Vyhrievané uteráky spoločnosti „Priorita“

Vyhrievaná dráha uterákov – zariadenie, ktoré pomáha udržiavať pohodlnú teplotu v kúpeľni a zabraňuje vzniku formy vo vlhkej miestnosti. Moderné prvky tiež vykonávajú estetickú funkciu: Originálne modely sú schopné vstúpiť do interiéru „zvýraznenia“ a aby sa odlišili ostatným. Výber uterákových koľajníc je obrovský. Vyrábajú domácu a zahraničnú továreň. V tomto článku budeme hovoriť o zariadeniach ruskej spoločnosti „Priorita“.

všeobecný popis

Spoločnosť „Priorita“ bola založená v roku 2006. V tom čase jej majstri zaujali objednávky na individuálnu výrobu dizajnérskych radiátorov akýchkoľvek foriem, farebných schém, veľkostí. Dnes, v rámci tejto značky, spoľahlivé a trvanlivé vyhrievané uterákové koľajnice, ktorí našli svojho zákazníka v Rusku, Abcházsku, Bielorusku, Kazachstane a Mongolsku.

Výrobcovia robia vykurovacie zariadenia 2 druhy:

 • voda;
 • Elektrický.

Prvé sú navrhnuté tak, aby sa pripojili k vykurovaniu alebo rúrkam TÚV. Základ všetkých návrhov – nerezová oceľ. Všetky prezentované výrobky majú odolné voči hydraulickým otrasom a korózii.

Tu sú niektoré funkcie „priority“ vyhrievaných uterákových koľajníc na vodnom tepelnom nosiči:

 • nevyžadujú uzemnenie;
 • vhodné na vykurovanie priestorov bez ohľadu na oblasť;
 • Práca bez pripojenia k sieti 220 V;
 • mať vysoký tepelný výnos.

Energeticky závislé nástroje „Priorita“ sú tiež prezentované v obrovskom sortimente. Ľahko sa ovládajú, pretože môžu byť zahrnuté len vtedy, keď je potreba. Zariadenie bude pokračovať v zahrievaní miestnosti, keď je teplá voda odpojená a vzduch sa nepreplatí v horúcej sezóne. Elektrické vyhrievané uteráky Mobilné: Môžu byť použité nielen v kúpeľni, ale v iných miestnostiach.

Sú ľahké a kompaktné, vďaka čomu nebudete potrebovať veľa sily pri pohybe. Pri vykurovacích zariadeniach „Priorita“ voda, nemrznúca zmes alebo olej môže byť použitý ako chladivo.

Zobrazenia a modely

Spoločnosť „Priorita“ ponúka mnoho elektrických a vodou vyhrievaných uterákových koľajníc rôznych veľkostí a tvarov. Existujú modely s policami, riešeniami vo forme rebríka, cikzag, ako aj neštandardných možností dizajnéra.

Dávame niekoľko populárnych modelov na vodnom tepelnom nosiči.

 • „Bohemaya-2“. Model je prezentovaný v rôznych veľkostiach. Jeho rozmery sa pohybujú od 60×40 do 200×60 (výška a šírka). Vyhrievaná uteráková koľajnica je vybavená poličkou, má oblúkové priečky. Produkt je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele.

 • „Grace-3“. Model sa vykonáva v rôznych veľkostiach. Je reprezentovaný v mnohých farebných verziách: chróm, biela, čierna, bronzová a ďalšie možnosti. Zdroj teplej služby je až 50 rokov.

 • „VIRAGE-2“. Jedná sa o výrobok z nehrdzavejúcej ocele s crossbars zgzag. Spotrebiteľ si môže objednať zariadenie v rôznych farebných verziách: chróm, biela, čierna, bronzová, ako aj neštandardné odtiene (červená, ružová, zelená a iní).

Medzi spotrebiteľmi sa v dopyte používajú niektoré elektrické vyhrievané uteráky.

 • „COMBI-3“. Model obsahuje vertikálne zberače a horizontálne hrebene. Zariadenie je vybavené automatickým termostatom, vďaka ktorým sa zariadenie zapne a automaticky sa vypne, keď sa teplota dosiahne teplotným spotrebiteľom.

 • „ARTIS“. Nerezová oceľ Vyhrievaná uteráková lišta. Dizajn poskytuje teleskopický držiak, ktorý vám umožní nastaviť ústup zo steny. Model je vybavený regulátorom napájania a automatickým termostatom.

Linsey, Zetaer, Polonik, „Joker“ – Všetky tieto modely vďaka funkčnosti a spoľahlivosti získali aj dôveru spotrebiteľov.

Recenzie Recenzie

Recenzia pre sušičky „Priorita“ veľmi rozporné. Časť kupujúcich poznamenáva vysoko kvalitné vyhrievané uteráky, ich vysoká účinnosť, spoľahlivosť. Tam sú nespokojní spotrebitelia. Sťažujú sa na nízko kvalitné zvary, škrabance, čipy a iné chyby na povrchu zariadení.

Aby sa minimalizovalo riziká získavania chybného výrobku alebo nízko kvalitného vybavenia, odporúča sa, aby objednávky z oficiálnych stránok výrobcu: takže klient sa bude chrániť pred nadobudnutím falošného.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: