Všetko o projektoch Vyhrievané uteráky

Vyhrievané uteráky sú jedným z hlavných predmetov inštalácie v kúpeľni. Predtým boli tieto inštalácie považované za praktické vykurovacie zariadenia a miesta na sušenie vecí. K dnešnému dňu sú výrobcovia inštalatérov zapojení do výroby originálnych návrhov vyhrievaných uterálnych koľajníc, pričom tradičné formy na pozadí. Maximálna úspora a modernizácia funkčnej strany tohto výrobku, výrobné spoločnosti potiahnuté predajcovia sa snažia vytvoriť prvky umeleckého dekorov.

Táto inštalácia je prítomná v takmer každom dome, najčastejšie má štandardný s-alebo m tvarovaný tvar, často na ňom suché veci. Teraz sú moderné modely zamerané na to, aby nielen vykonávali vykurovaciu funkciu, ale aj stať sa súčasťou interiéru určitého štýlu.

Zvláštnosť

Katalóg vyhrievaných uterákových koľajníc Aplikácia s jeho dizajnom rozmanitosti. Tu nájdete klasické a dizajnové modely pre kúpeľňu.

Najobľúbenejšie výrobky z nehrdzavejúcej ocele súvisia s ich kvalitatívnymi vlastnosťami. Majú vynikajúce antikorózne vlastnosti, a zváračská technológia TIG vám umožní vytvoriť vyhrievané uterákové koľajnice podľa možnosti.

Zvláštnosť moderných dizajnových modelov je štandardná forma uterákových koľajníc z potrubia s prierezom, ktorá sa líši vo forme ohybu a typu povlaku. Na výrobu dizajnérskych koľajníc tepla sa používajú rôzne profily. Viacnásobné profily, ktoré majú rôzne formy a veľkosti, môžu byť kombinované na výrobu jedného výrobku. Metóda nezvyčajnej kombinácie získava modely s jedinečným dizajnom, skutočnými umeleckými dielami.

Zaujímavé dizajnérske riešenia pomáhajú vytvoriť špeciálnu atmosféru v kúpeľni.

Okrem estetickej strany majú dizajnérske modely zlepšené pracovné indikátory, sú praktickejšie.

Odrody

Podobne ako klasické vyhrievané uteráky, dizajnérske varianty sa líšia v technických vlastnostiach, alebo skôr metóda vykurovania. Rozlišujú sa 3 typy.

 1. Vodu. Navrhnutý na pripojenie k vykurovaciemu systému, zdrojom vykurovania je teplá voda, ktorá cirkuluje potrubiami. Mínus taký model – závislosť od sezónneho vykurovania. Avšak, ak je váš domov vybavený autonómnym vykurovaním, nie je problém.
 2. Elektrický. Táto možnosť vyhrievaných uterákových koľajníc je zahrievaná v dôsledku nemrznúcej zmesi alebo oleja, ktorá sa zahreje pomocou opálenia. Existujú aj modely, v ktorých je elektrický kábel v silikónovom plášti. Výhodou tohto produktu – mobilita. Môže sa ľahko nainštalovať alebo presunúť na akékoľvek miesto.
 3. Hybrid. Navrhnuté tak, aby sa pripojili k systému zásobovania vodou, však je tiež umiestnená desať, ktorá slúži ako dodatočný zdroj vykurovania. Je vhodné, keď sa objaví v mestskom vykurovaní.

Existujú aj iné príznaky, v ktorých rozlišujú dekoratívne modely:

 • podľa typu pripojenia (nižšie, horné);
 • Podľa miesta (horizontálne, vertikálne).

Forma a materiály

Na výrobu dizajnu vyhrievaných uterákových koľajníc, rôzne kovy a ich zliatiny. V závislosti od materiálu sa technické charakteristiky produktov líšia, ich prenos tepla, výkon, odolnosť proti opotrebeniu a trvanlivosť.

Výroba používa 3 hlavný materiál.

 • Čierna oceľ – najlacnejšia možnosť. Vyhrievané uteráky z takéhoto materiálu sú však náchylnejšie na koróziu, pretože nemajú vnútorný ochranný povlak, ich indikátor prenosu tepla je stredný. Takéto modely sú vhodné len pre tých, ktorí majú autonómne vykurovanie, ktoré nie sú hrozné tlakové kvapky.
 • Nehrdzavejúca oceľ – Najobľúbenejší materiál na výrobu vyhrievaných uterákových koľajníc. Má dobré technické ukazovatele: dlhá životnosť, odolnosť proti korózii, schopnosť odolať vysokým tlakom. Takéto výrobky z nehrdzavejúcej ocele môžu byť inštalované v apartmánoch, ktoré používajú mestský vodovodný systém. Výhodou je tiež prijateľná cena.
 • Mosadz – kombinovaná zliatina založená na medi. Odolný materiál odolný voči opotrebeniu s antikoróznymi vlastnosťami, ale nie veľmi dobre tolerovať kvapky tlaku. Charakteristická zlatá žltá farba vám umožňuje urobiť modely, ktoré sú ideálne pre klasické a retrovil v interiéri.

Existujú aj jedinečné zbierky vyhrievaných uterákových koľajníc. Napríklad, slávna značka I-Radium produkuje celú zbierku drevených modelov a Cinier sa vyrába výrobou vykurovaných uterákových koľajníc z pyreneanového kameňa.

Stojí za zmienku, že cena všetkých modelov dizajnérskych modelov bude rádovo vyššie ako tradičné.

Pokiaľ ide o hlavné formy dizajnérskych vyhrievaných uterákových koľajníc, sa rozlišujú 5 odrôd:

 • P-tvarované;

 • S-tvarované;

 • M tvarované;

 • foxtrot;

 • Lesenka.

Okrem hlavných piatich, existuje obrovské množstvo neštandardných možností pre vyhrievané uteráky, ktoré kombinujú tradičné formy produktov – napríklad zakrivené, rám, vo forme šesťuholníkov, v štýle podkrovia. Tiež vo forme dizajnérskych výrobkov môže byť alebo vertikálne alebo horizontálne.

Farebné spektrum

Činnosť dizajnérov spoločností na výrobu vyhrievaných uterákových koľajníc je zameraná na širokú škálu kupujúcich. Snažia sa maximalizovať svoju zbierku produktu čo najviac, aplikovanie najodvážnejších farebných riešení a zložitých vzorov.

Široká ponuka tohto vykurovacieho zariadenia vám umožňuje nájsť perfektnú možnosť pre akýkoľvek interiérový štýl. Pre kúpeľne v modernom štýle, High-Tech bude vyhovovať modelom s chrómovým potiahnutým, bielymi alebo čiernymi farbami. Pre klasický alebo vintage štýl sú uprednostňované mosadzné výrobky.

Pre tých, Kto miluje jasné prvky v dekor, budú vhodné chladničky oranžovej, červenej, modrej, zelenej a inej nasýtenej farby.

Mnohé modely sú k dispozícii v matných odtieňoch.

Preskúmať výrobcov

Spoločnosti zaoberajúce sa výrobou dekoratívnych vyhrievaných uterákových koľajníc, v Rusku je dosť veľa v Rusku av zahraničí.

 • Talianska značka Margaroli, Kto získal svetovú popularitu v roku 2000, keď vydala niekoľko zbierok modernizovaných vyhrievaných uterákových koľajníc. Teraz v katalógu spoločnosti nájdete veľký počet elegantných modelov najvyššej kvality, ktorá dokonale zapadá do akéhokoľvek interiéru.

 • Originálny model vyhrievaných koľajníc uterák produkuje poľskú značku TERMA. Produkty sú populárne s milencami mimoriadnych riešení štýlov.

 • Cordivari Zapojené do výroby štýlových vyhrievaných uterákových koľajníc z nerezovej ocele potiahnutej chrómom.

 • Vyhrievané uterákové koľajnice talianskej značky SciRococo – Toto je kombinácia funkčnosti, kvality a estetických. Modely značky sa stávajú skutočnou dekoráciou akéhokoľvek interiéru.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: