Všetko o sprche v podkrovnom štýle

Sprchové miestnosti vyrobené v podkrovnom štýle, vhodné pre tých, ktorí by chceli zmeniť klasické kanóny a vybrať moderný štýl v interiéri. Minimalizmus štýlu umožňuje experimentovať a nájsť úspešné a nečakané riešenia pre zdanlivo obyčajné veci, ktoré zdôrazňujú krásu svojich detailov.

Zvláštnosť

Kúpeľňa – dôležitý prvok moderného mestského bývania, vydaného v konkrétnom štýle. Moderný smer podkrovia, získavania popularity, vám umožňuje otočiť obvyklú sprchu v štýlovom dizajnom prvkom. Sprcha v podkrovnom štýle zdôrazňuje slobodu-milujúci charakter majiteľa bývania, so zameraním na urbanizáciu a nostalgiu v minulom čase. Sprchová kapacita vyrobená v priemyselnom štýle je nielen funkčná, ale nevyžaduje aj veľké finančné investície do jej dojednania.

Funkcie priemyselného štýlu sú niekoľko značiek.

 • Minimálny počet oddielov v priestrannej izbe. Plánovanie sprchovacej miestnosti šikovne rozdelená do zón s rôznymi dizajnovými technikami.
 • V miestnosti sú veľké okná a vysoké stropy, priestor je osvetlený prúdom denného svetla. Nosníky, potrubia, prekrývania sa môžu umiestniť do stropu. Zameranie je na horizontálnej rovine, s jeho členením na niekoľko úrovní a zón.
 • Steny miestnosti uchovávajú počiatočné druhy – to môže byť betónové steny, murivo, nepúšťajúce drevo. Hrubá textúra zdôrazňuje úmyselnú nedbanlivosť a druh šarmu.
 • Interiér kombinuje moderné predmety a podrobnosti o minulosti. Kontrast starého a nového stanovuje celkový tón celej miestnosti, v dôsledku čoho je priemyselný urbanizmus jasne.

Spoliehať sa na hlavné kánony štýlu, dizajnéri vytvárajú jedinečné interiéry. Zdôrazniť štýl podkrovia, originálneho nábytku, osvetľovacích zariadení, dekoračných materiálov a inštalatérske.

Dekoračné materiály

Kúpeľňa, ako zvyšok priestorov, ktoré boli vyrobené v štýle podkrovného štýlu, sú medzi sebou harmonizované, čím sa hodia rozhodnutie o jednom štýle. Na základe koncepcie dizajnu vzťahujú rôzne materiály na usporiadanie sprchy. Zoznam.

 • Sklo. Tento prvok sa používa na zónový priestor. Môže to byť oblasť zo skla alebo steny sprchy. Pre dekor, hladké priehľadné sklenené vázy, lampy, police.

 • Betón. Pekný rozpočet a trvanlivý materiál, ktorý môže mať rôzne textúry a farbu. S ním zdobili podlahu, steny, strop. Z betónu urobia umývadlo misy, stojan na kvetu kaše, vonkajšie dlaždice.

 • Keramika. V podkrovnom štýle použite keramické dlaždice na stenu a povrchovú úpravu. Jeho farba, dizajn a textúra sú vybrané takým spôsobom, aby usporiadali akcenty v miestnosti alebo zónovanému priestoru.

 • Drevo. Je to prírodný textúrovaný materiál pre povrchovú úpravu podlahy, steny, strop. Strom zmäkčuje vnímanie hrubého tehlového muriva alebo betónu, vytvára pocit pohodlia a tepla.

 • Tehlový. Veľkolepý dizajn dizajnéra je považovaný za murivo alebo imitáciu, vyrobené pomocou keramických dlaždíc alebo omietky. V kúpeľni je tehla často maľovaná v bielych alebo sivých tónoch.

Tak, že sprcha alebo kúpeľňa vyzerala priestranné, dokončovacie materiály si vyberajú jasné prírodné odtiene alebo maľovať, čím dávajú samostatné prvky kontrast.

Možnosti dizajnu

Interiér priemyselného štýlu znamená použitie moderných materiálov pre dizajn kúpeľne. Prístup k dizajnu môže byť iný.

 • SOCUAGE ZONE. Pri vytváraní smeru podkrovia sa predpokladá, čiastočná alebo úplná kombinácia rôznych oblastí v jednom priestore. Českí obyvatelia priemyselných priestorov neprivítali vytváranie oddielov, takže spálňa, vaňa, kuchyňa a obývacia izba sa nachádzajú na jednej veľkej oblasti. Moderné podmienky sú trochu mäkšie, umožňujú vám oddeliť priestor pre malé zóny. Napríklad kúpeľný štýl je kombinovaný so spálňou. Ale takéto rozhodnutie je prijateľné, ak sa nachádza doplnková sprcha v dome a kúpeľni.

 • Samostatné zóny. V tejto možnosti môže byť kúpeľňa samostatný priestor vybavený v podkrovnej štýle. V niektorých domoch, dizajnéri vybavia každú jednotlivú miestnosť, výber svojho vlastného štýlu. Môže to byť takáto: Každá jednotlivá zóna je zdobená v jednom štýle riešenia, ale bez zjednotenia vo všeobecnom priestore.

LOFT-SYESTIKA VIZNIKA KARTA môže byť nezvyčajný tvar rúrok, sklenených dverí, tvaru kúpeľa, nezmyselného typu lampy.

Krásne príklady

Speciálne vyzerá ako inštalatérske neobvyklé tvar a textúru.

Pri výbere tradičného bieleho kúpeľa si izba nadobúda špeciálny elegantný.

Povrch zrkadla priťahuje pozornosť a je jedným z hlavných konštrukčných prvkov.

Veľké okná v kúpeľni – jeden z prvkov štýlu loftu.

Pridanie do interiéru živých rastlín zjemňuje vnímanie hrubých textúr.

Prehľad sprchy v štýle loft na video nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár