Vlastnosti a odrody malých škrupín pre toaletu

Pre modernú osobu je zlepšenie svojho domova jedno z priorít. Vždy chce domov, aby bol útulný, pohodlný a pohodlný. Ale často kvôli nedostatku priestoru, nie je možné umiestniť to, čo chcem.

V tomto ohľade dizajnéri vyvinuli mini-možnosť bežných škrupín, ktoré sú inštalované v kúpeľniach. Takéto malé oblečenie sú dnes s veľkým potešením umiestneným do toaliet. Toto je jednoduché a ekonomické riešenie, ktoré umožňuje každý deň a bez akýchkoľvek ťažkostí monitorovať osobnú hygienu.

Za to, čo je potrebné?

Malé škrupiny sú najčastejšie inštalované v toaletách. Tieto priestory, najmä v bytových budovách starého usporiadania, často majú veľmi malú oblasť. Sú určené len na umiestnenie toalety. Ale dnes je tu vhodné riešenie pre takéto izby – mini-mušle. Z väčšej časti sú určené len na umývanie rúk.

Takéto kompaktné servicememen začali poslať kancelárske priestory v toaletách, Hotely, reštaurácie a kaviarne, kiná alebo nákupné centrá. A skutočne takéto rozhodnutie bolo veľmi pohodlné. Preto toaletné umývadlá rýchlo vyhrali popularitu a začal byť umiestnený v domácnostiach a apartmánoch.

Malé škrupiny sú inštalované v toaletách av kúpeľniach, ktoré zažívajú nedostatok priestoru. Často inštalácia plnohodnotného plášťa v kúpeľni nie je možné. V tomto prípade je kompaktný umývadlo vhodné, pretože je nemožné.

Okrem toho existuje v súčasnosti obrovský výber takýchto služieb v závislosti od veľkosti, foriem a dokonca aj materiálu, z ktorého sú vyrobené.

Mini-drez majú niekoľko výhod a nevýhod.

Pozitívne strany sú:

 • Uloženie miest v malých izbách;
 • schopnosť ich stanoviť takmer kdekoľvek.

Medzi nevýhodami prideľovania:

 • Malé veľkosti, ktoré umožňujú len umyť ruky. Umývanie alebo vytočenie vody v takom umývadle je takmer nemožné.
 • Pri použití takýchto služieb je voda veľmi často posypaná, zanechaná stopy na stenách a sex. Aj keď sa najčastejšie stane, keď je nesprávne vybrať mixér pre takéto inštalatérske práce.

Ak sa domnievame, že táto možnosť umývadla je inštalovaná v kúpeľni a správne zdvihnite mixér, potom môžeme zvážiť negatívne strany inštalácie mini-tankerov.

Názory

Vzhľadom na rastúcu popularitu takýchto farieb, ich rozsah neustále rastie. Každý kupujúci si chce vybrať model a konfiguráciu škrupiny, vhodné presne jeho usporiadanie, dizajn a potreby miestnosti.

Preto existuje v súčasnosti niekoľko typov kompaktných škrupín.

 • Pozastavený. Takáto vlna je upevnená na stene. To vám umožní ušetriť priestor pod umývadlom, udržiavať čistotu a objednávku v interiéri. Jeho vzhľad sa ľahko zmestí do akéhokoľvek interiéru a všetky komunikácie sa dajú ľahko držať za stenou.

 • Vonkajší. Nainštalovaný na nohe, ktorý je pripojený k podlahe. Najčastejšie je noha tenká a kompaktná, je to jednoduché, že môže byť skrytá všetka komunikácia. Rôzne takejto možnosti je umývadlo, ktorá je nainštalovaná na konci. Mnohí preferujú takýto model, pretože môžete ušetriť priestor na toalete alebo kúpeľni a nie je potrebné vybaviť ďalšie boxy alebo police. Všetky inventúry sa zmestia do nočného stola. A umývadlá inštalované týmto spôsobom môžu mať rôzne tvary. Môžu byť okrúhle, oválne, obdĺžnikové alebo dokonca štvorcové.

 • Nad hlavou. Takéto drezy sú najčastejšie uhlové. Je najvhodnejšie umiestniť v miestnostiach s obdĺžnikovým tvarom. Tento formulár je veľmi uložený priestorom, umožňuje umiestniť dodatočne, napríklad práčku, biely kôš alebo koniec, ak, samozrejme, umožňuje priestor. Ak hovoríme o kúpeľniach, s takýmto umývadlom dokonale kombinuje kúpeľňu rovnakého trojuholníkového tvaru.
 • Vstavaný. Tento druh je zapustený do nábytku, napríklad v trubici alebo polici. Tam je taká možnosť ako inštalácia umývania na toaletnú nádrž. Takéto drezy sú najčastejšie zakúpené s WC. Sú to najkompaktnejšie, pretože sa vôbec neuskutočňujú.

Rozmery

Moderné mini-umývadlá môžu mať najlirších veľkostí. Najčastejšie je možné vybrať požadovaný parameter v obchode. Existujú však veľmi špecifické prípady, keď môžete dokonca konzultovať profesionálov a urobiť umývadlo na objednávku. Samozrejme, bude to stáť oveľa viac.

Štandardné rozmery miniatúrnych škrupín sú:

 • Šírka je zvyčajne od 30 do 55 cm;
 • Hĺbka môže byť od 25 do 55 cm;
 • Dĺžka môže byť odlišná, ale je zvyčajne od 20 do 50 cm.

Existujú obdĺžnikové klesá s rozmermi 40×20 cm, 30x15c alebo štvorec, napríklad 25×25 cm. Optimálna hĺbka pre škrupinu je zvyčajne 18 cm. Je dosť dosť na umývanie ruky.

Obdĺžnikové drezy s rozmermi 40×20 cm alebo 30×15 cm Najlepšie rozmiestnené pozdĺž steny oproti na WC misy, ale nie príliš blízko.

Minimálne je šírka škrupiny pri 12 cm.

Pri inštalácii takýchto kompaktných služieb je potrebné venovať pozornosť mixéru, ktorý bude na nich nainštalovaný. Výrazne sa líši od obvyklého a musí byť krátke a nízke. To im umožní pohodlne používať a minimalizuje striekanie vody počas umývania rúk.

Formuláre

Formy miniatúrnych umývadiel môžu byť najviac odlišné.

V inštalačných obchodoch nájdete drezy:

 • okrúhly;
 • ovál;
 • obdĺžnikové;
 • námestie;
 • trojuholník;
 • Vo forme Rhombusu.

Je možné získať ako úzku podlhovasté verziu umývadla a konvexného kola. Všetko závisí od túžby, potreby, dizajnu a oblasti izby. Našťastie dnes obchody ponúkajú obrovský rozsah tohto produktu, takže nie je možné zvoliť najvhodnejšiu možnosť.

Farby

Pokiaľ ide o farbu takéhoto umývadla, tu je tu aj mnoho možností. Na základe dizajnu kúpeľne alebo toalety je možné zakúpiť obe klasickú bielu sakcín a akékoľvek iné potrebné sfarbenie prútie až do čiernej, čo vždy vyzerá drahé a veľmi elegantné.

Samozrejme, najjednoduchší spôsob, ako si vybrať najbežnejšie farby, ako biele, mliečne výrobky, modré, meradlo alebo ružové. Bude s jasnejšími a nie tak bežnými farbami. Ale vždy môžete urobiť taký sakcín podľa objednávky, pravda bude musieť byť rozbitá, ale výsledok bude stáť za to.

Materiál

Dnes je možné si vybrať umývadlo z takmer akéhokoľvek materiálu. Voľba bude závisieť len na tom, ktorý rozpočet je uvedený v tomto nákupe. Inštalatérstvo môže byť vyrobené z keramiky, férie, okuliarov, kameňa (prírodného alebo umelého), neželezného kovu a dokonca aj kremeň. Voľba je obrovská.

Samozrejme, fajčenie a keramika sú najčastejšie materiály, Ako sa líšia v relatívne lacných nákladoch, trvanlivosti v prevádzke a rozšírené v obchodoch.

Všetky ostatné materiály sú oveľa drahšie a nie sú tak populárne. Hoci môžu tiež žiť veľmi dlho.

Keramické a fajské wobbies možno nájsť v akejkoľvek inštalatérskemu obchodu. Cena z nich sa vyznačuje demokratickou a množstvom možností výkonnosti. Okrem toho, obrovský plus pri výbere takýchto výrobkov je, že v starostlivosti takéto drezy sú veľmi jednoduché. Môžu byť vyčistené prakticky akýmkoľvek detergentom. Jedinou nevýhodou je, že sú dosť krehké. Preto nie je potrebné ich vystaviť šokom a silným zaťaženiam.

Malé škrupiny z kremenného kompozitu tiež predstavujú dobrú nákupnú možnosť. Dávajú drahý pohľad na izbu, pretože vo vzhľadu vyzerajú ako žula. Takýto materiál je veľmi trvanlivý, nebojí sa prakticky žiadnym mechanickým poškodením.

Kamenné umývadlá sú zvyčajne veľmi drahé. Sú trvanlivé, trvanlivé a prinášajú do interiéru špeciálnej krásy a príťažlivosti. Veľký mínus je, že kameň je dosť náchylný na nečistoty a vyžaduje osobitnú starostlivosť. Akékoľvek čistiace prostriedky pre neho nebude fit.

Sklenené škrupiny sú vynikajúcim riešením pre moderné návrhy kúpeľní a toaliet. Vyzerajú veľmi nezvyčajné a súčasne sa predpokladá. Zvyčajne sú vyrobené z tvrdeného skla, takže sú obzvlášť trvanlivé. Starostlivosť o ne tiež predstavuje nejakú ťažkosť, pretože je to najčastejšie limestrid raid z vody a mydla, ktoré je ťažké odstrániť. Po každom použití sa odporúčajú utrieť suchou mäkkou handričkou. Takéto drezy môžu byť vyrobené z matého, farebného, ​​vlnitého skla a môžu byť tiež zdobené výkresmi. Môžu byť vybraní pre akýkoľvek interiér miestnosti.

Miniatúrne umývadlá z neželezných kovov sú najdrahšie. Vyzerajú len nádherne, ale len vo vhodnom interiéri. Ak umiestnite takú umývadlo v starej WC bez modernej opravy, potom to bude vyzerať, aby to mierne, nie veľmi dobré. Bronzové, mosadzné alebo medené umývadlá vyžadujú veľmi jemnú starostlivosť. V žiadnom prípade nemôže byť v žiadnom prípade premytý prostriedkami obsahujúcimi chemicky účinné látky.

K dispozícii sú nerezové mini-drez. Aj keď tento materiál je populárnejší pri výrobe kuchynských inštalácií, v kúpeľni alebo toalete, má tiež miesto. Takéto škrupiny budú najlepšie zapadnúť do interiéru zdobené v modernom štýle. Pri odchode na takéto inštalatérske práce je potrebné zvážiť, že nerezová oceľ sa bojí účinky aktívnych chemikálií.

Ako si vybrať?

Kúpiť taký škrupina lepšie brať vážne.

Pred výberom vhodného minibusu musíte zvážiť niekoľko nuansy.

 • Aké miesto bude obsadiť v interiéri. A je lepšie merať meranie celých priestorov a len potom, čo je určená veľkosťou inštalácie, takže dokonale zapadá do betónovej kúpeľne alebo toalety.
 • Pre priestory s obdĺžnikovým tvarom sú trojuholníkové drezy najvhodnejšie, ktoré môžu byť umiestnené v rohu.
 • Je lepšie sa vopred rozhodnúť s typom škrupiny, ktorý bude najlepšie zapadnúť do interiéru a bude zaberať čo najmenej miesto.
 • Vyberte si materiál, z ktorého sa bude vykonať na základe finančných a osobných preferencií.

 • Ihneď je potrebné vziať do úvahy, ako bude mixér inštalovaný na školu. Musí úplne spĺňať svoju veľkosť pre najpohodlnejšie použitie.
 • Príďte do obchodu a výber modelu mladší, je veľmi dôležité kontrolovať ho vizuálne, v žiadnom prípade by mali existovať praskliny, čipy alebo neprirodzené miesta. Nepozornosť pri výbere umývadla, a v dôsledku toho prítomnosť defektov, môže mať za následok jeho rýchle opotrebovanie.
 • Ak je toaleta plánuje inštalovať hygienickú dušu, potom si okamžite potrebujete kúpiť všetky potrebné komponenty pre simultánnu inštaláciu.
 • Spolu s nákupom mini-shell, je lepšie okamžite vyzdvihnúť a získať čistiace prostriedky, ktoré sú vhodné pre materiál, z ktorého je tento produkt vyrobený.
 • Najčastejšou chybou kupujúcich je nadobudnutie mzdy, videná niekde, napríklad na verejnom mieste, ale naozaj sa mu páčil. Nie je možné kúpiť mini-umývadlo len kvôli krásu alebo určitému štýlu, musí byť vybraný striktne založený na veľkosti a parametroch konkrétnej miestnosti.

Ako je možné umiestniť?

Problém umiestnenia miniatúrneho plášťa nie je tak komplikovaný. Je potrebné odhadnúť usporiadanie miestnosti, jeho oblasti, formu a interiér. Potom si môžete vybrať spôsob, ako umiestniť inštalatérske.

Rohové mušle sú dobré umiestniť vedľa kúpeľne, Táto možnosť je najpohodlnejšia. Ak je toaletná plocha je veľmi malá, potom si môžete kúpiť umývadlo, ktoré je inštalované priamo nad WC. Preto nie je ani potrebné prideliť dodatočné miesto.

Manipulátory s nočnými stolíkmi sú vhodné pre takmer akejkoľvek miestnosti. Poskytujú extra priestor na ukladanie osobných a čistiacich zariadení.

Ak vám oblasť miestnosti umožňuje vybrať umývadlo s takmer akýmkoľvek dizajnom, akýmkoľvek formou a konfiguráciou a nainštalovať ho na najpohodlnejšie miesto. Hlavná vec je, že dokonale zapadá do interiéru miestnosti.

Možno teda dospieť k záveru, že miniatúrne škrupiny, ktoré dnes získali veľkú popularitu, sú naozaj užitočným riešením otázky hygieny v ktorejkoľvek, dokonca aj najmenšej miestnosti.

Vďaka niekoľkým možnostiam konfigurácie si každý môže vybrať najvhodnejší mini-riadok. Niekto uprednostňuje najčastejšie pozastavenie, pre niekoho je dôležité, aby prítomnosť dodatočnej skrine pod umývadlom, a niekto, aby ochutnal rohové kompaktné produkty.

Možnosti umývadla sú obrovskou súpravou a dokonca aj najpriaznivejší a náročnejší kupujúci bude môcť vyzdvihnúť pre seba, čo chce. Rôzne materiály, z ktorých sú vykonané mini umývadlá, vám umožňuje vybrať kolaps v inom cenovom rozsahu, od najlacnejších keramických a najlacnejších a končiacich drahých výrobkov z prírodného kameňa alebo neželezných kovov.

Každý človek má svoju vlastnú jedinečnú chuť, podľa ktorej vyzdvihne svoj domov. Miniatúrne škrupiny majú mnoho návrhov a farieb, kvôli ktorému môžu dokonale zapadnúť do akéhokoľvek interiéru, úspešne ho zdôrazniť alebo dokonca stať sa jeho vrcholom.

Predtým, ako pôjdete do obchodu na nákup, je potrebné jasne rozhodnúť o všetkých parametroch zakúpeného tovaru:

 • kde sa bude nachádzať;
 • Aké veľkosti by mali mať;
 • Aká forma sa najviac stručne zapadá do miestnosti;
 • Akú konfiguráciu bude;
 • aký materiál je vyrobený;
 • Akú farbu by mala byť;
 • Existujú ďalšie zariadenia, ako napríklad hygienická sprcha na toaletnú misku.

Stojí za to myslieť vopred a vypočítať, čo je mixér ideálny pre túto strašidelnú izbu. Je to veľmi dôležitý bod, pretože čistota a jednoduchosť používania inštalácie závisí od správneho vybraného žeriavu.

Je potrebné pripomenúť, že každý materiál, z ktorého je umývadlo vykoná, vyžaduje individuálnu starostlivosť. Fayans a keramika sú najviac nenáročný. Sklo miluje, že po použití bol utretý suchou handričkou a kameň, nehrdzavejúca oceľ a kremenný kompozit sú veľmi vyberané na prostriedky, s ktorými sú čistenie. Ak to urobíte s pomocou nevhodných látok, výrobky môžu stratiť svoj vzhľad a dokonca pokaziť. Zvlášť z nich sa obávajú aktívneho chemického nárazu.

Inštalácia takýchto škrupín možno ľahko vykonať samostatne. To si bude vyžadovať, aby ste si kúpili potrebné komponenty a mali všetky potrebné nástroje na ruke.

Po inštalácii a počas prevádzky by malo byť lepšie nasledovať niektoré pravidlá používania mini-tunstiev:

 • Nemalo by byť dovolené spadnúť do prútie ťažkých predmetov, môže to viesť k tvorbe trhlín a čipov, čo výrazne zníži životnosť vodovodne;
 • Aby sa zabránilo poruche, je lepšie, aby sa do umývadla splachoval jemný odpad;
 • Veľmi elegantné by sa malo zaobchádzať s povrchom inštalatérstva, takže nie je pokaziť jej vzhľad.

Väčšina recenzií vlastníkov tohto druhu výrobkov je pozitívny. Užívatelia si všimnú, že takéto škrupiny dobre šetria priestor v kúpeľniach a toaletách, čo umožňuje ďalšie položky, ako je práčka alebo prádlo koša.

Oni tiež naznačujú, že výber vhodnej verzie umývadla je jednoduché, dokonale sa zmestí v interiéri, s pomocou môžete získať ďalšie miesto a vytvoriť pohodlie.

Mini-Shell ceny majú veľký rozsah. Pre tých, ktorí nechcú tráviť príliš veľa, môžete si vždy vybrať lacnú a vysoko kvalitnú možnosť. Náklady na takéto inštalatérske práce závisí, predovšetkým zo značky a materiálu a začína od 1000 rubľov a prichádza do 15 000 rubľov. A súbor pozostávajúce z WC a školy si môžete zakúpiť za cenu 15 000 rubľov až 30 000 rubľov v závislosti od výrobcu a materiálu, z ktorého je vyrobený.

Pozri nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: