Vyberte si kuchynskú batériu s výsuvným zavlažovaním

Kuchynská batéria so zatiahnuteľným zavlažovaním sa nemôže objaviť na domácom trhu, ale okamžite vyhodnotil ruskými spotrebiteľmi a dnes sa považuje za jeden z najobľúbenejších druhov inštalácie.

Zvláštnosť

Stiahnuteľná kuchyňa batéria je zariadenie v skrútení, z ktorých je hnuteľná hadica postavená, schopná prebiehať z 20 cm na 1,5 m. Na prvý pohľad, takýto model nie je príliš odlišný od tradičného žeriavu s jediným rozdielom, že je evidentne končí pomerne hlavný „nosom“ alebo zavlažovaním.

Aby bolo možné zatlačiť zavlažovanie, stačí ho vytiahnuť na ňu a flexibilná hadica vstúpila do zvlnenia alebo nylonovej flure z puzdra sa objaví. Často sú vzorky vyťahovania vybavené zmenou funkcie režimov, vďaka ktorej voda môže ísť pevný prúd alebo striekaný aretačnou tryskou.

Rozsah použitia miešačov s výsuvným zavlažovaním môže byť dosť široká. Môžu byť videní ako v umývačkách riadu a reštaurácií a domácich kuchyniach. Profesionálne modely sú často vybavené dvomi pólmi, z ktorých jeden má stacionárny výkon, a druhá je zastúpená vo forme hadice s výdavkou s zavlažovaním môže na konci. Aby sa zatiahnuteľná konštrukcia požadovanej tuhosti, hadica je umiestnená v špeciálnom špirálnom držiaku z nehrdzavejúcej ocele.

Takéto modely sú najvhodnejšie pre umývanie dvoma a viac šálkami, Umožňuje vám ľahko spracovať tvrdo-to-dosahu úsekov škrupín a zmiešaných volumetrických nádrží a panvíc. Doma, výsuvné plechovky sa používajú na umývanie riadu, ovocia, zeleniny a bobúľ, ako aj na plnenie vody rôznych kapacít, ktoré sa nezmestia do umývadla.

Výhody a nevýhody

Kuchynské kohútiky s ťahanou sprchou sa stávajú čoraz obľúbenejšími a postupne vysídľujúcimi bežnými mixérami v pozadí. To je vysvetlené viacerými pozitívnymi vlastnosťami výrobkov, vďaka ktorej rastúci počet spotrebiteľov vyberie posuvný žeriav.

 • Stiahnuteľné zavlažovanie môže nasmerovať prúd v akomkoľvek uhle a na umývanie kuchynských potrieb z oboch strán. Okrem toho vám tento spôsob umývania umožňuje znížiť sprchu čo najnižšiu, čo prispieva k významnému zníženiu množstva postriekania.
 • Schopnosť vytiahnuť hadicu na diaľku na jednu a pol metrov vám umožňuje naplniť vesty a iné kapacity na podlahe, ako aj na dopĺňanie vody na panvici, stojaci v určitej vzdialenosti od umývania.
 • Použitie rozptylovej trysky umožňuje, aby sa zachránili vodu, rovnako ako opatrnejšie opláchnite jemnú kožu ovocia a bobule, bez toho, aby sa strach.
 • Flexibilná cievka veľmi zjednodušuje starostlivosť o umývadlo a po umytí ho ľahko opláchnite.
 • Široká škála rôznych foriem a dizajnu veľmi zjednodušuje výber požadovaného modelu a umožňuje si kúpiť produkt pre každú chuť a peňaženku. Najspoľahlivejšia vzorka bude stáť len 3 500 rubľov, zatiaľ čo vážny profesionálny model bude stáť asi 35.000. Vzhľadom na široký výber zatiahnuteľného žeriavu si môžete vybrať absolútne pre akýkoľvek interiér. Napríklad čierny mixér bude ideálnou možnosťou pre high-tech štýl, zatiaľ čo chrómovaný model bude vyhovovať takmer všetkým štýlom.
 • Mnohí výrobcovia pokrývajú svoje výrobky špeciálnym zložením, ktorý bráni tvorbu dane z kovového povrchu. To výrazne zvyšuje dekoratívne vlastnosti modelov a výrazne uľahčuje starostlivosť.
 • Rozšírené vodovodné batérie sú vysoko odolné voči tlakom prepätiam v sieti a prudkom kvapkách teploty. Okrem toho sa väčšina modelov vyrába v rámci vylepšenej verzie a sú určené pre 500 000 cyklov otvárania / zatvárania.

Ale ako v akomkoľvek druhu inštalatérskych zariadení, stále majú nevýhody posuvných modelov. Patrí medzi ne príliš vysoké náklady na niektoré vzorky, zložitosť starostlivosti o držiak špirálovej hadice a trochu špecifický vzhľad. Okrem toho, niektorí spotrebitelia si všimnú celkovú pórčinu, časté úniky v režime spínacích režimov a periodické upchávanie otvorov vody môže.

Aby bolo možné zatlačiť zavlažovanie, stačí ho vytiahnuť na ňu a flexibilná hadica vstúpila do zvlnenia alebo nylonovej flure z puzdra sa objaví. Často sú vzorky vyťahovania vybavené zmenou funkcie režimov, vďaka ktorej voda môže ísť pevný prúd alebo striekaný aretačnou tryskou.

Odrody

Klasifikácia kuchynských batérií so zatiahnuteľným zavlažovaním sa môže vyrábať v niekoľkých značkách, ktorých hlavná je typ dýzy. Pre toto kritérium sa rozlišujú tri typy žeriavov.

 • Posuvný model s výtokom Tradičný formulár smerom von sa líši od vzoriek infaplementu. Nos má priamy dizajn a je určený hlavne na zásobovanie atramentovou vodou. Niektoré modely sú tiché vybavené špeciálnou perforovanou dýzou, mierne lámajúcim prúdom a umožňujú výrazne znížiť spotrebu vody.
 • Aby boli vybavené sprchovacím kútom, sú najpočetnejšou skupinou nástrojov a sú určené na domáce použitie. Jazero je upevnené na konci dlhej flexibilnej hadice, ktorá sa skrýva výfuku a môže byť v prípade potreby pokročilí.
 • Polopracovné modely Oni sa líšia v tom, že duša v nich sa neskrývajú v duši, a nachádza sa v špeciálnom držiteľa špirály. Často je tento dizajn doplnený stacionárnym monolitickým žeriavom, ktorý umožňuje použitie v dvoch alebo trojdielnych praniach.

Nasledujúcim rysom klasifikácie je spôsob, ako otvoriť žeriavu. Podľa tohto kritéria sa líšia tri typy miešačov.

 • Jediný žeriav Vybavené iba jednou rukoväťou, ktorá objavuje horúcu aj studenú vodu a ich tlak ich regulujú. Páka v takýchto štruktúrach má často vykonanie lakťov, čo vám umožňuje otvoriť ho bez pomoci rúk. To výrazne zvyšuje hygienu zariadenia, čo je obzvlášť populárne v stravovacích zariadeniach.
 • Dvojhustené modely vybavené samostatným „jahňacím“ pre horúcu a studenú vodu a trochu horšie ako modely lakťov v popularite.
 • Zmyslové vzorky Vybavené vstavaným snímačom pohybu, ktorý automaticky spúšťa rukami alebo jedlámi podriadenými pod kohútikom, vrátane vody.

Miešačky sú tiež klasifikované vo veľkosti, rozšírenie a montážnu metódu.

 • Konštruktívnym vykonaním Pullen sú flexibilné vlnité a celozrnné rotačné. A tí a iné sú rovnako vhodné na prevádzku, vybrané v závislosti od osobných preferencií kupujúceho.
 • Montaja Metóda Miešačky sú rozdelené do dvoch kategórií: nainštalované v stene a pult.
 • Ako pre veľkosti, Uvoľňuje sa tu krátke modely s dĺžkou točenia od 15 do 18 cm, médium – od 20 do 25 cm a dlhé s hadicou od 28 do 120 cm.

Výroba materiálov

Na výrobu miešačiek s výfukovou hadicou sa používa niekoľko materiálov, ale kovová a keramika sa považujú za najúspešnejšiu kombináciu. Kovové telo teda spoľahlivo chráni keramické „vnútorné vnútornosti“ z poškodenia, čo výrazne zvyšuje životnosť výrobku a keramiky, výrazne znižuje konečnú hmotnosť zariadenia a poskytuje vynikajúce pracovné vlastnosti.

Najobľúbenejšie sú mosadzné batérie s vysokými dekoratívnymi vlastnosťami a schopný počúvať 10 rokov. Zvýšený dopyt, modely pod starovekom, vyrobené z bronzu a umelo vyrobené.

Vyzerajú skvele v klasiku, ar-deco a rustikálnych štýloch. Mnoho dobrých recenzií majú nerezové oceľové batérie. Takéto modely sú často pokryté chrómom, čo im umožňuje vyzerať štýlovo a jemne.

Vyššie uvedené materiály sú pomerne drahé a výrazne zvýšia konečné náklady na žeriavy, pretože výrobky vyrobené z zliatin zinku, hliníka a medi sa stávajú zvyšujúcou sa popularitou. Takéto žeriavy sú celkom cenovo dostupné, ale nemôžu sa pochváliť vysoko výkonnými vlastnosťami. Okrem kovu, s vysokou pevnosťou plastom sa používa na výrobu prípadov a pólov. To výrazne znižuje náklady na výstavbu a robí to celkom v dopyte.

Populárne modely

Moderný inštalačný trh predstavuje posuvné mixéry vo veľkom sortimente. Nižšie sú najobľúbenejšie modely rôznych cenových kategórií.

 • Jednou z možností rozpočtu je žeriav s výsuvným zavlažovaním FRAP 6002-IN. Výrobok vyrába čínska spoločnosť, ktorá vyrába takéto výrobky nad 15 rokov. Miešačky sa vykonávajú na talianskom zariadení s vysokou triedou v prísnom súlade s svetovými normami.

Model FRAP 6002-B má bývanie mosadze chróm, ovládanie páky, namontované na pracovnej doske a je vybavený rotačným vyhostením. Podržba veľkosť je 1/2 palca, náklady 3 200 rubľov.

 • Nemecký model GROHE EURODISC 32257 001 Je to jednorozmerný potravinársky mixér vybavený dvoma pólmi: castring, ktorý má hranicu limitu otáčania, a integrovaná výsuvná, vybavená spätná pružina. Zariadenie je schopné nastaviť spotrebu vody, vybavenú keramickou kazetou a má trvanlivý mosadzný kryt pokrytý chrómom. Veľkosť očných liniek je 3/8 palca, inštalácia je vyrobená v jednej diere dosky, náklady – 12 912 rubľov.
 • Blanco Kano-S Mixer Výroba Nemecka je vybavená funkciou spínania sprchy v prúde a patentovanom delideri, čo znižuje pravdepodobnosť ukladania stúpania na zavlažovanie. Model má mosadzné chrómované puzdro a keramická disková náplň, Steadable je schopný otáčať pod uhlom 120 °, veľkosť vložky je 3/8 palca, cena – 8,044 rubľov.

V ďalšom videu nájdete inštaláciu kuchynského mixéra s výsuvnou vodou, kde je Ferro Padwa Series.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: