná poslednému modelu. Malo by to byť uvedené Najrýchlejší režim, je to express, nie je 30 minút, a 14, čo vám umožní urobiť veľmi rýchle čistenie oblečenia.

Existuje elektronická kontrola nerovnováhy, dôležitých v interiéri s nerovnými podlahami. Ak je dizajn umiestnený v uhle, špeciálny senzor dá signál so strojom, ktorý potrebuje pracovať v malom svahu, takže veci vo vnútri bubna sa otáčajú a stlačení v správnej polohe. Funkcia odloženého štartu je postavená až na 19 hodín, a nie voliteľne, ale podľa voľného voľby používateľa, ktorá označuje požadované číslo na displeji pri programovaní. Tam je blokovanie pred náhodným kliknutím. Tlačová rýchlosť je nastaviteľná od 400 do 1000 otáčok, je kontrola penenia, zvýšenie účinnosti prania v dôsledku aktívneho prenikania detergentu v bubne.

Energetická trieda A, Tlač – C, maximálne zaťaženie o 6 kg, spotreba elektriny je 0.94 kW, spotreba vody pre jeden pracovný cyklus 47.5 litrov, hladina hluku pri praní 61 dB. Medzi ďalšie funkcie, môžete prideliť namáčanie, rýchle umývanie a ďalšie oplachovanie. WRE 6512 ZAA sa vzťahuje na tie stroje, ktorých výroba vám umožňuje ich používať čo najdlhšie bez straty kvality, ktoré sú predmetom správnej prevádzky. Dobrá účinnosť umývania, výška 84 cm, šírka puzdra 60 cm, hĺbka 41.5 cm, hmotnosť 55 kg.

Beko Steamcure Else 77512 XSWI je jedným z najfunkčnejších a vysoko kvalitných klasických strojov. Tento model je vybavený najnovšími technológiami, ktoré najúčinnejšie pracovnú silu. Základom hospodárstva a racionálnej distribúcie zdrojov je vyjadrená v prítomnosti meniča motora schopného poskytnúť veľký počet výhod v porovnaní s jednoduchším náprotivkom. Tento typ motora výrazne znižuje spotrebu energie, vďaka ktorej použitie stroja vyžaduje menej výdavkov. Technológia Inverter je dobrá, pretože významne znižuje úroveň hluku a vibrácií, a preto nie sú žiadne obyvatelia rušiť v noci. ProsMART Engine je vyrobený na systéme, ktorý robí to trvanlivé a spoľahlivé.

A tiež tento model je vybavený hi-tech systémom, zabránenie vzniku rozsahu a korózie vo vnútornej časti dizajnu. V agregáte týchto funkcií je hlavným účelom zabezpečenia bezpečnosti práčky, Inak 77512 xswi odolný s riadnym dodržiavaním pravidiel prevádzky. Charakteristickým znakom tohto produktu stojí za meno Technológia Steamcure, Vďaka, ktorým sa účinnosť celého pracovného postupu prichádza do úplne novej úrovne.

Faktom je, že špeciálne spracovanie odevov pary pred umývaním vám umožňuje zjemniť tkaninu, čím sa uľahčuje čistenie škvŕn na báze práce.

Tráva, farby, sladkosti a iné vážne kontaminanty sú rozšírené oveľa jednoduchšie. Pod koncom cyklu CAP sa opäť podáva, aby sa znížil počet záhybov na oblečení. Potom, čo že žehlenie bude železo trvať oveľa menej času. Kvôli vysokej hĺbke 45 cm je kapacita tejto jednotky 7 kg. Energetická trieda A, stlačte. Rýchlosť odstreďovania nastaviteľná rýchlosť a maximálna hodnota dosiahne 1000 za minútu. Spotreba energie 1.05 kW, hladina hluku od 56 do 70 dB. Počet programov dosahuje 15, medzi ktorými je umývanie bavlny, syntetiky a iných druhov tkanín. Existuje expresné umývanie počas 14 minút, 3 ďalšie funkcie vo forme namáčania, rýchleho prania a ďalšie oplachnutie. Spotreba vody pre jedného pracovného toku 52 litrov.

Vstavaný intuitívny displej zobrazuje všetky potrebné vlastnosti prania a digitálne indikátory, ktoré možno nastaviť ako súčasť konfigurácie. To zahŕňa odložený štart do 19 hodín, odpočítavanie na koniec cyklu, aktivácia tlačidla z náhodného lisu, regulácie penenia a rovnováhy na základe fyzickej polohy stroja.

A tiež má beko a iné modely ponoky, ktoré sa líšia od tejto veľkosti a dizajnu. Súbor funkcií a režimov práce približne rovnaký.

So suchým

Bek WDW 85120 B3 – Univerzálny stroj, ktorý bude dobrým akvizíciou pre ľudí, najmä trávovanie osobného času. Kombinácia umývacích a sušiacich technológií vám umožňuje urobiť pracovný postup najúčinnejší z hľadiska prípravy odevov. Nikel-pokovovaný Hi-tech vykurovací prvok chráni produkt pred tvorbou stupnice a bude výrazne uľahčiť prevádzku. Výška 84 cm, šírka 60 cm, vysoká hĺbka 54 cm umožňuje bubon ubytovať až 8 kg umývacieho oblečenia a 5 kg na sušenie. Technologická špecifikácia obsahuje 16 softvérových režimov, ktoré pokrývajú možnosti prania vecí z rôznych materiálov, ako aj v závislosti od stupňa znečistenia a líšia sa v čase cyklu.

Najrýchlejšia variácia môže priniesť malé miesta a obnoviť oblečenie len 14 minút. A tiež osobitná pozornosť by sa mala venovať praciemu programu pre deti, pre ktoré dôkladnejšie odvolanie. Ak nie ste inherentní kdekoľvek, potom môžete použiť režim ručného prania na čistenie z kontaminantov na báze práce, ktoré sa vyznačujú jeho intenzitou, ale strávením značného množstva vody a detergentov. Bezpečnosť stroja je zabezpečená prevádzkou automatického systému regulácie vody a penenia, ktorý súčasne zvyšuje efektivitu a umožňuje ekonomicky utrácať zdroje.

Je tu tiež Ochrana pred prepadom a elektronickou bilanciou, Automatická vyrovnávacia jednotka v súlade so správnou polohou výrobku vo vesmíre. Tieto systémy znižujú úroveň vibrácií, robia pracovný tok stabilnejší a tiež prispieva k racionálnej distribúcii oblečenia vo vnútri bubna. Hlavnou funkciou technológie AQUAWAVE je čistenie a sušenie opatrnejšie vďaka špeciálnemu dizajnu bubna a dverí. Rovnako ako u iných nových modelov, WDW 85120 B3 má menič motora, ktorý má v porovnaní s štandardnými motormi.

Veľkosti 84x60x54 cm, hmotnosť 66 kg. Riadenie pomocou jasného elektronického displeja, na ktorom môžete nastaviť čas odloženého štartu až 24 hodín. Existujú ukazovatele vykonávania programu, ktoré indikujú čas, nastavuje počet otáčok od 600 do 1200 za minútu. Trieda spotreby energie, efektívnosť otáčok, spotreba elektriny 6.48 kW, jeden pracovný cyklus vyžadujúci 87 litrov vody. Úroveň hluku počas umývania dosahuje 57 dB, počas stlačenia 74 dB.

Príslušenstvo

Veľká dôležitá časti celkového konštrukcie práčky sú samostatné komponenty, vďaka čomu je operácia výrobku zrejmé zjednodušená. Prvý z nich stojí za menovaný ventil pre zásobovanie vodou. Táto náhradná časť je veľmi dôležitá, pretože umožňuje prúdenie tekutiny do produktu z vodovodného systému. V práčkách Beko sú tieto podrobnosti už zabudované, ale majú majetok na obťažovanie, v súvislosti s ktorým sa otázka niekedy objaví, ako to môže byť vymenené alebo opravené.

Na tento účel turecký výrobca poskytol úplnú záruku pre svoje výrobky na 2 roky. V tomto období sa spotrebiteľ môže spoľahnúť na odchod špecialistov, diagnostiky a opravy technológií a keď dôjde k záručným prípadom, všetky tieto služby budú zadarmo. A existujú aj iné typy komponentov, ktoré nie sú potrebné na fungovanie v samostatných situáciách. Napríklad vstavané práčky nepotrebujú nohy, vďaka čomu sa stabilita dizajnu zvýši a zaisťuje sa nastavenie výšky.

S cieľom zlepšiť pohodlie môžu spotrebitelia použiť špeciálne meracie okuliare, v ktorých je umývací prášok nabitý určitým množstvom, optimálnym v súlade s zvoleným spôsobom prevádzky.

Ako sa to používa?

Majitelia práčok zriedka si premýšľajú o tom, že ich modely majú špeciálne označenie, čo vám umožní určiť špecifikáciu výrobku, na základe ktorého možno chápať, ktoré funkčnosti majú kamenivo. V prípade BEKO je v určitom poradí systém pozostávajúci z čísel a písmen. Prvý blok sa skladá z troch písmen, medzi ktorými prvý W, označuje práčku. Druhé písmeno pomáha identifikovať ochrannú známku – ARCELIK, BEKO ALEBO EKONOMIKA. Tretie písmeno f sa uplatňuje pre výrobky s neregulovaným termostatom.

Druhý blok obsahuje 4 číslice, medzi ktorými prvý vyjadruje sériu modelov, druhá je konštruktívna možnosť, tretia a štvrtá – maximálna rýchlosť otáčania bubna počas žíhania. Tretí blok má abecedné označenie týkajúce sa hĺbky puzdra, súbor funkčných tlačidiel, ako aj farieb prípadu a predného panelu. A tiež stojí za to platiť pozornosť sériovému číslu, podľa ktorého môžete zistiť mesiac a rok výroby.

Inštalácia a prvé spustenie sú najdôležitejšie procesy počas používania technológie, pretože priamo ovplyvní spôsob fungovania zariadenia.

Inštalácia agregátu sa musí vykonať len v súlade s technickou dokumentáciou.

Je tam, že nájdete informácie o spôsobe inštalácie produktu správne, resetujte parametre a oveľa viac. Čím častejší proces je pracovný režim prázdny, kde užívateľ musí byť schopný navigovať na ikonách displeja, typ umývania a stupňa intenzity.

Nezabudni na to Skôr ako povolíte program, musíte vyplniť klimatizáciu a po určitom čase je používateľ povinný vyčistiť filtre, čím podporuje techniku ​​v optimálnom stave. Ak bola etapa výberu režimu prevádzky nesprávne, je potrebné resetovať program. Niekedy sa zlyhania môžu vyskytnúť v elektronike, v tomto prípade môžete reštartovať systém. Keď ste si istí, že rozpad bol vážny, dôverovať špecialistu v servisnom centre, nepokúšajte sa opravovať produkt sami.

Pred inštaláciou stroja je dôležité vybrať si správne miesto. Malo by byť žiaduce byť hladké a miestnosť je suchá.

Výrobca požiada o vážny odkaz na súlad požiadaviek na požiarnu bezpečnosť, takže v blízkosti techniky by nemali byť umiestnené potenciálne nebezpečné zdroje tepla.

Prvá etapa pripojenia nie je menej dôležitá, pretože nesprávne umiestnenie sieťového kábla je jednou z najčastejších príčin chýb. Drôt sa musí periodicky overiť na fyzické poškodenie. Zásuvka musí byť uzemnená, umyte si auto len handričkou bez použitia vodných trysiek.

Detergenty musia byť použité podľa pokynov. Ak ste mylne spustili program, a veci, ktoré potrebujete, sú umiestnené vo vnútri bubna, potom sa nesnažte otvoriť dvere prostredníctvom úsilia. SASH sa automaticky odomkne na konci cyklu, inak sa mechanizmus dverí a zámok stanú chybnou, potom, čo budú vymenené. Je potrebné vykonať základné operácie.

Chybové kódy

Aby sa uľahčilo opravy v servisnom stredisku BeKO, v prípade poruchov sa na displeji zobrazí chybové kódy, ktoré sú klasifikované podľa aktuálnej situácie. Všetky označenia začínajú písmenom n a potom nasleduje počet kľúčových ukazovateľov. Existuje teda zoznam všetkých chýb, kde sú vody prvé, ktoré idú – jeho súprava, kúrenie, spinning, vyčerpané. Niektoré chyby môžu úplne blokovať proces prania, zatiaľ čo iní varujú len o prítomnosti poruchy.

Špeciálne ukazovatele môžu pomôcť a v iných prípadoch, napríklad, keď sú dvere zablokované, alebo prestanú otáčať bubon. V týchto a iných situáciách je potrebné kontaktovať dokumentáciu, v ktorej by mala byť špeciálna časť so zoznamom a dekódovaním kódov, ako aj možné opravy povolené výrobcom.

Je dôležité pochopiť, že jeden a ten istý problém môže mať niekoľko dôvodov, takže pred odstraňovaním problémov musíte sa uistiť, že vykonané akcie sú správne.

Ako už bolo uvedené vyššie, Práčky Beko demonštrujú vynikajúce prevádzkové charakteristiky, vďaka ktorým pracujú na dlhú dobu. Ako dôkaz – video správy skutočného vlastníka.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: