Vyberieme uhlový drez s tabuľkou v kúpeľni

Umývadlo s uhlovým stolom je vynikajúce multifunkčné zariadenie, ktoré ušetrí priestor aj v najmodernejšej kúpeľni. Vyberte si perfektnú možnosť zo širokej škály, že výrobcovia sú ponúkané, niekedy dosť ťažké. Zariadenie sa môže líšiť v závislosti od inštalačnej a upevňovacej metódy (pozastavený a vonkajší model), tvar, materiál a farebná schéma.

Zvláštnosť

Kvôli kompaktnosti umývadla, dokonale zapadá do rohu aj najmenšie kúpeľňa, čím sa uvoľní priestor. A zrkadlo suspendované nad tabuľkou bude ďalej rozširovať. Uhlový stánok, okrem iného, ​​má rad výhod, o ktorých stojí za zmienku.

Uhlové umývadlo s multifunkčným stolom, pretože vo vnútri rúrok môžete skryť vodovodný komunikačný systém (potrubia, mixér). Prítomnosť regálov vám tiež umožňuje uložiť veľa vecí, ako sú hygienické výrobky alebo čistiace a detergenty. Bude prakticky používať miesto vo vnútri skrinky ako kôš na zber špinavých vecí.

Uhlová skrinka vám umožňuje obnoviť funkciu. Dokonale slúži ako obliekací stôl a umožní vám ukladať rôzne položky, ktoré sú potrebné pre starostlivosť o telo. Aby ste dosiahli tento efekt, vyberte vhodné zrkadlo a nainštalujte lampy.

Názory

Móda, keď boli všetky inštalatérske výrobky umiestnené na tej istej línii, dávno prešlo. Rohová umývačka s stolom dokonale zapadá do miestnosti s každým štvorcovým. Je potrebné nájsť túto možnosť, ktorá bude zodpovedať interiéru a rozmerom vašej kúpeľne. V tomto ohľade boli uhlové stojany rozdelené do niekoľkých kategórií:

 • Pozastavená možnosť Skriňa sa vyznačuje skutočnosťou, že nemá prítomnosť základov alebo oporu. Tento model uľahčuje proces čistenia podlahy. Pevné suspenzné umývadlo s posteľou s konzolami na povrch steny. V dôsledku toho, pred inštaláciou, uistite sa, že sila steny. Bude musieť odolať významnému zaťaženiu.

 • Rohový model s nohami Vyznačuje sa jednoduchou inštaláciou – bude potrebné, aby bol produkt stlačiť len na požadovaný uhol. Mnohí výrobcovia vyrábajú modely s nastaviteľnými nohami. To vám umožňuje nastaviť výšku umývadla.

 • Rohová verzia skrine s základným umývadlom, Podobne ako predchádzajúci model, je mimoriadne jednoduché inštaláciu, ale má jednu zásadnú nevýhodu. Základ je silne citlivý na nepriaznivé účinky vlhkosti, čo je dôvod, prečo v krátkom časovom období nie je vhodné na ďalšie využívanie. V spodnej časti skrinky je riziko huby a formy vysoké, pretože medzera je zle vetraný.

Vyžaduje tiež prítomnosť dokonale plochého, pretože základňa nie je vybavená regulačným systémom.

Gabarits

V závislosti od rozmerov vašej kúpeľne sa určí veľkosť budúcej štruktúry umývadla. Veľká škála preberá mnoho možností s rôznymi rozmermi rohového gauču a umývadla. Výrobcovia však čoraz viac ponúkajú spotrebiteľom tri štandardné veľkosti umývadla: malé, stredné a veľké.

Malá veľkosť predpokladá inštalácia v malej miestnosti. Výška takejto skrine je štyristo milimetrov, hĺbka – osemsto milimetrov a šírky – celkom tristo milimetrov. Pre priemernú veľkosť gauči je charakteristická výška šesťsto milimetrov, hĺbka – osemsto milimetrov a šírky – šesťsto milimetrov. Pre veľký model: výška – deväťsto osemdesiat milimetrov, hĺbka – štyristo päťdesiat milimetrov a šírka – sedemsto päťdesiat milimetrov.

Rozšírené dizajn môžu byť najviac rôznorodé, napríklad 40, 50, 60 a 80 cm. Štandardná mini veľkosti – 70×70 cm.

Materiál

Berúc do úvahy skutočnosť, že kúpeľňa pravidelne vyskytuje nepriaznivý vplyv vlhkosti na povrchu hygienického nábytku, mnohí spotrebitelia sa snažia vybrať uhlový koniec takéhoto materiálu, ktorý nie je hrozný v miestnosti. Faktom je, že para, ktorá pochádza z vody, a výsledný kondenzát s ostrými teplotami skoky môžu pôsobiť na niektoré materiály deštruktívne. Preto sa odporúča prispôsobiť sa s výberom surovín pre nábytok v kúpeľni.

Výber rohovej trubice, často vidíte v obchodoch drevenej drevotrieskovej dosky (drevotrieskové dosky) alebo ekologickej dosky (MDF). Bez ohľadu na vybraný materiál výrobca vždy pokrýva svoje špecializované prostriedky vo forme priméru alebo lesklého smaltu. Tento postup je potrebný na vytvorenie ochrannej vrstvy, ktorá bude chrániť povrch výrobku pred vlhkosťou.

Koniec skrinky je chránený panelom polyvinylchloridu. Otvory sú takmer vždy pokryté zástrčkami. Zmiešané modely hrobky sa nachádzajú, kde je konštrukcia skrinky vyrobená z drevotrieskovej dosky, a dvere z MDF, čo je známe svojou dlhou životnosťou.

First-Class Inštalačný nábytok pre kúpeľňu z dreveného poľa. Drevný materiál nevyhnutne vystavený spracovaniu repellent vlhkosti. Drevené polia s pôvodnými textúrami sú najobľúbenejšie materiály medzi spotrebiteľmi dnes.

Výrobca vytvoriť rohové trubice často aplikuje hygroskopický strom dreva. Inými slovami, plemeno, ktoré je schopné absorbovať výpary vody. Gigroskopické plemená dreva zahŕňajú dub, bambus a tábor.

Stojí za zmienku o viacvrstvovom preglejku, ktorá spracováva aj špecializované laky. Uhlová skrinka z podobného materiálu vyzerá skvele. Produkty z viacvrstvového preglejky môžete často stretnúť s talianskymi výrobcami hygienického nábytku. Náklady na ne sú vysoké, ale termín vykorisťovania je oveľa dlhšie ako demokratickejšie za cenu analógov.

Najvyššie náklady sú charakteristické pre TUMB, vyrobené z nárazovej ocele, kovových, plastových a prírodných kameňov. Sklenená skriňa má rozsiahly farebný gamut, vizuálnu ľahkosť a beztiažnosť. V starostlivosti takýto výrobok nie je rozmarný. Ale v prípade mechanického nárazu na pracovnú dosku, čipy a trhliny sa môžu objaviť. A keďže často škrupina a sklenená skriňa predstavujú jeden dizajn, celý produkt bude nahradený.

Pokiaľ ide o plast, je univerzálnym materiálom a vlastníci mnoho pozitívnych strán, nemôže však využívať populárne so spotrebiteľmi. Plasty nepodlieha negatívnym vplyvom vodnej pary a samotnej vlhkosti. A priesvitná plastová skrinka je veľmi populárnym modelom vďaka nízkej hodnote a niekoľkých požiadavkách na starostlivosť.

Preskúmať výrobcov

Trh sanitárnych výrobkov a nábytku má svojich vlastných vodcov, ktorí majú najväčší dopyt od spotrebiteľov. A takýto produkt, ako uhlový umývadlo s tabuľkou, môže byť tiež prezentovaná v zbierkach mnohých vyhľadávaných výrobcov. Venujte pozornosť týmto výrobcom, ktorí sa podarilo usadiť sa z dobrej strany vydávaním vysoko kvalitných výrobkov:

 • Hmlistý – Toto je značka, ktorá sa špecializuje na uvoľnenie inštalatérskych výrobkov a nábytku pre kúpeľňu. Spoločnosť pôsobí s pomocou veľmi populárnej domácej spoločnosti inštalatérstvo – veľkoobchod. Ich sortiment ponúka malé aj veľké rohové stojany. Ceny sa líšia v závislosti od konfigurácie a rozmerov zakúpeného produktu. Najmenší dizajn vás bude stáť štyri a pol tisíc rubľov a najväčšie – deväť tisíc rubľov.

 • Pri výrobe malého veľkosti Corner Tumb, ďalšia domáca značka sa špecializuje – Onika. Modely, ktoré im boli prezentované, sú výrazne lacnejšie santry – veľkoobchod. Tí, ktorí uprednostňujú dovážané výrobky, by mali venovať pozornosť slávnej európskej značke Aqwella. Vyrobené výrobky budú oveľa drahšie ako domáce, ale uvedená životnosť s dosiahnutím desiatich rokov.

 • Ďalší hodný európsky výrobca z Francúzska – jacob. Je to populárne vďaka jeho obrovskému sortimentu sanitárneho nábytku. Ako základ akéhokoľvek produktu prijatý materiál MDF. Najobľúbenejší model, ktorý miloval mnoho spotrebiteľov, je Delafon Odeon hore, ktorý má malé rozmery, vstavané San Faián a chrómované príslušenstvo. Tento model nemôže byť nazývaný rozpočet, približná cena je asi desať tisíc rubľov.

 • Hovoriť o vysoko kvalitné inštalatérske výrobky, nie je možné nehovoriť o nemeckých výrobcov. Trumpa Edelform s nominujúcimi boxmi má nohy v jeho konfigurácii, ktorá bude užitočná v prípade inštalácie konštrukcie na podlahe. Materiál – vodotesné MDF, približné náklady na výrobok – šestnásť tisíc rubľov.

Ako si vybrať?

Pri získavaní takéhoto dizajnu je potrebné riadiť základnými aspektmi:

 • Predovšetkým táto veľkosť. Uhlová skrinka s umývadlom by sa mala dobre zapadnúť do rohového priestoru vašej kúpeľne. Nezabudnite vziať do úvahy výšku, hĺbku a šírku umývadla. Vykonať potrebné merania domu vopred.

Všimnite si, že zodpovedajúca keramická doska musí byť doručená do ľavého rohu, ktorý nie je vhodný pre právo.

  • Stojí za to zaplatiť pozornosť Štylistický výkon a navrhované funkcie. Na základe vašich preferencií bude potrebné rozhodnúť o tieni, štýle a modeli gauči. Dizajnéri odporúčajú výber produktu, ktorý by harmonizoval so svojím dizajnom kúpeľne a farebnou schémou.
  • Zohľadnite materiál, zapojené do výroby stojanov. Z toho bude závisieť od obdobia vykorisťovania a vonkajšej atraktívnosti výrobku. Čo robí swing príslušenstvo – uprednostňuje chróm oceľ, ktorá je známa svojou silou a spoľahlivosťou.

  Krásne príklady v interiéri

  Tento model, ktorý sa vykonáva v škandinávskom štýle, dá vašej kúpeľni sviežosť a ľahkosť. Táto možnosť sa dokonale zapadá do malého priestoru.

  Väčšina nábytku pre kúpeľňu je vyrobená z plastu. Tento model uhlovej skrine, dokonale vybraný do umývadla, vyzerá ako jeden celok.

  Tabletop z prírodného kameňa poskytuje produkt elegantný a luxus. Nočný stôl je vyrobený z prírodného dreva. Táto možnosť je vhodná na inštaláciu v kuchyni aj v kúpeľni alebo toalete.

  Ako nainštalovať umývadlo stôl, pozrite sa na nasledujúce video.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: